głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove na dnie kłębią się złe sny. żyją w nas a my gra w nas krew do krwi. jeden puls ten sam ten sam wspólny lot do gwiazd. rozkosz ból twój krzyk mój głos zerwij mos

legalove

legalove.moblo.pl
na dnie kłębią się złe sny. żyją w nas a my gra w nas krew do krwi. jeden puls ten sam ten sam wspólny lot do gwiazd. rozkosz ból twój krzyk mój głos zerwij
na dnie kłębią się złe sny.... teksty

legalove dodano: 23 kwietnia 2023

na dnie kłębią się złe sny. żyją w nas, a my - gra w nas krew - do krwi. jeden puls, ten sam, ten sam wspólny lot do gwiazd. rozkosz, ból, twój krzyk, mój głos, zerwij most.

To bardzo dziwna rzecz. Tak samo jak... teksty

legalove dodano: 23 kwietnia 2023

To bardzo dziwna rzecz. Tak samo jak ty, chciałbym całkiem zapomnieć o różnych rzeczach. Ale im bardziej staram się zapomnieć, tym więcej sobie przypominam. Wiesz jak to jest, że im bardziej człowiek chce zasnąć, tym bardziej jest rozbudzony. Tu jest tak samo. Sam nie bardzo wiem, dlaczego tak się dzieje. Przypominam sobie nawet rzeczy, których nie powinienem pamiętać. Moje wspomnienia są tak wyraźne, że wręcz czasem się niepokoję czy starczy mi miejsca na zapamiętanie dalszego życia, skoro tak dobrze pamiętam przeszłość. To prawdziwy problem.

Pytasz  co tak naprawdę potrafię.... teksty

legalove dodano: 23 kwietnia 2023

Pytasz, co tak naprawdę potrafię. Otóż, nikt tak jak ja, nie potrafi na ciebie niecierpliwie czekać. W czekaniu na ciebie jestem mistrzem niecierpliwości.

Każdy z nas ma swoje dno. Pewnego... teksty

legalove dodano: 23 kwietnia 2023

Każdy z nas ma swoje dno. Pewnego dnia będziesz musiał komuś powiedzieć, jakie jest twoje. Jeśli tego nie zrobisz, prędzej czy później znajdziesz się w barze z drinkiem w dłoni.

Kiedy znajdziesz swój powód do... teksty

legalove dodano: 23 kwietnia 2023

Kiedy znajdziesz swój powód do życia, trzymaj się go. Nigdy nie pozwól mu odejść. Nawet jeśli to oznacza palenie innych mostów po drodze.

 Jechałem jak zwykle  zupełnie sam.... teksty

legalove dodano: 23 kwietnia 2023

"Jechałem jak zwykle, zupełnie sam. Na uszach miałem swoją muzykę.."

. . . teksty

legalove dodano: 23 kwietnia 2023

. . .

już teraz wiem   wszystko trwa... teksty

legalove dodano: 2 stycznia 2023

już teraz wiem, wszystko trwa dopóki sam tego chcesz

𝘕𝘢𝘫𝘤𝘦𝘯𝘯𝘪𝘦... teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2023

𝘕𝘢𝘫𝘤𝘦𝘯𝘯𝘪𝘦𝘫𝘴𝘻𝘢̨ 𝘳𝘻𝘦𝘤𝘻𝘢̨, 𝘫𝘢𝘬𝘢̨ 𝘮𝘰𝘻̇𝘦𝘴𝘻 𝘰𝘵𝘳𝘻𝘺𝘮𝘢𝘤́ 𝘫𝘦𝘴𝘵 𝘤𝘻𝘢𝘴. 𝘛𝘰 𝘯𝘪𝘦 𝘴ł𝘰𝘸𝘢, 𝘯𝘪𝘦 𝘬𝘸𝘪𝘢𝘵𝘺, 𝘯𝘪𝘦 𝘱𝘳𝘦𝘻𝘦𝘯𝘵𝘺. 𝘛𝘰 𝘤𝘻𝘢𝘴. 𝘗𝘰𝘯𝘪𝘦𝘸𝘢𝘻̇ 𝘤𝘻𝘢𝘴 𝘯𝘪𝘦 𝘸𝘳𝘢𝘤𝘢. 𝘕𝘪𝘦 𝘮𝘢 𝘻𝘯𝘢𝘤𝘻𝘦𝘯𝘪𝘢, 𝘤𝘻𝘺 𝘵𝘰 𝘨𝘰𝘥𝘻𝘪𝘯𝘢... 𝘤𝘻𝘺 𝘳𝘰𝘬. 𝘞𝘪𝘦̨𝘤 𝘥𝘰𝘤𝘦𝘯́ 𝘵𝘺𝘤𝘩, 𝘬𝘵𝘰́𝘳𝘻𝘺 𝘻𝘢𝘸𝘴𝘻𝘦 𝘻𝘯𝘢𝘫𝘥𝘶𝘫𝘢̨ 𝘥𝘭𝘢 𝘊𝘪𝘦𝘣𝘪𝘦 𝘤𝘻𝘢𝘴.

myślisz  że życie Ci się... teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2023

myślisz, że życie Ci się właśnie posypało, ale gwarantuje Ci, że za kilka miesięcy będziesz już w całkiem innym miejscu. całkowicie przestaniesz myśleć o tej chwili. nie załamuj się. jeśli przyszło gorsze, to teraz czas na lepsze.

W życiu wszystko ma swój limit.... teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2023

W życiu wszystko ma swój limit. Więc przychodzi taki czas, kiedy po prostu przestajesz - oczekiwać, drążyć, szukać, gonić, chcieć. Zostawiasz wszystko, aby samo się wypełniło. Nie zadajesz już sobie zbędnych pytań, nie wypełniasz już głowy niepotrzebnymi zagadkami. Cokolwiek ma być, będzie. Kto ma być obok , jest. Ktokolwiek ma przyjść, ten przyjdzie. Idziesz swoją ścieżką i nie oglądasz się za siebie. To bardzo proste. Wszystko dzieje się we właściwym czasie i miejscu. Ani wcześniej, ani później, niż wtedy, gdy będziesz na to, gotowy.

Któregoś dnia spadłeś mi z nieba... teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2023

Któregoś dnia spadłeś mi z nieba, przyszedłeś sobie tak po prostu do mojego życia. Z tymi swoimi dużymi niebieskimi oczami i z pięknym spojrzeniem, w którym się zakochałam. Pojawiłeś się bez pytania, paradoksalnie wywołując milion pytań i tysiące uczuć, ale tylko tych pozytywnych. A ja? Ja widzę w Tobie cały wszechświat, czystą duszę i dobre serce. Zewnętrzne piękno i wewnętrzne światło, z którego bije energia i które do dnia dzisiejszego prowadzi mnie przez życie. ♥

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 626 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć