głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Zacznij w końcu myśleć o sobie bo ile można? Jak długo można żyć dla kogoś innego? Spełniać czyjeś zachcianki pomagać w realizacji cudzych marzeń? Można długo.

legalove

legalove.moblo.pl
Zacznij w końcu myśleć o sobie bo ile można? Jak długo można żyć dla kogoś innego? Spełniać czyjeś zachcianki pomagać w realizacji cudzych marzeń? Można długo. Można p
Zacznij w końcu myśleć o sobie  bo... teksty

legalove dodano: 18 marca 2019

Zacznij w końcu myśleć o sobie, bo ile można? Jak długo można żyć dla kogoś innego? Spełniać czyjeś zachcianki, pomagać w realizacji cudzych marzeń? Można długo. Można przez całe życie. I podobno najważniejsze to uszczęśliwiać innych, ale co z uczęśliwianiem siebie? Nie można zapominać o sobie. Warto walczyć. To jest kurewsko trudne, ale jak już zrobisz pierwszy krok. Jak powiesz sobie: od dziś będę pamiętać o sobie i zaczniesz naprawdę pamiętać, to uwierz -wygrasz wszystko. I miłość, i radość i siebie. Ty jesteś najważniejsza.

 Za każdym razem  gdy leżymy  nie... teksty

legalove dodano: 18 marca 2019

"Za każdym razem, gdy leżymy, nie śpiąc, każde uczucie, którego doznaję - ale nadal za Tobą nie tęsknię. Dopiero, gdy zatrzymam się, by o tym pomyśleć.. Nienawidzę wszystkiego w Tobie. Dlaczego więc Cię kocham?" Adam Gontier

Pewnego dnia on zrozumie  co stracił... teksty

legalove dodano: 17 marca 2019

Pewnego dnia on zrozumie, co stracił i zatęskni. Może to potrwać tylko chwilę, a może pozostać z nim na dłużej. Niezależnie od tego, na pewno przyjdzie ten moment. Prawdopodobnie teraz tego nie rozumie. Jeszcze tego nie wie, jak mocno będzie tęsknił. Któregoś dnia to w niego uderzy. Wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewa. Przypomni mu o tym drobny szczegół. Przypomni sobie pierwszy raz, kiedy pocałował. Pierwsze spotkanie. Będzie spoglądał wstecz na lata, które minęły. Wtedy też przypomni sobie, że to on to zakończył. To, że on to zniszczył. I w tej chwili będzie żałował tego wszystkiego. Odejścia, pożegnania i końca. Zobaczy swój błąd i poczuje żal.

 And all I ever wanted was for you to... teksty

legalove dodano: 17 marca 2019

"And all I ever wanted was for you to know, everything I do I give my heart and soul."

 Cokolwiek mnie spotyka  naprawdę... teksty

legalove dodano: 16 marca 2019

"Cokolwiek mnie spotyka, naprawdę nie ma to dla mnie znaczenia, nie ma."

Cały czas czekam na Ciebie. Czekam... teksty

legalove dodano: 16 marca 2019

Cały czas czekam na Ciebie. Czekam na ten dzień, gdy wstanę, zobaczę za oknem słońce i wiadomość od Ciebie, jak bardzo tęsknisz, kochasz i potrzebujesz. Czekam na deszcz, który zmyje z twarzy morze łez. Czekam wytrwale w samotności. To tak długo trwa, ale może jeszcze chwila, jeszcze moment. Jeżeli kiedykolwiek postanowisz wrócić przyjmę Cię z otwartymi ramionami. Obiecałeś, że będziesz zawsze. Więc bądź, a ja poczekam ile będzie trzeba, by znów utonąć w Twoich pięknych oczach, poczuć Twój oddech na mojej szyi, usłyszeć Twój głos. Wróć. Czekam.

Patrz na przeszkody na Twojej drodze... teksty

legalove dodano: 12 marca 2019

Patrz na przeszkody na Twojej drodze, jak na schody do gwiazd.

Cze­kamy całe życie na ideal­ny... teksty

legalove dodano: 9 marca 2019

Cze­kamy całe życie na ideal­ny mo­ment. Wma­wiając so­bie, że mu­simy pocze­kać, że jeszcze nie te­raz. Strach przed po­rażką jest sil­niej­szy od nas. Nie cze­kaj na coś co może nig­dy nie na­dejść, bo właśnie w ten sposób umierają marzenia.

Jestem pewna  że zatęsknisz. Może... teksty

legalove dodano: 9 marca 2019

Jestem pewna, że zatęsknisz. Może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to. Może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki a może będziesz słuchał dobrego rapu. Albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mo­jemu. Ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko. Każdy mój uśmiech, każda łza. Każda chwila spędzona razem. Zatęsknisz.

 Otarłeś moje łzy  odpędziłeś... teksty

legalove dodano: 9 marca 2019

"Otarłeś moje łzy, odpędziłeś moje lęki, czemu musiałeś odejść? Chyba odrobina mojej miłości nie była dla ciebie wystarczająca. Facetom tak trudno zaufać. Nie próbuj mi mówić, co robić, nie próbuj mi mówić, co mam mówić. Lepiej będzie jak przestaniesz. Samej jest mi lepiej." Avril Lavigne

''Nauczyłam się  że niektórzy... teksty

legalove dodano: 9 marca 2019

''Nauczyłam się, że niektórzy ludzie są na zawsze, a niektórzy tylko sporadycznie, i że nie mam żadnego wpływu na to, kto będzie na zawsze, a kto od czasu do czasu.''

Jeszcze sobie przypomnisz. Ciepłą... teksty

legalove dodano: 9 marca 2019

Jeszcze sobie przypomnisz. Ciepłą herbatę z cytryną, zimną rękę na policzku, chłodny powiew wiatru z rana. Jeszcze zatęsknisz. Za pocałunkiem nad ranem, przytuleniem w środku nocy, uśmiechem w złych chwilach. Obiecuję Ci. Że się nie poddasz, że nie odpuścisz, że jeszcze będziesz walczył. A kiedy już sobie to wszystko przypomnisz, zatęsknisz i dojdziesz do wniosku, że musisz coś zrobić w tym kierunku, ja wtedy powiem: nie wiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV