głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Wiecie to paskudne: mieć obok siebie kogoś kogo się kocha i nie móc chwycić go w ramiona. Nie móc przycisnąć do siebie do piersi do serca nie móc trzymać go w o

legalove

legalove.moblo.pl
Wiecie to paskudne: mieć obok siebie kogoś kogo się kocha i nie móc chwycić go w ramiona. Nie móc przycisnąć do siebie do piersi do serca nie móc trzymać go w obję
Wiecie  to paskudne: mieć obok... teksty

legalove dodano: 1 tydzień temu

Wiecie, to paskudne: mieć obok siebie kogoś, kogo się kocha i nie móc chwycić go w ramiona. Nie móc przycisnąć do siebie, do piersi, do serca, nie móc trzymać go w objęciach i nie wypuszczać z nich tak długo, aż otaczający was świat nie stanie się lepszym miejscem. To najbardziej obskurwiałe uczucie ze wszystkich.

Chciałam z Tobą spać i budzić... teksty

legalove dodano: 1 tydzień temu

Chciałam z Tobą spać i budzić się. Tak zazdroszczę innym choć oni myślą, że rutyna niszczy miłość - mylą się. Przegrałam, Ty wygrałeś. Myśl co chcesz.

Dzięki Tobie już umiem nie szukać... teksty

legalove dodano: 1 tydzień temu

Dzięki Tobie już umiem nie szukać zbędnych mi złudzeń, nie jestem naiwna tak jak byłam dotychczas. To była Twoja wina, to Ty mnie tak raniłeś. A teraz już nas nie ma, to trwało tylko chwile.

na oczy to ledwie już widzę  w... teksty

legalove dodano: 2 tygodnie temu

na oczy to ledwie już widzę, w Warszawie jest wszędzie ten smog. pamiętasz, chcieliśmy być sami, a w mieście to wszędzie jest tłok

wystarczy poczekać na kogoś  kto... teksty

legalove dodano: 2 tygodnie temu

wystarczy poczekać na kogoś, kto nie pozwoli, żeby życie Ci uciekło, kto rzuci Ci wyzwanie i cierpliwie poprowadzi przez Twoje marzenia. kogoś spontanicznego, z kim możesz się zatracić w tym świecie. związek z odpowiednią osobą to wolność a nie ograniczenie.

 I byłem na dnie  a mistrzem... teksty

legalove dodano: 2 tygodnie temu

"I byłem na dnie, a mistrzem pływania nie jestem" Sokół

Moje życie pędzi strasznie. I... teksty

legalove dodano: 2 tygodnie temu

Moje życie pędzi strasznie. I chociaż niechętnie się do tego przyznaję, ja też pędzę. Ciągle coś zmieniam, nie potrafię osiąść, uspokoić się. Wymagam od swojego życia, żeby rosło razem ze mną. I tylko z sentymentem wracam do miejsc, w których nic się nie zmienia. Chcę, żeby życie dało mi wszystko. W przeciwnym razie odchodzę.

Zrozumiałam wiele rzeczy. Między... teksty

legalove dodano: 2 tygodnie temu

Zrozumiałam wiele rzeczy. Między innymi to, że dojrzałość oznacza jednak stabilność. Tak jak nie stawiamy telewizora na chybotliwej szafce, tak nie powinniśmy wiązać swojego życia z kimś, kogo nie możemy być pewni. Przewidywalność nawet w spontaniczności jest jednak ważna. Zrozumiałam, że ta właściwa osoba zapragnie dać Ci więcej niż możesz to sobie wyobrazić. Ta niewłaściwa nie dostrzeże, że jesteś warty wszystkiego. Zrozumiałam również, że czekać godzinę to długo, jeśli miłość ma się tuż przed sobą. Czekać wieczność całą to krótko, jeśli miłość jest w końcu nagrodą.

“Nadchodzi jesień.  Będą... teksty

legalove dodano: 2 tygodnie temu

“Nadchodzi jesień. Będą paranoje i tęsknoty.” ~ Kaja Kowalewska

gdy dziki wiatr dokądś każe mi... teksty

legalove dodano: 2 tygodnie temu

gdy dziki wiatr dokądś każe mi biec, a cały świat może w dłoni mnie mieć, odkładasz mnie na miejsce

W chwili  w której Cię poznałam... teksty

legalove dodano: 2 tygodnie temu

W chwili, w której Cię poznałam poszłabym już w drugą stronę ~ 02.10.13

Nigdy nie zrozumiem ludzi  którzy... teksty

legalove dodano: 2 tygodnie temu

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy mówią jedno a robią drugie. Co tu mówić o zaufaniu.. Ograniczone dryfuje gdzieś po nieznanych wodach rozdarte na części. Dlaczego mi to robisz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV