głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Call it over call it gone. Call it nothing see what you've gone and done. Najpierw jest zauroczenie poźniej wielka miłość następnie przyzwyczajenie jeszcze poź

legalove

legalove.moblo.pl
Call it over call it gone. Call it nothing see what you've gone and done.
 Call it over  call it gone. Call it... teksty

legalove dodano: 7 kwietnia 2019

"Call it over, call it gone. Call it nothing, see what you've gone and done."

Najpierw jest zauroczenie  poźniej... teksty

legalove dodano: 28 marca 2019

Najpierw jest zauroczenie, poźniej wielka miłość, następnie przyzwyczajenie, jeszcze poźniej brak szacunku, czasu i zainteresowania. Poźniej nagle jedno odchodzi, a drugie uświadamia sobie, że nie może żyć w samotności. Schemat za schematem schemat pogania. Wspólne śniadanie, wieczorny spacer to naprawdę nie wielka cena za podtrzymanie tego o co tak mocno WALCZYLIŚCIE na początku.

 Składamy się z nierównych warstw... teksty

legalove dodano: 25 marca 2019

"Składamy się z nierównych warstw, chcę pobyć sama. Nie tłumacz się. I każdy z nas tyle traci, wiesz? Wciąż przez to, kim udaje, że jest. Wyciągasz dłoń kolejny raz, o co prosisz - dam, odstąpię płaszcz a potem... po prostu chodź i otrzyj łzy."

 If we'd go again  all the way from... teksty

legalove dodano: 24 marca 2019

"If we'd go again, all the way from the start, I would try to change things, that killed our love. Your pride has built a wall so strong, that I can't get through. Is there really no chance to start once again?" Klaus Meine

„Kiedy nie można dodać dni do... teksty

legalove dodano: 20 marca 2019

„Kiedy nie można dodać dni do swojego życia, trzeba dodać życia swoim dniom” A. Julliand

Nie oczekuję  że swoją... teksty

legalove dodano: 20 marca 2019

Nie oczekuję, że swoją obecnością spowodujesz, że ból zniknie. Muszę się z nim zmierzyć. Sama. To jedyny sposób. Moje serce ciągle jest przy Tobie, nawet jeśli tego nie czujesz, ani nie słyszysz. Moje palce próbują dotknąć Twoich, ale jedyne, co czują to chłód ściany jaka powstała między nami. Tęsknię za Tobą bardziej niż kiedykolwiek za kimkolwiek tęskniłam. W tym momencie. Łzy, wspomnienia, samotność, poczucie porażki. Już sama myśl o tym, że nie będzie Cię w moim życiu przeraża mnie dogłębnie. Tak bardzo chciałabym, abyś tu był [cz2].

Próbowałam dzisiaj w ogóle o Tobie... teksty

legalove dodano: 20 marca 2019

Próbowałam dzisiaj w ogóle o Tobie nie myśleć. Tak bardzo chciałam, ale niestety nie udało się. Od momentu, kiedy rano przebudziłam się, wiedziałam, że czegoś mi brakuje. Zabolało aż do szpiku kości. Czegoś mi brakuje.. Ciebie.. Twojego głosu. Twoich pocałunków. Bicia Twojego serca. Mogę udawać, że ta nieobecność nie boli. Że jest mi obojętne. Że minęło… Mogę udawać, że jestem silna i dzielna, ale po co to robić? Sama siebie nie okłamię. Tak bardzo za Tobą tęsknię. Tak chciałabym, abyś tu był, blisko mnie. Trzymał mnie za rękę i spoglądał z tym swoim słodkim uśmieszkiem w moje oczy. I jeszcze żartował w ten swój ironiczny sposób [cz1].

 There are so many moments you can... teksty

legalove dodano: 20 marca 2019

"There are so many moments you can share with anyone, someone and you just feel like that moment will last forever, when it’s only a night, it's only a moment."

 Wiem  że nie chcesz jeszcze spać.... teksty

legalove dodano: 20 marca 2019

"Wiem, że nie chcesz jeszcze spać. Wiem, że myślisz o tym co ja, że musisz zrobić coś, czego nie chcesz. Że musisz wybrać między złem, a niebem. Jest zbyt późno, proszę śpij, jest zbyt późno, więc nie mów mi, że ktoś się potknął i przeszedł zbyt blisko - chciał powiedzieć słowo, a powiedział wszystko." Artur Rojek

I wiesz co? Odezwij się  jak już... teksty

legalove dodano: 20 marca 2019

I wiesz co? Odezwij się, jak już naprawdę będziesz wiedział, co ja czuję siedząc samotnie w pustym mieszkaniu. Nie mów, że doskonale mnie rozumiesz, skoro masz się do kogo odezwać i z kim porozmawiać. Kompletnie nie masz pojęcia jak to jest wpatrywać się w cztery ściany i mieć aż nadto czasu na wieczną rozmowę z myślami. Odezwij się, kiedy już usiądziesz w ciszy i doświadczysz tego samego. Wtedy naprawdę zrozumiesz.

 Maybe it’s best you leave me alone.  teksty

legalove dodano: 18 marca 2019

"Maybe it’s best you leave me alone."

 Zaskakujące jest jak wiele ludzi... teksty

legalove dodano: 18 marca 2019

"Zaskakujące jest jak wiele ludzi idzie przez życie nie uświadamiając sobie, że ich uczucia względem innych ludzi są w dużej mierze determinowane przez uczucia wobec samego siebie, a jeśli nie czujesz się komfortowo ze sobą, nie możesz czuć się komfortowo z innymi." Sidney J. Harris

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV