głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
esperka Kiedyś usiąde z moimi dziećmi i opowiem że był ktoś kto rozumiał mnie jak nikt inny ktoś z kim nawet było fajnie pomilczeć a rozmowa była bardziej naturalna niż

esperka

esperka.moblo.pl
Kiedyś usiąde z moimi dziećmi i opowiem że był ktoś kto rozumiał mnie jak nikt inny ktoś z kim nawet było fajnie pomilczeć a rozmowa była bardziej naturalna niż oddych
Kiedyś usiąde z moimi dziećmi i... teksty

esperka dodano: 7 luty 2017

Kiedyś usiąde z moimi dziećmi i opowiem, że był ktoś kto rozumiał mnie jak nikt inny, ktoś z kim nawet było fajnie pomilczeć, a rozmowa była bardziej naturalna niż oddychanie. opowiem im, że było kilka chwil, piękniejszych niż film, potrzebnych do życie właśnie mi. Nie opowiem jaki ten ktoś był, bo wtedy one zaczną szukać kogoś takiego i zawiodą sie jak nikogo takiego nie spotkają. I będzie wtedy chwila zadumy, wspomnień, setki pytań w ich oczach. a ja po prostu zanim usłyszę pytanie odpowiem, że nie wszystkie bajki mają szczęśliwe zakończenie.

Żadna mądrość  które możemy... teksty

esperka dodano: 20 stycznia 2017

Żadna mądrość, które możemy nauczyć się na ziemi nie da nam tego co słowo, miłość i spojrzenie matki. I choćby cały świat rzucał w Ciebie kamieniami, to jeżeli mama stoi po Twojej stronie, nic Ci sie nie stanie.

Wracam z nowym kontem  dziękuje Wam... teksty

esperka dodano: 19 stycznia 2017

Wracam z nowym kontem, dziękuje Wam za obecność na moim poprzednim koncie (teraz_to_mam_cie_w_dupie). Nowe konto oznacza, nową mnie, nowe życie, nową historie, którą będe powoli Wam opisywać ;)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV