głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika esperka

Nastał nowy rok miało być wszystko od nowa. Pojawiasz się Ty miałaś być tylko wspomnieniem... A jednak znowu obróciłaś życie do góry nogami. Mam wybór znowu się angażować i potem cierpieć jak ostatnio albo dać kosza i cierpieć teraz..

bo__tak dodano: 3 dni temu

Nastał nowy rok, miało być wszystko od nowa. Pojawiasz się Ty, miałaś być tylko wspomnieniem... A jednak znowu obróciłaś życie do góry nogami. Mam wybór, znowu się angażować i potem cierpieć jak ostatnio, albo dać kosza i cierpieć teraz..

Kładąc się do łóżka nagle dostajesz sms'a wstajesz zobaczyć kto pisze.. Patrzysz przyjaciółka i od razu banan na twarzy. :

bo__tak dodano: 4 dni temu

Kładąc się do łóżka, nagle dostajesz sms'a, wstajesz zobaczyć, kto pisze.. Patrzysz przyjaciółka i od razu banan na twarzy. :)

Szanuj tych którzy mówią Ci prawdę w twarz a tych co piękne tylko leją słowa miej gdzieś bo to nie im zależy na twoim szczęściu.

bo__tak dodano: 4 dni temu

Szanuj tych, którzy mówią Ci prawdę w twarz, a tych co piękne tylko leją słowa miej gdzieś, bo to nie im zależy na twoim szczęściu.

Usiadł na krawężniku przy głównej drodze obserwował auta które przejeżdżały przed nim dostrzegł ją nie chciał już nic więcej.. Chciał jej  jej uśmiechu rozmów z nią po prostu chciał jej.. Ale powrót do niej by go zabił.

bo__tak dodano: 4 dni temu

Usiadł na krawężniku przy głównej drodze obserwował auta, które przejeżdżały przed nim, dostrzegł ją, nie chciał już nic więcej.. Chciał jej , jej uśmiechu, rozmów z nią, po prostu chciał jej.. Ale powrót do niej by go zabił.

Gdy siadam na oknie a za oknem deszcz ja myślę tu o niej i nie chce jej mieć...

bo__tak dodano: 4 dni temu

Gdy siadam na oknie a za oknem deszcz ja myślę tu o niej i nie chce jej mieć...

Bądźmy jak książki czytane przez bliskich niech wiedzą bez słów co w twoim sercu się dzieje. Będąc u bram miłości i strat nie pozwól mi brat na łzy i strach.

bo__tak dodano: 4 dni temu

Bądźmy jak książki czytane przez bliskich, niech wiedzą bez słów co w twoim sercu się dzieje. Będąc u bram miłości i strat nie pozwól mi brat na łzy i strach.

Cenię ludzi za szczere słowa a nie za szczere intencję.

bo__tak dodano: 4 dni temu

Cenię ludzi za szczere słowa, a nie za szczere intencję.

Robiąc wszystko dla kogoś nagle ta osoba sprawia Ci tyle bólu że nie masz ochoty na nic więcej.

bo__tak dodano: 4 dni temu

Robiąc wszystko dla kogoś, nagle ta osoba sprawia Ci tyle bólu, że nie masz ochoty na nic więcej.

Są ludzie którzy po wódce są mili czasami nawet bratnimi nie będą przy Tobie gdy zajdzie potrzeba. Powiedzą ziomek nie mam dziś czasu ustawmy się kiedyś bo dzisiaj nie mogę. są ludzie którzy nie mówią za wiele czasami zdradza co w życiu się dzieje pomoże gdy trzeba nie wspomni już o tym on będzie Ci bratem gdy masz kłopoty. Bratem go nazwiesz w strachu i szczęściu podzielisz się z nim wszystkim co drogie drogie dla Ciebie nie ważne że proste bo był przy Tobie na zawsze i zawsze bo jest prawdziwy i ceni Cię ziomek

bo__tak dodano: 4 dni temu

Są ludzie którzy po wódce są mili, czasami nawet bratnimi, nie będą przy Tobie gdy zajdzie potrzeba. Powiedzą ziomek nie mam dziś czasu, ustawmy się kiedyś bo dzisiaj nie mogę. są ludzie którzy nie mówią za wiele, czasami zdradza co w życiu się dzieje, pomoże gdy trzeba, nie wspomni już o tym, on będzie Ci bratem gdy masz kłopoty. Bratem go nazwiesz w strachu i szczęściu, podzielisz się z nim wszystkim co drogie, drogie dla Ciebie nie ważne że proste, bo był przy Tobie na zawsze i zawsze, bo jest prawdziwy i ceni Cię ziomek

Nowy rok nowa ja nowe problemy a stare puszczone w niepamięć.

estate dodano: 4 dni temu

Nowy rok, nowa ja, nowe problemy, a stare puszczone w niepamięć.

Dziś zasypiamy w białej kołdrze a kiedyś zakopią nas w jednym grobie.

melancolie dodano: 1 tydzień temu

Dziś zasypiamy w białej kołdrze, a kiedyś zakopią nas w jednym grobie.

Jestem z miejsca gdzie modniejsza była hera niż Carolina Herrera a każdy dzień był po to żeby przegrać wygrali tylko stąd nieliczni.

melancolie dodano: 1 tydzień temu

Jestem z miejsca, gdzie modniejsza była hera niż Carolina Herrera, a każdy dzień był po to żeby przegrać, wygrali tylko stąd nieliczni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV