głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Patrząc na mój ostatni wpis mogę powiedzieć jedno : Oj dużo się wydarzyło strasznie dużo. 8 miesięcy nic nie pisałam.. Przez ten czas byłam szczęśliwa złośliwa

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Patrząc na mój ostatni wpis mogę powiedzieć jedno : Oj dużo się wydarzyło strasznie dużo. 8 miesięcy nic nie pisałam.. Przez ten czas byłam szczęśliwa złośliwa podróżo
Patrząc na mój ostatni wpis mogę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 marca 2020

Patrząc na mój ostatni wpis mogę powiedzieć jedno : Oj dużo się wydarzyło, strasznie dużo. 8 miesięcy nic nie pisałam.. Przez ten czas byłam szczęśliwa, złośliwa, podróżowałam i leniuchowałam, płakałam, kończyłam 3 razy znajomość, która trwa do dziś. Nie wiem czy dobrze robię, wiem że się zmieniłam, a teraz zmieniam moje życie mimo, że sama nie jestem przekonana i nie do końca tego chcę.

No hej  dawno mnie tu nie było... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 lipca 2019

No hej, dawno mnie tu nie było przyznaje... Może dlatego, że jestem szczęśliwa. Znalazłam kogoś całkiem innego niż ja, a zarazem identycznego. Dopełniamy się. Ja nerwowa i impulsywna, on spokojny zawsze łagodzący sytuacje. Ja poukładana pamiętająca o wszystkim, on mniej ogarnięty leniuszek. Poznaliśmy się w normalnych sytuacjach, na początku było ciężko, nieustanna walka charakterów, ale z czasem zaczeliśmy się zmieniać, dostosowywać, on zaczął się starać, ja po prostu zaufałam. Czas mijał i stało się- miłość.

„Nikt z nas nie opuści tego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 maja 2019

„Nikt z nas nie opuści tego świata żywy, więc, proszę, przestań się obciążać zbyt wieloma myślami i zakazami. Jedz pyszne jedzenie. Biegaj w słońcu. Skacz do morza. Mów prawdę, która kryje się w twoim sercu. Pozwól sobie być głupi. Bądź przyjacielski. Bądź zabawny. Nie ma czasu na nic innego!” — Keanu Reeves

Nie wiem jak przestać się martwić... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 maja 2019

Nie wiem jak przestać się martwić, przejmować pierdołami, albo co by było gdyby...Jestem marudą. Jak cieszyć się chwilą i nie przejmować drobiazgami ?

Martwię się  że znowu coś nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 maja 2019

Martwię się, że znowu coś nie wyjdzie, że pojawi się kłamstwo, zazdrość, ktoś inny. Boję się, po prostu, że znowu się przywiązałam, znowu zaangażowałam się szczerze, włożyłam w to czas i uczucia. Mimo wszystko cieszę się, że jesteś obok mnie, że starasz się być lepszy, doceniam każdy spędzony razem dzień, każdy uśmiech, każdy pocałunek. Niech to trwa..

Dawno mnie tu nie było  może... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 maja 2019

Dawno mnie tu nie było, może dlatego, że jest dobrze. Jesteśmy razem, starasz się, ja zaufałam. Niekiedy budzą się we mnie wątpliwości i strach, że znowu coś pójdzie nie tak.. Czas pokaże, staram się, aby było dobrze, a Ty mi pomagasz.

Zastanawiam się kiedy przekroczymy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 kwietnia 2019

Zastanawiam się kiedy przekroczymy barierę ,,bardzo Cię lubię".

Każdy z nas jest inny  ale chcemy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 marca 2019

Każdy z nas jest inny, ale chcemy tego samego- szczęścia.

Jesteśmy dla siebie  mimo iż każdy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 marca 2019

Jesteśmy dla siebie, mimo iż każdy ma swoje obowiązki i jeszcze swoje życie. Wciskami nasze spotkanie między pracą, zajęciami, siłownią, obowiązkami i swoimi znajomymi. Widzę, że szukamy coraz więcej tego czasu dla nas. Uczymy się siebie, swoich reakcji, humorów, potrzeb, trudu poważnej rozmowy, strachu z przeszłości i wielu innych obaw, które siedzą w naszych głowach. Jesteśmy blisko, więc nie bójmy się szczerości. Zaakceptujmy siebie w imię miłości. Każdy z nas jest inny, ale chcemy tego samego.

Jesteśmy oficjalnie parą. Jakoś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 marca 2019

Jesteśmy oficjalnie parą. Jakoś nie widzę różnicy, bo od dawna się tak zachowywaliśmy. Cieszę się, że jesteś obok mnie. Widzę też, jak zmieniasz pewne rzeczy dla mnie, dlatego bardzo to doceniam.

Walczę teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 luty 2019

Walczę

Znów przyjdę do Ciebie.  W Twoim... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 luty 2019

Znów przyjdę do Ciebie. W Twoim ciasnym, dusznym niebie. Powiem "nie wiem. jak mam żyć" Powiesz "rozłóż skrzydła, leć. Wszystkie słabości. Zapraszam. Wszystkie miłości. Przepraszam. Wszystkie przykrości. Przebaczam. Spójrz kim jestem dziś. Wygrałem największy ból. A ty zawsze przy mnie stój. Obok.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 100 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV