głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Nie zagłuszy ciszy wina smak. Nie pomniejszy żalu pusta butelka. I rozumiesz że przyjaciół brak. Gdy jak kruche szkło serce pęka. Nie wie nikt co się może stać

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Nie zagłuszy ciszy wina smak. Nie pomniejszy żalu pusta butelka. I rozumiesz że przyjaciół brak. Gdy jak kruche szkło serce pęka. Nie wie nikt co się może stać.
  Nie zagłuszy ciszy wina smak.  Nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

,,Nie zagłuszy ciszy wina smak. Nie pomniejszy żalu pusta butelka. I rozumiesz, że przyjaciół brak. Gdy jak kruche szkło serce pęka. Nie wie nikt co się może stać. Nie wie nikt co się jeszcze zdarzy. Gdy ból skrzywi bladą twarz. To i tak zostaniemy z tym sami. Ja nie mówię, że to ma sens. Ja nie twierdzę też, że to na nic. Tylko życie tak trudne jest. Potrzeba siły, by sobie z nim radzić"

Zasada pierwsza. Nie myśl ! teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Zasada pierwsza. Nie myśl !

Ci co mają niewiele  nie mówią... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Ci co mają niewiele, nie mówią, że im czegoś brakuje.

ta cisza krzyczy.. moja cisza... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

ta cisza krzyczy.. moja cisza, zamknięcie w sobie- krzyczę, że chce działać, uśmiechać się, kochać- być !

Ostatnio bardzo się poddałam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 czerwca 2018

Ostatnio bardzo się poddałam, byłam zniszczona psychicznie co zaczęło wpływać na moje zdrowie. Dziś jestem trochę silniejsza, inaczej nastawiona i nie chce się poddawać. Jeśli coś ci nie poszło to widocznie tak miało być, abyś wziął się w garść i zawalczył.

Wiem  że niekiedy się nie  chce... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 czerwca 2018

Wiem, że niekiedy się nie chce, że możesz zająć się czymś innym, ale pamiętaj jak chcesz coś osiągnąć to po prostu musisz działać.

 Gdy zamykają się jedne drzwi do... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 czerwca 2018

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne; ale często tak długo patrzymy na zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które zostały otwarte."

Błądzę ciągle w przeszłości i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 czerwca 2018

Błądzę ciągle w przeszłości i nie umiem się z niej wyrwać mimo, że to ja podjęłam kiedyś tą decyzje. Aż mi głupio,że mam mętlik w głowie, a minęło już parę lat. Może w tym problem, ciągle sobie coś wmawiam i mówię, że nie dam rady. Gówno prawda minęło już tyle lat, a ja zrobiłam tyle rzeczy. Wszystko zaczyna się w naszych głowach ! Każdego dnia możemy mieć zły dzień, ale równie dobrze każdego dnia możemy starać się to zmienić. Oglądając inne osoby bardziej się demotywuje , podziwiam, że mają tyle siły i wytrwałości, a ja nie. Może najwyższy czas zacząć działać, a nie tylko gadam od lat.

Nie jestem przekonany do czasów w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 czerwca 2018

Nie jestem przekonany do czasów w których żyję, do czasów którymi oddycham. Cokolwiek dziś robimy. Jesteśmy tym zmęczeni. Musimy trenować sztukę posiadania nadziei. Szukamy i uzależniamy się od wygód.

Ledwie żyje z samym sobą. Już nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 czerwca 2018

Ledwie żyje z samym sobą. Już nie widzę ludzi, tylko wszędzie wokół wilki. Stajesz na rzęsach, by zapomnieć każdą z chwil.

Martwiłam się  że nie mam butów... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 czerwca 2018

Martwiłam się, że nie mam butów, dopóki nie spotkałam osoby bez nóg.

Zatrzymaj się i odpocznij  tylko nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 czerwca 2018

Zatrzymaj się i odpocznij, tylko nie myśl, nie wspominaj, nie planuj, nie analizuj. Żyj tu i teraz, ciesz się słońcem, śpiewaj i tańcz nawet kiedy ludzie patrzą. Uśmiechaj się i to często, bo to pomaga nawet kiedy po policzku lecą łzy. Wiem, że niekiedy jest ciężko i wszystko się sypie, że nie masz już sił, że nie masz wsparcia. Ja w takich momentach pakuje się i jadę nad morze albo w góry. Nazywam to wewnętrznym oczyszczeniem. Ono jest naprawdę potrzebne, a może nawet niezbędne, aby dalej funkcjonować. Wiem też, że często chcemy się poddawać i uważamy, że coś jest po prostu bezsensu, że ludzie są fałszywi i zachłanni, ale zawsze są jakieś wyjątki. Istnieją osoby, które niekiedy same się do ciebie odezwą, aby porozmawiać. Istnieją ludzie, którzy podejdą do ciebie od razu jak zobaczą twój smutek. Są też dni, w których nie masz zamiaru pokazywać się światu, ale są też i takie dni, w których chcesz działać, zmieniać i szaleć.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 94 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV