głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Boję się przyszłości tego że wkraczam w dorosłość coraz to większymi krokami. Z jednej strony wiem że jestem pracowita i ambitna a z drugiej nie chcę dorastać.

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Boję się przyszłości tego że wkraczam w dorosłość coraz to większymi krokami. Z jednej strony wiem że jestem pracowita i ambitna a z drugiej nie chcę dorastać. Wcią
Boję się przyszłości tego że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 dni temu

Boję się przyszłości tego że wkraczam w dorosłość coraz to większymi krokami. Z jednej strony wiem, że jestem pracowita i ambitna , a z drugiej nie chcę dorastać. Wciąż zachowuje się jak dziewczynka, która lubi wypić wino na krawężniku, która lubi jeździć na rowerze w słoneczne dni , która lubi potańczyć w domu kiedy nikogo nie ma. Widzę innych gnających na przód - śluby, narodziny dzieci, wspólne wakacje, nowa praca, przeprowadzki, podróże. A ja czuję, że życie mi umknęło i dalej umyka, tracę ten najlepszy czas i marnuje życie. Niby taka ambitna jestem, a moje studia to istne lenistwo. Może nigdy nie byłam ambitna . Hobby ? Przyjaźnie ? Wspaniałe wakacje z ukochanym ? Nie mam żadnej z tej rzeczy. Ale z drugiej strony jestem zdrowa mam rodzinę. Życie mnie ostatnio dziwi, smuci, boli, ale stałam się w pewien sposób obojętna.

Nie akceptuje siebie pod względem... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 dni temu

Nie akceptuje siebie pod względem wizualnym. Podziwiam inne wysportowane, piękne i modnie ubrane kobiety. Nie wiem dlaczego nie potrafię uwierzyć w siebie i dążyć do akceptacji siebie każdego dni.

Ostatnio chcę się zmienić  mowa o... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 dni temu

Ostatnio chcę się zmienić, mowa o wyglądzie. Robię jakieś detoksy, mniej jem , chodzę na siłownię, ale zdałam sobie sprawę, że nie posiadam dwóch najważniejszych rzeczy, mianowicie wiedzy i wiary. Jestem na siłowni coś tam ćwiczę i podziwiam inne kobiety. W głowie milion pytań czemu ona tak wygląda ? Dlaczego ja nie mam tyle siły ? Może gdybym zmieniła nastawienie, nie bała się zapytać o radę, skupiła się na tym to wyszłoby mi to na dobre.

25 000 tysięcy ! dziękuję ! Zaraz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 dni temu

25 000 tysięcy ! dziękuję ! Zaraz się trochę rozpisze , bo trochę mi siedzi w głowie, a godzina idealna na pisanie !

Dawno mnie nie ma. Ratuj mnie.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Dawno mnie nie ma. Ratuj mnie. Miłość jedna robi mi straty.

Bywają straty będące nieocenioną... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Bywają straty będące nieocenioną korzyścią !

Jest taki moment w ciągu dnia  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Jest taki moment w ciągu dnia, że chciałabym spędzić z kimś wieczór. Pójść na spacer, do kina, złapać za rękę, zasnąć obok kogoś, dostać smsa ,, Dzień dobry kochanie ".

jestem głodna  głodna przygody... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

jestem głodna, głodna przygody, promieni słońca i wiatru we włosach, głodna szaleństwa, picia taniego wina i palenie fajek siedząc na krawężniku, głodna pocałunków, bliskości, pomocy i wsparcia. Jestem głodna życia- beztrosko szczęśliwego.

Pamiętaj  ile od siebie dajesz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 marca 2017

Pamiętaj, ile od siebie dajesz - tyle do Ciebie wraca. Sukces to jedyna możliwa opcja. Wszystko siedzi w głowie, Twoje ciało jest w stanie zrobić to, czego pragnie umysł.

Jesteś jedyną osobą na świecie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 marca 2017

Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać twój potencjał !

Są takie dni  kiedy wszystko cię... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 marca 2017

Są takie dni, kiedy wszystko cię denerwuje, wspominasz przeszłość. Może on po prostu taki jest ,, Była ale już jej nie ma, nie ta to następna" Myślałam, że będzie lepiej, teraz dowiaduje się tylu złych rzeczy o tobie. Czemu nie potrafię tak jak inni oddzielić wszystko grubą kreską i zacząć żyć inaczej, lepiej. Staram się ale niekiedy właśnie trafiają się takie dni, w których jestem bezsilna.

Trochę tego nie rozumiem. Kiedyś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 luty 2017

Trochę tego nie rozumiem. Kiedyś nie umieliśmy wytrzymać dnia bez siebie, ciągle byliśmy w kontakcie. Z dnia na dzień wszystko się zmieniło. Pstryk i zapomina się o drugiej osobie. Ja tak nie mam, bo myślę, tęsknie i wspominam. Mijają dni, tygodnie, miesiące i jedyne co mamy sobie do zaoferowania to lajki do wrzuconych zdjęć. Zawsze się nastawiam , że tylko ja myślę o nim, a on o mnie już zapomniał. Chociaż kto wie co jest w jego głowie ? Ale przyjaźni to ja niestety nie widzę, może dlatego, że w sylwestra obiecaliśmy sobie dobry, wspólny rok. Chociaż może o to w tym chodziło , może tak miało być ?

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 80 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV