głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Zaczynamy nowy etap w życiu i w związku ! Nowa praca nowy dom nowy kraj ! W mojej głowie codziennie męczy mnie masa pytań ? Jak wybaczyć ? Jak zaufać ? Czy da s

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Zaczynamy nowy etap w życiu i w związku ! Nowa praca nowy dom nowy kraj !
Zaczynamy nowy etap w życiu i w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2020

Zaczynamy nowy etap w życiu i w związku ! Nowa praca, nowy dom, nowy kraj !

W mojej głowie codziennie męczy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2020

W mojej głowie codziennie męczy mnie masa pytań ? Jak wybaczyć ? Jak zaufać ? Czy da się to naprawić ? Może ja wyolbrzymiam problem ? Może warto zaryzykować ? Może to wszystko jest bezsensu? Co jeśli ktoś nie wyciąga wniosków z już popełnionych błędów ? Co jeśli tkwimy w czymś widząc przyszłość za mgłą ?

Wszystko tak szybko mija  a życie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 czerwca 2020

Wszystko tak szybko mija, a życie jest tylko jedno bla bla bla.. Każdy ma jakiś plan na siebie i swoje życie, co osiągnie i w jakim czasie, a niestety nagle przychodzi czas, w którym widzisz ile czasu już minęło, a ile rzeczy nie miało miejsca w twoim życiu. Miałaś jakiś scenariusz zabawy, studiów, przyjaciół, szalonych wakacji, pracy, miłości, mieszkania, znowu wakacji, kaca, pierścionka, planowania ślubu, nowego mieszkania, lepszej pracy i założenia rodziny.. Zdałam sobie sprawę,że mam jeszcze tyle rzeczy do zrobienia, a niestety gdzieś ten czas minął i dorosłość dopadła mnie już dawno.. Obecne życie mi pasuje, ale wiem, że stoję w miejscu, zazdroszcząc innym tych wakacji, pierścionka czy mieszkania. Jakiś głos podpowiada, że trzeba działać, a z drugiej strony wpadasz w wielki dół, że żyjesz już troszkę na tym świecie, a tak mało osiągnąłeś, że czujesz się młodo i chcesz szaleństwa, ale już nie na to czas, bo życie wymaga od ciebie odpowiedzialności i dorosłości.

Kiedy zbliżają się kolejne... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 czerwca 2020

Kiedy zbliżają się kolejne urodziny, zaczynamy myśleć o tym co było kiedyś, o szalonych imprezach i nieprzespanych nocach, o znajomościach, które miały być na zawsze, o rodzinie i planach na przyszłość. Myślimy o wszystkich nieudanych postanowieniach, o złych decyzjach, o tym co chcieliśmy mieć, a nadal tego nie mamy, bądź po prostu czegoś nie docenialiśmy, ale na samym końcu mamy jeden ten sam smutny wniosek... Jak ten czas szybko mija..

Nadszedł czas epidemii  podjęłam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 kwietnia 2020

Nadszedł czas epidemii, podjęłam pewne decyzje, których bym nie podjęła wiedząc, że tak to wszystko się potoczy. Teraz te teksty ,, No, ale kto to wiedział". Trudno stało się, widocznie tak miało być, teraz trzeba wykorzystać czas na odpoczynek i stworzyć nowe plany.

Patrząc na mój ostatni wpis mogę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 marca 2020

Patrząc na mój ostatni wpis mogę powiedzieć jedno : Oj dużo się wydarzyło, strasznie dużo. 8 miesięcy nic nie pisałam.. Przez ten czas byłam szczęśliwa, złośliwa, podróżowałam i leniuchowałam, płakałam, kończyłam 3 razy znajomość, która trwa do dziś. Nie wiem czy dobrze robię, wiem że się zmieniłam, a teraz zmieniam moje życie mimo, że sama nie jestem przekonana i nie do końca tego chcę.

No hej  dawno mnie tu nie było... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 lipca 2019

No hej, dawno mnie tu nie było przyznaje... Może dlatego, że jestem szczęśliwa. Znalazłam kogoś całkiem innego niż ja, a zarazem identycznego. Dopełniamy się. Ja nerwowa i impulsywna, on spokojny zawsze łagodzący sytuacje. Ja poukładana pamiętająca o wszystkim, on mniej ogarnięty leniuszek. Poznaliśmy się w normalnych sytuacjach, na początku było ciężko, nieustanna walka charakterów, ale z czasem zaczeliśmy się zmieniać, dostosowywać, on zaczął się starać, ja po prostu zaufałam. Czas mijał i stało się- miłość.

„Nikt z nas nie opuści tego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 maja 2019

„Nikt z nas nie opuści tego świata żywy, więc, proszę, przestań się obciążać zbyt wieloma myślami i zakazami. Jedz pyszne jedzenie. Biegaj w słońcu. Skacz do morza. Mów prawdę, która kryje się w twoim sercu. Pozwól sobie być głupi. Bądź przyjacielski. Bądź zabawny. Nie ma czasu na nic innego!” — Keanu Reeves

Nie wiem jak przestać się martwić... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 maja 2019

Nie wiem jak przestać się martwić, przejmować pierdołami, albo co by było gdyby...Jestem marudą. Jak cieszyć się chwilą i nie przejmować drobiazgami ?

Martwię się  że znowu coś nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 maja 2019

Martwię się, że znowu coś nie wyjdzie, że pojawi się kłamstwo, zazdrość, ktoś inny. Boję się, po prostu, że znowu się przywiązałam, znowu zaangażowałam się szczerze, włożyłam w to czas i uczucia. Mimo wszystko cieszę się, że jesteś obok mnie, że starasz się być lepszy, doceniam każdy spędzony razem dzień, każdy uśmiech, każdy pocałunek. Niech to trwa..

Dawno mnie tu nie było  może... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 maja 2019

Dawno mnie tu nie było, może dlatego, że jest dobrze. Jesteśmy razem, starasz się, ja zaufałam. Niekiedy budzą się we mnie wątpliwości i strach, że znowu coś pójdzie nie tak.. Czas pokaże, staram się, aby było dobrze, a Ty mi pomagasz.

Zastanawiam się kiedy przekroczymy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 kwietnia 2019

Zastanawiam się kiedy przekroczymy barierę ,,bardzo Cię lubię".

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 101 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć