głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Chcę aby był ktoś obok ale nie mam ochoty nikogo poznawać. Kiedy mężczyzna mówi mi miłe słowa przy których większość kobiet by się zaczerwieniła a zastanawiam s

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Chcę aby był ktoś obok ale nie mam ochoty nikogo poznawać. Kiedy mężczyzna mówi mi miłe słowa przy których większość kobiet by się zaczerwieniła a zastanawiam się
Chcę  aby był ktoś obok  ale nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 września 2017

Chcę, aby był ktoś obok, ale nie mam ochoty nikogo poznawać. Kiedy mężczyzna mówi mi miłe słowa przy, których większość kobiet by się zaczerwieniła, a zastanawiam się ilu kobietom tak powiedział i zmieniam temat. Ciężko będzie mi kogoś poznać.

Nowy miesiąc  a zarazem ostatni w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 września 2017

Nowy miesiąc, a zarazem ostatni w miarę wolny miesiąc. Chcę go wykorzystać w stu procentach, szkoda tylko, że muszę wszystko planować sama. Od października zaczynam pracę nad sobą i jestem nastawiona na ciężką pracę.

Wiem co będę robiła jutro. Będę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 sierpnia 2017

Wiem co będę robiła jutro. Będę normalnie oddychała.

Małymi kroczkami do przodu  chociaż... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 sierpnia 2017

Małymi kroczkami do przodu, chociaż niekiedy się cofam przyznaje.

Samotne dobranoc teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 sierpnia 2017

Samotne dobranoc

Chciałabym się obudzić być pewna... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 sierpnia 2017

Chciałabym się obudzić być pewna siebie, dobrze czuć się w swoim ciele, robić to co lubię i widzieć w tym swoją przyszłość, a po całym dniu przytulić się do ukochanego i poczuć jego zapach. Zaczynam wątpić, że kiedyś przeżyje taki dzień.

Idź przed siebie patrząc w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 sierpnia 2017

Idź przed siebie patrząc w przyszłość. Niekiedy jest po prostu ciężko, błądzimy bez wybranego celu, na drodze spotykamy innych, którzy również błądzą lub tych, którzy idą do celu nawet nie zauważają nas po drodze. Walczmy o tą przyszłość!

Chcę kogoś obok teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 sierpnia 2017

Chcę kogoś obok

A może by tak nad morze. To będzie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 sierpnia 2017

A może by tak nad morze. To będzie dobry wyjazd !

Pewna znajomość bardzo mnie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 sierpnia 2017

Pewna znajomość bardzo mnie zaskoczyła. Przez cały czas nie rozmawialiśmy, dopiero na koniec studiów zaczęliśmy rozmawiać on chciał się oświadczyć, a miałam nowy związek. Po paru miesiącach rozmów każdemu z nas sprawy sercowe się rozsypały. Byliśmy dla siebie wsparciem i organizowaliśmy wspólne wypady, ale to nie były wypady na imprezy tylko kilka dni nad morzem z koleżanką lub w małym gronie wyprawa w góry. Dzięki tej znajomości nauczyłam się, że wystarczą trzy dni wolnego trochę organizacji i można realizować małe marzenia. Z koleżankami ze studiów trzymałam się od początku, a już dziś nie mamy kontaktu.

Może powinnyśmy zmienić nastawienie zamiast siedzieć przed kompem wyjść na rower  założyć słuchawki i pojechać gdzieś nad wodę chociaż na godzinę. Niekiedy czas w   samotności  jest potrzebny. teksty pocketful_of_sunshine dodał komentarz: Może powinnyśmy zmienić nastawienie zamiast siedzieć przed kompem wyjść na rower, założyć słuchawki i pojechać gdzieś nad wodę chociaż na godzinę. Niekiedy czas w ,,samotności" jest potrzebny. do wpisu 7 sierpnia 2017
Nie chce siedzieć na dupie  chce... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 sierpnia 2017

Nie chce siedzieć na dupie, chce coś robić, działać, zwiedzać, korzystać z wolnego i słońca. Tylko problem w tym, że nie mam osoby, która może mi towarzyszyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV