głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Pisze do Ciebie kolejną wiadomość ze świadomością że i tak nic konkretnego mi nie odpiszesz. Chce bezpieczeństwa a codziennie się boję mam dość zastanawiania si

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Pisze do Ciebie kolejną wiadomość ze świadomością że i tak nic konkretnego mi nie odpiszesz. Chce bezpieczeństwa a codziennie się boję mam dość zastanawiania się ka
Pisze do Ciebie kolejną wiadomość... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 sierpnia 2018

Pisze do Ciebie kolejną wiadomość ze świadomością, że i tak nic konkretnego mi nie odpiszesz. Chce bezpieczeństwa, a codziennie się boję, mam dość zastanawiania się każdego dnia czy się odezwiesz, albo czy mi odpiszesz. Czuje się w tym wszystkim sama, męczę się.

pusto tu trochę i jest mi z tym źle teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 sierpnia 2018

pusto tu trochę i jest mi z tym źle

Frigga   Do You Really Wanna Be In Love teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 sierpnia 2018

Frigga - Do You Really Wanna Be In Love

Cofnij się  pozwól temu odejść.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 sierpnia 2018

Cofnij się, pozwól temu odejść. Nic więcej nie mogę pokazać, że ukrywasz się, by odetchnąć ode mnie Czy naprawdę chcesz się zakochać?

Czekam chociaż sama nie wiem na co.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 sierpnia 2018

Czekam chociaż sama nie wiem na co. Nieustannie patrze na telefon czy napisał mi wiadomość, chociaż wiem, że nie powinniśmy rozmawiać. Czekam aż wszystko sobie poukłada w życiu z nią ? Mimo wszystko coś mnie do niego ciągnie, ale wiem że dużo mi brakuje w nim, w naszej relacji, znam go tyle lat i nic się nie zmieniło. Nie chce czekać, chce żyć. On siedzi tam z nią, a ja mam czekać ? Codziennie układam nowy jednodniowy plan przetrwania.

I ciągle to samo. Chcę zmienić... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 sierpnia 2018

I ciągle to samo. Chcę zmienić wszystko, nie robiąc zupełnie nic. Na szczyt nie ma windy, są jedynie schody. Zamiast iść po tych schodach w pocie czoła z wiarą i pewnością siebie, ja siedzę na dupie od lat i tylko patrze z zazdrością na tych którzy są na szczycie. Oni mogą mi jedynie pomachać i patrzą na piękne widoki, a ja jestem na dole, sama, pomyłka nie jestem sama, razem ze mną są moje kompleksy, błędy, poczucie winy, smutek, nałogi i złe wspomnienia. To co teraz pisze mnie motywuję, życie takie jest raz masz siłę zmienić wszystko, a za drugim razem jedyne na co masz ochotę to usiąść z pizzą i zapalić papierosa. Bądźmy silni w naszych słabościach !

Zbieram drużynę  ja kontra świat. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 sierpnia 2018

Zbieram drużynę, ja kontra świat.

A może popełniłam kolejny błąd w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 sierpnia 2018

A może popełniłam kolejny błąd w momencie kiedy nasze usta ponownie poczuły swój smak. Może będę tego żałowała za godzinę, jutro bądź za dwa miesiące. Nie wiem.

Co z tego  że piszesz  może za... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 sierpnia 2018

Co z tego, że piszesz, może za tydzień przestaniesz. To tylko sms, nigdy nie potrafiłeś się starać w prawdziwym życiu, a zawsze wiesz gdzie mnie możesz znaleźć. Pytanie tylko, czy kiedykolwiek naprawdę mnie szukałaś ?

Piszę Ci każdego dnia  że to nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 sierpnia 2018

Piszę Ci każdego dnia, że to nie ma sensu. Żegnam się co godzinę jak idiotka, ale ja wariuję, bo chce Cię obok. Lepszego. Szczerego. Niektórych rzeczy nie da się zapomnieć. Wiem, że codziennie bałabym się czy znowu nie masz kogoś innego. Kiedy się żegnamy płaczę, a od lat obiecuje sobie, że będę silna...

Ale to wszystko jest dziwne. Chcę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 sierpnia 2018

Ale to wszystko jest dziwne. Chcę czegoś nowego, czystego, chcę prawdziwej miłości. Nasza miłość była pełna kłamstw i oszustw dzięki tobie. Mijają lata, a ty dalej uważasz, że to przeznaczenie mimo, że obok ciebie jest ktoś inny. Nigdy nie potrafiłeś zawalczyć, czy jedna róża to zbyt wiele ? Czy wymagam za dużo ? Po tym wszystkim ja jestem w stanie czekać w nocy aż skończysz pracę, żeby napisać ci dobranoc. Chyba oszalałam, może to miłość, a może tylko samotność. Ale znowu jest to samo, mętlik smutek, a ty dalej tylko rzucasz słowa na wiatr.

Nic już nie wiem. Ciągnie mnie do... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 sierpnia 2018

Nic już nie wiem. Ciągnie mnie do Ciebie, tęsknię, ale wiem jak to zawsze jest pojawiasz się i znikasz, a ja jestem tą drugą. Nie chcę tak, boje się. Staram się trzeźwo myśleć, że tyle czasu minęło, że już tyle razy mnie skrzywdziłeś, ale nie poradzę, że wciąż o Tobie myśle.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV