głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine zostaw mnie taką jaka jestem Znam go parę lat ale nigdy nie gadaliśmy zbyt wiele natomiast kiedy nawiązaliśmy kontakt to bardzo się kłóciliśmy. Teraz spędzam z

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
zostaw mnie taką jaka jestem
zostaw mnie taką jaka jestem teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 listopada 2017

zostaw mnie taką jaka jestem

Znam go parę lat  ale nigdy nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 listopada 2017

Znam go parę lat, ale nigdy nie gadaliśmy zbyt wiele, natomiast kiedy nawiązaliśmy kontakt to bardzo się kłóciliśmy. Teraz spędzam z nim każdy dzień od rana do wieczora. Nie wiem co myśleć kiedy wczoraj siedząc w aucie powiedziałeś mi ,,tak łatwo cię stąd nie wypuszczę" widzę jego starania, ale czy ja jestem gotowa, aby ktoś się do mnie zbliżył.

29 000 tysięcy wejść dziękuję !... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 listopada 2017

29 000 tysięcy wejść dziękuję ! Dużo czasu już tutaj spędziłam, kiedy mam chwilę czytam poprzednie posty. Niektóre powodują uśmiech, niektóre przypominają mi co kiedyś przeżywałam, a niektóre dają mi do myślenia czy czasem nie stoję w miejscu.

Przyzwyczajamy się zbyt szybko... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 października 2017

Przyzwyczajamy się zbyt szybko, przywiązujemy się do ludzi którzy są obok nawet na chwilę. Potem pozostaje jeszcze większa pustka. Tak jest zawsze.

Dobranoc teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 października 2017

Dobranoc

Chciałam żebyś w końcu do mnie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 października 2017

Chciałam żebyś w końcu do mnie napisał. I stało się napisałeś, ale świadomość, że z kimś jesteś spwodowowała, że usunęłam wiadomość wraz z numerem.

zimno na zewnątrz i w środku też teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 października 2017

zimno na zewnątrz i w środku też

Chciałam zmian  namieszałam i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 października 2017

Chciałam zmian, namieszałam i wracam do codzienności.

Dam sobie radę wiem o tym  mimo że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 października 2017

Dam sobie radę wiem o tym, mimo że niekiedy leżę w łóżku do południa i nie mam planów co robić sama kolejny dzień. Chcę wiele zmienić, ale nie działam. Boje się życia, a w głowie miliony marzeń. Niech to będzie dobry dzień mimo wszystko ...

Nie mam czasu żyć  dużo się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 października 2017

Nie mam czasu żyć, dużo się dzieje, zmiany i to wszystko w jednym czasie, nie mogę się poddać, bo czuję, że to może być lepsza, nowa droga

Kiedy widzę jak ktoś prosi drugą... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 października 2017

Kiedy widzę jak ktoś prosi drugą osobę, żeby do niego wróciła nie wiem co myśleć. Z jednej strony wiem co to uczucie, ból, samotność, strata, żal, rozczarowanie, po prostu koniec. Natomiast z drugiej strony nigdy nie mam zamiaru się prosić nawet w emocjach, aby ktoś ze mną został. Chcesz to odchodź nie będę Cię trzymała na siłę, mimo że chce abyś tu był i mnie kochał. Może teraz pocierpię, a na koniec okaże się, że twoje odejście było dla mnie bardzo dobre. Nic nie dzieje się bez powodu. Wspomnienia są, ale nie chce już myśleć o tym co było. Mam dość, tego iż moja przeszłość robi chaos w teraźniejszości. Wolność- piękne słowo. Jeszcze przyjdzie czas na miłość - czekam.

Jednego dnia czuję ze znikam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 października 2017

Jednego dnia czuję ze znikam, zatracam się w szarości mojego życia, opowiadam obcym ludziom, że nie mam celu, że nie robię nic wartościowego tylko idę za tłumem, aby robić cokolwiek. Następnego dnia mam motywację, aby wprowadzać drobne zmiany, przez które małymi kroczkami idę do przodu. Chcę mieć siły, więc pierwszym krokiem jest powiedzenie sobie, że mam tą siłę !!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV