głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Wyszła z inicjatywą spędzenia czasu razem jak kiedyś. Nocny wypad w góry. Cały dzień siedziała w domu a wieczorem wzięła kąpiel precyzyjnie się pomalowała tak a

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Wyszła z inicjatywą spędzenia czasu razem jak kiedyś. Nocny wypad w góry. Cały dzień siedziała w domu a wieczorem wzięła kąpiel precyzyjnie się pomalowała tak aby być
Wyszła z inicjatywą spędzenia... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 września 2016

Wyszła z inicjatywą spędzenia czasu razem jak kiedyś. Nocny wypad w góry. Cały dzień siedziała w domu a wieczorem wzięła kąpiel, precyzyjnie się pomalowała tak aby być naturalna a zarazem pociągająca mimo, że miała się spotkać ze swoim byłym. Napisał jej że się spóźni, więc czekała. Naszykowała termos z herbatą i zastanawiała się czy zrobić dla niego kawę. Napisał, że za niedługo będzie. Nie wiedziała w co się ubrać. Minęła godzina, druga. Nie odpisywał na smsy. Trzecia godzina, w czwartej godzinie łzy zaczynały zmywać jej makijaż. Położyła się do łóżka i co chwile sprawdzała telefon. Zaczęła się martwić, może coś się stało przecież napisał, że za niedługo będzie. Nie potrafiła zasnąć, napisała mu w nocy smsa po czym on odpisał tak jakby nigdy nic jakby nie byli umówieni ...

Witam  wczoraj chciałam podzielić... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 września 2016

Witam, wczoraj chciałam podzielić się z wami pewnymi przemyśleniami, mianowicie zauważyłam wczoraj filmik jak powinien malować się chłopak do szkoły. Większość ludzi się z tego śmieje i obraża chłopaka. Dużo nad tym rozmyślałam, może kiedyś też bym tak zareagowała, lecz teraz mam zupełnie inne myślenie o pewnych sprawach. Jeśli dziewczyna zajmuje się mechaniką, sportem ekstremalnym bądź sztukami walki co podobno jest męską dziedziną to mimo to ludzi się ekscytują bo kobieta takie zainteresowania , to czemu facet nie może zajmować się modą itp od razu ludzie naszywają mu łatkę nieudacznika czy cipy. Czemu w dzisiejszych czasach ludzie zamiast zajmować się sobą wpierdzielają się w życie innych ? Przez gadanie ludzi wiele osób odebrały sobie życie. Jeśli ktoś ma cel i jest w tym dobry to dlaczego nie można tego zaakceptować ?!

I po dwóch miesiącach spławiania... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 września 2016

I po dwóch miesiącach spławiania Cię nastała cisza, a ja się przełamałam napisałam i cisza dalej. Znowu wrócę do codzienności w której będę o tobie myślała jak zawsze, a kiedy zaczną być szczęśliwa wtedy może się odezwiesz.

Zaraz koniec   wakacji . Zacznie się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 września 2016

Zaraz koniec ,,wakacji". Zacznie się więcej obowiązków. Już widać pierwsze oznaki jesieni, a ja dalej nie mam się do kogo przytulić, aby poczuć wewnętrzne ciepło.

Czasami trzeba wyjechać daleko  by... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 września 2016

Czasami trzeba wyjechać daleko, by zobaczyć siebie i swoje życie z innej perspektywy.

Kiepsko. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 września 2016

Kiepsko.

Mam nadzieje  że szybko dobijemy 22... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 września 2016

Mam nadzieje, że szybko dobijemy 22 000 tysięcy. Dziękuję :)

Szukamy siebie zawsze nie tam  gdzie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 września 2016

Szukamy siebie zawsze nie tam, gdzie trzeba: Przeszłość, przyszłość. A ucieka nam piękno... czego? Teraz trzeba to zmienić, szybko. Nie raz dajemy się dobijać opiniom, Bierzemy je za rzeczywistość naszą. Bo nie wiemy, że je można ominąć I żyjemy tak we wszystko włażąc. Samoocena upaprana od stóp do głów, Stoi przywiązana do cudzych słów. Ile może to trwać, po grób? Ile lat snuć się można jak trup? Każdy z nas jest własnym guru, Sami przysparzamy sobie masę bólu. Czas otworzyć tę bramę na środku muru I obudzić to światło w duchu. Bez miłości i szacunku do siebie Zostaniemy ofiarami, które szykują pętle. Na co? Na same siebie, Ale wierzę, że drzwi dobrych dni nigdy nie są zamknięte.

Aż pewnego dnia wreszcie pierwszy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 września 2016

Aż pewnego dnia wreszcie pierwszy element Trafił na swoje miejsce i zbudził to coś - świadomość. Nie jesteśmy tylko zbitką tkanek. Zobacz sam, jak to wszystko zgrane. Czasem brak perspektywy nam, Ale na bank to nie tylko przypadek. Głęboko w sobie zakopaną mamy tę prawdę o sobie samych, Zapomnianą aż tak, że nie dowierzamy.

Miłego dnia moblowicze ! teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 września 2016

Miłego dnia moblowicze !

Kolejna ostatnie trzy tygodnie i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 września 2016

Kolejna ostatnie trzy tygodnie i powrót do codzienności, obowiązków i egzaminów. Od jutra w końcu urlop, planów brak. Jedyne o czym marze to spokój.

Naucz się wierszyka i powiedz go... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 września 2016

Naucz się wierszyka i powiedz go innym. Bądź stwórz swój wierszyk i wtedy powiedz go innym. Wybór należy od Ciebie. Wszystko siedzi w Twojej głowie. Dzisiejsze spotkanie dało mi dużo do myślenia. Kiedyś piłam z nim piwo na plaży w Hiszpanii dziś po 7 latach siedzimy w restauracji i opowiada mi o swojej firmie. Nie mam życiowego planu do którego dążę, a on mówi spokojnie, że do 30stki chce zarobić tyle, że potem będzie tylko i wyłącznie odpoczywał na każdym zakątku świata. Wiecie co jest najgorsze, a zarazem najlepsze ? On do tego dąży, rozwija się i dojdzie do celu a złe jest to, że ja stoję w miejscu ze świadomością, że stać mnie na więcej. Pytanie jest jedno... Dlaczego nie zaczynam pisać swojego wierszyka ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV