głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Pamiętaj że świat do odważnych należy. Chcesz to zaryzykuj jeśli coś się stanie i upadniesz to i tak wcześniej czy później się podniesiesz. Young Igi Mówiłaś. M

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Pamiętaj że świat do odważnych należy. Chcesz to zaryzykuj jeśli coś się stanie i upadniesz to i tak wcześniej czy później się podniesiesz.
Pamiętaj  że świat do odważnych... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 maja 2018

Pamiętaj, że świat do odważnych należy. Chcesz to zaryzykuj, jeśli coś się stanie i upadniesz to i tak wcześniej czy później się podniesiesz.

Young Igi   Mówiłaś. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 maja 2018

Young Igi - Mówiłaś.

Magia olewania. Rok od zakupu i dziś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 maja 2018

Magia olewania. Rok od zakupu i dziś zaczęłam coś czytać

Nic nie przyjdzie do nas samo  musimy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 maja 2018

Nic nie przyjdzie do nas samo, musimy działać. Jeśli nic nie robisz oznacza to, iż może w głębi nie marzyłeś o czymś tylko gadaaaaałeś.. Małe cele, więcej wiary i rusz się, pamiętaj - robisz to dla siebie !

Brakuje mi młodości  ale przecież... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 maja 2018

Brakuje mi młodości, ale przecież nie jestem stara chodzi tutaj bardziej o wcześniejszą wszystko było takie beztroskie i spontaniczne. Wczoraj idąc przez miasto z trunkiem wsiadłam z przyjaciółką do pierwszego lepszego autobusu, poznałam nowych ludzi, a wracając nad ranem wypaliłam ostatniego papierosa. Przeraża mnie to, że ludzie planują już swoje śluby bądź czekają na narodziny dziecka. Z tego, że jestem sama i może to się nie zmieni zaczęłam już żartować, bardzo żartować, lecz wewnątrz tli się iskierka nadziei, że jutro, za tydzień, miesiąc czy dwa lata poznam kogoś kto mnie pokocha, a ja pokocham jego.

Wolne  dużo wolnego  ale co z tego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 maja 2018

Wolne, dużo wolnego, ale co z tego jak nie mam pomysłu jak go spędzić i w sumie najważniejsze z kim ... Życie mi ucieka ciągle mam takie wrażenie, za niedługo będę rok starsza ten licznik jakoś szybko się zwiększa. Wtedy mam takie poczucie ,,co ja przeżywam, co dokonałam". Niedosyt ciągły niedosyt, przez co jestem w błędnym kole. Chce, ale się boję, nie działam bo dołuje się, zamiast docenić co tak naprawdę mam . Nic nie dzieje się bez powodu - pamiętajmy.

Włączyłam moją siłę.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 maja 2018

Włączyłam moją siłę. Zaczynając od teraz , będę silna. Zagram moją piosenkę walki. I tak naprawdę nie dbam, czy ktoś inny mi uwierzy. Bo nadal mam w sobie wolę walki. Tęsknię za domem. Ale w moich kościach płonie ogień. I nadal wierzę.

Hozier   Take Me To Church teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 kwietnia 2018

Hozier - Take Me To Church

Coraz częściej zdarzają się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 kwietnia 2018

Coraz częściej zdarzają się wieczory gdzie nie myślę, kładę się i zasypiam ze zmęczenia. Według mnie jest to świetne, ponieważ nie myślę o zbędnych rzeczach, a zmęczenie pokazuje że wykorzystałam ten dzień w zupełności.

Dobijamy 31 000 tysięcy wejść... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 kwietnia 2018

Dobijamy 31 000 tysięcy wejść dziękuję jak zawsze, wiem,że spędzam tu mniej czasu mimo to czuje się tu dobrze :)

Postanowiłam  że to będzie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 kwietnia 2018

Postanowiłam, że to będzie miesiąc zmian i nie chcę tylko mówić jak zawsze. Teraz działam ! Do wszystkiego da się przyzwyczaić. Ciesze się z drobiazgów, częściej sięgam po książkę czy gazetę. Już trzy razy wychodząc z domu zapomniałam o telefonie- odkładam na bok internet czy telewizje. Chcę rozwijać swoją wiarę, wyciszyć się wewnętrznie, panować nad swoimi myślami i mniej się denerwować. Robię to wszystko małymi krokami, planuje rzeczy ze spokojem i przede wszystkim mam duży dystans do pewnych spraw, których nie zmienię. Mimo to dalej szukam swojej życiowej drogi.

Dzień dobry  pamiętajcie  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 kwietnia 2018

Dzień dobry, pamiętajcie, że wszystko zależy od naszego nastawienia, więc miłego dnia !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV