głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Dzień dobry dużo roboty same pierdoły które zajmą mój cały deszczowy dzień mimo to pomaluje się ładnie ubiorę włączę głośno muzykę i z uśmiechem będę załatwiała

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Dzień dobry dużo roboty same pierdoły które zajmą mój cały deszczowy dzień mimo to pomaluje się ładnie ubiorę włączę głośno muzykę i z uśmiechem będę załatwiała wszyst
Dzień dobry  dużo roboty same... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 października 2017

Dzień dobry, dużo roboty same pierdoły, które zajmą mój cały deszczowy dzień, mimo to pomaluje się ładnie ubiorę włączę głośno muzykę i z uśmiechem będę załatwiała wszystkie sprawy, jedna po drugiej. Miłego dnia, przesyłam ciepło uśmiechu :)

A kiedy jest coraz gorzej masz dwie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 października 2017

A kiedy jest coraz gorzej masz dwie opcje. Pierwsza ponarzekaj sobie maksymalnie 5 minut przeklnij tylko nie płacz. A druga zacznij myśleć jak to zmienić, ulepszyć, znaleźć plusy i zaplanować. Wybór jak zawsze należy do ciebie. Dobranoc

  Najbardziej ograniczające w moim... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 października 2017

,,Najbardziej ograniczające w moim życiu, było czekanie na kogoś kto mnie dopełni. Nie będę szukać potwierdzenia wartości w oczach mężczyzn. Nikt nie urodził się po to, aby nadać mojemu życiu sens. Tylko ja mogę to zrobić ".

Znowu mam to samo. Odcinam się na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 września 2017

Znowu mam to samo. Odcinam się na ludzi, zamykam w swoich czterech ścianach, odwołuje spotkania. Doszłam do wniosku, że od czasu do czasu potrzebuje się skupić tylko na sobie, na obowiązkach i odpoczynku. Nie mam potrzeby nalegać na kontakt z osobami, które mają mnie gdzieś. Nic na siłę, dam sobie radę, smutne, ale przyzwyczaiłam się. Co nas nie zabije to nas wzmocni, taka jest prawda. Zbliżają się święta spędzę je z rodziną, szkoda tylko że nie ma nikogo obok nie mam planów na sylwestra, który po wielu wydarzeniach jest dla mnie najgorszym dniem w roku. Z uśmiechem mówię, że posiedzę sama przed telewizorem, że nie będę miała męża, ale za to będę miała kota. Śmieje się, mówię to bardzo poważnie, ale w głębi serca nie chcę być sama.

Dzień dobry teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 września 2017

Dzień dobry

Odchodzę od spraw mniej istotnych... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 września 2017

Odchodzę od spraw mniej istotnych, chcę iść do moich celów, bez problemów. Moje blizny są zamknięte, a ja chcę znowu kochać. Po prostu muszę zobaczyć nowy krajobraz, nowe miejsca gdzie wezmę głęboki oddech i nabiorę siły nie tylko fizycznej. Oczyszczę swoją głowę od zbędnych myśli. Po prostu muszę oddychać i uciec. Każdy marzy, jak ja.

Nie chce znowu tylko myśleć i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 września 2017

Nie chce znowu tylko myśleć i mówić o zmianie, chce działać. Nie na miesiąc czy dwa, chce długotrwałej zmiany, chcę akceptować samą siebie.

Żyjemy tutaj  a za najbardziej... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 września 2017

Żyjemy tutaj, a za najbardziej stromym zboczem góry czeka na Nas coś wymarzonego, musimy wdrapać się na sam szczyt, gdzie weźmiemy głęboki wdech, a w płucach pojawi się powietrze, którego nigdy wcześniej nie czuliśmy.

Szybko leci ten czas  nieustannie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 września 2017

Szybko leci ten czas, nieustannie zapierdziela do przodu, ludzie się starzeją, chorują, odchodzą, rodzą się nowy mały człowiek, nie mamy na to wszystko wpływu, ważne jest, aby być w tym, a nie stać obok i się patrzyć jak wszystko ucieka nam jak piasek przez palce. Może nie mamy takiego szczęścia jak inni, może idziemy pod górkę w za ciasnych butach, wcześniej czy później będziemy wyczerpani. Niekiedy warto wyrzucić coś co sprawia ból, poczuć się wolnym i wejść na drogę, która będzie idealna na nas.

Niech szara i deszczowa pogoda nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 września 2017

Niech szara i deszczowa pogoda nie zniechęca Nas do działania. Niech nadchodząca jesień i zima nie wywoła u Nas chandry przez którą zamkniemy się w czterech ścianach.

Ostatnie dwa tygodnie wakacji i mój... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 września 2017

Ostatnie dwa tygodnie wakacji i mój wyczekany urlop. Teraz słońce, herbata,, koc, ogród i coś nowego- książka. Rozwijajmy się, odpoczywamy, bawmy się i uśmiechajmy dużo uśmiechajmy.

Ostatnio jestem pełna optymizmu.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 września 2017

Ostatnio jestem pełna optymizmu. Wszystko w naszym życiu przychodzi falami- złe i dobrze zdarzenia. Taka życiowa sinusoida do której musimy się przyzwyczaić. Zauważyłam, że bezsensu jest marudzić na temat rzeczy, na które mamy wpływ- wystarczy zacząć działać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV