głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Bagaż uczuć. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 września 2018

Bagaż uczuć.

W sercu mam swój bagaż uczuć. Mam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 września 2018

W sercu mam swój bagaż uczuć. Mam w nim trochę smutku, kilka łez, parę sztuk uśmiechu i pocałunków. Schowałam też tam słowa, które pokazują mój ból, albo moją szczerą miłość.

To  co dziś wydaje się stratą... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 sierpnia 2018

To, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem.

31.08.2018r dobry czas ma... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 sierpnia 2018

31.08.2018r dobry czas ma podsumowanie, wyrzucenie wszystkiego z głowy, zakończenie pewnych spraw, usunięcie pewnych wiadomości. Jutro zaczynam nowy miesiąc pełen wyzwań i szaleństwa. Nic nie dzieje się bez powodu, wyciągnijmy wnioski i twórzmy nowe piękne wspomnienia. Jestem zmotywowana i świadoma, że nie zawsze jest kolorowo, mimo to wiem, że będzie dobrze ! Uśmiechnij się !

Z dnia na dzień odpuściłeś. Nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 sierpnia 2018

Z dnia na dzień odpuściłeś. Nie rozumiem, po co były te wszystkie słowa. Wczoraj chciałeś odbudować to wszystko, a dzisiaj stwierdzasz, że mnie nie chcesz i wolisz swoje życie. Przykre. Z jednej strony mam łzy w oczach, a z drugiej nie boli to tak bardzo przecież to nasze kolejne rozstanie.

Pisze do Ciebie kolejną wiadomość... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 sierpnia 2018

Pisze do Ciebie kolejną wiadomość ze świadomością, że i tak nic konkretnego mi nie odpiszesz. Chce bezpieczeństwa, a codziennie się boję, mam dość zastanawiania się każdego dnia czy się odezwiesz, albo czy mi odpiszesz. Czuje się w tym wszystkim sama, męczę się.

pusto tu trochę i jest mi z tym źle teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 sierpnia 2018

pusto tu trochę i jest mi z tym źle

Frigga   Do You Really Wanna Be In Love teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 sierpnia 2018

Frigga - Do You Really Wanna Be In Love

Cofnij się  pozwól temu odejść.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 sierpnia 2018

Cofnij się, pozwól temu odejść. Nic więcej nie mogę pokazać, że ukrywasz się, by odetchnąć ode mnie Czy naprawdę chcesz się zakochać?

Czekam chociaż sama nie wiem na co.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 sierpnia 2018

Czekam chociaż sama nie wiem na co. Nieustannie patrze na telefon czy napisał mi wiadomość, chociaż wiem, że nie powinniśmy rozmawiać. Czekam aż wszystko sobie poukłada w życiu z nią ? Mimo wszystko coś mnie do niego ciągnie, ale wiem że dużo mi brakuje w nim, w naszej relacji, znam go tyle lat i nic się nie zmieniło. Nie chce czekać, chce żyć. On siedzi tam z nią, a ja mam czekać ? Codziennie układam nowy jednodniowy plan przetrwania.

I ciągle to samo. Chcę zmienić... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 sierpnia 2018

I ciągle to samo. Chcę zmienić wszystko, nie robiąc zupełnie nic. Na szczyt nie ma windy, są jedynie schody. Zamiast iść po tych schodach w pocie czoła z wiarą i pewnością siebie, ja siedzę na dupie od lat i tylko patrze z zazdrością na tych którzy są na szczycie. Oni mogą mi jedynie pomachać i patrzą na piękne widoki, a ja jestem na dole, sama, pomyłka nie jestem sama, razem ze mną są moje kompleksy, błędy, poczucie winy, smutek, nałogi i złe wspomnienia. To co teraz pisze mnie motywuję, życie takie jest raz masz siłę zmienić wszystko, a za drugim razem jedyne na co masz ochotę to usiąść z pizzą i zapalić papierosa. Bądźmy silni w naszych słabościach !

Zbieram drużynę  ja kontra świat. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 sierpnia 2018

Zbieram drużynę, ja kontra świat.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV