głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Chciałam zmian namieszałam i wracam do codzienności. Dam sobie radę wiem o tym mimo że niekiedy leżę w łóżku do południa i nie mam planów co robić sama kolejny

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Chciałam zmian namieszałam i wracam do codzienności.
Chciałam zmian  namieszałam i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 dni temu

Chciałam zmian, namieszałam i wracam do codzienności.

Dam sobie radę wiem o tym  mimo że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Dam sobie radę wiem o tym, mimo że niekiedy leżę w łóżku do południa i nie mam planów co robić sama kolejny dzień. Chcę wiele zmienić, ale nie działam. Boje się życia, a w głowie miliony marzeń. Niech to będzie dobry dzień mimo wszystko ...

Nie mam czasu żyć  dużo się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Nie mam czasu żyć, dużo się dzieje, zmiany i to wszystko w jednym czasie, nie mogę się poddać, bo czuję, że to może być lepsza, nowa droga

Kiedy widzę jak ktoś prosi drugą... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Kiedy widzę jak ktoś prosi drugą osobę, żeby do niego wróciła nie wiem co myśleć. Z jednej strony wiem co to uczucie, ból, samotność, strata, żal, rozczarowanie, po prostu koniec. Natomiast z drugiej strony nigdy nie mam zamiaru się prosić nawet w emocjach, aby ktoś ze mną został. Chcesz to odchodź nie będę Cię trzymała na siłę, mimo że chce abyś tu był i mnie kochał. Może teraz pocierpię, a na koniec okaże się, że twoje odejście było dla mnie bardzo dobre. Nic nie dzieje się bez powodu. Wspomnienia są, ale nie chce już myśleć o tym co było. Mam dość, tego iż moja przeszłość robi chaos w teraźniejszości. Wolność- piękne słowo. Jeszcze przyjdzie czas na miłość - czekam.

Jednego dnia czuję ze znikam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Jednego dnia czuję ze znikam, zatracam się w szarości mojego życia, opowiadam obcym ludziom, że nie mam celu, że nie robię nic wartościowego tylko idę za tłumem, aby robić cokolwiek. Następnego dnia mam motywację, aby wprowadzać drobne zmiany, przez które małymi kroczkami idę do przodu. Chcę mieć siły, więc pierwszym krokiem jest powiedzenie sobie, że mam tą siłę !!

Dzień dobry  dużo roboty same... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Dzień dobry, dużo roboty same pierdoły, które zajmą mój cały deszczowy dzień, mimo to pomaluje się ładnie ubiorę włączę głośno muzykę i z uśmiechem będę załatwiała wszystkie sprawy, jedna po drugiej. Miłego dnia, przesyłam ciepło uśmiechu :)

A kiedy jest coraz gorzej masz dwie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

A kiedy jest coraz gorzej masz dwie opcje. Pierwsza ponarzekaj sobie maksymalnie 5 minut przeklnij tylko nie płacz. A druga zacznij myśleć jak to zmienić, ulepszyć, znaleźć plusy i zaplanować. Wybór jak zawsze należy do ciebie. Dobranoc

  Najbardziej ograniczające w moim... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

,,Najbardziej ograniczające w moim życiu, było czekanie na kogoś kto mnie dopełni. Nie będę szukać potwierdzenia wartości w oczach mężczyzn. Nikt nie urodził się po to, aby nadać mojemu życiu sens. Tylko ja mogę to zrobić ".

Znowu mam to samo. Odcinam się na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 września 2017

Znowu mam to samo. Odcinam się na ludzi, zamykam w swoich czterech ścianach, odwołuje spotkania. Doszłam do wniosku, że od czasu do czasu potrzebuje się skupić tylko na sobie, na obowiązkach i odpoczynku. Nie mam potrzeby nalegać na kontakt z osobami, które mają mnie gdzieś. Nic na siłę, dam sobie radę, smutne, ale przyzwyczaiłam się. Co nas nie zabije to nas wzmocni, taka jest prawda. Zbliżają się święta spędzę je z rodziną, szkoda tylko że nie ma nikogo obok nie mam planów na sylwestra, który po wielu wydarzeniach jest dla mnie najgorszym dniem w roku. Z uśmiechem mówię, że posiedzę sama przed telewizorem, że nie będę miała męża, ale za to będę miała kota. Śmieje się, mówię to bardzo poważnie, ale w głębi serca nie chcę być sama.

Dzień dobry teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 września 2017

Dzień dobry

Odchodzę od spraw mniej istotnych... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 września 2017

Odchodzę od spraw mniej istotnych, chcę iść do moich celów, bez problemów. Moje blizny są zamknięte, a ja chcę znowu kochać. Po prostu muszę zobaczyć nowy krajobraz, nowe miejsca gdzie wezmę głęboki oddech i nabiorę siły nie tylko fizycznej. Oczyszczę swoją głowę od zbędnych myśli. Po prostu muszę oddychać i uciec. Każdy marzy, jak ja.

Nie chce znowu tylko myśleć i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 września 2017

Nie chce znowu tylko myśleć i mówić o zmianie, chce działać. Nie na miesiąc czy dwa, chce długotrwałej zmiany, chcę akceptować samą siebie.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 87 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV