głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Wczorajszy poniedziałek zaczął się dla mnie tragicznie. Mało snu przed egzaminem stres przy czekaniu na wyniki. Nie patrząc na to że parę dni wcześniej inny pos

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Wczorajszy poniedziałek zaczął się dla mnie tragicznie. Mało snu przed egzaminem stres przy czekaniu na wyniki. Nie patrząc na to że parę dni wcześniej inny poszedł
Wczorajszy poniedziałek zaczął... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 czerwca 2018

Wczorajszy poniedziałek zaczął się dla mnie tragicznie. Mało snu przed egzaminem, stres przy czekaniu na wyniki. Nie patrząc na to, że parę dni wcześniej inny poszedł mi źle. Wyniki spowodowały morze łez, a z minuty na minute byłam coraz bardziej załamana, bo nie miał mnie nawet kto przytulić. Postanowiłam się wyciszyć i odwiedzić rodzinę bawiąc się z dziećmi, którym zazdroszczę tego jeszcze beztroskiego życia i braku świadomości, że nie wszystko jest kolorowe, a brak jednej zabawki to nie koniec świata. Z drugiej strony czy niezdane egzaminy to koniec świata ? Wróciłam do domu wieczorem z myślą, że położę się spać. Szybka wiadomość od koleżanki co robię, założyłam dres i wsiadłam na rower. Wieczór, jeziorko, pizza, piwo i rozmowa - tego potrzebowałam. Dzisiaj rano się wyspałam i dowiedziałam się, że nie zdałam kolejnego egzaminu, dzień wolny, w którym miałam się pouczyć, ale pojadę do znajomych na mecz! Zbyt wiele analizujemy, zbyt mocno się przejmujemy. Może niekiedy warto odpocząć.

Czytając i usuwając stare posty na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 czerwca 2018

Czytając i usuwając stare posty na portalach społecznościowych, miałam uśmiech na twarzy, bo przypominały mi się te wszystkie sytuacje jakby były wczoraj. Po chwili zdałam sobie sprawę ile czasu minęło i ile znajomości poszło w niepamięć. Życie ciągle Nas zaskakuje. Stare posty pokazały mi, że byłam jeszcze naprawdę młoda nie myślałam co dodaje i że w internecie zawsze zostanie ślad po jakiś młodzieńczych wygłupach czy tekstach ze szkolnych lat.

Dużo ostatnio błądzę i trochę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 czerwca 2018

Dużo ostatnio błądzę i trochę gubię się we własnych myślach. Kolejne urodziny i człowiek zaczyna analizować przeszłość i myśleć o przyszłości. Ja zawsze mam wrażenie, że stoję w miejscu, a to co robię nie ma dla mnie jakiegoś większego znaczenia, bo wiem że to nie moja droga. Pytanie dlaczego nie znajdę swojej drogi ? Może jeszcze nie wiem, którędy powinnam iść, mimo to nie chce stać w miejscu. Trochę się ostatnio działo oczywiście nie żałuję niczego to podstawowa zasada. Pewne rzeczy przeminęły i dużo czasu potrzebowałam lub nawet dalej potrzebuje, żeby przestać się tym przejmować. Kilka postanowień w urodziny, niektóre cięższe niektóre lżejsze, ale chęć zmiany to już jakiś mały krok.

Za niedługo kolejne urodziny i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 maja 2018

Za niedługo kolejne urodziny i kolejne postanowienia. Mam nadzieję, że tym razem drobnymi kroczkami dojdę do celu. Od paru lat sobie popalam, ale wewnętrznie wiem że wpadłam z nałóg. Zawsze mówię, że z dymem wyrzucam z siebie również zbędne myśli. Każdy czas jest dobry na zmiany.

Jesteś czymś więcej niż ciałem i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 maja 2018

Jesteś czymś więcej niż ciałem i kośćmi

Tak po prostu jest.  I może to nigdy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 maja 2018

Tak po prostu jest. I może to nigdy się nie zmieni. Ale mam ochotę pokazać moją siłę. I mam prawo mówić co myślę.

Jest mi przykro  jak my siebie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 maja 2018

Jest mi przykro- jak my siebie traktujemy ...

Przeraża mnie to jak ludzie idą do... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 maja 2018

Przeraża mnie to jak ludzie idą do przodu, kupują mieszkanie, planują ślub czy zmieniają prace. A ja ? U mnie wygląda to jakoś inaczej...

Kiedyś chciałam  aby ktoś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 maja 2018

Kiedyś chciałam, aby ktoś podzielał moje zdanie, dziś ciesze się, że każdy ma prawo do własnego zdania. Dużo się zmienia wokół nas, my się zmieniamy.

Dużo ludzi mi mówi  że coś jest... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 maja 2018

Dużo ludzi mi mówi, że coś jest ciężkie,że trudno będzie tego dokonać. Kiedyś to powodowało, że odpuszczałam na starcie, a teraz wiem, że jest to ciężkie, ale nie niemożliwe ! Wierzmy !

Zbyt wiele rzeczy mam na głowie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 maja 2018

Zbyt wiele rzeczy mam na głowie, tracę siły

Chcesz zdać egzamin to musisz się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 maja 2018

Chcesz zdać egzamin to musisz się pouczyć. Chcesz się wyspać to musisz wcześnie się położyć. Chcesz jechać na wakacje to musisz oszczędzać pieniądze. Chcesz aby ktoś cię pokochał to musisz pokochać samą siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV