głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Moja bluza pachnie Tobą coś cudownego. Szkoda tylko że to między nami nie jest tak samo intensywne jak Twój zapach na mojej bluzie. Szkoda że nie masz tak jak j

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Moja bluza pachnie Tobą coś cudownego. Szkoda tylko że to między nami nie jest tak samo intensywne jak Twój zapach na mojej bluzie.
Moja bluza pachnie Tobą  coś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 luty 2019

Moja bluza pachnie Tobą, coś cudownego. Szkoda tylko, że to między nami nie jest tak samo intensywne jak Twój zapach na mojej bluzie.

Szkoda  że nie masz tak jak ja. Nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 luty 2019

Szkoda, że nie masz tak jak ja. Nie masz potrzeby rozmowy ze mną, nie martwisz się o mnie, nie potrafisz napisać, nie myślisz o mnie. Jutro ten ,,czwartek", na który kupiłam dla Ciebie prezent już w styczniu, a Ty na lajcie mi mówisz, że mogę ten prezent dać jakiemuś koledze...

Cieszyłam się  że jesteś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 luty 2019

Cieszyłam się, że jesteś, przyzwyczaiłam się, że mam z kim spędzać czas. Z czasem twoje wymagania co do mnie wzrosły, niestety nie dawałeś mi siły do działania. Zależało mi, a ty masz mnie gdzieś, traktujesz mnie jak zabawkę, odzywasz się kiedy Ci się nudzi, traktujesz mnie jak rzecz. Potrafisz nie rozmawiać ze mną parę dni, a ja przez te tygodnie jestem zdenerwowana, smutna i nie potrafię się na niczym skupić. Znowu to samo, znowu muszę się pogodzić z tym, że ktoś znika z mojego życia.

Może do twarzy mi w cierpieniu i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 luty 2019

Może do twarzy mi w cierpieniu i samotności. Oddaję się bezsenności, Jest wierna mi od lat. I modlę się o lepszy dzień o lżejszą głowę, błogi sen. Choć w środku wszystko drży... miało być łatwe, miało być proste, na zakrętach ścigam się, z samą sobą, dogoń mnie... miało być ważne, stałe na zawsze, przecież oni to nie my, nas omijał czarny świt.

Przepraszam  mój nieznany kochanku.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 luty 2019

Przepraszam, mój nieznany kochanku. Przepraszam, że nie mogę uwierzyć, że ktoś kiedykolwiek naprawdę. Mógłby się we mnie zakochać. Przepraszam, że mogłam być tak ślepa. Nie chciałam porzucić ciebie i wszystkiego co jest między nami. I ktoś cię pokocha. Ale tym kimś nie jestem ja.

Nie odbieram od ciebie telefonów... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 luty 2019

Nie odbieram od ciebie telefonów już chyba od miesiąca. Nie zdaję sobie sprawy z tego jak złośliwa potrafię być. Ponieważ czasem traktuję tych, których kocham jak biżuterię. Ponieważ każdego dnia potrafię zmienić zdanie. Wcale nie chciałam być przy tobie na próbę.

Znalazłam Cię ze złamanym sercem.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 luty 2019

Znalazłam Cię ze złamanym sercem. Wypełniłam ten kubek, aż się przelał. Odepchnęłam to daleko, aby zatrzymać Cię blisko. Bałam się zostawić Cię samemu sobie.

Dawałam miłości szansę jakieś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 luty 2019

Dawałam miłości szansę jakieś tysiące razy. Uciekając od demonów w twojej głowie. Zabrałam je od Ciebie i stworzyłam swoimi. Nie zauważyłam tego , bo miłość jest ślepa. Powiedziałam, że złapię Cię jeśli będziesz upadał. I jeśli oni będą drwić, to pieprzyć ich wszystkich. I następnie podniosłam Cię z kolan. Postawiłam na nogi z powrotem. Tylko po to, abyś mógł mnie wykorzystać.

panie barman  lej pan wódu   wtedy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 stycznia 2019

panie barman, lej pan wódu, wtedy bez trudu, podejdę pogada, odejdę i nara, jak się masz, skąd jesteś, kogo kochasz, nie o to miałem pytać, nikt mi nie mówił że ty, nikt mi nie mówił że będziesz tu.

Każdy problem kryje w sobie okazję... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 stycznia 2019

Każdy problem kryje w sobie okazję, żeby się wykazać.

Czasami po prostu tak jest  że za... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 stycznia 2019

Czasami po prostu tak jest, że za bardzo się nakręcamy na jakąś znajomość. Każdy ma inne oczekiwania, przyzwyczajenia. W momentach ciszy, jest najgorzej, do głowy przychodzą mi najczarniejsze scenariusze. Nie potrafię nad tym zapanować, po prostu się boję, że ktoś zdania na dzień znowu zniknie z mojego życia.

Niekiedy chce mi się po prostu... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 stycznia 2019

Niekiedy chce mi się po prostu płakać, za chwilę chcę rzucać wszystkim co mam pod ręką i przeklinać tak głośno, aby wyrzucić wszystko złe co we mnie siedzi. Po chwili się uspokajam i stwierdzam, że sama dam sobie ze wszystkim radę, że nie pierwszy raz jest pod górkę i zapewne nie ostatni, ale w głowie mam tylko to, aby ktoś mnie mocno przytulił. Każdego dnia zdaje sobie sprawę, że za bardzo się przejmuje, że za dużo myślę, niekiedy zawale coś przez własne lenistwo, następnie żałuję i tak życie kołem się toczy. Zadaj sobie pytanie czy aby na pewno warto ? Wiadomo ktoś będzie się przejmował złamanym paznokciem, a ktoś amputacją ręki. Ktoś będzie przeżywał niezdany egzamin, bo aktualnie to jest jego problem, lecz ktoś inny będzie się przejmował utratą pracy, chorym dzieckiem i dwoma kredytami do spłacenia. Walczmy z przeciwnościami losu i z własnymi negatywnymi myślami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV