głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pocketful_of_sunshine

Jakże ja będę umierać kiedy nie żyłam ja wcale?  Maria Kuncewiczowa  Cudzoziemka

tonatyle dodano: wczoraj o 11:13

Jakże ja będę umierać, kiedy nie żyłam ja wcale? / Maria Kuncewiczowa, "Cudzoziemka"

Mam wkurwiający charakter.  Nie lubię jak ogranicza się moją wolność chociaż sam chętnie ją sobie ograniczę jeśli będę miał na to ochotę.  Nie wierzę w kompromisy szczególnie te na które trzeba iść ze samym sobą.  Wierzę że wszystko w moim życiu może być przyjemnością: zarabianie pieniędzy spóźnianie się na autobus związki tracenie pracy poniedziałki gotowanie granie w szachy bywanie na mieście na wsi lub kompletnym odludziu. Wiem że nic nie jest złe samo w sobie tylko my sprawiamy że staje się to dobre lub złe. Nie sądzę żebym cokolwiek musiał. Mam w sobie więcej wewnętrznej wolności niż cały wydział prawa uniwersytetu razem wzięty. Nie mam czasu na negocjacje spory myślenie o kimś zastanawianie się co by było gdyby bo zawsze ten czas mogę spędzić lepiej. Robię tylko rzeczy w których jestem niezastąpiony. Resztę pozostawiam innym. A ty?

jednorazowagra dodano: 2 dni temu

Mam wkurwiający charakter. Nie lubię jak ogranicza się moją wolność, chociaż sam chętnie ją sobie ograniczę, jeśli będę miał na to ochotę. Nie wierzę w kompromisy, szczególnie te, na które trzeba iść ze samym sobą. Wierzę, że wszystko w moim życiu może być przyjemnością: zarabianie pieniędzy, spóźnianie się na autobus, związki, tracenie pracy, poniedziałki, gotowanie, granie w szachy, bywanie na mieście, na wsi lub kompletnym odludziu. Wiem, że nic nie jest złe samo w sobie tylko my sprawiamy, że staje się to dobre lub złe. Nie sądzę żebym cokolwiek musiał. Mam w sobie więcej wewnętrznej wolności niż cały wydział prawa uniwersytetu razem wzięty. Nie mam czasu na negocjacje, spory, myślenie o kimś, zastanawianie się co by było gdyby, bo zawsze ten czas mogę spędzić lepiej. Robię tylko rzeczy, w których jestem niezastąpiony. Resztę pozostawiam innym. A ty?

Prawdziwa dobroć człowieka może się wyrazić w sposób absolutnie czysty i wolny tylko w stosunku do tego kto nie reprezentuje żadnej siły. Prawdziwa moralna próba ludzkości najbardziej podstawowa leżąca tak głęboko że wymyka się naszemu wzrokowi  polega na stosunku człowieka do tych którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę.

jednorazowagra dodano: 2 dni temu

Prawdziwa dobroć człowieka może się wyrazić w sposób absolutnie czysty i wolny tylko w stosunku do tego, kto nie reprezentuje żadnej siły. Prawdziwa moralna próba ludzkości, najbardziej podstawowa (leżąca tak głęboko, że wymyka się naszemu wzrokowi), polega na stosunku człowieka do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę.

dlatego stań na ziemi twardo nie żyj cudzym życiem bo nie warto  wszystkim falstartom przyjrzymy się na mecie  lepiej jest na chwilę zgubić drogę w biegu niż wciąż stać rozumiecie?

jednorazowagra dodano: 2 dni temu

dlatego stań na ziemi twardo, nie żyj cudzym życiem, bo nie warto, wszystkim falstartom przyjrzymy się na mecie, lepiej jest na chwilę zgubić drogę w biegu niż wciąż stać, rozumiecie?

Słabości. Ty żadnej ja miałem jedną: kochałem.  Bertolt Brecht przekład: Robert Stiller

tonatyle dodano: 2 dni temu

Słabości. Ty żadnej, ja miałem jedną: kochałem. / Bertolt Brecht {przekład: Robert Stiller}

Zwłaszcza jeśli się z kimś było blisko a już nigdy go się potem nie widziało to chciałoby się go odnaleźć nawet w kimś obcym.  Wiesław Myśliwski

tonatyle dodano: 2 dni temu

Zwłaszcza jeśli się z kimś było blisko, a już nigdy go się potem nie widziało, to chciałoby się go odnaleźć nawet w kimś obcym. / Wiesław Myśliwski

Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie czy bez Twojej czy za Twoją zgodą.  Edward Stachura Piękne 😞

tonatyle dodano: 3 dni temu

Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie czy bez Twojej, czy za Twoją zgodą. / Edward Stachura {Piękne 😞}

W jego objęciach spało mi się lepiej niż kiedykolwiek przedtem.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

W jego objęciach spało mi się lepiej niż kiedykolwiek przedtem.

Zamiast pozwolić temu odejść robisz w swojej głowie szufladkę z napisem: „Chujowe doświadczenia których nie chcę się pozbyć”. Nie idziesz do przodu bo zamiast postawić kropkę stawiasz same przecinki i babrasz się w przytłaczającym uczuciu porażki.  Volant “Pozwój temu odejść”

tonatyle dodano: 3 dni temu

Zamiast pozwolić temu odejść robisz w swojej głowie szufladkę z napisem: „Chujowe doświadczenia, których nie chcę się pozbyć”. Nie idziesz do przodu, bo zamiast postawić kropkę, stawiasz same przecinki i babrasz się w przytłaczającym uczuciu porażki. / Volant “Pozwój temu odejść”

Somewhere anywhere everywhere.

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

Somewhere, anywhere, everywhere.

Najbardziej przeraża mnie to że ciebie nie ma a ja nadal muszę oddychać.  Nina Reichter „Ostatnia spowiedź

tonatyle dodano: 4 dni temu

Najbardziej przeraża mnie to, że ciebie nie ma, a ja nadal muszę oddychać. / Nina Reichter „Ostatnia spowiedź"

„W nieznane wejdź odważnym bądź za tajemnicą idź”

jednorazowagra dodano: 6 dni temu

„W nieznane wejdź, odważnym bądź, za tajemnicą idź”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV