głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Kiepsko. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 września 2016

Kiepsko.

Mam nadzieje  że szybko dobijemy 22... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 września 2016

Mam nadzieje, że szybko dobijemy 22 000 tysięcy. Dziękuję :)

Szukamy siebie zawsze nie tam  gdzie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 września 2016

Szukamy siebie zawsze nie tam, gdzie trzeba: Przeszłość, przyszłość. A ucieka nam piękno... czego? Teraz trzeba to zmienić, szybko. Nie raz dajemy się dobijać opiniom, Bierzemy je za rzeczywistość naszą. Bo nie wiemy, że je można ominąć I żyjemy tak we wszystko włażąc. Samoocena upaprana od stóp do głów, Stoi przywiązana do cudzych słów. Ile może to trwać, po grób? Ile lat snuć się można jak trup? Każdy z nas jest własnym guru, Sami przysparzamy sobie masę bólu. Czas otworzyć tę bramę na środku muru I obudzić to światło w duchu. Bez miłości i szacunku do siebie Zostaniemy ofiarami, które szykują pętle. Na co? Na same siebie, Ale wierzę, że drzwi dobrych dni nigdy nie są zamknięte.

Aż pewnego dnia wreszcie pierwszy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 września 2016

Aż pewnego dnia wreszcie pierwszy element Trafił na swoje miejsce i zbudził to coś - świadomość. Nie jesteśmy tylko zbitką tkanek. Zobacz sam, jak to wszystko zgrane. Czasem brak perspektywy nam, Ale na bank to nie tylko przypadek. Głęboko w sobie zakopaną mamy tę prawdę o sobie samych, Zapomnianą aż tak, że nie dowierzamy.

Miłego dnia moblowicze ! teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 września 2016

Miłego dnia moblowicze !

Kolejna ostatnie trzy tygodnie i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 września 2016

Kolejna ostatnie trzy tygodnie i powrót do codzienności, obowiązków i egzaminów. Od jutra w końcu urlop, planów brak. Jedyne o czym marze to spokój.

Naucz się wierszyka i powiedz go... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 września 2016

Naucz się wierszyka i powiedz go innym. Bądź stwórz swój wierszyk i wtedy powiedz go innym. Wybór należy od Ciebie. Wszystko siedzi w Twojej głowie. Dzisiejsze spotkanie dało mi dużo do myślenia. Kiedyś piłam z nim piwo na plaży w Hiszpanii dziś po 7 latach siedzimy w restauracji i opowiada mi o swojej firmie. Nie mam życiowego planu do którego dążę, a on mówi spokojnie, że do 30stki chce zarobić tyle, że potem będzie tylko i wyłącznie odpoczywał na każdym zakątku świata. Wiecie co jest najgorsze, a zarazem najlepsze ? On do tego dąży, rozwija się i dojdzie do celu a złe jest to, że ja stoję w miejscu ze świadomością, że stać mnie na więcej. Pytanie jest jedno... Dlaczego nie zaczynam pisać swojego wierszyka ?

Od poniedziałku urlop  który miał... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 września 2016

Od poniedziałku urlop, który miał być o wiele wcześniej, chciałam gdzieś wyjechać za granice z przyjaciółmi. Wyszło zupełnie inaczej, ale może tak miało być. Może powinnam wsiąść sama w pociąg i pojechać nad morze.

Dzień dobry ! Żyję z dnia na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 września 2016

Dzień dobry ! Żyję z dnia na dzień co mnie dobija. Stoję w miejscu, moi bliscy mają swoje sprawy. Nawet przyjaciółka odpisuje mi po 24 godzinach bo przecież woli pisać ze swoim kolegą, ale jak będzie miała problem to odpisze mi po 24 sekundach abym przyszła pogadać. Mam to wszystko gdzieś. Nie przejmujmy się ludźmi, bo zwariujemy ! Miłego dnia :)

Dziś się ugięłam przez codzienne... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 września 2016

Dziś się ugięłam przez codzienne problemy. Spotkanie z przeszłością.

Mogę zmienić w moim życiu wszystko... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 września 2016

Mogę zmienić w moim życiu wszystko, co chcę. Ale wiem, że nie da się zmienić wszystkiego na raz. Powoli. Po kolei. Małymi krokami. Dzisiaj zmienię jedną małą rzecz.

Żeby znaleźć kogoś  kto naprawdę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 września 2016

Żeby znaleźć kogoś, kto naprawdę cię rozumie, trzeba mieć farta, ale potem wszystko zależy od ciebie. Jeśli pokazujesz ludziom, że są dla ciebie ważni, zapamiętają to.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV