głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Z biegiem lat coraz bardziej utwierdzam się w tym że w każdej pięknie wyglądającej rodzinie jest coś nie tak. Ludzie myślą o jak fajnie się dogadują a tak na pr

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Z biegiem lat coraz bardziej utwierdzam się w tym że w każdej pięknie wyglądającej rodzinie jest coś nie tak. Ludzie myślą o jak fajnie się dogadują a tak na prawdę w d
Z biegiem lat coraz bardziej... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 maja 2017

Z biegiem lat coraz bardziej utwierdzam się w tym że, w każdej pięknie wyglądającej rodzinie jest coś nie tak. Ludzie myślą o jak fajnie się dogadują, a tak na prawdę w domu każdy żyje oddzielnie. Chciałabym, aby było lepiej, niestety są rzeczy na które nie mamy wpływu. Powinnam się cieszyć, że jesteśmy wszyscy w komplecie i na dodatek zdrowi. Ale widzę też wiele wad , rodzice nie spędzają czasu razem, nigdzie nie wychodzą nawet na spacer we dwoje, kłócą się o wszystko, a tak na prawdę o nic. Zmieniły się ich metody wychowawcze, może nie mają sił, ale nie wiem jakie skutki przyniesie to w przyszłości. Każdy mówi mi nie przejmuj się nie twój mąż, nie twoje dziecko , wyluzuj się i zajmij się sobą, bo zwariujesz. Mają racje wariuje, to jest moja rodzina . Ciężki temat, który ostatnio mnie bardzo męczy. Jest mi tu dobrze, ale dziś szukałam mieszkania do wynajęcia i zdałam sobie sprawę, że gdybym chciała to sama nie dałabym rady przede wszystkim ze względów finansowych. Błędne koło.

Ostatnio jest po prostu trochę pusto. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 maja 2017

Ostatnio jest po prostu trochę pusto.

 Nigdy nie zrozumiesz  co... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 kwietnia 2017

"Nigdy nie zrozumiesz, co wyrządziłeś drugiemu człowiekowi, dopóki nie poczujesz tego samego. Dlatego tu jestem." - Karma

Znamy się tyle lat  tyle nas... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 marca 2017

Znamy się tyle lat, tyle nas łączyło, to była więź emocjonalna, byliśmy młodzi, wiele razy mnie okłamywałeś, płakałam często, kochałeś inną, wybaczyłam, lecz gdy zmarnowałeś drugą szansę zaczęłam żyć z myślą, że ciebie już nie dopuszczę do swojej codzienności. Nie przeżyłam jeszcze nic poważnego, a życie mnie tak zaskakuje, że spędzam wieczory na rozmowach z Tobą.

Arek Kłusowski   Recepta teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 marca 2017

Arek Kłusowski - Recepta

Boję się przyszłości tego że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 marca 2017

Boję się przyszłości tego że wkraczam w dorosłość coraz to większymi krokami. Z jednej strony wiem, że jestem pracowita i ambitna , a z drugiej nie chcę dorastać. Wciąż zachowuje się jak dziewczynka, która lubi wypić wino na krawężniku, która lubi jeździć na rowerze w słoneczne dni , która lubi potańczyć w domu kiedy nikogo nie ma. Widzę innych gnających na przód - śluby, narodziny dzieci, wspólne wakacje, nowa praca, przeprowadzki, podróże. A ja czuję, że życie mi umknęło i dalej umyka, tracę ten najlepszy czas i marnuje życie. Niby taka ambitna jestem, a moje studia to istne lenistwo. Może nigdy nie byłam ambitna . Hobby ? Przyjaźnie ? Wspaniałe wakacje z ukochanym ? Nie mam żadnej z tej rzeczy. Ale z drugiej strony jestem zdrowa mam rodzinę. Życie mnie ostatnio dziwi, smuci, boli, ale stałam się w pewien sposób obojętna.

Nie akceptuje siebie pod względem... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 marca 2017

Nie akceptuje siebie pod względem wizualnym. Podziwiam inne wysportowane, piękne i modnie ubrane kobiety. Nie wiem dlaczego nie potrafię uwierzyć w siebie i dążyć do akceptacji siebie każdego dni.

Ostatnio chcę się zmienić  mowa o... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 marca 2017

Ostatnio chcę się zmienić, mowa o wyglądzie. Robię jakieś detoksy, mniej jem , chodzę na siłownię, ale zdałam sobie sprawę, że nie posiadam dwóch najważniejszych rzeczy, mianowicie wiedzy i wiary. Jestem na siłowni coś tam ćwiczę i podziwiam inne kobiety. W głowie milion pytań czemu ona tak wygląda ? Dlaczego ja nie mam tyle siły ? Może gdybym zmieniła nastawienie, nie bała się zapytać o radę, skupiła się na tym to wyszłoby mi to na dobre.

25 000 tysięcy ! dziękuję ! Zaraz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 marca 2017

25 000 tysięcy ! dziękuję ! Zaraz się trochę rozpisze , bo trochę mi siedzi w głowie, a godzina idealna na pisanie !

Dawno mnie nie ma. Ratuj mnie.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 marca 2017

Dawno mnie nie ma. Ratuj mnie. Miłość jedna robi mi straty.

Bywają straty będące nieocenioną... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 marca 2017

Bywają straty będące nieocenioną korzyścią !

Jest taki moment w ciągu dnia  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 marca 2017

Jest taki moment w ciągu dnia, że chciałabym spędzić z kimś wieczór. Pójść na spacer, do kina, złapać za rękę, zasnąć obok kogoś, dostać smsa ,, Dzień dobry kochanie ".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV