głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Samotne dobranoc teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 sierpnia 2017

Samotne dobranoc

Chciałabym się obudzić być pewna... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 sierpnia 2017

Chciałabym się obudzić być pewna siebie, dobrze czuć się w swoim ciele, robić to co lubię i widzieć w tym swoją przyszłość, a po całym dniu przytulić się do ukochanego i poczuć jego zapach. Zaczynam wątpić, że kiedyś przeżyje taki dzień.

Idź przed siebie patrząc w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 sierpnia 2017

Idź przed siebie patrząc w przyszłość. Niekiedy jest po prostu ciężko, błądzimy bez wybranego celu, na drodze spotykamy innych, którzy również błądzą lub tych, którzy idą do celu nawet nie zauważają nas po drodze. Walczmy o tą przyszłość!

Chcę kogoś obok teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 sierpnia 2017

Chcę kogoś obok

A może by tak nad morze. To będzie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 sierpnia 2017

A może by tak nad morze. To będzie dobry wyjazd !

Pewna znajomość bardzo mnie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 sierpnia 2017

Pewna znajomość bardzo mnie zaskoczyła. Przez cały czas nie rozmawialiśmy, dopiero na koniec studiów zaczęliśmy rozmawiać on chciał się oświadczyć, a miałam nowy związek. Po paru miesiącach rozmów każdemu z nas sprawy sercowe się rozsypały. Byliśmy dla siebie wsparciem i organizowaliśmy wspólne wypady, ale to nie były wypady na imprezy tylko kilka dni nad morzem z koleżanką lub w małym gronie wyprawa w góry. Dzięki tej znajomości nauczyłam się, że wystarczą trzy dni wolnego trochę organizacji i można realizować małe marzenia. Z koleżankami ze studiów trzymałam się od początku, a już dziś nie mamy kontaktu.

Może powinnyśmy zmienić nastawienie zamiast siedzieć przed kompem wyjść na rower  założyć słuchawki i pojechać gdzieś nad wodę chociaż na godzinę. Niekiedy czas w   samotności  jest potrzebny. teksty pocketful_of_sunshine dodał komentarz: Może powinnyśmy zmienić nastawienie zamiast siedzieć przed kompem wyjść na rower, założyć słuchawki i pojechać gdzieś nad wodę chociaż na godzinę. Niekiedy czas w ,,samotności" jest potrzebny. do wpisu 7 sierpnia 2017
Nie chce siedzieć na dupie  chce... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 sierpnia 2017

Nie chce siedzieć na dupie, chce coś robić, działać, zwiedzać, korzystać z wolnego i słońca. Tylko problem w tym, że nie mam osoby, która może mi towarzyszyć.

Dobijamy do 27000 tysięcy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 sierpnia 2017

Dobijamy do 27000 tysięcy, dziękuję, mimo iż pisze już trochę mniej z powodu braku czasu czy też monotonii w życiu.

   Ból sam w sobie nie jest złem... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 lipca 2017

,, Ból sam w sobie nie jest złem, którego trzeba omijać lub zwalczać za wszelką cenę. Ból jest raczej nauczycielem, od którego można się wiele nauczyć. Oznajmia, że coś trzeba zmienić, czegoś zaprzestać lub coś rozpocząć, porzucić dawny sposób myślenia i od nowa zacząć inaczej".

Wróciłam z wakacji z rodziną.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 lipca 2017

Wróciłam z wakacji z rodziną. Wniosek jest prosty, kochamy się, ale każdy z nas jest inny, ma inne wartości, inne poglądy, inne poczucie humoru. Prawie dwa tygodnie razem to chyba za dużo. Wywnioskowałam też, że muszę do pewnych spraw nabrać większego dystansu, zacząć się cieszyć, że mamy siebie.

Mamy to ! Ciesze się  że niektóre... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 lipca 2017

Mamy to ! Ciesze się, że niektóre etapy mam już za sobą. Mimo wszystko przykro mi, że czas tak szybko leci. W ciągu tych lat nie urodziła się żądna miłość, ani nawet przyjaźń. Dalsze plany są, ale czy to są moje plany ? Raczej tak życie się układa, idę w łatwiejszą stronę, bo nie chce stać w miejscu kiedy tak naprawdę nie wiem dokąd chcę zmierzać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV