głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine jestem głodna głodna przygody promieni słońca i wiatru we włosach głodna szaleństwa picia taniego wina i palenie fajek siedząc na krawężniku głodna pocałunków b

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
jestem głodna głodna przygody promieni słońca i wiatru we włosach głodna szaleństwa picia taniego wina i palenie fajek siedząc na krawężniku głodna pocałunków blis
jestem głodna  głodna przygody... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 marca 2017

jestem głodna, głodna przygody, promieni słońca i wiatru we włosach, głodna szaleństwa, picia taniego wina i palenie fajek siedząc na krawężniku, głodna pocałunków, bliskości, pomocy i wsparcia. Jestem głodna życia- beztrosko szczęśliwego.

Pamiętaj  ile od siebie dajesz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 marca 2017

Pamiętaj, ile od siebie dajesz - tyle do Ciebie wraca. Sukces to jedyna możliwa opcja. Wszystko siedzi w głowie, Twoje ciało jest w stanie zrobić to, czego pragnie umysł.

Jesteś jedyną osobą na świecie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 marca 2017

Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać twój potencjał !

Są takie dni  kiedy wszystko cię... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 marca 2017

Są takie dni, kiedy wszystko cię denerwuje, wspominasz przeszłość. Może on po prostu taki jest ,, Była ale już jej nie ma, nie ta to następna" Myślałam, że będzie lepiej, teraz dowiaduje się tylu złych rzeczy o tobie. Czemu nie potrafię tak jak inni oddzielić wszystko grubą kreską i zacząć żyć inaczej, lepiej. Staram się ale niekiedy właśnie trafiają się takie dni, w których jestem bezsilna.

Trochę tego nie rozumiem. Kiedyś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 luty 2017

Trochę tego nie rozumiem. Kiedyś nie umieliśmy wytrzymać dnia bez siebie, ciągle byliśmy w kontakcie. Z dnia na dzień wszystko się zmieniło. Pstryk i zapomina się o drugiej osobie. Ja tak nie mam, bo myślę, tęsknie i wspominam. Mijają dni, tygodnie, miesiące i jedyne co mamy sobie do zaoferowania to lajki do wrzuconych zdjęć. Zawsze się nastawiam , że tylko ja myślę o nim, a on o mnie już zapomniał. Chociaż kto wie co jest w jego głowie ? Ale przyjaźni to ja niestety nie widzę, może dlatego, że w sylwestra obiecaliśmy sobie dobry, wspólny rok. Chociaż może o to w tym chodziło , może tak miało być ?

Ona nie jest taka silna na jaką... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 luty 2017

Ona nie jest taka silna na jaką wygląda, ale nie jest taka słaba jak się o niej mówi.

Rozbójnik Alibaba   Jan Borysewicz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 luty 2017

Rozbójnik Alibaba & Jan Borysewicz ft. Sobota - Uciec stąd !

Dobranoc teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 luty 2017

Dobranoc

Napisałabym  że chcę w końcu... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 luty 2017

Napisałabym, że chcę w końcu miłości, ale wiem, że ona przyjdzie sama w najmniej oczekiwanym momencie. Będzie wspaniała i wymarzona, tylko jak widzę innych świętujących kolejną rocznicę razem, jak planują razem wakacje i spędzają wspólnie wieczory to jestem rozczarowana i w głębi jest mi smutno. Brakuje mi wsparcia, bliskości, ale nie chce niczego na siłę, na pół gwizdka. Zadaje sobie pytanie czy ze mną jest coś nie tak ? Wszystko jest takie dziwne, ale ostatnio jestem spokojna i taka cicha.

  Kiedy nap­rawdę zacząłem... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 luty 2017

,,Kiedy nap­rawdę zacząłem kochać sa­mego siebie, uświado­miłem so­bie,że emoc­jo­nal­ny ból i cier­pienie są tyl­ko os­trzeżeniem dla mnie,żebym nie żył wbrew włas­nej praw­dzie.Dziś wiem, że to się na­zywa autentycznością. "

“Jeśli o nic nie prosisz  niczego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 luty 2017

“Jeśli o nic nie prosisz, niczego nie dostaniesz. Więc proś. Czasem usłyszysz “tak”, czasem “nie”. Ale jeśli nawet nie zapytasz, odpowiedź zawsze brzmi “nie”. Sam jej sobie udzieliłeś.”

Najważniejsze jest podejście  na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 luty 2017

Najważniejsze jest podejście, na dzisiaj mam złe. To co najważniejsze zostało gdzieś w tle.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV