głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Już trzeci raz styczeń jest miesiącem rozstań. Jest ciężko ale bywało gorzej. Otrę łzy i wyciągnę z tego wnioski. Szkoda no ale... Pęka mi głowa a co najgorsze

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Już trzeci raz styczeń jest miesiącem rozstań. Jest ciężko ale bywało gorzej. Otrę łzy i wyciągnę z tego wnioski. Szkoda no ale...
Już trzeci raz styczeń jest... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 stycznia 2017

Już trzeci raz styczeń jest miesiącem rozstań. Jest ciężko, ale bywało gorzej. Otrę łzy i wyciągnę z tego wnioski. Szkoda no ale...

Pęka mi głowa  a co najgorsze wraz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 stycznia 2017

Pęka mi głowa, a co najgorsze wraz z sercem. Wiem, że to będzie nasze ostatnie spotkanie. Wiem, że jedną rzeczą, którą chcesz mi przekazać jest nasz koniec. Nie funkcjonuje z tą świadomością, nie umiem zasnąć, płacze, budzę się nad ranem, nie potrafię jeść, nie uczę się na egzaminy. Nawet nie mam z kim pogadać. Tak szybko się to kończy, byłeś tak blisko, poznałeś moją rodzinę. Dziś powiem ci to wszystko ze łzami w oczach, a potem powiesz mi,że odchodzisz, a ja muszę się z tym pogodzić.

Do widzenia. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 stycznia 2017

Do widzenia.

Miało być na zawsze  a wyszło jak... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 stycznia 2017

Miało być na zawsze, a wyszło jak zawsze.

Doświad­cze­nie – naz­wa jaką... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 stycznia 2017

Doświad­cze­nie – naz­wa jaką na­daje­my naszym błędom.

On jest inny  taki dojrzały chce... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 stycznia 2017

On jest inny, taki dojrzały chce stabilizacji i poważnego związku. Ja lubię niekiedy ,,burze" jak coś się dzieje i facet powalczy. Niestety muszę się tego oduczyć, bo ta jedna sytuacja spowodowała , że mamy do siebie dystans. Żałuje i postaram się zmienić.

Nie wymagajmy naturalności w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 stycznia 2017

Nie wymagajmy naturalności w momencie kiedy mamy milion rodzajów kremów, kilka metod na przedłużanie rzęs, miliony kosmetyków do wszystkiego. Kobiety nie wyjdą wyrzucić śmieci bez makijażu, bo jeśli ktoś je zobaczy to już będzie że o siebie nie dba i jest brzydka. Mimo wszystko pamiętajmy, że jesteśmy piękne !!

Chcę z powrotem moje pocałunki.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 stycznia 2017

Chcę z powrotem moje pocałunki. Zabieram ci wszystkie moje pocałunki. I każdy oddech, którego się trzymałaś. Zabieram ci wszystkie moje pocałunki. Oddaj mi powitania i pożegnania. I zapakuj każde dzień dobry i dobranoc. Chcę wschody słońca i księżyce. Zabieram wszystkie moje pocałunki. Chcę z powrotem moje pocałunki.

Moja przeszłość pokazuje mi iż... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 stycznia 2017

Moja przeszłość pokazuje mi iż wciąż coś do mnie czuje, a moja teraźniejszość pokazuje mi iż czuje coś do mnie co jeszcze piękniej zaowocuje w przyszłości.

Lista rzeczy do zrealizowani na 2017... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 grudnia 2016

Lista rzeczy do zrealizowani na 2017 rok - jest. Wstępny plan na sylwestra - jest. Dobre zastawienie - jest. Wyznaczone priorytety - Są.

Mam nadzieje  że te święta... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 grudnia 2016

Mam nadzieje, że te święta spędziliście w gronie bliskich w ciszy oraz spokoju. Ja spędziłam je na spokojnie, szału nie było, ale najważniejsze osoby były przy mnie. Odłożyłam na bok wszystkie media społecznościowe. Wracamy do rzeczywistości.

  Ona tanio swojej skóry nie sprzeda... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 grudnia 2016

,,Ona tanio swojej skóry nie sprzeda" - cytat o mnie, piękny

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV