głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Chce żebyś przy mnie był a może chce aby ktokolwiek przy mnie był. Twoje słowa o miłości żalu i szansie wpływają na mnie. Myślę o chwili kiedy wtuliłabym się w

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Chce żebyś przy mnie był a może chce aby ktokolwiek przy mnie był. Twoje słowa o miłości żalu i szansie wpływają na mnie. Myślę o chwili kiedy wtuliłabym się w Ci
Chce  żebyś przy mnie był  a może... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 lipca 2017

Chce, żebyś przy mnie był, a może chce, aby ktokolwiek przy mnie był. Twoje słowa o miłości, żalu i szansie wpływają na mnie. Myślę o chwili kiedy wtuliłabym się w Ciebie... zaczęłabym myśleć jak mnie okłamywałeś, obrażałeś i zdradzałeś. Chwila zwątpienia zmienia się diametralnie szybko w złość. Samotność nie może kierować mną do powrotu do czegoś co jest niewybaczalne.

Zostań moim przyjacielem takim na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 lipca 2017

Zostań moim przyjacielem takim na stałe jak ten pod skórą ból.

nie ma nikogo kto oczyści jej myśli teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 czerwca 2017

nie ma nikogo kto oczyści jej myśli

Ostatnio dużo myślę o wyprowadzce.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2017

Ostatnio dużo myślę o wyprowadzce. Fajnie było by przyjść do posprzątanego własnego mieszkania i w ciszy robić wszystko co chcę, nawet zapalić papierosa na parapecie. Bardzo mnie denerwuje mój młodszy brat, jego brak obowiązków przez co kłócę się z rodzicami. Okropnie się denerwuje bo jestem cholerną pedantką. To ma być powód wyprowadzki, bo ktoś nie ma sił ani ochoty posprzątać, ale jest za głośno kiedy próbuję spać- jest mi tu dobrze. Dużo nad tym myślałam, ale wczoraj oglądając telewizję padły słowa - ,, Co to za dom bez rodziny". Myśli zostały rozwiane, wrzucam na luz :)

Zawsze nie akceptowałam własnego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2017

Zawsze nie akceptowałam własnego ciała. Zazdrościłam innym kobietom pięknej figury, większych piersi, szczupłych nóg, wysportowanego brzucha. Wiele kobiet było tak zmotywowanych że potrafi zrzucić po kilkanaście kilogramów. U mnie motywacja trwa maksymalnie trzy miesiące, na dodatek nie umiem trzymać diety, bo po prostu się nie znam. Chciałabym ubrać dosłownie cokolwiek i czuć się w tym pewnie. Nie mam nadwagi, ale są sytuacje kiedy mam założyć krótkie spodenki to wolę już lepiej zostać w domu. Każdy zawsze mi mówił : Świetnie wyglądasz, co ty chcesz zmieniać, daj spokój. Wybrałam się ostatnio na zakupy i moim największym problemem są uda- wstydzę się ich, a o biuście już nie wspomnę, bo tego to mi mama w genach nie dała w ogóle, ale już aż tak się tym nie przejmuje. Przymierzałam sukienki, spodenki, stroje kąpielowe po czym wróciłam do domu z długimi spodniami i trampkami. Od paru miesięcy myślę już o rozplanowanej diecie i treningów, wiele osób nawet moich znajomych to odmieniło.

Cd. Ale zapłacić i dostać dietę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2017

Cd. Ale zapłacić i dostać dietę to jedno, a wysiłek, zmęczenie, systematyczność, podjadanie, robienie potraw do pojemniczków to drugie. Postanowiłam, że wakacje szaleję, bo sztos formy już nie zrobię, ale od października chce działać. Pracować w ciszy przez zimę, a na lato zrobić wielki hałas przemianą. Boję się, że teraz mam taki ogromny zapał do tego - naprawdę, a w październiku to oleje. Po czym motywuje siebie sama codziennie rano patrząc w lustro. Chce w końcu akceptować samą siebie !

Dawno mnie tu nie było  mam dużo na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 czerwca 2017

Dawno mnie tu nie było, mam dużo na głowie, bo standardowo robię wszystko na ostatnią chwilę, o co jestem na siebie zła. Zamiast mieć już coś załatwione i zacząć wakacje, ja zaczynam działać. Mimo to zawsze coś mi się udaje mimo pośpiechu, oby tym razem poszło równie dobrze. Miłego dnia odezwę się, bo w mojej głowie siedzi wiele myśli. ;)

Znamy się 7 lat  zawszę coś nas do... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 czerwca 2017

Znamy się 7 lat, zawszę coś nas do siebie przyciągało. Życie potoczyło się tak, że ja byłam z twoim kolegą, a potem ty byłeś z moją przyjaciółką. Teraz utrzymujemy kontakt coraz to lepszy, planujemy spacer po czym wychodzę od ciebie o piątej nad ranem. Lubimy spędzać ze sobą czas, a minusem jest to, że on na prawdę szybko mija. Coś nas przyciąga do siebie wewnętrznie, po czym życie nas od siebie oddala.

To były bardzo dziwne  samotne... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 czerwca 2017

To były bardzo dziwne, samotne urodziny.

I było po prostu pusto. A teraz ten... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 czerwca 2017

I było po prostu pusto. A teraz ten były się odezwie bez powodu, stara znajomość nabierze nowych barw, kolega piszę trochę inaczej niż dotychczas i spędza z Tobą więcej czasu, były którego znasz lata jednak żałuję wyrządzonych krzywd i nadal kocha i to wszystko dzieje się teraz kiedy mam na głowie tyle rzeczy. Obrona, praca, urodziny, egzaminy, wesela. Dam radę, chce wakacje. Jak zawszę wszystko na ostatni moment, ale dam radę bo chcę zrobić gigantyczny krok naprzód :)

Skąd ten spokój mam  a nie mam łez teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 czerwca 2017

Skąd ten spokój mam, a nie mam łez

Kiedyś zrobiłabym wiele  abyś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 czerwca 2017

Kiedyś zrobiłabym wiele, abyś napisał do mnie to co teraz. Zmieniłam się i to nawet bardzo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV