głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Zawsze robię coś na ostatni moment i jestem zła sama na siebie że nie zaczęłam działać wcześniej ale mimo tego że wiele rzeczy robię na wariata to jakoś mi wych

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Zawsze robię coś na ostatni moment i jestem zła sama na siebie że nie zaczęłam działać wcześniej ale mimo tego że wiele rzeczy robię na wariata to jakoś mi wychodzi. F
Zawsze robię coś na ostatni moment... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 maja 2017

Zawsze robię coś na ostatni moment i jestem zła sama na siebie, że nie zaczęłam działać wcześniej, ale mimo tego, że wiele rzeczy robię na wariata to jakoś mi wychodzi. Fajnie bo wychodzi tylko szkoda, że jakoś.

Są takie momenty kiedy potrafię... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 maja 2017

Są takie momenty kiedy potrafię się położyć i zacząć płakać bo wszystko jest nie tak. Są też momenty kiedy siedzę w autobusie i jeden promień słońca padający na mą twarz powoduje, że się uśmiecham. Są momenty, w których po prostu nic mi się nie chce najchętniej schowałabym się przed światem, bo mam te dni w których nie wyglądam zbyt korzystnie. Są też momenty kiedy idę po prostu do sklepu i chcę dobrze wyglądać. Są momenty kiedy słucham problemów innych i ciesze się, że nie jestem w związku. Po czym są momenty , w których chciałabym się do kogoś przytulić.

Chyba to mnie boli najbardziej i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 maja 2017

Chyba to mnie boli najbardziej i nieustannie. Czas. Ludzie się starzeją odchodzą, zaczynają się problemy zdrowotne, wkraczanie w dorosłość nowe obowiązki, patrzenie na znajomych, który zakładają rodziny. Tylko co ze mną ?

  W  gruncie rzeczy niewesołej... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 maja 2017

,,W gruncie rzeczy niewesołej rzeczywistości przypał goni żenadę, a intelekt, którym człowiek zwykle góruje nad zwierzętami, zostaje zagłuszony kakofonią idiotyzmów".

Dobranoc teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 maja 2017

Dobranoc

Nie czekaj. Działaj teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 maja 2017

Nie czekaj. Działaj

Nowy dzień nowe wyzwania mniejsze... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 maja 2017

Nowy dzień nowe wyzwania mniejsze bądź większe, nowe wątpliwości, nowe pomysły, nowe marzenia, nowe zwątpienia.

Dodałam ważne zdjęcie z popularną... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 maja 2017

Dodałam ważne zdjęcie z popularną osobą, po czym zauważyłam że moja koleżanka też ma takie zdjęcie , dodatkowo jakieś 300 lajków więcej oraz wspaniały komentarz od tej osoby... Zrobiło mi się jakoś przykro. A co gorsze dostrzegłam fakt patrzenia na innych ,,bo ona " może to jest kluczem do sukcesu. Skup się na sobie , rób swoje, bądź lepszy każdego dni, aż pewnego dnia może ktoś zrobi sobie zdjęcie z tobą.

Z biegiem lat coraz bardziej... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 maja 2017

Z biegiem lat coraz bardziej utwierdzam się w tym że, w każdej pięknie wyglądającej rodzinie jest coś nie tak. Ludzie myślą o jak fajnie się dogadują, a tak na prawdę w domu każdy żyje oddzielnie. Chciałabym, aby było lepiej, niestety są rzeczy na które nie mamy wpływu. Powinnam się cieszyć, że jesteśmy wszyscy w komplecie i na dodatek zdrowi. Ale widzę też wiele wad , rodzice nie spędzają czasu razem, nigdzie nie wychodzą nawet na spacer we dwoje, kłócą się o wszystko, a tak na prawdę o nic. Zmieniły się ich metody wychowawcze, może nie mają sił, ale nie wiem jakie skutki przyniesie to w przyszłości. Każdy mówi mi nie przejmuj się nie twój mąż, nie twoje dziecko , wyluzuj się i zajmij się sobą, bo zwariujesz. Mają racje wariuje, to jest moja rodzina . Ciężki temat, który ostatnio mnie bardzo męczy. Jest mi tu dobrze, ale dziś szukałam mieszkania do wynajęcia i zdałam sobie sprawę, że gdybym chciała to sama nie dałabym rady przede wszystkim ze względów finansowych. Błędne koło.

Ostatnio jest po prostu trochę pusto. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 maja 2017

Ostatnio jest po prostu trochę pusto.

 Nigdy nie zrozumiesz  co... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 kwietnia 2017

"Nigdy nie zrozumiesz, co wyrządziłeś drugiemu człowiekowi, dopóki nie poczujesz tego samego. Dlatego tu jestem." - Karma

Znamy się tyle lat  tyle nas... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 marca 2017

Znamy się tyle lat, tyle nas łączyło, to była więź emocjonalna, byliśmy młodzi, wiele razy mnie okłamywałeś, płakałam często, kochałeś inną, wybaczyłam, lecz gdy zmarnowałeś drugą szansę zaczęłam żyć z myślą, że ciebie już nie dopuszczę do swojej codzienności. Nie przeżyłam jeszcze nic poważnego, a życie mnie tak zaskakuje, że spędzam wieczory na rozmowach z Tobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV