głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Napisałabym że chcę w końcu miłości ale wiem że ona przyjdzie sama w najmniej oczekiwanym momencie. Będzie wspaniała i wymarzona tylko jak widzę innych świętują

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Napisałabym że chcę w końcu miłości ale wiem że ona przyjdzie sama w najmniej oczekiwanym momencie. Będzie wspaniała i wymarzona tylko jak widzę innych świętujących k
Napisałabym  że chcę w końcu... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 luty 2017

Napisałabym, że chcę w końcu miłości, ale wiem, że ona przyjdzie sama w najmniej oczekiwanym momencie. Będzie wspaniała i wymarzona, tylko jak widzę innych świętujących kolejną rocznicę razem, jak planują razem wakacje i spędzają wspólnie wieczory to jestem rozczarowana i w głębi jest mi smutno. Brakuje mi wsparcia, bliskości, ale nie chce niczego na siłę, na pół gwizdka. Zadaje sobie pytanie czy ze mną jest coś nie tak ? Wszystko jest takie dziwne, ale ostatnio jestem spokojna i taka cicha.

  Kiedy nap­rawdę zacząłem... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 luty 2017

,,Kiedy nap­rawdę zacząłem kochać sa­mego siebie, uświado­miłem so­bie,że emoc­jo­nal­ny ból i cier­pienie są tyl­ko os­trzeżeniem dla mnie,żebym nie żył wbrew włas­nej praw­dzie.Dziś wiem, że to się na­zywa autentycznością. "

“Jeśli o nic nie prosisz  niczego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 luty 2017

“Jeśli o nic nie prosisz, niczego nie dostaniesz. Więc proś. Czasem usłyszysz “tak”, czasem “nie”. Ale jeśli nawet nie zapytasz, odpowiedź zawsze brzmi “nie”. Sam jej sobie udzieliłeś.”

Najważniejsze jest podejście  na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 luty 2017

Najważniejsze jest podejście, na dzisiaj mam złe. To co najważniejsze zostało gdzieś w tle.

I chciałabym takiego prawdziwego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 luty 2017

I chciałabym takiego prawdziwego mężczyznę, który byłby szczery i wierny. Który będzie zazdrosny, ale oczywiście wszystko w ramach zdrowego rozsądku. Który pocałuje mnie w czoło podając mi herbatę kiedy będę chora. Który pójdzie ze mną na imprezę gdzie przetańczymy całą noc. Który będzie na mnie patrzył z miłością i pożądaniem kiedy będę odkurzała pokój w dresie. Który będzie szalony jak ja, gotowy wsiąść w pociąg nad morze, aby wypić whisky na plaży i zapalić papierosa. Który będzie miał wartości takie jak rodzina, przyjaciele, który będzie zaradny przy czym nie będzie zaniedbywał naszych relacji. Który nie powie mi po kłótni ,,sorry nie pasujemy do siebie", powinien powiedzieć ,, problem jest w tym że ja lubię białe, a ty czarne, mamy do tego prawo, ale kocham cię kupimy sobie zebrę i każdy z nas będzie zadowolony". Chce prawdziwej miłości, której się oddam w całości.

Dużo przeżyłam w przyszłości... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 luty 2017

Dużo przeżyłam w przyszłości, cierpiałam, dawałam kolejną szanse, dostawałam po dupie. Zamknęłam się na inne osoby na lata. Ostatnio poznałam kogoś i z na na dzień stał się moim chłopakiem, pierwszy raz miałam taką sytuacje. Szybko się zaczęło i szybko skończyło. Wszystko ma plusy i minusy. Przeszłość wciąż chce szansy. Dużo się dzieje, a ja przez te lata nauczyłam się spokoju i to jest najpiękniejsze w tym wszystkim.

Ubierz uśmiech i wyjdź do ludzi !... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 luty 2017

Ubierz uśmiech i wyjdź do ludzi ! Zrób to teraz !

Dzień dobry ! Ostatnio dużo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 luty 2017

Dzień dobry ! Ostatnio dużo pozytywu, niekiedy tylko męczą mnie myśli o przeszłości. Za kilka dni aktywny wyjazd i duża dawka świeżego powietrza ! Miłego dnia :)

Myślę co napisać po czym wszystko... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 luty 2017

Myślę co napisać po czym wszystko usuwam więc po prostu, miłego dnia !

Oddaj swoje nagie ciało temu  który... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 luty 2017

Oddaj swoje nagie ciało temu, który pokochał twoją nagą duszę ! - nieustannie najlepsze, najpiękniejsze, najszczersze !

Teraz śpię spokojnie. Pogodziłam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 luty 2017

Teraz śpię spokojnie. Pogodziłam się z wszystkim. Nie chowam urazy. Nieustannie znam swoją wartość. Pierwszy raz tak szybko poradziłam sobie z rozczarowaniem i myślami ,,co by było gdyby". Skupie się na sobie, bo to jest mój czas.

Trochę bolą mnie oczy. Może to od... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 stycznia 2017

Trochę bolą mnie oczy. Może to od łez. Moje ciało jest bezsilne. Może dlatego, że już go nie przytulisz. Okropnie boli mnie gardło, które krzyczy abyś był. I tak sobie krzyczę i myślę w tych moich czterech ścianach . Wszystko się odbija i wraca do mnie z podwojoną siłą. Znów nastawiam się na to, że nie tęsknisz. Dlaczego nie chcesz mnie obok? Bardzo się do Ciebie przywiązałam i miałam plany na nas. Czy to źle, że mi zależy ? Odpowiedź brzmi ,,tak" bardzo źle, bo teraz z tym uczuciem zostałam sama. Przeczytałam przed chwilą pewien cytat :,, Niektórzy są w naszym życiu na chwile, a niektórzy na zawsze. Lecz każda znajomość czegoś nas uczy" Prawdziwe nawet bardzo, ale moim zdaniem czy to 2 lata czy 3 miesiące to po prostu boli. Jestem wrażliwa i mimo łez nie zmienię tego. Znów mało jem i mało śpię. Nauka na egzaminy ? Wole sama iść na spacer i zapalić kilka papierosów. Jest mi chwilowo źle. Wtedy piszę najwięcej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV