głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Liczyłam na ten wyjazd niestety ostatnio denerwuje mnie wszystko nawet nieumyty kubek. Dużo się pozmieniało w tym moim miejscu z dzieciństwa. Mój skrawek nieba

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Liczyłam na ten wyjazd niestety ostatnio denerwuje mnie wszystko nawet nieumyty kubek. Dużo się pozmieniało w tym moim miejscu z dzieciństwa. Mój skrawek nieba jest
Liczyłam na ten wyjazd  niestety... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 listopada 2016

Liczyłam na ten wyjazd, niestety ostatnio denerwuje mnie wszystko, nawet nieumyty kubek. Dużo się pozmieniało w tym moim miejscu z dzieciństwa. Mój skrawek nieba jest teraz taki inny , pusty, bez życia. Ale i tak uwielbiam to miejsce, nawet dzień tam powoduje, że myślę pozytywnie .

TSA   51 teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 października 2016

TSA - 51

Załatwiamy ostatnie sprawy i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 października 2016

Załatwiamy ostatnie sprawy i uciekamy z miasta ! Tylko rodzina, miejsce wspomnień, dwa dni dla siebie. Zbierajmy siłę, miłego dnia !

On zna mnie tydzień  a czyta ze mnie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 października 2016

On zna mnie tydzień, a czyta ze mnie jak z otwartej książki. Ostatnio zamknęłam się na bliskich i cały otaczający mnie świat, dlaczego więc potrafię siedzieć z nim godzinę patrząc w gwiazdy. Po tygodniu wywnioskował, że mam dystans, że mam zasady oraz że jestem nieszczęśliwa. A ja po prostu wiem, że jestem pogubiona i on może nadać kolory mojej codzienności.

Plan jest taki spokojny czwartek i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 października 2016

Plan jest taki spokojny czwartek i piątek. Parę zajęć na uczelni i czas dla bliskich. Weekend ciężki w pracy, natomiast następny całe 7 dni spokoju, ciszy, czasu dla siebie, przemyśleń i odpoczynku poza miastem !

Experience is the name that everyone... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 października 2016

Experience is the name that everyone gives to his mistakes

Chciałabym poruszyć trudny temat... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 października 2016

Chciałabym poruszyć trudny temat mianowicie samobójstwo. Ostatnio słyszę wiele informacji o śmierci młodych osób. Odebrali sobie życie z powodów problemów rodzinnych bądź miłości. Z jednej strony myślę, że to odwaga kiedy jesteśmy w stanie zrobić coś ze świadomością, że nas to zabije. Z drugiej stron okropne tchórzostwo . Odbierasz sobie życie i zostawiasz rodziną i przyjaciół z jeszcze większymi problemami niż mieli ze świadomością że Ciebie już nie ma że nie porozmawiacie. Chłopak popełnia samobójstwo z miłości i co wtedy czuje dziewczyna nie wyobrażam sobie tego. Może natomiast niekiedy tak jest że nikogo nie mamy, że problemów z dnia na dzień jest więcej bądź po prostu nie mamy sił by dalej żyć.

Wiem  że jestem jedną z tych  co... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 października 2016

Wiem, że jestem jedną z tych co nie boją się żyć. Gdy dzień zmienia się w ciemną noc nie przestraszy mnie nic. Wiem, że lubię sama być, trwonić tak cenny czas. Choć nic się nie dzieje to dobrze mi jest z tym.

nie jest dobrze  staram się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 października 2016

nie jest dobrze, staram się uśmiechać, robić coś dla siebie lecz mija tydzień, dwa a ja wracam do złych nawyków, zatracam się w monotonnych i szarych dniach

rzuć zapałkę  podpal przeszłość teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 października 2016

rzuć zapałkę, podpal przeszłość

Aby dzień był  dobry  trzeba się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 października 2016

Aby dzień był dobry, trzeba się cieszyć z drobiazgów i dążyć do wyznaczonego celu. Nie ma, że nie ma sił po co siedzieć i podziwiać innych jeśli można zacząć działać.

Jest stabilnie  ale nie kolorowo.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 października 2016

Jest stabilnie, ale nie kolorowo. Myślę o Nim coraz mniej. Jestem zmęczona fizycznie i psychicznie. Uczelnia, obowiązki, praca. To był ciężki weekend, odpuszczam zajęcia bo jestem po prostu bez sił na cokolwiek, a następnie żałuję. Muszę to wszystko sama zacząć ogarniać. Po prostu muszę, bo tak na prawdę każdy ma swoje życie i nikt mi nie pomoże w codzienności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV