głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Miłego dnia :  teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 listopada 2016

Miłego dnia :)

Jest dziwnie pięknie  inaczej... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 listopada 2016

Jest dziwnie pięknie, inaczej, jestem szczęśliwa z kimś innym lecz wczoraj znalazlam naszyjnik od niego i się popłakałam , że życie potoczyło się inaczej. Moja pierwsza miłość zawsze będzie we mnie, część niego została. Teraz próbuję czegoś nowego. Dokładnie próbuje walczyć sama z sobą z tym , że teraz mogę liczyć na drugą osobę, że muszę myśleć co mówię, co robię, bo on dopiero mnie poznaje. Czas pokaże.

I stało się pocałowałam inne usta... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 listopada 2016

I stało się pocałowałam inne usta, ktoś inny mnie dotyka, tuli, czuję inny zapach, siedzę w innym samochodzie, poznaje innych znajomych, staje się szybko częścią innej rodziny. Znam go krótko, za krótko, sama się sobie dziwie, ale jest dobrze więc każdego dnia staram się po prostu żyć, a przy nim żyje z uśmiechem na twarzy !

Nie oceniaj książki po okładce.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 listopada 2016

Nie oceniaj książki po okładce. Większość ludzi powie, że liczy się wnętrze, ale tak naprawdę prawie każdy zwraca uwagę na wygląd. W dzisiejszych czasach można sobie wszystko poprawić. Biust, pośladki, usta, nos - po prostu wszystko. W sklepach znajdziemy podkłady, róże, cienie, tusze, odżywki do wszystkiego, kredki do oczu do ust, sztuczne rzęsy, rozjaśniacze i można wymieniać godzinami. Widząc nieumalowaną kobietę ludzie mówią , że jest brzydka, a może właśnie trzeba ją pochwalić za odwagę, że nie wychodzi z tak zwaną ,,tapetą" kiedy idzie wyrzucić śmieci. Kobiety więcej wiary w siebie, wiem że niektóre zdjęcia pięknych kobiet pomalowanych zdjęcia jeszcze ,,podrasowane" to od razu jest nam wstyd wyjść gdziekolwiek bez nawet lekkiego podkładu. Denerwuje mnie wszystko. Każdy chce wyglądać lepiej, ale czy w tym momencie nie stajemy się materialistami. A nasze wartości stają się płytkie oceniając kogoś czy ma nową szminkę i doklejane rzęsy ?

Liczyłam na ten wyjazd  niestety... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 listopada 2016

Liczyłam na ten wyjazd, niestety ostatnio denerwuje mnie wszystko, nawet nieumyty kubek. Dużo się pozmieniało w tym moim miejscu z dzieciństwa. Mój skrawek nieba jest teraz taki inny , pusty, bez życia. Ale i tak uwielbiam to miejsce, nawet dzień tam powoduje, że myślę pozytywnie .

TSA   51 teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 października 2016

TSA - 51

Załatwiamy ostatnie sprawy i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 października 2016

Załatwiamy ostatnie sprawy i uciekamy z miasta ! Tylko rodzina, miejsce wspomnień, dwa dni dla siebie. Zbierajmy siłę, miłego dnia !

On zna mnie tydzień  a czyta ze mnie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 października 2016

On zna mnie tydzień, a czyta ze mnie jak z otwartej książki. Ostatnio zamknęłam się na bliskich i cały otaczający mnie świat, dlaczego więc potrafię siedzieć z nim godzinę patrząc w gwiazdy. Po tygodniu wywnioskował, że mam dystans, że mam zasady oraz że jestem nieszczęśliwa. A ja po prostu wiem, że jestem pogubiona i on może nadać kolory mojej codzienności.

Plan jest taki spokojny czwartek i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 października 2016

Plan jest taki spokojny czwartek i piątek. Parę zajęć na uczelni i czas dla bliskich. Weekend ciężki w pracy, natomiast następny całe 7 dni spokoju, ciszy, czasu dla siebie, przemyśleń i odpoczynku poza miastem !

Experience is the name that everyone... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 października 2016

Experience is the name that everyone gives to his mistakes

Chciałabym poruszyć trudny temat... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 października 2016

Chciałabym poruszyć trudny temat mianowicie samobójstwo. Ostatnio słyszę wiele informacji o śmierci młodych osób. Odebrali sobie życie z powodów problemów rodzinnych bądź miłości. Z jednej strony myślę, że to odwaga kiedy jesteśmy w stanie zrobić coś ze świadomością, że nas to zabije. Z drugiej stron okropne tchórzostwo . Odbierasz sobie życie i zostawiasz rodziną i przyjaciół z jeszcze większymi problemami niż mieli ze świadomością że Ciebie już nie ma że nie porozmawiacie. Chłopak popełnia samobójstwo z miłości i co wtedy czuje dziewczyna nie wyobrażam sobie tego. Może natomiast niekiedy tak jest że nikogo nie mamy, że problemów z dnia na dzień jest więcej bądź po prostu nie mamy sił by dalej żyć.

Wiem  że jestem jedną z tych  co... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 października 2016

Wiem, że jestem jedną z tych co nie boją się żyć. Gdy dzień zmienia się w ciemną noc nie przestraszy mnie nic. Wiem, że lubię sama być, trwonić tak cenny czas. Choć nic się nie dzieje to dobrze mi jest z tym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV