głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Myślę co napisać po czym wszystko usuwam więc po prostu miłego dnia ! Oddaj swoje nagie ciało temu który pokochał twoją nagą duszę ! nieustannie najlepsze najpi

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Myślę co napisać po czym wszystko usuwam więc po prostu miłego dnia !
Myślę co napisać po czym wszystko... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 luty 2017

Myślę co napisać po czym wszystko usuwam więc po prostu, miłego dnia !

Oddaj swoje nagie ciało temu  który... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 luty 2017

Oddaj swoje nagie ciało temu, który pokochał twoją nagą duszę ! - nieustannie najlepsze, najpiękniejsze, najszczersze !

Teraz śpię spokojnie. Pogodziłam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 luty 2017

Teraz śpię spokojnie. Pogodziłam się z wszystkim. Nie chowam urazy. Nieustannie znam swoją wartość. Pierwszy raz tak szybko poradziłam sobie z rozczarowaniem i myślami ,,co by było gdyby". Skupie się na sobie, bo to jest mój czas.

Trochę bolą mnie oczy. Może to od... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 stycznia 2017

Trochę bolą mnie oczy. Może to od łez. Moje ciało jest bezsilne. Może dlatego, że już go nie przytulisz. Okropnie boli mnie gardło, które krzyczy abyś był. I tak sobie krzyczę i myślę w tych moich czterech ścianach . Wszystko się odbija i wraca do mnie z podwojoną siłą. Znów nastawiam się na to, że nie tęsknisz. Dlaczego nie chcesz mnie obok? Bardzo się do Ciebie przywiązałam i miałam plany na nas. Czy to źle, że mi zależy ? Odpowiedź brzmi ,,tak" bardzo źle, bo teraz z tym uczuciem zostałam sama. Przeczytałam przed chwilą pewien cytat :,, Niektórzy są w naszym życiu na chwile, a niektórzy na zawsze. Lecz każda znajomość czegoś nas uczy" Prawdziwe nawet bardzo, ale moim zdaniem czy to 2 lata czy 3 miesiące to po prostu boli. Jestem wrażliwa i mimo łez nie zmienię tego. Znów mało jem i mało śpię. Nauka na egzaminy ? Wole sama iść na spacer i zapalić kilka papierosów. Jest mi chwilowo źle. Wtedy piszę najwięcej.

Już trzeci raz styczeń jest... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 stycznia 2017

Już trzeci raz styczeń jest miesiącem rozstań. Jest ciężko, ale bywało gorzej. Otrę łzy i wyciągnę z tego wnioski. Szkoda no ale...

Pęka mi głowa  a co najgorsze wraz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 stycznia 2017

Pęka mi głowa, a co najgorsze wraz z sercem. Wiem, że to będzie nasze ostatnie spotkanie. Wiem, że jedną rzeczą, którą chcesz mi przekazać jest nasz koniec. Nie funkcjonuje z tą świadomością, nie umiem zasnąć, płacze, budzę się nad ranem, nie potrafię jeść, nie uczę się na egzaminy. Nawet nie mam z kim pogadać. Tak szybko się to kończy, byłeś tak blisko, poznałeś moją rodzinę. Dziś powiem ci to wszystko ze łzami w oczach, a potem powiesz mi,że odchodzisz, a ja muszę się z tym pogodzić.

Do widzenia. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 stycznia 2017

Do widzenia.

Miało być na zawsze  a wyszło jak... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 stycznia 2017

Miało być na zawsze, a wyszło jak zawsze.

Doświad­cze­nie – naz­wa jaką... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 stycznia 2017

Doświad­cze­nie – naz­wa jaką na­daje­my naszym błędom.

On jest inny  taki dojrzały chce... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 stycznia 2017

On jest inny, taki dojrzały chce stabilizacji i poważnego związku. Ja lubię niekiedy ,,burze" jak coś się dzieje i facet powalczy. Niestety muszę się tego oduczyć, bo ta jedna sytuacja spowodowała , że mamy do siebie dystans. Żałuje i postaram się zmienić.

Nie wymagajmy naturalności w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 stycznia 2017

Nie wymagajmy naturalności w momencie kiedy mamy milion rodzajów kremów, kilka metod na przedłużanie rzęs, miliony kosmetyków do wszystkiego. Kobiety nie wyjdą wyrzucić śmieci bez makijażu, bo jeśli ktoś je zobaczy to już będzie że o siebie nie dba i jest brzydka. Mimo wszystko pamiętajmy, że jesteśmy piękne !!

Chcę z powrotem moje pocałunki.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 stycznia 2017

Chcę z powrotem moje pocałunki. Zabieram ci wszystkie moje pocałunki. I każdy oddech, którego się trzymałaś. Zabieram ci wszystkie moje pocałunki. Oddaj mi powitania i pożegnania. I zapakuj każde dzień dobry i dobranoc. Chcę wschody słońca i księżyce. Zabieram wszystkie moje pocałunki. Chcę z powrotem moje pocałunki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV