głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Doświad­cze­nie – naz­wa jaką na­daje­my naszym błędom. On jest inny taki dojrzały chce stabilizacji i poważnego związku. Ja lubię niekiedy burze jak coś się dz

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Doświad­cze­nie – naz­wa jaką na­daje­my naszym błędom.
Doświad­cze­nie – naz­wa jaką... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 stycznia 2017

Doświad­cze­nie – naz­wa jaką na­daje­my naszym błędom.

On jest inny  taki dojrzały chce... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 stycznia 2017

On jest inny, taki dojrzały chce stabilizacji i poważnego związku. Ja lubię niekiedy ,,burze" jak coś się dzieje i facet powalczy. Niestety muszę się tego oduczyć, bo ta jedna sytuacja spowodowała , że mamy do siebie dystans. Żałuje i postaram się zmienić.

Nie wymagajmy naturalności w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 stycznia 2017

Nie wymagajmy naturalności w momencie kiedy mamy milion rodzajów kremów, kilka metod na przedłużanie rzęs, miliony kosmetyków do wszystkiego. Kobiety nie wyjdą wyrzucić śmieci bez makijażu, bo jeśli ktoś je zobaczy to już będzie że o siebie nie dba i jest brzydka. Mimo wszystko pamiętajmy, że jesteśmy piękne !!

Chcę z powrotem moje pocałunki.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 stycznia 2017

Chcę z powrotem moje pocałunki. Zabieram ci wszystkie moje pocałunki. I każdy oddech, którego się trzymałaś. Zabieram ci wszystkie moje pocałunki. Oddaj mi powitania i pożegnania. I zapakuj każde dzień dobry i dobranoc. Chcę wschody słońca i księżyce. Zabieram wszystkie moje pocałunki. Chcę z powrotem moje pocałunki.

Moja przeszłość pokazuje mi iż... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 stycznia 2017

Moja przeszłość pokazuje mi iż wciąż coś do mnie czuje, a moja teraźniejszość pokazuje mi iż czuje coś do mnie co jeszcze piękniej zaowocuje w przyszłości.

Lista rzeczy do zrealizowani na 2017... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 grudnia 2016

Lista rzeczy do zrealizowani na 2017 rok - jest. Wstępny plan na sylwestra - jest. Dobre zastawienie - jest. Wyznaczone priorytety - Są.

Mam nadzieje  że te święta... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 grudnia 2016

Mam nadzieje, że te święta spędziliście w gronie bliskich w ciszy oraz spokoju. Ja spędziłam je na spokojnie, szału nie było, ale najważniejsze osoby były przy mnie. Odłożyłam na bok wszystkie media społecznościowe. Wracamy do rzeczywistości.

  Ona tanio swojej skóry nie sprzeda... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 grudnia 2016

,,Ona tanio swojej skóry nie sprzeda" - cytat o mnie, piękny

Czemu jestem taką osobą  która... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 grudnia 2016

Czemu jestem taką osobą, która szuka dziury w całym ? Kłócę się i obrażam ,a po chwili orientuje się, że całe zajście jest niepotrzebne i ja zawiniłam. Porównuje ten nowy związek z tym poprzednim, który był dla mnie bardzo ważny . Chciałabym się rozpisać , porównać, ale to mimo wszystko sprawa mojego serca, a aktualnie jest wspaniale więc nie ma po c wracać do przeszłości.

Niczego nie doceniamy. Żyjemy w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 grudnia 2016

Niczego nie doceniamy. Żyjemy w pośpiechu orientując się jak wiele rzeczy nie dostrzegamy na co dzień. Coraz więcej moich znajomych nie ma któregoś z rodziców bądź dowiaduje się że jeden z nich jest poważnie chory. Mam świadomość, że rodzice to skarb, mimo kłótni, szlabanów, odmiennych poglądów. Po prostu ich mamy ! Niektóry muszą dawać sobie radę sami z wieloma problemami. Czy to iż pokłócimy się o godzinę powrotu do domu, bądź złe oceny niszczy naszą miłość ? Oni po prostu są i cholernie chce mi się płakać, kiedy myślę , że kiedyś będę musiała ich pożegnać. Odejdźmy od telewizora czy komputera ... idź do kuchni zrób rodzicom herbatę i usiądź razem z nimi . Bo niektórzy w tym momencie siedzą sami .

Spędzaliśmy ten grudniowy wieczór... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 grudnia 2016

Spędzaliśmy ten grudniowy wieczór razem. Siedzieliśmy w kuchni, piliśmy herbatę i jak to zawsze głodna para jedliśmy tosty. Wtedy on złapał mnie za rękę i powiedział ,, Nie chcę, aby to był związek na 15 minut"

I kiedy wszystko jest dobrze  ja... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 grudnia 2016

I kiedy wszystko jest dobrze, ja zaczynam szukać dziury w całym. Czuję zazdrość widząc jakie zdjęcia innych kobiet lubi. Może to nie zazdrość tylko brak pewności siebie ? Następnego dnia stroję się , żeby wyglądać jak najlepiej , a następnego dnia nie mam ochoty z nim gadać widząc kolejne lajki , bo zdaje sobie sprawę, że nie jestem piękna jak inne kobiety. Ale przecież on jest ze mną ! Może dziś jest ze mną , a jutro już nie ... Muszę coś zrobić ze swoją psychiką, bo ona pogarsza wszystko .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV