głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Nie wiem dlaczego tak jest że ciągle o Tobie myślę. Nie dajesz mi kwiatów nie starasz się nie zaskakujesz niespodziankami zachowujesz się jak dziecko zawsze mas

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Nie wiem dlaczego tak jest że ciągle o Tobie myślę. Nie dajesz mi kwiatów nie starasz się nie zaskakujesz niespodziankami zachowujesz się jak dziecko zawsze masz j
Nie wiem dlaczego tak jest  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 października 2016

Nie wiem dlaczego tak jest, że ciągle o Tobie myślę. Nie dajesz mi kwiatów, nie starasz się, nie zaskakujesz niespodziankami, zachowujesz się jak dziecko, zawsze masz jakieś problemy, nie myślisz o dalszej edukacji, dla twoich kumpli rozrywką jest piwo i fajna, nie zawiązałeś nigdy kontaktu z moją rodziną i przyjaciółmi. Chcę kogoś kto będzie oraz doceni to że ja chcę być obok .

Niezależne kobiety mówią  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 października 2016

Niezależne kobiety mówią, że faceci to świnie, że są niepotrzebni, bezmyślni, zakłamani i niedojrzali. Wiecie dlaczego ? Bo ona chcą wymarzonego księcia na białym rumaku. A przeważnie książę okazuje się osłem. Niezależne kobiety nieustannie mówią, że nie potrzebują nikogo chyba tylko dlatego, że nie potrafią znaleźć tego jedynego.

Polityka prawa w dzisiejszych... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 października 2016

Polityka prawa w dzisiejszych czasach. Ty masz prawo dodać zdjęcie, które ci się podoba, mimo iż pokazujesz więcej niż zwykle. Inna osoba ma prawo to źle skomentować jeśli nie przypadło jej to do gustu. Ty masz prawo się zdenerwować i usunąć komentarz. Z jednej strony rozumiem, że ktoś może czuć zniesmaczenie patrząc na pewne rzeczy, które ludzie wrzucają do internetu. Natomiast z drugiej strony jeśli komuś się coś podoba i chce się podzielić tym z innymi to czemu nie. To on wyrabia sobie pewną opinie. Jednym się to spodoba, drugim nie.

Przytulić się  poczuć bezpiecznie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 września 2016

Przytulić się, poczuć bezpiecznie, ten zapach, smak ust, ciepło dłoni które mnie trzymają w objęciach, czuć bicie serca.

Stoję w miejscu  ale w  sumie nic... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 września 2016

Stoję w miejscu, ale w sumie nic nowego. Lata lecą tak szybko, zdecydowanie za szybko. Zacznij żyć dziewczyno !

Dzień dobry ! Zaczynają się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 września 2016

Dzień dobry ! Zaczynają się obowiązki, a na dodatek czuje jesień i spadek temperatury. Ja jak to mówię ,,dziecko lata" czuje mega osłabienie w tym momencie. A każdy z nas potrzebuje sił do codzienności.

Wyszła z inicjatywą spędzenia... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 września 2016

Wyszła z inicjatywą spędzenia czasu razem jak kiedyś. Nocny wypad w góry. Cały dzień siedziała w domu a wieczorem wzięła kąpiel, precyzyjnie się pomalowała tak aby być naturalna a zarazem pociągająca mimo, że miała się spotkać ze swoim byłym. Napisał jej że się spóźni, więc czekała. Naszykowała termos z herbatą i zastanawiała się czy zrobić dla niego kawę. Napisał, że za niedługo będzie. Nie wiedziała w co się ubrać. Minęła godzina, druga. Nie odpisywał na smsy. Trzecia godzina, w czwartej godzinie łzy zaczynały zmywać jej makijaż. Położyła się do łóżka i co chwile sprawdzała telefon. Zaczęła się martwić, może coś się stało przecież napisał, że za niedługo będzie. Nie potrafiła zasnąć, napisała mu w nocy smsa po czym on odpisał tak jakby nigdy nic jakby nie byli umówieni ...

Witam  wczoraj chciałam podzielić... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 września 2016

Witam, wczoraj chciałam podzielić się z wami pewnymi przemyśleniami, mianowicie zauważyłam wczoraj filmik jak powinien malować się chłopak do szkoły. Większość ludzi się z tego śmieje i obraża chłopaka. Dużo nad tym rozmyślałam, może kiedyś też bym tak zareagowała, lecz teraz mam zupełnie inne myślenie o pewnych sprawach. Jeśli dziewczyna zajmuje się mechaniką, sportem ekstremalnym bądź sztukami walki co podobno jest męską dziedziną to mimo to ludzi się ekscytują bo kobieta takie zainteresowania , to czemu facet nie może zajmować się modą itp od razu ludzie naszywają mu łatkę nieudacznika czy cipy. Czemu w dzisiejszych czasach ludzie zamiast zajmować się sobą wpierdzielają się w życie innych ? Przez gadanie ludzi wiele osób odebrały sobie życie. Jeśli ktoś ma cel i jest w tym dobry to dlaczego nie można tego zaakceptować ?!

I po dwóch miesiącach spławiania... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 września 2016

I po dwóch miesiącach spławiania Cię nastała cisza, a ja się przełamałam napisałam i cisza dalej. Znowu wrócę do codzienności w której będę o tobie myślała jak zawsze, a kiedy zaczną być szczęśliwa wtedy może się odezwiesz.

Zaraz koniec   wakacji . Zacznie się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 września 2016

Zaraz koniec ,,wakacji". Zacznie się więcej obowiązków. Już widać pierwsze oznaki jesieni, a ja dalej nie mam się do kogo przytulić, aby poczuć wewnętrzne ciepło.

Czasami trzeba wyjechać daleko  by... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 września 2016

Czasami trzeba wyjechać daleko, by zobaczyć siebie i swoje życie z innej perspektywy.

Kiepsko. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 września 2016

Kiepsko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV