głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Kolejna ostatnie trzy tygodnie i powrót do codzienności obowiązków i egzaminów. Od jutra w końcu urlop planów brak. Jedyne o czym marze to spokój. Naucz się wie

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Kolejna ostatnie trzy tygodnie i powrót do codzienności obowiązków i egzaminów. Od jutra w końcu urlop planów brak. Jedyne o czym marze to spokój.
Kolejna ostatnie trzy tygodnie i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 września 2016

Kolejna ostatnie trzy tygodnie i powrót do codzienności, obowiązków i egzaminów. Od jutra w końcu urlop, planów brak. Jedyne o czym marze to spokój.

Naucz się wierszyka i powiedz go... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 września 2016

Naucz się wierszyka i powiedz go innym. Bądź stwórz swój wierszyk i wtedy powiedz go innym. Wybór należy od Ciebie. Wszystko siedzi w Twojej głowie. Dzisiejsze spotkanie dało mi dużo do myślenia. Kiedyś piłam z nim piwo na plaży w Hiszpanii dziś po 7 latach siedzimy w restauracji i opowiada mi o swojej firmie. Nie mam życiowego planu do którego dążę, a on mówi spokojnie, że do 30stki chce zarobić tyle, że potem będzie tylko i wyłącznie odpoczywał na każdym zakątku świata. Wiecie co jest najgorsze, a zarazem najlepsze ? On do tego dąży, rozwija się i dojdzie do celu a złe jest to, że ja stoję w miejscu ze świadomością, że stać mnie na więcej. Pytanie jest jedno... Dlaczego nie zaczynam pisać swojego wierszyka ?

Od poniedziałku urlop  który miał... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 września 2016

Od poniedziałku urlop, który miał być o wiele wcześniej, chciałam gdzieś wyjechać za granice z przyjaciółmi. Wyszło zupełnie inaczej, ale może tak miało być. Może powinnam wsiąść sama w pociąg i pojechać nad morze.

Dzień dobry ! Żyję z dnia na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 września 2016

Dzień dobry ! Żyję z dnia na dzień co mnie dobija. Stoję w miejscu, moi bliscy mają swoje sprawy. Nawet przyjaciółka odpisuje mi po 24 godzinach bo przecież woli pisać ze swoim kolegą, ale jak będzie miała problem to odpisze mi po 24 sekundach abym przyszła pogadać. Mam to wszystko gdzieś. Nie przejmujmy się ludźmi, bo zwariujemy ! Miłego dnia :)

Dziś się ugięłam przez codzienne... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 września 2016

Dziś się ugięłam przez codzienne problemy. Spotkanie z przeszłością.

Mogę zmienić w moim życiu wszystko... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 września 2016

Mogę zmienić w moim życiu wszystko, co chcę. Ale wiem, że nie da się zmienić wszystkiego na raz. Powoli. Po kolei. Małymi krokami. Dzisiaj zmienię jedną małą rzecz.

Żeby znaleźć kogoś  kto naprawdę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 września 2016

Żeby znaleźć kogoś, kto naprawdę cię rozumie, trzeba mieć farta, ale potem wszystko zależy od ciebie. Jeśli pokazujesz ludziom, że są dla ciebie ważni, zapamiętają to.

Kolejna para  kolejne zaręczyny... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 września 2016

Kolejna para, kolejne zaręczyny, kolejne wakacje we dwoje, kolejne śluby i oczekiwanie narodzin dziecka. Każdego dnia widzę po kilka takich postów. Super.

Niedziele... dużo się pozmieniało... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 września 2016

Niedziele... dużo się pozmieniało, ale czy na lepsze ?

Zasmakowałem jej i teraz już wiem... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 września 2016

Zasmakowałem jej i teraz już wiem, że cały czas głodowałem .

Dawno nie pisałam  a spowodowane... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 września 2016

Dawno nie pisałam, a spowodowane jest to tym, że jestem zmęczona psychicznie. Brakiem wsparcia, brakiem motywacji, staniem w miejscu, dziś słyszałam kłótnie rodziców i po prostu się popłakałam. Ostatnio przemawia przeze mnie słabość mojego wnętrza.

Wszystko się wali. Kolejny wypadek.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 sierpnia 2016

Wszystko się wali. Kolejny wypadek. Nadmiar pracy. Problemy ze zdrowiem. Dochodzą sprawy związane ze studiami. Jeszcze ty chcesz kolejny raz zawalczyć o ,,nas". Tego jest za dużo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV