głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Najbardziej zawiedzie Cię ten dla którego Ty starałeś się być niezawodny Zapraszam do obserwowania jeśli chcesz napisz wiadomość niekiedy rozmowa dużo pomaga :

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Najbardziej zawiedzie Cię ten dla którego Ty starałeś się być niezawodny
Najbardziej zawiedzie Cię ten  dla... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 sierpnia 2016

Najbardziej zawiedzie Cię ten, dla którego Ty starałeś się być niezawodny

Zapraszam do obserwowania  jeśli... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 sierpnia 2016

Zapraszam do obserwowania, jeśli chcesz napisz wiadomość, niekiedy rozmowa dużo pomaga :)

Dzień dobry ! Na dzisiejszy dzień... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 sierpnia 2016

Dzień dobry ! Na dzisiejszy dzień życzę Wam moblowicze uśmiechu, słońca i spokoju :)

Chciałabym kogoś innego  kto... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 sierpnia 2016

Chciałabym kogoś innego, kto będzie mnie wspierał, robił niespodzianki. Osobę z kim będę mogła leżeć w ciszy i czuj ten zapach bezpieczeństwa. Spontaniczny wypad szybka akcja i po godzinie jesteśmy spakowani i jedziemy nad morze, tylko po to aby zobaczyć wschód słońca i odpalić przy tym papierosa. Śmieszne jak wiele nadziei pokładamy w niektórych znajomościach, im lepiej chcemy tym gorzej wychodzi. Czas minął ale uczucia nie ... tak mi napisałeś, a teraz cisza. I tak będziesz moja, nie odpuszczę... tak mi napisałeś, a teraz jesteś z nią, a ja radzę sobie sama z codziennością i z myślami, że miało być inaczej.

  Kto miłości nie zna  ten żyje... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 sierpnia 2016

,,Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy. I noc ma spokojną i dzień nietęskliwy. "

I kolejny dzień zdaję sobie sprawę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 sierpnia 2016

I kolejny dzień zdaję sobie sprawę, że stoję w miejscu. Nie mam planów na przyszłość, chce coś osiągnąć, ale nie potrafię działać. Monotonia mnie pochłania. Moje szaleństwo zmniejszyło się do minimum. Wakacje już tyle trwają a ja ciągle siedzę w domu. Niekiedy nawet myślę o nim, bo był bardzo ważny, a teraz się bardzo zmienił nic mnie już z nim nie łączy nie wiem czy to dobrze czy źle. Jest stabilnie ale mimo wszystko do dupy. Jak to zmienić ?

ZASADA  10. Szanuj i wspieraj swoich... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 lipca 2016

ZASADA #10. Szanuj i wspieraj swoich bliskich, ludzi, który są tego warci, bo zawsze są przy Tobie i możesz na nich liczyć. Kochaj, zwyciężaj, cierp ! Każdy ma swoją drogę do przejścia, dziś usłyszałam taką historią, że jestem w szoku przez jakie piekło ludzie musieli przejść, trauma niestety pozostaje . Cieszmy się z tego co mamy, nie planujmy przyszłości. Żyjmy chwilą, cieszmy się z wszystkiego nawet z drobnostki. Nie bójmy się słów proszę, przepraszam czy dziękuję. Coraz mniej ludzkich odruchów w tym świecie więc bądźmy inni. Idźmy przez życie z podniesionym czołem, z dumą na twarzy mimo, że niekiedy po policzku spływają łzy. Idźmy wytrwale do przodu !

ZASADA   9. I nadchodzi taki czas... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 lipca 2016

ZASADA # 9. I nadchodzi taki czas, że chcesz, aby ktoś był obok. Przytulił, pocałował w czoło, złapał za rękę na spacerze, poszedł z Tobą wieczorem do kina, przyniósł różę kiedy leżysz chora w łóżku. Ale jeśli nie ma osoby, której spojrzysz w oczy i powiesz ,, Tak to jest to !" Nie próbuj z każdą osobą bo to bez sensu, po prostu musisz być cierpliwa. Na szczęście warto poczekać, nieustannie to robię...

Kolejny dzień się stresuje i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 lipca 2016

Kolejny dzień się stresuje i dołuje nie wiem co robić, czas leci a ja stoję w miejscu, nie mam nawet osoby która będzie szła obok mnie, szła ze mną i mnie wspierała po prostu była.

ZASADA  8 . Ciesz się tym co masz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 lipca 2016

ZASADA #8 . Ciesz się tym co masz, bo zawsze mogło być gorzej. Jeśli coś ci nie pasuje zmień to . Działaj !

ZASADA   7. Wyznacz sobie mały cel... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 lipca 2016

ZASADA # 7. Wyznacz sobie mały cel na dany dzień, bądź tydzień i rób wszystko, aby go zrealizować ! Nie porównuj się do innych, bo przeważnie to jeszcze bardziej dołuje. Każdy jest inny może ktoś w twoim wieku odniósł już duży sukces jest znany i ma dużo pieniędzy większość ludzi zazdrości i porównuje się do nich lecz po co ? Chcesz coś osiągnąć działaj, nie będzie łatwo, może ta osoba tez nie miała łatwo, ale mimo to osiągnęła sukces. Ty też możesz !

Wyjmij z serca ciernie martwych... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 lipca 2016

Wyjmij z serca ciernie martwych, dawno powiędłych róż...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV