głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Cóż nigdy nie chciałam widzieć cię nieszczęśliwego i sądziłam że myślisz o mnie tak samo. Żegnaj mój prawie ukochany do widzenia śnie bez nadziei. Próbuję tak p

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Cóż nigdy nie chciałam widzieć cię nieszczęśliwego i sądziłam że myślisz o mnie tak samo. Żegnaj mój prawie ukochany do widzenia śnie bez nadziei. Próbu
Cóż  nigdy nie chciałam widzieć... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 marca 2016

Cóż, nigdy nie chciałam widzieć cię nieszczęśliwego i sądziłam, że myślisz o mnie tak samo. Żegnaj, mój prawie-ukochany, do widzenia, śnie bez nadziei. Próbuję tak po prostu nie myśleć o tobie, nie możesz po prostu pozwolić mi być? Tak długo, moja nieszczęśliwa miłości, odwracam się do ciebie plecami. Powinnam była wiedzieć, że zranisz moje serce, prawie-ukochani zawsze tak robią.

Nie widziałam cię już od... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 marca 2016

Nie widziałam cię już od miesiąca. I nic. Jes­tem może bledsza, Trochę śpiąca, trochę bar­dziej milcząca, Lecz wi­dać można żyć bez po­wiet­rza.

I niekiedy potrzeba takiej chwili dla... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 marca 2016

I niekiedy potrzeba takiej chwili dla siebie posiedzieć w domu, posłuchać muzyki, iść na zakupy czy na spacer paląc papierosa .

Dobrej nocy moblowicze    pozdrawiam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 luty 2016

Dobrej nocy moblowicze ;) pozdrawiam kieszeń pełna promieni słońca ! Mimo, iż niekiedy nie jest kolorowo i płaczemy przesyłam pozytywną energię - nie na głupoty :)

Paluch x HuczuHucz x Sulin   O Krok... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 luty 2016

Paluch x HuczuHucz x Sulin - O Krok Od Nieba (KuKiS Blend) do tego whisky i zmęczenie. Samotne dobranoc.

Chętnie z kimś popisze o jego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 luty 2016

Chętnie z kimś popisze o jego przeżyciach o mojej sytuacji. Rozmowa pomaga.

I może niekiedy masz gorszy dzień... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 luty 2016

I może niekiedy masz gorszy dzień, wspominasz, tęsknisz, masz ochotę do niego jechać. Mimo wszystko to nie oznacza że jesteś słaby. Może przyzwyczaiłeś się do bliskości, wiedziałeś że przyszłość z taką osobą nie będzie twoim marzeniem. Boli jak z dnia na dzień on kogoś ma i nawet o Tobie nie pamięta, a mówił że jestem tą jedyną. Nie wyobrażał sobie życia bez Ciebie...Miłość - niekończący się temat !

Jesteśmy kobietami ! Mówimy   daj... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 luty 2016

Jesteśmy kobietami ! Mówimy ,,daj mi spokój", a myślimy ,, błagam przytul mnie mocno". Jesteśmy uczuciowe, mimo że niekiedy chcemy być zimne jak lód. Każda z nas jest wrażliwa co idzie w parze z siłą. Jednego dnia siedzimy w dresie płacząc w poduszkę, a na drugi dzień zakładamy szpilki i malujemy usta na czerwono. Lubimy jak faceci się o nas starają i wykazują jakiekolwiek zainteresowanie. Popełniamy błędy tak samo jak mężczyźni, nikt nie jest idealny. Nie ważne czy mężczyzna czy kobieta każdy, ale to każdy potrzebuje bliskości, czułości, bezpieczeństwa i brutalności. Nic nie zdarza się przypadkowo, nawet nasze łzy są zaplanowane. Ważne jest to, aby się nie poddawać i doceniać bliskich, którzy są zawsze obok nas.

Zerwana więź  a była naprawdę mocna teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 luty 2016

Zerwana więź, a była naprawdę mocna

Niebezpiecznie jest wierzyć  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 luty 2016

Niebezpiecznie jest wierzyć, że coś trwa wiecznie.

Nie pamiętam ostatniego pocałunku.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 luty 2016

Nie pamiętam ostatniego pocałunku. Dziwnie tak wiedząc, że już nie poczują twojego dotyku nie poczuję zapachu nie zasnę w twoich ramionach. Na prawdę nie zatęsknisz za mną ?

Po co były plany na przyszłość... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 luty 2016

Po co były plany na przyszłość, wakacje, walentynki, że to ta jedyna, najważniejsza, że zawsze będzie walczył, a potem sorry ktoś mnie docenia nie chce cię w moim życiu... mętlik w głowie, a zarazem strata czasu. Zacznij żyć !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV