głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Proszę dowiedz się czemu jest mi tutaj tak źle. Krzywdzisz mnie już mniej. Wszystko jest takie dziwne skomplikowane uśmiech pod którym ukrywamy ból rozczarowani

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Proszę dowiedz się czemu jest mi tutaj tak źle. Krzywdzisz mnie już mniej.
Proszę dowiedz się  czemu jest mi... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 sierpnia 2016

Proszę dowiedz się, czemu jest mi tutaj tak źle. Krzywdzisz mnie już mniej.

Wszystko jest takie dziwne... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 sierpnia 2016

Wszystko jest takie dziwne, skomplikowane, uśmiech pod którym ukrywamy ból, rozczarowanie, nienawiść pod którą ukrywamy niedocenione uczucia.

I pamiętaj  że jesteś piękna. Bo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 sierpnia 2016

I pamiętaj, że jesteś piękna. Bo masz w sobie tę wyjątkowość, talent i serce. I mimo że czasem rozsypujesz się na drobne kawałki, to i tak jesteś piękna. Bo każda łza jest oznaką wrażliwości, emocji. Nieważne, że czasem nie chcesz na siebie patrzeć, kupujesz paczkę papierosów, kupujesz wódkę. Niedoskonałość sprawia, że kocha się jeszcze bardziej i pomimo.

Może piszę tutaj o niepotrzebnych... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 sierpnia 2016

Może piszę tutaj o niepotrzebnych rzeczach, może nie są to piękne wiersze, ale piszę tu coś od siebie, coś co jest dla mnie ważne. Piszę o rzeczach, które zaobserwowałam w ciągu dnia, piszę o przemyśleniach. Ostatnio czytałam moje stare wpisy i cieszyłam się, że nie jestem w takiej rozsypce jak kiedyś, niestety dalej jakaś cząstka mnie siedzi w przeszłości .

W sumie już tyle nie jesteśmy razem... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 sierpnia 2016

W sumie już tyle nie jesteśmy razem i już tyle palę nałogowo.

Od ponad tygodnia opiekuje się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 sierpnia 2016

Od ponad tygodnia opiekuje się babcią mojej przyjaciółki. Nie sądziłam, że sprawie jej i sobie tyle radości. Kupić jej parę rzeczy w sklepie, pojechać do apteki, bądź po prostu porozmawiać przy herbacie. Widząc jej uśmiech na twarzy poczułam, że tak łatwo jestem w stanie sprawić komuś radość. Wiele jest starszych osób, którzy potrzebują po prostu obecności innych.

Gdy jesteśmy młodzi  często nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 sierpnia 2016

Gdy jesteśmy młodzi, często nie wiemy jeszcze, czego tak naprawdę pragnie nasze serce. Dręczy nas obawa, że przejdzie nam coś koło nosa, i choć mamy przed sobą całe życie, wydaje nam się, że czas przecieka nam jak piasek przez palce. Boimy się, że jeśli nie zrobimy czegoś od razu, to nie zrobimy tego nigdy.

działaj  idź na przód  jeśli... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 sierpnia 2016

działaj, idź na przód, jeśli potrzebujesz ciszy pozwól sobie na nią.

jest stabilnie  chociaż tyle. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 sierpnia 2016

jest stabilnie, chociaż tyle.

I prosiłam Cię  abyś nie pisał... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 sierpnia 2016

I prosiłam Cię, abyś nie pisał, dał spokój, z nadzieją, że zawalczysz. Mija miesiąc, a ja każdego dnia wstaje z nadzieją, że zobaczę wiadomość od Ciebie. Bezsensu znamy sie 4 lata, nie było cię w ważnych momentach, zmieniłeś się, zdradziłeś 2 razy.

Nie chcę wiedzieć .  Czy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 sierpnia 2016

Nie chcę wiedzieć . Czy spoglądasz w jej oczy. Jeśli ona obejmuje cię mocno. Jak ja robiłam to wcześniej. Przedawkowałam. Powinnam wiedzieć, Że twoja miłość była grą. Teraz nie potrafię wyrzucić cię z mojej głowy. Och, jaka szkoda .

Nie rozmawiamy już wcale. Tak  jak... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 sierpnia 2016

Nie rozmawiamy już wcale. Tak, jak robiliśmy to kiedyś . Nie kochamy się już wcale. Po co było to wszystko? Och, nie rozmawiamy już wcale. Tak, jak robiliśmy to kiedyś. Usłyszałem, że znalazłeś tą jedyną, Którą szukałeś. Żałuję, że nie wiedziałam wcześniej, że to nie byłam ja. Bo nawet po tak długim czasie, Wciąż zastanawiam się Dlaczego nie potrafię ruszyć naprzód . Tak łatwo, jak ty to zrobiłeś .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV