głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Chciałbym cię nienawidzić. Chcę cię nienawidzić. Próbuje cię nienawidzić. Byłoby o wiele łatwiej gdybym cię nienawidził. Czasami myślę że cię nienawidzę a potem

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Chciałbym cię nienawidzić. Chcę cię nienawidzić. Próbuje cię nienawidzić. Byłoby o wiele łatwiej gdybym cię nienawidził. Czasami myślę że cię nienawidzę a potem cię sp
Chciałbym cię nienawidzić. Chcę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 sierpnia 2016

Chciałbym cię nienawidzić. Chcę cię nienawidzić. Próbuje cię nienawidzić. Byłoby o wiele łatwiej, gdybym cię nienawidził. Czasami myślę, że cię nienawidzę, a potem cię spotykam i...

I niby ktoś się pojawia. Jest... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 sierpnia 2016

I niby ktoś się pojawia. Jest kochany na prawdę, ale mimo to wiesz, że traktujesz go jak kolegę. On się za bardzo angażuje, dlatego ty ,,uciekasz" jak on to nazywa. Nie chcesz robić komuś złudnych nadziei mimo iż chcesz aby był ktoś obok i się starał jak on. Na końcu i tak zostajesz sama.

Dziś zdałam sobie sprawę z jednej... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 sierpnia 2016

Dziś zdałam sobie sprawę z jednej ważnej rzeczy. Pisałam do znanych osób, co je motywuje do działania skąd czerpią siłę, a miałam odpowiedź pod nosem. Mianowicie moja mama była rano na dwóch zajęciach na siłowni, od razu poszła do pracy, a po pracy poszła na siłownie, właśnie wróciła do domu. To ona powinna być moją motywacją, a nie osoby które mają blogi i są znani. Powinniśmy czerpać motywację przede wszystkim od bliskich.

Najbardziej zawiedzie Cię ten  dla... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 sierpnia 2016

Najbardziej zawiedzie Cię ten, dla którego Ty starałeś się być niezawodny

Zapraszam do obserwowania  jeśli... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 sierpnia 2016

Zapraszam do obserwowania, jeśli chcesz napisz wiadomość, niekiedy rozmowa dużo pomaga :)

Dzień dobry ! Na dzisiejszy dzień... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 sierpnia 2016

Dzień dobry ! Na dzisiejszy dzień życzę Wam moblowicze uśmiechu, słońca i spokoju :)

Chciałabym kogoś innego  kto... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 sierpnia 2016

Chciałabym kogoś innego, kto będzie mnie wspierał, robił niespodzianki. Osobę z kim będę mogła leżeć w ciszy i czuj ten zapach bezpieczeństwa. Spontaniczny wypad szybka akcja i po godzinie jesteśmy spakowani i jedziemy nad morze, tylko po to aby zobaczyć wschód słońca i odpalić przy tym papierosa. Śmieszne jak wiele nadziei pokładamy w niektórych znajomościach, im lepiej chcemy tym gorzej wychodzi. Czas minął ale uczucia nie ... tak mi napisałeś, a teraz cisza. I tak będziesz moja, nie odpuszczę... tak mi napisałeś, a teraz jesteś z nią, a ja radzę sobie sama z codziennością i z myślami, że miało być inaczej.

  Kto miłości nie zna  ten żyje... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 sierpnia 2016

,,Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy. I noc ma spokojną i dzień nietęskliwy. "

I kolejny dzień zdaję sobie sprawę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 sierpnia 2016

I kolejny dzień zdaję sobie sprawę, że stoję w miejscu. Nie mam planów na przyszłość, chce coś osiągnąć, ale nie potrafię działać. Monotonia mnie pochłania. Moje szaleństwo zmniejszyło się do minimum. Wakacje już tyle trwają a ja ciągle siedzę w domu. Niekiedy nawet myślę o nim, bo był bardzo ważny, a teraz się bardzo zmienił nic mnie już z nim nie łączy nie wiem czy to dobrze czy źle. Jest stabilnie ale mimo wszystko do dupy. Jak to zmienić ?

ZASADA  10. Szanuj i wspieraj swoich... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 lipca 2016

ZASADA #10. Szanuj i wspieraj swoich bliskich, ludzi, który są tego warci, bo zawsze są przy Tobie i możesz na nich liczyć. Kochaj, zwyciężaj, cierp ! Każdy ma swoją drogę do przejścia, dziś usłyszałam taką historią, że jestem w szoku przez jakie piekło ludzie musieli przejść, trauma niestety pozostaje . Cieszmy się z tego co mamy, nie planujmy przyszłości. Żyjmy chwilą, cieszmy się z wszystkiego nawet z drobnostki. Nie bójmy się słów proszę, przepraszam czy dziękuję. Coraz mniej ludzkich odruchów w tym świecie więc bądźmy inni. Idźmy przez życie z podniesionym czołem, z dumą na twarzy mimo, że niekiedy po policzku spływają łzy. Idźmy wytrwale do przodu !

ZASADA   9. I nadchodzi taki czas... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 lipca 2016

ZASADA # 9. I nadchodzi taki czas, że chcesz, aby ktoś był obok. Przytulił, pocałował w czoło, złapał za rękę na spacerze, poszedł z Tobą wieczorem do kina, przyniósł różę kiedy leżysz chora w łóżku. Ale jeśli nie ma osoby, której spojrzysz w oczy i powiesz ,, Tak to jest to !" Nie próbuj z każdą osobą bo to bez sensu, po prostu musisz być cierpliwa. Na szczęście warto poczekać, nieustannie to robię...

Kolejny dzień się stresuje i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 lipca 2016

Kolejny dzień się stresuje i dołuje nie wiem co robić, czas leci a ja stoję w miejscu, nie mam nawet osoby która będzie szła obok mnie, szła ze mną i mnie wspierała po prostu była.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV