głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine I kolejny dzień zdaję sobie sprawę że stoję w miejscu. Nie mam planów na przyszłość chce coś osiągnąć ale nie potrafię działać. Monotonia mnie pochłania. Moje s

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
I kolejny dzień zdaję sobie sprawę że stoję w miejscu. Nie mam planów na przyszłość chce coś osiągnąć ale nie potrafię działać. Monotonia mnie pochłania. Moje szale
I kolejny dzień zdaję sobie sprawę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 sierpnia 2016

I kolejny dzień zdaję sobie sprawę, że stoję w miejscu. Nie mam planów na przyszłość, chce coś osiągnąć, ale nie potrafię działać. Monotonia mnie pochłania. Moje szaleństwo zmniejszyło się do minimum. Wakacje już tyle trwają a ja ciągle siedzę w domu. Niekiedy nawet myślę o nim, bo był bardzo ważny, a teraz się bardzo zmienił nic mnie już z nim nie łączy nie wiem czy to dobrze czy źle. Jest stabilnie ale mimo wszystko do dupy. Jak to zmienić ?

ZASADA 10. Szanuj i wspieraj swoich... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 lipca 2016

ZASADA #10. Szanuj i wspieraj swoich bliskich, ludzi, który są tego warci, bo zawsze są przy Tobie i możesz na nich liczyć. Kochaj, zwyciężaj, cierp ! Każdy ma swoją drogę do przejścia, dziś usłyszałam taką historią, że jestem w szoku przez jakie piekło ludzie musieli przejść, trauma niestety pozostaje . Cieszmy się z tego co mamy, nie planujmy przyszłości. Żyjmy chwilą, cieszmy się z wszystkiego nawet z drobnostki. Nie bójmy się słów proszę, przepraszam czy dziękuję. Coraz mniej ludzkich odruchów w tym świecie więc bądźmy inni. Idźmy przez życie z podniesionym czołem, z dumą na twarzy mimo, że niekiedy po policzku spływają łzy. Idźmy wytrwale do przodu !

ZASADA  9. I nadchodzi taki czas... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 lipca 2016

ZASADA # 9. I nadchodzi taki czas, że chcesz, aby ktoś był obok. Przytulił, pocałował w czoło, złapał za rękę na spacerze, poszedł z Tobą wieczorem do kina, przyniósł różę kiedy leżysz chora w łóżku. Ale jeśli nie ma osoby, której spojrzysz w oczy i powiesz ,, Tak to jest to !" Nie próbuj z każdą osobą bo to bez sensu, po prostu musisz być cierpliwa. Na szczęście warto poczekać, nieustannie to robię...

Kolejny dzień się stresuje i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 lipca 2016

Kolejny dzień się stresuje i dołuje nie wiem co robić, czas leci a ja stoję w miejscu, nie mam nawet osoby która będzie szła obok mnie, szła ze mną i mnie wspierała po prostu była.

ZASADA 8 . Ciesz się tym co masz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 lipca 2016

ZASADA #8 . Ciesz się tym co masz, bo zawsze mogło być gorzej. Jeśli coś ci nie pasuje zmień to . Działaj !

ZASADA  7. Wyznacz sobie mały cel... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 lipca 2016

ZASADA # 7. Wyznacz sobie mały cel na dany dzień, bądź tydzień i rób wszystko, aby go zrealizować ! Nie porównuj się do innych, bo przeważnie to jeszcze bardziej dołuje. Każdy jest inny może ktoś w twoim wieku odniósł już duży sukces jest znany i ma dużo pieniędzy większość ludzi zazdrości i porównuje się do nich lecz po co ? Chcesz coś osiągnąć działaj, nie będzie łatwo, może ta osoba tez nie miała łatwo, ale mimo to osiągnęła sukces. Ty też możesz !

Wyjmij z serca ciernie martwych... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 lipca 2016

Wyjmij z serca ciernie martwych, dawno powiędłych róż...

ZASADA  6. Nie zawsze wszystko idzie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 lipca 2016

ZASADA # 6. Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Często ktoś rzuca nam kłody pod nogi. Niektórzy toczą walkę, a inni to olewają. Należy dostosować się do danej sytuacji ale pamiętać o własnym szczęściu. To nie jest bycie samolubem, w dzisiejszych czasach każdy dba o siebie.

To co robię nie musi mieć sensu... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 lipca 2016

To, co robię, nie musi mieć sensu dla nikogo poza mną. Na tym polega piękno szaleństwa

ZASADA  5.  Jak trwoga to do Boga... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 lipca 2016

ZASADA # 5. ,,Jak trwoga to do Boga" cała prawda, możemy coś olewać, traktować powierzchownie, a jeśli przyjdzie co do czego i pali nam się grunt pod nogami to wiemy kogo prosić o pomoc. Szanujmy się każdego dnia i niekiedy warto poświecić dla kogoś czas tak bezinteresownie .

Nie trzeba wierzyć w cuda wystarczy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 lipca 2016

Nie trzeba wierzyć w cuda, wystarczy wierzyć w siebie.

ZASADA  4. Za bardzo się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 lipca 2016

ZASADA # 4. Za bardzo się przyzwyczajamy. Sami kopiemy pod sobą dołki. Może tylko ja tam mam, ale niekiedy w czystej ciekawości oglądam coś czego nie chce i nie powinnam widzieć, a po chwili myślę sobie co ona w sobie ma czego nie mam ja. Po kilku minutach praktycznie nic nie pasuje mi w moim stylu, wyglądzie czy charakterze. Powinnam codziennie starać się być lepsza i znać swoją wartość. Pewność siebie jest bardzo ważna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV