głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine I jestem jedną z nielicznych osób do których zadzwonisz a ja rzucając własne plany i zmęczenie powiem : Będę u Ciebie za 5 minut . Mam nadzieję że kiedyś to doc

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
I jestem jedną z nielicznych osób do których zadzwonisz a ja rzucając własne plany i zmęczenie powiem : Będę u Ciebie za 5 minut . Mam nadzieję że kiedyś to docenisz ...
I jestem jedną z nielicznych osób... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 kwietnia 2016

I jestem jedną z nielicznych osób do których zadzwonisz a ja rzucając własne plany i zmęczenie powiem : Będę u Ciebie za 5 minut . Mam nadzieję, że kiedyś to docenisz ...

Piękny poniedziałek ! Zacznijmy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 kwietnia 2016

Piękny poniedziałek ! Zacznijmy tydzień pozytywnie z energią ! Otaczajmy się bliskimi i planujmy nasz czas, wtedy naprawdę człowiek lepiej funkcjonuje :)

myśl pozytywnie teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 kwietnia 2016

myśl pozytywnie

Spontaniczny wypad do dużego miasta.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 marca 2016

Spontaniczny wypad do dużego miasta. Pociąg, koleżanki, papierosy, drink, muzyka. Jesteśmy młodzi ale bawimy się z rozwagą. Weekend w pracy. Miłego :)

Jesteśmy ślepi  naiwni i niewierni.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 marca 2016

Jesteśmy ślepi, naiwni i niewierni. Dziwni a razem z nami setki obietnic. Nie mówie Ci , siema dziś i nie ma nic i trzeba żyć. I obiecuję sobie, że nie będę obiecywać nic.

Więcej pokus niż czasu by po nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 marca 2016

Więcej pokus niż czasu by po nie sięgnąć. Więcej grzechów niż sumienie zmieści na pewno. Wiem jedno, nie wiem ile przede mną jeszcze. Diabeł krzyczy do ucha a anioł szepcze. I kogo słuchać by pomysły były mądrzejsze. Jak dbać o czystość ducha. Gdy życiem chce się bawić w najlepsze. Więcej marzeń niż czasu by je spełnić. Więcej namiętności niż serce może zmieścić.

Nie chcę się wypowiadać na temat... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 marca 2016

Nie chcę się wypowiadać na temat ludzi w dzisiejszych czasach. Oni tracą swoje wartości i zasady. Stają się materialistami. Wiedząc, że robią coś źle brną w to dalej. Kłamią najbliższych. Większą wartość mają rzeczy fizyczne, zapominają co to rodzina i uczucia . Takich ludzi jest coraz więcej .

Grunt to twardo stąpać po ziemi i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 marca 2016

Grunt to twardo stąpać po ziemi i nie przestawać patrzeć w niebo. Zamiast ciągle na coś czekać- zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później niż Ci się wydaje.

Życzę Wam wesołych świąt  takich... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 marca 2016

Życzę Wam wesołych świąt, takich dwóch dni bez internetu snapów, postów na facebooku, zdjęć przy stoje na instagramie. Życzę Wam spokoju, uśmiechu, wyciszenia się i spędzenia czasu z najbliższymi, rozmowy i uśmiechu. ;)

Chodź przez wielu jest kochana to... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 marca 2016

Chodź przez wielu jest kochana to przez życie idzie sama...

Spal je  te wszystkie złe... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 marca 2016

Spal je, te wszystkie złe wspomnienia, które dręczą Cię..

Wystawiłam naszyjnik od niego na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 marca 2016

Wystawiłam naszyjnik od niego na sprzedaż. Jest śliczny, miał być moim talizmanem, kazał mi go nosić codziennie i nawet na chwilę nie zdejmować. Potoczyło się inaczej. Nosiłabym go dalej, ale to bezsensu. I trochę tęsknie trochę nienawidzę cię za to że już kogoś masz. Jestem silna ale chciałabym od kogoś wsparcia ewentualnie pocałunków, ostatecznie miłości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV