głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine I twoje nagie ciało powinno należeć tylko do tego który kocha twoją nagą duszę... Umrę i to będzie koniec ? nie wiem kiedy będę żyła ostatnią godzinę może jutro

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
I twoje nagie ciało powinno należeć tylko do tego który kocha twoją nagą duszę...
I twoje nagie ciało powinno... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 stycznia 2016

I twoje nagie ciało powinno należeć tylko do tego, który kocha twoją nagą duszę...

Umrę i to będzie koniec ? nie wiem... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 stycznia 2016

Umrę i to będzie koniec ? nie wiem kiedy będę żyła ostatnią godzinę może jutro, może w tym miesiącu, może za 3 lata a może za 50 lat. Umrę i nikt nie będzie o mnie pamiętał następne pokolenia nawet nie będą wiedziały jak miałam na imię. Już nie wypiją herbaty z mamą, nie pójdę do babci na obiad, nie pokłócę się z tatą czy bratem, nie pocałuję ukochanego chłopaka ? Nie zrobię kroku bosą stopą na świeżo skoszonej trawie ? Nie zobaczę już latających ptaków. Płaczę pisząc to bo wiem że najgorsza jest świadomość, że nie mogę nic zrobić aby żyć z moją rodziną wiecznie. Będzie dzień kiedy będę musiała kogoś pochować bądź ktoś mnie ? Dlaczego muszę być skazana na życie bez tej osoby na starzenie się z dnia na dzień coraz bardziej. Może to zabrzmi dziwnie ale ... nie chcę umierać nie chcę aby ktokolwiek umierał.

Pochłonęło mnie życie  obowiązki... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 stycznia 2016

Pochłonęło mnie życie, obowiązki, sesja, praca... życie z dnia na dzień przemija szybko za szybko.

3 miesiące przed 18stką zmarła... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 stycznia 2016

3 miesiące przed 18stką zmarła dziewczyna pomocna uśmiechnięta pełna energii wszędzie było jej pełno. Zaczadziła się rano we własnej łazience. % dni temu była na studniówce ze swoim chłopakiem z którym była kilka lat razem. Płaczę... nie wyobrażam sobie tej sytuacji wchodzi rano do łazienki, a po chwili nie wiedząc dlaczego traci przytomność, umiera. Ta rodzina która ją znajduję.... chłopak który wczoraj się z nią widział bądź czeka na smsa od niej bo napisała że idzie się pomalować... Kolejna młoda osoba umiera z zaczadzenia...

Dziś uświadomiłam sobie jak wielka... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 stycznia 2016

Dziś uświadomiłam sobie jak wielka jest moc plotek. Osoba, którą poznałam kilka miesięcy temu wie tak dużo o mojej rodzinie, nawet jakieś prywatne szczegóły, a powodem jest mieszkanie niedaleko siebie. Plotki, ploteczki, plotuniunie mają tak wielką moc, każdy plotkuje, lecz uważam że niektóre rzeczy to już naprawdę osobista sprawa. Czy ludzie nie mają własnego życia ? Plotka plotkę pogania, a co plotka to jeszcze bardziej wymyślona historia.

Piekło jest puste  diabły są... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 stycznia 2016

Piekło jest puste, diabły są tutaj. Więc gdy wrócę z niebytu niezwłocznie oddzwonię.

Szczęśliwego nowego roku ! Dużo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 stycznia 2016

Szczęśliwego nowego roku ! Dużo uśmiechu, siły fizycznej i psychicznej, dążenia do wyznaczonych celów, przede wszystkim zdrowia oraz prawdziwych przyjaciół. Mniej zmartwień, dużo odpoczynku i rozsądnego szaleństwa !

Niekiedy wystarczy jedno słowo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 grudnia 2015

Niekiedy wystarczy jedno słowo, jedno wspomnienie, które wywoła lawiną wspomnień, złych wspomnień. Wtedy wszystko się zmienia, całe nastawienie..

  Najważniejsze są czułość... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 grudnia 2015

,,Najważniejsze są czułość, ciepło i zaufanie. Trzeba znaleźć osobę, z którą ma się o czym rozmawiać i potrafi milczeć. Taką kobietę, w którą chce się wtulić twarz i do końca życia wdychać Jej zapach - Jej, a nie perfum, jakich używa. To właśnie jest ważne i paradoksalnie, dopiero kiedy mi tego zabrakło, pojąłem, na czym polega prawdziwe uczucie."

Obudzić się przed świtem.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 grudnia 2015

Obudzić się przed świtem. Otworzyć taras i poczuć piasek pod stopami. Plaża, mały domek przy morzu, kładę się na hamaku w za dużej bluzie. W ręku gorąca herbata, spokojnie odpalam papierosa, mimo iż palę okazjonalnie. Chyba jest okazja, świętowanie spokoju i szczęścia. Czuję powiew morskiej bryzy. Patrzę na świat jak budzi się do życia, a w drzwiach tarasu stajesz ty... Kładziesz się obok mnie, wtulam się w ciebie i delikatnie się uśmiecham .

Nie zgu­bić się ani na chwilę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 grudnia 2015

Nie zgu­bić się ani na chwilę, ani na miesiąc, ani na całe życie. Umieć wrócić, gdy się pobłądzi. Umieć od­kryć błąd, przyz­nać się do te­go, że się było nieu­czci­wym, bru­tal­nym, egois­tycznym, że się skrzyw­dziło dru­giego człowieka. Pot­rze­ba dru­giego człowieka , który po­może, os­trzeże, upom­ni w imię dob­ra, życzli­wości. Pot­rze­ba dru­giego człowieka, który ura­tuje od roz­paczy. Pot­rze­ba człowieka wier­ne­go, który nie zdradzi nie odej­dzie, nie opuści, nie zdarzy się czas próby, niepo­wodzeń, klęsk, ka­tas­trof życiowych, gdy wszys­cy się od­suną, potępią, za­pomną, który po­cie­szy, po­dep­rze, po­da rękę, poz­wo­li uwie­rzyć siebie, przy­niesie nadzieję i ra­dość. Bo miłość to by­cie do dys­po­zyc­ji, to go­towość do te­go, by usłużyć, pomóc, przy­dać się, zaopieko­wać się. To chęć, by być pot­rzeb­nym. Czas jest zaw­sze tym egza­mina­torem, przed którym nie os­ta­nie się żad­na złuda, zaśle­pienie.

Jeśli moja nieobecność nie zmienia... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 grudnia 2015

Jeśli moja nieobecność nie zmienia niczego w Twoim życiu, to moja obecność w nim też nie ma już żadnej wartości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV