głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Niektórych rzeczy po prostu nigdy nie zrozumiemy bądź będziemy je interpretować tak aby były na naszą korzyść. Kobiety ! Życzę wam sił fizycznych i psychicznych

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Niektórych rzeczy po prostu nigdy nie zrozumiemy bądź będziemy je interpretować tak aby były na naszą korzyść.
Niektórych rzeczy po prostu nigdy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 marca 2016

Niektórych rzeczy po prostu nigdy nie zrozumiemy, bądź będziemy je interpretować tak aby były na naszą korzyść.

Kobiety ! Życzę wam sił fizycznych... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 marca 2016

Kobiety ! Życzę wam sił fizycznych i psychicznych. Dużo uśmiechu na co dzień, a przede wszystkim zdrowia, które jest tak ważne. Życzę wam super ciuchów na wyprzedaży, pewności siebie, że zawsze jesteście piękne. Życzę wam mężczyzny, który będzie was doceniał każdego dnia, nie tylko dzisiaj. Innym kobietą życzę wiary w siebie i niezałamywania się przez facetów którzy nie byli nas warci. Życzę nam czasu bo niekiedy przy nawale obowiązków nam go brakuje. Życzę nam szybkiego spalania kalorii, szalonych imprez, spokoju w domu, abyśmy pamiętały co jest dla nas ważne !

To co było między nami było takie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 marca 2016

To co było między nami było takie prawdziwe. Lecz zrozumiałam że nic dla ciebie nie znaczyłam. Najwidoczniej myślałeś że byłam twoją idiotką.. Muszę zrobić sobie spowiedź. Już nie chce mieć z tobą nic wspólnego To tylko sposób w który byłam do ciebie przywiązana Muszę zrobić sobie spowiedź.

W dni takie jak ten  mam ochotę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 marca 2016

W dni takie jak ten, mam ochotę wyjechać. Spakować walizki i obserwować jak znika Twój cień. Bo przeżułeś mnie i wyplułeś. Jakbym była trucizną w Twoich ustach. Odebrałeś moje światło, osuszyłeś mnie. Ale to było wtedy a teraz jest teraz. Teraz spójrz na mnie. To jest ta część mnie, której nigdy nie odbierzesz mi. Rzucaj swoimi kijami i kamieniami. Rzucaj bomby i swoje ciosy. Ale nigdy nie złamiesz mojej duszy. Chcę po prostu wyrzucić swój telefon, Żeby zobaczyć kto tak naprawdę jest dla mnie, Bo rozdarłeś mnie, Twoja miłość była tania, Zawsze było rozdarcie na szwie, Spadłam głęboko, a Ty pozwoliłeś mi utonąć, Ale to było wtedy a teraz jest teraz. Teraz spójrz na mnie.

Cóż  nigdy nie chciałam widzieć... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 marca 2016

Cóż, nigdy nie chciałam widzieć cię nieszczęśliwego i sądziłam, że myślisz o mnie tak samo. Żegnaj, mój prawie-ukochany, do widzenia, śnie bez nadziei. Próbuję tak po prostu nie myśleć o tobie, nie możesz po prostu pozwolić mi być? Tak długo, moja nieszczęśliwa miłości, odwracam się do ciebie plecami. Powinnam była wiedzieć, że zranisz moje serce, prawie-ukochani zawsze tak robią.

Nie widziałam cię już od... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 marca 2016

Nie widziałam cię już od miesiąca. I nic. Jes­tem może bledsza, Trochę śpiąca, trochę bar­dziej milcząca, Lecz wi­dać można żyć bez po­wiet­rza.

I niekiedy potrzeba takiej chwili dla... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 marca 2016

I niekiedy potrzeba takiej chwili dla siebie posiedzieć w domu, posłuchać muzyki, iść na zakupy czy na spacer paląc papierosa .

Dobrej nocy moblowicze    pozdrawiam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 luty 2016

Dobrej nocy moblowicze ;) pozdrawiam kieszeń pełna promieni słońca ! Mimo, iż niekiedy nie jest kolorowo i płaczemy przesyłam pozytywną energię - nie na głupoty :)

Paluch x HuczuHucz x Sulin   O Krok... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 luty 2016

Paluch x HuczuHucz x Sulin - O Krok Od Nieba (KuKiS Blend) do tego whisky i zmęczenie. Samotne dobranoc.

Chętnie z kimś popisze o jego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 luty 2016

Chętnie z kimś popisze o jego przeżyciach o mojej sytuacji. Rozmowa pomaga.

I może niekiedy masz gorszy dzień... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 luty 2016

I może niekiedy masz gorszy dzień, wspominasz, tęsknisz, masz ochotę do niego jechać. Mimo wszystko to nie oznacza że jesteś słaby. Może przyzwyczaiłeś się do bliskości, wiedziałeś że przyszłość z taką osobą nie będzie twoim marzeniem. Boli jak z dnia na dzień on kogoś ma i nawet o Tobie nie pamięta, a mówił że jestem tą jedyną. Nie wyobrażał sobie życia bez Ciebie...Miłość - niekończący się temat !

Jesteśmy kobietami ! Mówimy   daj... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 luty 2016

Jesteśmy kobietami ! Mówimy ,,daj mi spokój", a myślimy ,, błagam przytul mnie mocno". Jesteśmy uczuciowe, mimo że niekiedy chcemy być zimne jak lód. Każda z nas jest wrażliwa co idzie w parze z siłą. Jednego dnia siedzimy w dresie płacząc w poduszkę, a na drugi dzień zakładamy szpilki i malujemy usta na czerwono. Lubimy jak faceci się o nas starają i wykazują jakiekolwiek zainteresowanie. Popełniamy błędy tak samo jak mężczyźni, nikt nie jest idealny. Nie ważne czy mężczyzna czy kobieta każdy, ale to każdy potrzebuje bliskości, czułości, bezpieczeństwa i brutalności. Nic nie zdarza się przypadkowo, nawet nasze łzy są zaplanowane. Ważne jest to, aby się nie poddawać i doceniać bliskich, którzy są zawsze obok nas.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV