głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine zmęczona codziennością monotonią dorosłością przeszłością obowiązkami a nawet byciem zawsze poukładaną osobą. I dochodzę do wniosku że nic w naszym życiu nie dz

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
zmęczona codziennością monotonią dorosłością przeszłością obowiązkami a nawet byciem zawsze poukładaną osobą.
zmęczona codziennością  monotonią... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 lipca 2015

zmęczona codziennością, monotonią, dorosłością, przeszłością, obowiązkami, a nawet byciem zawsze poukładaną osobą.

I dochodzę do wniosku  że nic w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 lipca 2015

I dochodzę do wniosku, że nic w naszym życiu nie dzieje się bez powodu !

Możesz być smutny  zamknąć się w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 lipca 2015

Możesz być smutny, zamknąć się w sobie lub żyć wspomnieniami. Ale zadaj sobie jedno pytanie. Czy warto ? Warto niszczyć teraźniejszość i źle nastawiać się na przyszłość przez to co było kiedyś ? Wyciągnij wnioski i zacznij normalnie żyć, a najlepiej ze zdwojoną siłą ! Udowodnij sam sobie ile jesteś w stanie przeżyć. Jeśli chcesz to płacz, czasami w każdym coś pęka, tylko nie przyzwyczajaj się do łez ! Buziaki i miłego dnia :)

Twoja zmarła dusza  zabija twoje... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 lipca 2015

Twoja zmarła dusza, zabija twoje żywe ciało.

Siedziałam do późnej nocy i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 lipca 2015

Siedziałam do późnej nocy i oglądałam odcinki M jak Miłość. Uwielbiam wątek Kasi i Marcina. Dziewczyna poznała przystojnego faceta i zakochała się, starała się o niego, dużo wycierpiała w życiu i kiedy poczuła smak miłości umarła przy porodzie. Ludzie umierają mimo, że mało przeżyli. Jak żyć ze świadomością, że osoba, którą się kocha nie żyje. Świadomość, że nigdy nie poczuje się jej zapachu, nie przytuli nie spojrzy w oczy, nie pocałuje a nawet nie usłyszy jej głosu. Nie wiem jak ludzie podnoszą się po takim czymś, niektórzy się nie podnoszą... Cieszmy się tym co mamy ! Prywatnie bardzo lubię tą aktorkę a mianowicie Agnieszkę Sienkiewicz. Za kilka miesięcy niedaleko mojej miejscowości jest spektakl ,,Kochanie na kredyt" w którym występuje. Trzeba spełniać marzenia nawet te najdrobniejsze :)

Nie przywiązuj się do ludzi... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 lipca 2015

Nie przywiązuj się do ludzi, przynajmniej nie za szybko. Musisz mieć do wszystkiego dystans. Zajmij się sobą, abyś akceptowała swoje ciało oraz swój charakter.

Dlaczego inne mówią  że chcą coś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 lipca 2015

Dlaczego inne mówią, że chcą coś zmienić w swoim wyglądzie i starają się dojść do celu, a niektóre osoby tylko mówią, nic nie robią.

Nie mogłabym odejść  nawet  jeśli... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 lipca 2015

Nie mogłabym odejść, nawet, jeśli bym chciała. Ponieważ coś ciągnie mnie z powrotem do ciebie. Od pierwszej chwili, kiedy się kochaliśmy, Od pierwszej chwili, kiedy się dotknęliśmy. Dotyk twoich palców Twój zapach się za mną ciągnie Mój umysł błąka się szaleńczo Myśli o twoim uśmiechu Musisz dać mi trochę Lub możesz dać mi wszystko, Ale to nigdy nie wystarczy.

Życie składa się z wielu zdarzeń... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 lipca 2015

Życie składa się z wielu zdarzeń, które mają na nas mały lub duży wpływ. Niekiedy coś kończy się szybciej niż przypuszczaliśmy. Coś trwa krótko, a mimo to ciężko jest nam się z tym rozstać i wrócić do rzeczywistości. Mówimy, że widocznie tak miało być, że to lekcja na dalsze życie. A co jeśli to była nasza życiowa szansa, która już wygasła ? Przeżywamy niektóre sprawy, a po miesiącu o nich zapominamy.

Każdy wraca do wspomnień. Rany się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 lipca 2015

Każdy wraca do wspomnień. Rany się goja, ale blizny pozostają. Musimy z tym, żyć, nie ma innego wyjścia. Zawsze kiedy jest źle myślę o innych osobach, które maja o wiele gorsze problemy. Życie mija nam na zbieraniu kawałków naszego złamanego serca, a nie robimy nic, aby je potem poskładać w całość. Jeśli długo pozostaniemy w rozsypce to coraz ciężej będzie się podnieść, a w dzisiejszych czasach ciężko o kogoś kto bezinteresownie pomoże ci się podnieść. Wszystko co się dzieje w naszym życiu jest przygotowaniem na dorosłość, a prawdziwa miłość nadejdzie, szkoda że nie ma jej teraz. Tego wsparcia i codziennej obecności, ale kiedyś będzie i wtedy trzeba będzie się starać, aby trwała wiecznie z ta właściwa osoba. Nadzieja w tym, żeby druga osoba też miała takie nastawienie jak ja.

Poniedziałek pozostawił mnie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 czerwca 2015

Poniedziałek pozostawił mnie bezsilnym. We wtorek narodziła się już nadzieja. W środę moje puste ramiona były już otwarte. W czwartek czekanie na miłość, czekanie na miłość. Dzięki gwiazdom jest już piątek. W sobotę płonę żywym ogniem. Przypuszczam, że w niedzielę nie przyjdę do kościoła. Będę czekał na miłość, czekał na miłość. Aż przyjdzie.

I wtedy powiedziała:  Jest OK... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 czerwca 2015

I wtedy powiedziała: "Jest OK, zgubiłam się po drodze, Ale jestem super-dziewczyną, a super-dziewczyny nie płaczą".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV