głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Wstajemy sprzątamy herbatka z miśkiem i praca. Jutro wolne a kolejne dwa dni praca po 12 h... I nawet kiedy nie jest dobrze szukajmy plusów ! Świat wypadł mi z

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Wstajemy sprzątamy herbatka z miśkiem i praca. Jutro wolne a kolejne dwa dni praca po 12 h...
Wstajemy  sprzątamy  herbatka z... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 luty 2016

Wstajemy, sprzątamy, herbatka z miśkiem i praca. Jutro wolne, a kolejne dwa dni praca po 12 h...

I nawet kiedy nie jest dobrze... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 luty 2016

I nawet kiedy nie jest dobrze szukajmy plusów !

Świat wypadł mi z moich rąk... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 luty 2016

Świat wypadł mi z moich rąk Jakoś tak nie jest mi nawet żal Czy ty wiesz jak chciałbyś żyć, bo ja też Chyba tak chciałem przez cały czas, lecz Jeśli muszę i wybrać będę mógł jak odejść To przecież dobrze, dobrze o tym wiem Chciałbym umrzeć przy tobie Wieje wiatr, pachnie wiosną i wiem Że ty łatwo tak zgodziłaś na to

Życiowa sinusoida. Raz na szczycie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 luty 2016

Życiowa sinusoida. Raz na szczycie, a raz na dole. Pewnego dnia latam po tym świecie w promieniach słońca, a następnego pływam w ciemnych niebezpiecznych głębinach, boję się że coś mnie tam pożre i już nie wypłynę na powierzchnię. Może ktoś rzuci mi jakieś koło ratunkowe !

I twoje nagie ciało powinno... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 stycznia 2016

I twoje nagie ciało powinno należeć tylko do tego, który kocha twoją nagą duszę...

Umrę i to będzie koniec ? nie wiem... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 stycznia 2016

Umrę i to będzie koniec ? nie wiem kiedy będę żyła ostatnią godzinę może jutro, może w tym miesiącu, może za 3 lata a może za 50 lat. Umrę i nikt nie będzie o mnie pamiętał następne pokolenia nawet nie będą wiedziały jak miałam na imię. Już nie wypiją herbaty z mamą, nie pójdę do babci na obiad, nie pokłócę się z tatą czy bratem, nie pocałuję ukochanego chłopaka ? Nie zrobię kroku bosą stopą na świeżo skoszonej trawie ? Nie zobaczę już latających ptaków. Płaczę pisząc to bo wiem że najgorsza jest świadomość, że nie mogę nic zrobić aby żyć z moją rodziną wiecznie. Będzie dzień kiedy będę musiała kogoś pochować bądź ktoś mnie ? Dlaczego muszę być skazana na życie bez tej osoby na starzenie się z dnia na dzień coraz bardziej. Może to zabrzmi dziwnie ale ... nie chcę umierać nie chcę aby ktokolwiek umierał.

Pochłonęło mnie życie  obowiązki... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 stycznia 2016

Pochłonęło mnie życie, obowiązki, sesja, praca... życie z dnia na dzień przemija szybko za szybko.

3 miesiące przed 18stką zmarła... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 stycznia 2016

3 miesiące przed 18stką zmarła dziewczyna pomocna uśmiechnięta pełna energii wszędzie było jej pełno. Zaczadziła się rano we własnej łazience. % dni temu była na studniówce ze swoim chłopakiem z którym była kilka lat razem. Płaczę... nie wyobrażam sobie tej sytuacji wchodzi rano do łazienki, a po chwili nie wiedząc dlaczego traci przytomność, umiera. Ta rodzina która ją znajduję.... chłopak który wczoraj się z nią widział bądź czeka na smsa od niej bo napisała że idzie się pomalować... Kolejna młoda osoba umiera z zaczadzenia...

Dziś uświadomiłam sobie jak wielka... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 stycznia 2016

Dziś uświadomiłam sobie jak wielka jest moc plotek. Osoba, którą poznałam kilka miesięcy temu wie tak dużo o mojej rodzinie, nawet jakieś prywatne szczegóły, a powodem jest mieszkanie niedaleko siebie. Plotki, ploteczki, plotuniunie mają tak wielką moc, każdy plotkuje, lecz uważam że niektóre rzeczy to już naprawdę osobista sprawa. Czy ludzie nie mają własnego życia ? Plotka plotkę pogania, a co plotka to jeszcze bardziej wymyślona historia.

Piekło jest puste  diabły są... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 stycznia 2016

Piekło jest puste, diabły są tutaj. Więc gdy wrócę z niebytu niezwłocznie oddzwonię.

Szczęśliwego nowego roku ! Dużo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 stycznia 2016

Szczęśliwego nowego roku ! Dużo uśmiechu, siły fizycznej i psychicznej, dążenia do wyznaczonych celów, przede wszystkim zdrowia oraz prawdziwych przyjaciół. Mniej zmartwień, dużo odpoczynku i rozsądnego szaleństwa !

Niekiedy wystarczy jedno słowo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 grudnia 2015

Niekiedy wystarczy jedno słowo, jedno wspomnienie, które wywoła lawiną wspomnień, złych wspomnień. Wtedy wszystko się zmienia, całe nastawienie..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV