głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Cóż jestem przerażony tymi czterema ścianami. Te żelazne kraty nie mogą utrzymać mojej duszy. Wszystko czego potrzebuję to Ty. Przyjdź proszę wzywam Cię. I krzy

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Cóż jestem przerażony tymi czterema ścianami. Te żelazne kraty nie mogą utrzymać mojej duszy. Wszystko czego potrzebuję to Ty. Przyjdź proszę wzywam Cię. I krzyc
Cóż  jestem przerażony tymi... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 października 2015

Cóż, jestem przerażony tymi czterema ścianami. Te żelazne kraty nie mogą utrzymać mojej duszy. Wszystko, czego potrzebuję, to Ty. Przyjdź, proszę, wzywam Cię. I krzyczę po Ciebie. Pośpiesz się, bo spadam. Pokaż mi jak to jest. Być ostatnim, który się trzyma na nogach. I naucz mnie odróżniać dobro od zła. A ja pokażę Ci, czym potrafię być. Powiedz to dla mnie. Powiedz to mi. A zostawię to życie za mną. Jeśli powiesz, że warto mnie ratować.

Sam na sam.  Z samotnością twarzą... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 października 2015

Sam na sam. Z samotnością twarzą w twarz. Ciebie nie ma. Został żal. I niedopowiedzenia. Na dnie zmarzniętego serca. Obok leży twoja łza.

Żyć ze świadomością  że innej... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 października 2015

Żyć ze świadomością, że innej mówiłeś te same piękne słowa i komplementy. Całować twoje usta, które całowały inną. Może patrzysz tak samo na mnie jak na nią ? Może całując się ze mną myślisz o kimś całkiem innym ...

Spotykam ciebie znów  patrzysz na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 października 2015

Spotykam ciebie znów, patrzysz na mnie i widzisz, że czuję to co ty albo któreś z nas się myli. Palę papierosa i patrzę w twoje oczy. Myśląc, że to piekło w mojej głowie nigdy się nie skończy. W moim innym świecie planujemy przyszłość. Ale teraz nie ma cię, chyba właśnie wyszłaś.

Cisza powoduje  że okropnie dużo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 października 2015

Cisza powoduje, że okropnie dużo myślę. Czuję się zamotana psychicznie i źle fizycznie, jakby moje ciało rozpadało się na kawałki, gotowało się, a zaraz zamarzało. Jest przy mnie i wydaje mi się, że mogłoby go nie być, że mnie skrzywdził i dałam sobie rade. Zdałam sobie również sprawę, że kiedy go nie ma ciągle o nim myślę, tęsknie , wspominam...

Za każdym razem  kiedy Ty przeze... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 października 2015

Za każdym razem, kiedy Ty przeze mnie płakałaś, To jakaś część mojego serca jakby we mnie pękała. Awantury, wyprowadzki, ciche dni. Sytuacje, których tak naprawdę nie powinno być. Za które siebie winie, zrobiłem Ci tyle złego. Zobaczysz żal minie, po prostu trzeba czasu do tego. Nie mogę sobie wybaczyć niektórych rzeczy, uwierz. Choć wiem, że ciężko uwierzyć w niektóre rzeczy co mówię. Wiem, że trudno wymazać przykre wspomnienia. Są bolesne jak spacer na boso po rozżarzonych kamieniach.

Po co męczyć się wspomnieniami. Po... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 października 2015

Po co męczyć się wspomnieniami. Po co rozdrapywać rany, które on mi zadał. Niekiedy spędzam z nim miło czas, a w myślach mam wszystkie złe chwile, ten ból który mi zadał zdradzając mnie. Postanowiłam myśleć pozytywnie nie niszczyć teraźniejszości. Wyciąglełam wnioski i stałam się silniejsza !

I chciałabym od razu uzyskać... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 września 2015

I chciałabym od razu uzyskać wymarzony cel. Wiem że trzeba czasu i wysiłku, aby coś osiągnąć. A ja działam i się poddaję. Już dawno powinna osiągnąć cel, lecz jeśli się nie staram to może ten cel nie jest taki wymarzony ?

Nie chce każdego dnia myśleć  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 września 2015

Nie chce każdego dnia myśleć, że ktoś jest lepszy ode mnie. Czy to jest ważne czy ktoś jest lepszy czy gorszy ? Najważniejsze jest to, aby znać swoją wartość. Twardo stąpać po ziemi i podniesioną głową !

Za każdym razem  kiedy Ty przeze... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 września 2015

Za każdym razem, kiedy Ty przeze mnie płakałaś, To jakaś część mojego serca jakby we mnie pękała. Awantury, wyprowadzki, ciche dni, Sytuacje, których tak naprawdę nie powinno być, Za które siebie winie, zrobiłem Ci tyle złego Zobaczysz żal minie, po prostu trzeba czasu do tego. Nie mogę sobie wybaczyć niektórych rzeczy, uwierz, Choć wiem, że ciężko uwierzyć w niektóre rzeczy co mówię. Wiem, że trudno wymazać przykre wspomnienia Są bolesne jak spacer na boso po rozżarzonych kamieniach, Choć nie raz nie doceniam, jakie mnie szczęście spotkało, Przetańczyć z Tobą noc całą chcę, dla mnie jeszcze to mało, Bo tak jak Twoje feromony żadne Coco nie działa, Jesteś pięknym motylem uwięzionym w kokonie ciała. Kocham Cię nad życie i mogę Ci to mówić co dzień.

Ostatnio byłam z mamą u lekarza. Po... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 września 2015

Ostatnio byłam z mamą u lekarza. Po 2 h czekania byłam już trochę zła, że mam tam być. Ciekawe czy moja mama była złą jak musiała ze mną chodzić do lekarza, na szczepienia jak byłam mała, a co dopiero siedzieć wiele nocy przy moim łóżku przy poważniejszej chorobie. Trzeba doceniać takie rzeczy i pamiętać co dla nas zrobili inni. Tak jest stworzone życie. Dzieci dorastają rodzice się starzeją i role się odwracają. Pamiętajmy !

Każdy w swoim życiu ma taki moment... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 września 2015

Każdy w swoim życiu ma taki moment, w którym myśli o wydarzeniach które już miały miejsce. Może trzeba było postąpić inaczej, aby wszystko potoczyło sie inaczej ? Dlaczego inni mają poukładane życie, a u mnie wszystko jest takie dziwne takie niepoukładane takie skomplikowane.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV