głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Najważniejsze są czułość ciepło i zaufanie. Trzeba znaleźć osobę z którą ma się o czym rozmawiać i potrafi milczeć. Taką kobietę w którą chce się wtulić twarz

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Najważniejsze są czułość ciepło i zaufanie. Trzeba znaleźć osobę z którą ma się o czym rozmawiać i potrafi milczeć. Taką kobietę w którą chce się wtulić twarz i do
  Najważniejsze są czułość... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 grudnia 2015

,,Najważniejsze są czułość, ciepło i zaufanie. Trzeba znaleźć osobę, z którą ma się o czym rozmawiać i potrafi milczeć. Taką kobietę, w którą chce się wtulić twarz i do końca życia wdychać Jej zapach - Jej, a nie perfum, jakich używa. To właśnie jest ważne i paradoksalnie, dopiero kiedy mi tego zabrakło, pojąłem, na czym polega prawdziwe uczucie."

Obudzić się przed świtem.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 grudnia 2015

Obudzić się przed świtem. Otworzyć taras i poczuć piasek pod stopami. Plaża, mały domek przy morzu, kładę się na hamaku w za dużej bluzie. W ręku gorąca herbata, spokojnie odpalam papierosa, mimo iż palę okazjonalnie. Chyba jest okazja, świętowanie spokoju i szczęścia. Czuję powiew morskiej bryzy. Patrzę na świat jak budzi się do życia, a w drzwiach tarasu stajesz ty... Kładziesz się obok mnie, wtulam się w ciebie i delikatnie się uśmiecham .

Nie zgu­bić się ani na chwilę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 grudnia 2015

Nie zgu­bić się ani na chwilę, ani na miesiąc, ani na całe życie. Umieć wrócić, gdy się pobłądzi. Umieć od­kryć błąd, przyz­nać się do te­go, że się było nieu­czci­wym, bru­tal­nym, egois­tycznym, że się skrzyw­dziło dru­giego człowieka. Pot­rze­ba dru­giego człowieka , który po­może, os­trzeże, upom­ni w imię dob­ra, życzli­wości. Pot­rze­ba dru­giego człowieka, który ura­tuje od roz­paczy. Pot­rze­ba człowieka wier­ne­go, który nie zdradzi nie odej­dzie, nie opuści, nie zdarzy się czas próby, niepo­wodzeń, klęsk, ka­tas­trof życiowych, gdy wszys­cy się od­suną, potępią, za­pomną, który po­cie­szy, po­dep­rze, po­da rękę, poz­wo­li uwie­rzyć siebie, przy­niesie nadzieję i ra­dość. Bo miłość to by­cie do dys­po­zyc­ji, to go­towość do te­go, by usłużyć, pomóc, przy­dać się, zaopieko­wać się. To chęć, by być pot­rzeb­nym. Czas jest zaw­sze tym egza­mina­torem, przed którym nie os­ta­nie się żad­na złuda, zaśle­pienie.

Jeśli moja nieobecność nie zmienia... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 grudnia 2015

Jeśli moja nieobecność nie zmienia niczego w Twoim życiu, to moja obecność w nim też nie ma już żadnej wartości.

Widzę  że się zmienił  nawet... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 grudnia 2015

Widzę, że się zmienił, nawet jeśli coś mi przeszkadza on stara się zrobić tak abym była zadowolona. Chce być dla mnie lepszy. Cieszę się, mimo to jestem ostrożna ponieważ kiedyś bardzo mnie skrzywdził.

Jego oczy są takie dzikie. Niekiedy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 grudnia 2015

Jego oczy są takie dzikie. Niekiedy widzę łzy kiedy jest źle. Natomiast kiedy jest dobrze lśnią jak gwiazdy. Za każdym razem widzę jego uczucia. Uwielbiam te oczy..

I kiedy się kłócimy jak wybucham i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 grudnia 2015

I kiedy się kłócimy jak wybucham i mówię o wszystkim co mnie boli o wszystkich jego błędach ale potem się uspokajam i chcę aby był obok mimo wszystko.

Chciałabym aby był czuły  aby... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 grudnia 2015

Chciałabym aby był czuły, aby okazywał mi uczucia na każdym kroku. Aby mnie wspierał i pomagał w każdej sytuacji. Abym czuła się bezpieczna przy nim. Aby był szczery i wierny. Aby był we mnie zapatrzony tylko we mnie. Aby z dnia na dzień stawał się coraz bardziej męski, dojrzały i kochany.

Przeraża mnie to  że ludzie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 listopada 2015

Przeraża mnie to, że ludzie zatracili się w pogoni za rozwojem technologi. Ciąglę słychać o zagrożeniu suszą o wyginięciu zwierząt. Dla ludzi to nie jest problem wyciąć las, który jest schronieniem dla wielu zwierząt. Niszczymy naturę coś czego nie możemy stworzyć w ciągu roku jak jakąś fabrykę bądź elektrownie.

Kwiaty w dzisiejszych czasach. Czy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 listopada 2015

Kwiaty w dzisiejszych czasach. Czy tak trudno jest kupić swojej kobiecie chociaż jedną różę ? Czy jeden kwiatek spowoduje, że zbankrutujecie ? Chociaż nie bo pieniądze na przykład na piwo zawsze się znajdą ! Kobieta jest odzwierciedlaniem chłopaka, jeśli o nią dbacie ona rozkwita z dnia na dzień coraz to bardziej,

Doceniajmy swoich rodziców mimo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 listopada 2015

Doceniajmy swoich rodziców mimo kłótni czy odmiennych zdań. Może łatwo jest powiedzieć ,, idź na zakupy z mamą bo ja nie znajdę dziś czasu" może dla Ciebie zakupy z rodzicami to nudy, ale dla kogoś to coś szczególnego bo może nigdy tego nie dokonał bądź już w ogóle nie będzie miał szansy na to.

Żyjemy sobie z dnia na dzień.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 listopada 2015

Żyjemy sobie z dnia na dzień. Przejmujemy się naszymi problemami - kłótniami w domu, nadmiarem pracy, egzaminami w szkole, brak szczerych przyjaciół. Nie zdajemy sobie sprawy, że co kilka minut na świecie ktoś umiera. Jakaś osoba traci przyjaciela, dziecko, ukochaną osobą. Może powinniśmy zacząć doceniać to co mamy ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV