głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Chcę żebyś mną oddychał. Pozwól mi być Twym powietrzem. Pozwól mi swobodnie rozgrzać swoje ciało. Bez zahamowań bez strachu.Jak głęboka jest Twoja miłość? Czy j

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Chcę żebyś mną oddychał. Pozwól mi być Twym powietrzem. Pozwól mi swobodnie rozgrzać swoje ciało. Bez zahamowań bez strachu.Jak głęboka jest Twoja miłość? Czy jest
Chcę  żebyś mną oddychał.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 sierpnia 2015

Chcę, żebyś mną oddychał. Pozwól mi być Twym powietrzem. Pozwól mi swobodnie rozgrzać swoje ciało. Bez zahamowań, bez strachu.Jak głęboka jest Twoja miłość? Czy jest jak ocean? Otwórz moje oczy. I powiedz mi kim jestem. Pozwól poznać wszystkie Twoje sekrety. Bez zahamowań, bez grzechu.

Jedni upadają pod ciężarem... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 sierpnia 2015

Jedni upadają pod ciężarem problemów staczają się, a ich wartości stają się z dnia na dzień coraz bardziej próżne. Drudzy natomiast mimo bólu zbierają w sobie siłę, zmieniają się i motywują do działania. Przez utratę jednej znajomości tworzą jeszcze silniejszą więź z innymi osobami, które ją wspierają.

Poszukaj faceta  który oprócz tego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 sierpnia 2015

Poszukaj faceta, który oprócz tego, że pokocha Cię i będzie z Tobą rozmawiał o religii i pieniądzach, będzie Cię brał jak swoją. Rozbierał wzrokiem, oglądał jak okaz sztuki i całował zawsze tak, jakby robił to po raz ostatni, bo tylko przy takim mężczyźnie będziesz się czuła lepsza niż jesteś. Znajdź kogoś, kto sprawia, że czujesz się lepsza niż jesteś

Diabeł krzyczy do ucha  a anioł... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 sierpnia 2015

Diabeł krzyczy do ucha, a anioł szepcze. I kogo słuchać ?

Nie rozumiem. Jak można z kimś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 sierpnia 2015

Nie rozumiem. Jak można z kimś spędzać czas, rozmawiać o uczuciach, dawać nadzieję na bliskość, po czym spotykasz go z inną dziewczyną, jego dziewczyną. Ludzie mówią jedno, a nieświadomie chcą jedynie zapełnić pustkę, lecz kiedy trafi się ktoś inny z łatwością przestają z Tobą rozmawiać, iż już do niczego nie jesteś im potrzebny...

Byłam nastawiona pesymistycznie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 sierpnia 2015

Byłam nastawiona pesymistycznie, lecz odrzuciłam niepotrzebne zmartwienia i jestem naładowana optymizmem i siłą do zmian. Każda drobna zmiana powoduję, że jestem krok dalej od przeszłości. Każdy krok w kierunku spełnienia drobnych marzeń powoduje uśmiech na mojej twarzy. Zauważyłam, że lubię sobie komplikować życie, szukam dziury w całym. Istnieje jedno pytanie. Po co ? Cieszmy się tym co mamy, nauczmy się żyć w zgodzie z samym sobą, a wszystko co ma się wydarzyć nadejdzie. Myśl pozytywnie !

Więcej pokus niż czasu by po nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 sierpnia 2015

Więcej pokus niż czasu by po nie sięgnąć.Więcej niż sumienie zmieści, na pewno. Wiem jedno, nie wiem ile jeszcze przede mną. Diabeł krzyczy do ucha, a anioł szepcze i kogo słuchać.

Jesteśmy ślepi  naiwni i niewierni.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 lipca 2015

Jesteśmy ślepi, naiwni i niewierni. Dziwni a razem z nami setki obietnic. Nie mówię Ci , siema dziś i nie ma nic i trzeba żyć. I obiecuję sobie, że nie będę obiecywać nic.

On dotykał zamiast czuć. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 lipca 2015

On dotykał zamiast czuć.

  Kiedy nadejdzie mój czas  Połóż... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 lipca 2015

,,Kiedy nadejdzie mój czas Połóż mnie delikatnie w zimnej, czarnej ziemi Żaden grób nie utrzyma mego ciała na miejscu Będę się czołgał do domu, do niej"

Kazali nam wierzyć  że miłość... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 lipca 2015

Kazali nam wierzyć, że miłość, ta prawdziwa, zjawia się tylko jeden raz w życiu i do tego zazwyczaj przed trzydziestym rokiem życia. Nie powiedziano nam, że miłość nie jest sterowana i nie przychodzi w ściśle określonym czasie. Kazali nam wierzyć, że każdy z nas jest połówką pomarańczy, że życie ma sens tylko wtedy, gdy znajdziemy tę drugą połowę. Nie powiedziano nam, że rodzimy się w całości, że nikt w naszym życiu nie zasługuje na to, by nieść na swoich barkach odpowiedzialność za dopełnienie naszych braków: rozwijamy się w sobie. Jeśli jesteśmy w dobrym towarzystwie, to jest to po prostu przyjemniejsze. Kazali nam uwierzyć w formułę 'dwa w jednym': dwoje ludzi, którzy myślą tak samo, zachowują się tak samo, że jedynie tak to działa. Nie powiedziano nam, że to ma swoją nazwę: anulowanie siebie; że jedynie osoby o własnej osobowości mogą budować zdrowe związki.

Nie szukaj mnie  nie trzeba.   Gdy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 lipca 2015

Nie szukaj mnie, nie trzeba. Gdy jestem - nie dostrzegasz. Gdy znikam - łzy wylewasz. A mnie nie ma. Pogubiłeś się, mnie zgubiłeś też i za rękę już nie trzymasz. Kiedy nie mam sił, by dalej iść - Ciebie nie ma.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV