głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Chętnie z kimś popisze o jego przeżyciach o mojej sytuacji. Rozmowa pomaga. I może niekiedy masz gorszy dzień wspominasz tęsknisz masz ochotę do niego jechać. M

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Chętnie z kimś popisze o jego przeżyciach o mojej sytuacji. Rozmowa pomaga.
Chętnie z kimś popisze o jego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 luty 2016

Chętnie z kimś popisze o jego przeżyciach o mojej sytuacji. Rozmowa pomaga.

I może niekiedy masz gorszy dzień... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 luty 2016

I może niekiedy masz gorszy dzień, wspominasz, tęsknisz, masz ochotę do niego jechać. Mimo wszystko to nie oznacza że jesteś słaby. Może przyzwyczaiłeś się do bliskości, wiedziałeś że przyszłość z taką osobą nie będzie twoim marzeniem. Boli jak z dnia na dzień on kogoś ma i nawet o Tobie nie pamięta, a mówił że jestem tą jedyną. Nie wyobrażał sobie życia bez Ciebie...Miłość - niekończący się temat !

Jesteśmy kobietami ! Mówimy   daj... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 luty 2016

Jesteśmy kobietami ! Mówimy ,,daj mi spokój", a myślimy ,, błagam przytul mnie mocno". Jesteśmy uczuciowe, mimo że niekiedy chcemy być zimne jak lód. Każda z nas jest wrażliwa co idzie w parze z siłą. Jednego dnia siedzimy w dresie płacząc w poduszkę, a na drugi dzień zakładamy szpilki i malujemy usta na czerwono. Lubimy jak faceci się o nas starają i wykazują jakiekolwiek zainteresowanie. Popełniamy błędy tak samo jak mężczyźni, nikt nie jest idealny. Nie ważne czy mężczyzna czy kobieta każdy, ale to każdy potrzebuje bliskości, czułości, bezpieczeństwa i brutalności. Nic nie zdarza się przypadkowo, nawet nasze łzy są zaplanowane. Ważne jest to, aby się nie poddawać i doceniać bliskich, którzy są zawsze obok nas.

Zerwana więź  a była naprawdę mocna teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 luty 2016

Zerwana więź, a była naprawdę mocna

Niebezpiecznie jest wierzyć  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 luty 2016

Niebezpiecznie jest wierzyć, że coś trwa wiecznie.

Nie pamiętam ostatniego pocałunku.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 luty 2016

Nie pamiętam ostatniego pocałunku. Dziwnie tak wiedząc, że już nie poczują twojego dotyku nie poczuję zapachu nie zasnę w twoich ramionach. Na prawdę nie zatęsknisz za mną ?

Po co były plany na przyszłość... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 luty 2016

Po co były plany na przyszłość, wakacje, walentynki, że to ta jedyna, najważniejsza, że zawsze będzie walczył, a potem sorry ktoś mnie docenia nie chce cię w moim życiu... mętlik w głowie, a zarazem strata czasu. Zacznij żyć !

Pozwól odejść z twojego życia... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 luty 2016

Pozwól odejść z twojego życia osobą, które nie doceniają co dla nich robisz.

Kiedyś ta strona była dla mnie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 luty 2016

Kiedyś ta strona była dla mnie lekarstwem. Wyrzucałam z siebie ból pisząc tu posty. Potem pisałam kiedy powoli się podnosiłam, pisałam też jak wstałam na nogi. Niekiedy robiłam krok w tył niekiedy stąpałam mocno po ziemi.Teraz kiedy może życie znów rzuciło mi kłody pod nogi jakoś nie mam weny... Znów pisać o tym że on jest szczęśliwy z inną ? Nie rusza mnie już to... chyba...

Szczęście  już wiem co to znaczy.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 luty 2016

Szczęście, już wiem co to znaczy. Błękitne niebo co dzień rano w moje oczy patrzy. Choć czasem burza, między nami bije ostry grad. Chcę z Tobą moknąć, poznawać razem świat. Jesteś jak kwiat, piękna, czysta jak poranna rosa. Zwiewna jak wiatr, który mieszka w Twoich włosach. Wiem, że nie posag, ani żadne materialne rzeczy. Sprawiły, że mnie kochasz, Ty wiesz jak mnie uleczyć.

Mój świat był mroczny  zawiły i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 luty 2016

Mój świat był mroczny, zawiły i głęboko pocięty. Spotkałem Ciebie, byłaś wodą na pustyni. Tą jedną pasującą połową z tej samej gliny. Jak słońce dla rośliny, błękitne niebo dla ptaków. Chcę szybować razem z Tobą w powiewie pomyślnych wiatrów. Jesteś mym celem jak latarnia morska pośród sztormu. Zawsze odnajdę drogę, już wiem, jak trafić do domu. Nierozłączni już na zawsze, jak płomień na świecy tańczmy. Kocham Cię, odejdziemy jako starcy.

Zimno i nie mam nawet z kim spędzić... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 luty 2016

Zimno i nie mam nawet z kim spędzić wieczoru . Nawet jestem tak leniwa że mimo kupionego karnetu nie chcę iść na siłownię...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV