głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Niebezpiecznie jest wierzyć że coś trwa wiecznie. Nie pamiętam ostatniego pocałunku. Dziwnie tak wiedząc że już nie poczują twojego dotyku nie poczuję zapachu n

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Niebezpiecznie jest wierzyć że coś trwa wiecznie.
Niebezpiecznie jest wierzyć  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 luty 2016

Niebezpiecznie jest wierzyć, że coś trwa wiecznie.

Nie pamiętam ostatniego pocałunku.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 luty 2016

Nie pamiętam ostatniego pocałunku. Dziwnie tak wiedząc, że już nie poczują twojego dotyku nie poczuję zapachu nie zasnę w twoich ramionach. Na prawdę nie zatęsknisz za mną ?

Po co były plany na przyszłość... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 luty 2016

Po co były plany na przyszłość, wakacje, walentynki, że to ta jedyna, najważniejsza, że zawsze będzie walczył, a potem sorry ktoś mnie docenia nie chce cię w moim życiu... mętlik w głowie, a zarazem strata czasu. Zacznij żyć !

Pozwól odejść z twojego życia... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 luty 2016

Pozwól odejść z twojego życia osobą, które nie doceniają co dla nich robisz.

Kiedyś ta strona była dla mnie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 luty 2016

Kiedyś ta strona była dla mnie lekarstwem. Wyrzucałam z siebie ból pisząc tu posty. Potem pisałam kiedy powoli się podnosiłam, pisałam też jak wstałam na nogi. Niekiedy robiłam krok w tył niekiedy stąpałam mocno po ziemi.Teraz kiedy może życie znów rzuciło mi kłody pod nogi jakoś nie mam weny... Znów pisać o tym że on jest szczęśliwy z inną ? Nie rusza mnie już to... chyba...

Szczęście  już wiem co to znaczy.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 luty 2016

Szczęście, już wiem co to znaczy. Błękitne niebo co dzień rano w moje oczy patrzy. Choć czasem burza, między nami bije ostry grad. Chcę z Tobą moknąć, poznawać razem świat. Jesteś jak kwiat, piękna, czysta jak poranna rosa. Zwiewna jak wiatr, który mieszka w Twoich włosach. Wiem, że nie posag, ani żadne materialne rzeczy. Sprawiły, że mnie kochasz, Ty wiesz jak mnie uleczyć.

Mój świat był mroczny  zawiły i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 luty 2016

Mój świat był mroczny, zawiły i głęboko pocięty. Spotkałem Ciebie, byłaś wodą na pustyni. Tą jedną pasującą połową z tej samej gliny. Jak słońce dla rośliny, błękitne niebo dla ptaków. Chcę szybować razem z Tobą w powiewie pomyślnych wiatrów. Jesteś mym celem jak latarnia morska pośród sztormu. Zawsze odnajdę drogę, już wiem, jak trafić do domu. Nierozłączni już na zawsze, jak płomień na świecy tańczmy. Kocham Cię, odejdziemy jako starcy.

Zimno i nie mam nawet z kim spędzić... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 luty 2016

Zimno i nie mam nawet z kim spędzić wieczoru . Nawet jestem tak leniwa że mimo kupionego karnetu nie chcę iść na siłownię...

Ostatnie dni wolnego i znowu uczenia.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 luty 2016

Ostatnie dni wolnego i znowu uczenia. Nowy plan okropny. Jestem zmęczona przez pracę, ale szukam plusów :)

Zapraszam do lektury moich myśli... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 luty 2016

Zapraszam do lektury moich myśli, uczuć, wspomnień, wniosków czy marzeń zawartych w postach ! Moje serce stało się częścią tej strony. Nie wiem czy to brzmi dobrze, ale ja widzę plusy !

Walentynki ... Byłam wczoraj w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 luty 2016

Walentynki ... Byłam wczoraj w sklepie z koleżanką wygląda to tak : Cały dział o niedzielnym ,,święcie" pełno serduszek, maskotek, kwiatów, bielizny, słodyczy. Wszystko dla zakochanych poprzez balony, naklejki, poduszki, kieliszki, kubki a nawet wszelkiego rodzaju ramki na zdjęcia. Ceny kosmiczne jak zobaczyłam kartkę walentynkową za 10 zł lub małą maskotkę za 50 zł to zaczęłam się zastanawiać czy naprawdę w dzisiejszych czasach ważne jest co komuś damy i za ile ? Kiedyś najważniejsze było spędzenie czasu z drugą osobą podarować jej jedną różę wraz z bliskością, spojrzeniami i pocałunkami. Zaczęłam się również zastanawiać o osobach, które nie mają drugiej połówki. Współczuje im codziennie radzić sobie z tym ,,hałasem" zrobionym dosłownie wszędzie kwiaciarnie, sklepy, telewizja czy reklamy na mieście. Pamiętajmy o tym co tak naprawdę jest ważne !

Wstajemy  sprzątamy  herbatka z... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 luty 2016

Wstajemy, sprzątamy, herbatka z miśkiem i praca. Jutro wolne, a kolejne dwa dni praca po 12 h...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV