głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine I wysyłając mi tą piosenkę z tekstem że pójdziesz za mną w ogień że jestem tą jedyną i uważasz że ze mną stworzysz rodzinę. Po co to było ? Jak z dnia na dzień

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
I wysyłając mi tą piosenkę z tekstem że pójdziesz za mną w ogień że jestem tą jedyną i uważasz że ze mną stworzysz rodzinę. Po co to było ? Jak z dnia na dzień znalaz
I wysyłając mi tą piosenkę z... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 marca 2016

I wysyłając mi tą piosenkę z tekstem że pójdziesz za mną w ogień, że jestem tą jedyną i uważasz, że ze mną stworzysz rodzinę. Po co to było ? Jak z dnia na dzień znalazłeś sobie inną.

Poniedziałek ! Zacznijcie go... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 marca 2016

Poniedziałek ! Zacznijcie go pozytywnie, bo wtedy cały tydzień taki będzie !

Mam Ciebie tylko w głowie. To mi... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 marca 2016

Mam Ciebie tylko w głowie. To mi wystarczy potem chcę o tobie zapomnieć. Sentyment zawsze pozostanie. Jedyne czego teraz pragnę to tak na prawdę się zakochać - być szczęśliwą z kimś kto jest mnie wart !

Nie umiem spokojnie spać. To trwa... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 marca 2016

Nie umiem spokojnie spać. To trwa miesiąc, już tyle Cię nie ma ? Śnisz mi się każdej nocy, że jesteś blisko, budzę się i przypomina mi się rzeczywistość, że ma inną... Wpadam wtedy w zamęt nie wiem co myśleć, wspominam nasze dobre chwile wiedząc, że nie mogę tego robić. Wiem, że wybrałam swoją drogę bez Ciebie, ale pierwsze kroki są najgorsze i mam jedynie nadzieje, że będzie coraz to lepiej.

W moim innym świecie jest inna... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 marca 2016

W moim innym świecie jest inna prawda. Tu ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia. I może dobrze, że los nie postawił na nas. W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania. Choć w moim innym świecie jest inna prawda. Tu ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia. I nawet jeśli miałem rację to już poszłaś. I nigdy się nie dowiem, bo nigdy cię nie spotkam.

Może też nie możesz zasnąć... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 marca 2016

Może też nie możesz zasnąć, proszę cię, uśmiechnij się. Może też stajesz do walki, ale upadasz na deski. Może czujesz to co ja i za czymś tęsknisz. Wszystkie myśli i uczucia, których nie masz gdzie pomieścić.

 Trzeba się nauczyć ponosić... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 marca 2016

"Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek"

Nie uważam  że jestem lepsza  uważam że moje wartości niekiedy są lepsze od wartości innych osób. Aktualnie skupiam się na radości z drobiazgów czyli wspólnie z koleżanką spędzić czas  wyjście na siłownie lub kupienie sobie czegoś co od dawna mi się podobało :  teksty pocketful_of_sunshine dodał komentarz: Nie uważam, że jestem lepsza, uważam że moje wartości niekiedy są lepsze od wartości innych osób. Aktualnie skupiam się na radości z drobiazgów czyli wspólnie z koleżanką spędzić czas, wyjście na siłownie lub kupienie sobie czegoś co od dawna mi się podobało :) do wpisu 17 marca 2016
Lukas Graham   7 Years teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 marca 2016

Lukas Graham - 7 Years

Grzech nie skorzystać ze słonecznej... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 marca 2016

Grzech nie skorzystać ze słonecznej pogody mimo, że dzień zaczął się nie za ciekawie. Jadę sama nad jeziorko z herbatą w termosie okulary na nosie pełen spokój tego teraz najbardziej potrzebuję. Chcę odpalić papierosa i wraz z dymem wypuścić z siebie wszystkie zbędne myśli.

Wszystko zależy od osoby  bo niektórzy po prostu chcą się skupić na sobie  aby cieszyć się z drobiazgów  aby znaleźć sens i radość w samym sobie. Natomiast inni po prostu się wywyższają  zakładając na wstępie że są lepsi. teksty pocketful_of_sunshine dodał komentarz: Wszystko zależy od osoby, bo niektórzy po prostu chcą się skupić na sobie, aby cieszyć się z drobiazgów, aby znaleźć sens i radość w samym sobie. Natomiast inni po prostu się wywyższają, zakładając na wstępie że są lepsi. do wpisu 16 marca 2016
I jest mi wstyd  że byłam z takim... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 marca 2016

I jest mi wstyd, że byłam z takim człowiekiem, który znów robi to samo z dnia na dzień zmienia sobie nowe ,,te jedyne". Myślałam, że znów ludzie pomyślą, że dostałam po dupie, że płacze, że on jest szczęśliwy, ale każdy się z niego śmieje. Znów mam takie samo nastawienie jak kiedyś, wmawiam sobie że jest szczęśliwszy beze mnie, ale tym razem mnie to nie boli. Prawda jest taka że nie wiem co u niego siedzi w głowie. Nie chciałabym zobaczyć ich razem. A teraz kiedy ktoś się o mnie stara ja jakoś nie mam entuzjazmu. Bardzo skupiam się na sobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV