głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Nie rozumiem. Jak można z kimś spędzać czas rozmawiać o uczuciach dawać nadzieję na bliskość po czym spotykasz go z inną dziewczyną jego dziewczyną. Ludzie mówi

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Nie rozumiem. Jak można z kimś spędzać czas rozmawiać o uczuciach dawać nadzieję na bliskość po czym spotykasz go z inną dziewczyną jego dziewczyną. Ludzie mówią j
Nie rozumiem. Jak można z kimś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 sierpnia 2015

Nie rozumiem. Jak można z kimś spędzać czas, rozmawiać o uczuciach, dawać nadzieję na bliskość, po czym spotykasz go z inną dziewczyną, jego dziewczyną. Ludzie mówią jedno, a nieświadomie chcą jedynie zapełnić pustkę, lecz kiedy trafi się ktoś inny z łatwością przestają z Tobą rozmawiać, iż już do niczego nie jesteś im potrzebny...

Byłam nastawiona pesymistycznie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 sierpnia 2015

Byłam nastawiona pesymistycznie, lecz odrzuciłam niepotrzebne zmartwienia i jestem naładowana optymizmem i siłą do zmian. Każda drobna zmiana powoduję, że jestem krok dalej od przeszłości. Każdy krok w kierunku spełnienia drobnych marzeń powoduje uśmiech na mojej twarzy. Zauważyłam, że lubię sobie komplikować życie, szukam dziury w całym. Istnieje jedno pytanie. Po co ? Cieszmy się tym co mamy, nauczmy się żyć w zgodzie z samym sobą, a wszystko co ma się wydarzyć nadejdzie. Myśl pozytywnie !

Więcej pokus niż czasu by po nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 sierpnia 2015

Więcej pokus niż czasu by po nie sięgnąć.Więcej niż sumienie zmieści, na pewno. Wiem jedno, nie wiem ile jeszcze przede mną. Diabeł krzyczy do ucha, a anioł szepcze i kogo słuchać.

Jesteśmy ślepi  naiwni i niewierni.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 lipca 2015

Jesteśmy ślepi, naiwni i niewierni. Dziwni a razem z nami setki obietnic. Nie mówię Ci , siema dziś i nie ma nic i trzeba żyć. I obiecuję sobie, że nie będę obiecywać nic.

On dotykał zamiast czuć. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 lipca 2015

On dotykał zamiast czuć.

  Kiedy nadejdzie mój czas  Połóż... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 lipca 2015

,,Kiedy nadejdzie mój czas Połóż mnie delikatnie w zimnej, czarnej ziemi Żaden grób nie utrzyma mego ciała na miejscu Będę się czołgał do domu, do niej"

Kazali nam wierzyć  że miłość... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 lipca 2015

Kazali nam wierzyć, że miłość, ta prawdziwa, zjawia się tylko jeden raz w życiu i do tego zazwyczaj przed trzydziestym rokiem życia. Nie powiedziano nam, że miłość nie jest sterowana i nie przychodzi w ściśle określonym czasie. Kazali nam wierzyć, że każdy z nas jest połówką pomarańczy, że życie ma sens tylko wtedy, gdy znajdziemy tę drugą połowę. Nie powiedziano nam, że rodzimy się w całości, że nikt w naszym życiu nie zasługuje na to, by nieść na swoich barkach odpowiedzialność za dopełnienie naszych braków: rozwijamy się w sobie. Jeśli jesteśmy w dobrym towarzystwie, to jest to po prostu przyjemniejsze. Kazali nam uwierzyć w formułę 'dwa w jednym': dwoje ludzi, którzy myślą tak samo, zachowują się tak samo, że jedynie tak to działa. Nie powiedziano nam, że to ma swoją nazwę: anulowanie siebie; że jedynie osoby o własnej osobowości mogą budować zdrowe związki.

Nie szukaj mnie  nie trzeba.   Gdy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 lipca 2015

Nie szukaj mnie, nie trzeba. Gdy jestem - nie dostrzegasz. Gdy znikam - łzy wylewasz. A mnie nie ma. Pogubiłeś się, mnie zgubiłeś też i za rękę już nie trzymasz. Kiedy nie mam sił, by dalej iść - Ciebie nie ma.

zmęczona codziennością  monotonią... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 lipca 2015

zmęczona codziennością, monotonią, dorosłością, przeszłością, obowiązkami, a nawet byciem zawsze poukładaną osobą.

I dochodzę do wniosku  że nic w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 lipca 2015

I dochodzę do wniosku, że nic w naszym życiu nie dzieje się bez powodu !

Możesz być smutny  zamknąć się w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 lipca 2015

Możesz być smutny, zamknąć się w sobie lub żyć wspomnieniami. Ale zadaj sobie jedno pytanie. Czy warto ? Warto niszczyć teraźniejszość i źle nastawiać się na przyszłość przez to co było kiedyś ? Wyciągnij wnioski i zacznij normalnie żyć, a najlepiej ze zdwojoną siłą ! Udowodnij sam sobie ile jesteś w stanie przeżyć. Jeśli chcesz to płacz, czasami w każdym coś pęka, tylko nie przyzwyczajaj się do łez ! Buziaki i miłego dnia :)

Twoja zmarła dusza  zabija twoje... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 lipca 2015

Twoja zmarła dusza, zabija twoje żywe ciało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV