głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine I jest mi wstyd że byłam z takim człowiekiem który znów robi to samo z dnia na dzień zmienia sobie nowe te jedyne . Myślałam że znów ludzie pomyślą że dostałam

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
I jest mi wstyd że byłam z takim człowiekiem który znów robi to samo z dnia na dzień zmienia sobie nowe te jedyne . Myślałam że znów ludzie pomyślą że dostałam po
I jest mi wstyd  że byłam z takim... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 marca 2016

I jest mi wstyd, że byłam z takim człowiekiem, który znów robi to samo z dnia na dzień zmienia sobie nowe ,,te jedyne". Myślałam, że znów ludzie pomyślą, że dostałam po dupie, że płacze, że on jest szczęśliwy, ale każdy się z niego śmieje. Znów mam takie samo nastawienie jak kiedyś, wmawiam sobie że jest szczęśliwszy beze mnie, ale tym razem mnie to nie boli. Prawda jest taka że nie wiem co u niego siedzi w głowie. Nie chciałabym zobaczyć ich razem. A teraz kiedy ktoś się o mnie stara ja jakoś nie mam entuzjazmu. Bardzo skupiam się na sobie.

Moje rozstanie kosztowało mnie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 marca 2016

Moje rozstanie kosztowało mnie nałogiem. Przyznam się do tego iż uzależniłam się od palenia.

Sam Smith   Lay me down teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 marca 2016

Sam Smith - Lay me down

Zdrada wszystko zmienia  po prostu... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 marca 2016

Zdrada wszystko zmienia, po prostu wszystko. Bezpowrotnie .

W sumie takie jest życie  ktoś jest... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 marca 2016

W sumie takie jest życie, ktoś jest a potem odchodzi. Najbardziej boli wtedy kiedy dzieje się to z dnia na dzień, coś czego nie przeczuwaliśmy wcześniej. Łzy są oznaką słabości ? Może po prostu wrażliwości, uczuć, bólu ? Musisz odnaleźć samego siebie, aby stworzyć z kimś coś pięknego. Ja wciąż błądzę. Z tobą obok czy bez ciebie, wciąż błądzę. Dziwne uczucie wiedząc, że to na prawdę nasz koniec, że nie spędzimy już razem całego dnia, że nie ugryzę cię w policzek, że nie poczuje twej dłoni na moim pośladku, że już nie usłyszę z twoich ust ,,kocham cię". Nazwałeś to wszystko błędem . Nie zapytam dlaczego nie zapytam co u ciebie nie interesuje mnie czy teraz kiedy to pisze kogoś tulisz. Po prostu znikam chce się skupić na sobie.

 Od dawna nie czekam co powiesz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 marca 2016

"Od dawna nie czekam co powiesz, każda chwila jest ostatnia i teraz, i KONIEC."

Niektórych rzeczy po prostu nigdy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 marca 2016

Niektórych rzeczy po prostu nigdy nie zrozumiemy, bądź będziemy je interpretować tak aby były na naszą korzyść.

Kobiety ! Życzę wam sił fizycznych... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 marca 2016

Kobiety ! Życzę wam sił fizycznych i psychicznych. Dużo uśmiechu na co dzień, a przede wszystkim zdrowia, które jest tak ważne. Życzę wam super ciuchów na wyprzedaży, pewności siebie, że zawsze jesteście piękne. Życzę wam mężczyzny, który będzie was doceniał każdego dnia, nie tylko dzisiaj. Innym kobietą życzę wiary w siebie i niezałamywania się przez facetów którzy nie byli nas warci. Życzę nam czasu bo niekiedy przy nawale obowiązków nam go brakuje. Życzę nam szybkiego spalania kalorii, szalonych imprez, spokoju w domu, abyśmy pamiętały co jest dla nas ważne !

To co było między nami było takie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 marca 2016

To co było między nami było takie prawdziwe. Lecz zrozumiałam że nic dla ciebie nie znaczyłam. Najwidoczniej myślałeś że byłam twoją idiotką.. Muszę zrobić sobie spowiedź. Już nie chce mieć z tobą nic wspólnego To tylko sposób w który byłam do ciebie przywiązana Muszę zrobić sobie spowiedź.

W dni takie jak ten  mam ochotę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 marca 2016

W dni takie jak ten, mam ochotę wyjechać. Spakować walizki i obserwować jak znika Twój cień. Bo przeżułeś mnie i wyplułeś. Jakbym była trucizną w Twoich ustach. Odebrałeś moje światło, osuszyłeś mnie. Ale to było wtedy a teraz jest teraz. Teraz spójrz na mnie. To jest ta część mnie, której nigdy nie odbierzesz mi. Rzucaj swoimi kijami i kamieniami. Rzucaj bomby i swoje ciosy. Ale nigdy nie złamiesz mojej duszy. Chcę po prostu wyrzucić swój telefon, Żeby zobaczyć kto tak naprawdę jest dla mnie, Bo rozdarłeś mnie, Twoja miłość była tania, Zawsze było rozdarcie na szwie, Spadłam głęboko, a Ty pozwoliłeś mi utonąć, Ale to było wtedy a teraz jest teraz. Teraz spójrz na mnie.

Cóż  nigdy nie chciałam widzieć... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 marca 2016

Cóż, nigdy nie chciałam widzieć cię nieszczęśliwego i sądziłam, że myślisz o mnie tak samo. Żegnaj, mój prawie-ukochany, do widzenia, śnie bez nadziei. Próbuję tak po prostu nie myśleć o tobie, nie możesz po prostu pozwolić mi być? Tak długo, moja nieszczęśliwa miłości, odwracam się do ciebie plecami. Powinnam była wiedzieć, że zranisz moje serce, prawie-ukochani zawsze tak robią.

Nie widziałam cię już od... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 marca 2016

Nie widziałam cię już od miesiąca. I nic. Jes­tem może bledsza, Trochę śpiąca, trochę bar­dziej milcząca, Lecz wi­dać można żyć bez po­wiet­rza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV