głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Zabierz wszystkie swoje rzeczy i wyjdź. Nie możesz cofnąć tego co powiedziałeś wiem. Słyszałem to wszystko wcześniej co najmniej milion razy. Nie jestem z tych

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Zabierz wszystkie swoje rzeczy i wyjdź. Nie możesz cofnąć tego co powiedziałeś wiem. Słyszałem to wszystko wcześniej co najmniej milion razy. Nie jestem z tych co
Zabierz wszystkie swoje rzeczy i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 września 2015

Zabierz wszystkie swoje rzeczy i wyjdź. Nie możesz cofnąć tego, co powiedziałeś, wiem. Słyszałem to wszystko wcześniej, co najmniej milion razy. Nie jestem z tych co zapominają, wiesz. Nie wierzę, nie wierzę w to. Odszedłeś w pokoju, zostawiając mnie w rozsypce. Ciężko mi oddychać, jestem rozbita. Właśnie teraz. Mam już dość tej samej starej miłości, tego gówna, co mnie rozdziera na pół.

Już nie pamiętam prawie  jak w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 września 2015

Już nie pamiętam prawie jak w dobrym wstać humorze. I coraz częściej kłamię, I sypiam coraz gorzej. Łatwiej mi, Nic nie mam, wiec nie tracę nic. Strach to sieć pajęcza. Im bardziej uciec chcę, tym mocniej trzyma mnie za karę.

Na czym ta intymność polega?    Na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 września 2015

Na czym ta intymność polega? - Na tym, że dopuszczasz drugiego człowieka do najtrudniejszych w tobie rzeczy. Nie wstydzisz się być przy nim, kiedy nie jesteś w formie. Kiedy jesteś 'nago psychicznie'. Kiedy jesteś gorszą wersją samego siebie, której się nikomu nie pokazuje. I masz kogoś, komu nie boisz się tego pokazać. Wiesz, że ta osoba tego nie obśmieje, nie wyszydzi, nie użyje przeciwko tobie. Jest w stanie być obok.

Nie zauważyłeś  że ja nie mam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 września 2015

Nie zauważyłeś, że ja nie mam koleżanek ? W dzisiejszych czasach ,,przyjaciółki" zmienia się co miesiąc lub nawet częściej.

Wybacz każdy zmarnowany dzień.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 września 2015

Wybacz każdy zmarnowany dzień. Wybacz każdy niespełniony sen. Wybacz myśli jak szalone, co nie dały żyć. Tłumaczenie, że to nic. Wybacz słowa jak piekące łzy. Dłonie, gdy wypada wszystko z nich. Wybacz jak wybaczam tobie. Wersje ciągle nowe. Prawdy, której nie chcę znać. To nie ty.

Potrzebuję cię  byś mnie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 września 2015

Potrzebuję cię, byś mnie potrzebował. Nie dostrzegasz mnie? Jak mogłeś mnie zostawić? Moje serce jest w połowie puste. Nie jestem cały, kiedy nie jesteś ze mną. Chcę, żebyś była tu ze mną. Prowadź mnie, trzymaj i kochaj mnie teraz.

Więc weź mnie za rękę i chodź ze... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 września 2015

Więc weź mnie za rękę i chodź ze mną. Pokaż mi, co ma być. Potrzebuję cię, aby się uwolnić. Gdzie teraz jesteś? Teraz, kiedy jestem prawie dorosły? Dlaczego jesteśmy tak daleko od siebie? Czuję się bardzo samotny.

Gdzie teraz jesteś   Gdy potrzebuję... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 września 2015

Gdzie teraz jesteś, Gdy potrzebuję cię najbardziej? Dlaczego nie weźmiesz mnie za rękę? Chcę być blisko. Pomóż mi, gdy jestem przygnębiony. Podnieś mnie z ziemi. Naucz mnie odróżniać dobro od zła. Pomóż mi pozostać silnym.

Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 września 2015

Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie. Jeśli cię kocha, to cię znajdzie, choćbyś nie wiem gdzie była, zdobędzie cię nawet spod ziemi. A jak mu będziesz pomagać, to choćbyś podała się na srebrnej tacy nic z tego nie będzie. Pamiętaj, nigdy nie ułatwiaj mężczyźnie.

Otworz sie. Wpusc do Swojego serca... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 września 2015

Otworz sie. Wpusc do Swojego serca kogos, kto rozumie ciebie, twoje poczucie humoru, teoja muzyke, twoje marzenia. Nie umawiaj sie z kims kto zamyka Ci oczy na cud, jakim sa Twoi przyjaciele, twoja rodzina i Ty sam. Znajdz kogos, kto sprawi, ze sie usmiechasz, smiejesz i bujasz w oblokach przez cala droge do domu

Ale nie pozwól by najlepsze... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 września 2015

Ale nie pozwól by najlepsze wspomnienia przyniosły ci smutek. Wczoraj widziałem jak lew całował jelenia. Odwróć stronę, może znajdziemy całkiem nowe zakończenie. Kiedy tańczymy w naszych łzach. Boże, powiedz nam dlaczego młodość jest zmarnowana na młodych.

Bo w dzisiejszych czasach to stało... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 września 2015

Bo w dzisiejszych czasach to stało się priorytetem. To miało się dziać po tym jak ludzi połączyło uczucie. Oznaka miłości ? Dziś to nawet zapłata za kupienie fajek. Większość uważa to za szpan , czy na pewno ludzie są tacy próżni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV