głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Portale społecznościowe ma je wiele osób. Udostępniają tam drobne rzeczy ze swojego życia jeśli posiadają profil publiczny to każdy powtarzam każdy może widzieć

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Portale społecznościowe ma je wiele osób. Udostępniają tam drobne rzeczy ze swojego życia jeśli posiadają profil publiczny to każdy powtarzam każdy może widzieć wp
Portale społecznościowe  ma je... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 czerwca 2015

Portale społecznościowe, ma je wiele osób. Udostępniają tam drobne rzeczy ze swojego życia, jeśli posiadają profil publiczny to każdy, powtarzam każdy może widzieć wpisy. Czy liczba znajomych jest ważna? Czy ważne są polubienia ? Co daje nam udostępniania naszego prywatnego życia innym osobą, nie lepiej spotkać się w gronie przyjaciół i porozmawiać ? Rozumiem, że łatwiej napisać coś w internecie i wiedzą wszyscy, dosłownie wszyscy. Zobaczyłam pewien filmik, który mnie zaskoczył, wiedziałam o tym, ale nie sądziłam, że jest to aż tak niebezpieczne. Nawet jeśli coś usuniesz to i tak ta rzecz zostaje zarchiwizowana. Myślcie co wysyłacie w internet, dużo osób chwali się co kupiło, gdzie było, co jadło, co piło, co robiło bądź dodaje zdjęcia dziecka np. na plaży w wakacje. Osoba, która jest w jakimś stopniu chora z łatwością pobiera te zdjęcia i przerabia je do celów o których nawet nam się nie śniło.

Tak często Cię widzę.  Choć tak... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 czerwca 2015

Tak często Cię widzę. Choć tak rzadko spotykam. Smaku Twego nie znam. Choć tak często Cię mam na końcu języka.

Płacz. Krzycz  jeśli musisz  ale... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2015

Płacz. Krzycz, jeśli musisz, ale nie pozwól by to Cię zniszczyło !

Nawet u każdego tyrana łza jest w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2015

Nawet u każdego tyrana łza jest w stanie wzbudzić wrażliwość. W każdej straconej duszy jest szansa na cud. Dla każdego marzyciela sen jest czymś bezgranicznym. Jeśli w coś wierzysz.

Pierwsze pokochał...  Później... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2015

Pierwsze pokochał... Później obiecywał... Uciekłeś Myślisz o mnie, kiedy kochasz się z nią? Ona wie, że miałeś mnie kochać ! Teraz, żyję moim własnym życiem. Jesteś wyrzucony z mojego umysłu. Marnuję za dużo czasu. I zostawię Cię daleko za sobą.

Tam gdzie jest wola  jest i droga  z... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2015

Tam gdzie jest wola, jest i droga, z resztą przepiękna. Każda noc ma swój dzień, jak magicznie. Jeżeli jest miłość w tym życiu - nie ma żadnych przeszkód, których nie dałoby się pokonać.

Popatrz jak wszystko szybko się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 czerwca 2015

Popatrz jak wszystko szybko się zmienia, coś jest, a później tego nie ma. Człowiek jest tylko sumą oddechów, wiec nie mów mi, że jest jakiś sposób. Chciałbym coś wiedzieć teraz na pewno, to moja udręka, to jej sedno. Wiem tylko, że wszystko się zmienia, coś jest, a później tego nie ma. To nie ściema, każda historia ma swój dylemat. Ma swój początek i koniec jak poemat, nowy temat, kreci i nęci, a później umiera. Nic nie trwa wiecznie, niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie. Dobre momenty, jak fotografie, zbieram w swej głowie jak w starej szafie.

Słowa są ważne  ale nabierają... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 czerwca 2015

Słowa są ważne, ale nabierają wartości tylko wtedy, kiedy idą w parze z czynami !

Jedyną wadą jest to  że jesteś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 czerwca 2015

Jedyną wadą jest to, że jesteś bez skazy. Ale nie mogę się doczekać aż miłość nas zniszczy. Po prostu nie mogę się doczekać miłości.

Irytuje mnie ciągle narzekanie na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 czerwca 2015

Irytuje mnie ciągle narzekanie na rzeczywistość.. Tego bezkresnego, ociekającego nieskończonością nieba? Tego ogromnego, zachwycającego piękna jakie drzemie w każdej istocie? Rozumiem, że ludzie mają problemy, zbyt dużo obowiązków, niechęć do pracy, choroba czy złamane serce. Ale mimo problemów musimy żyć dalej. Zbyt często popadamy w depresje nie zdając sobie sprawy, że tracimy młodość, szaleństwo, zabawę.

Tutaj każdy robi to samo pisze to co... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 czerwca 2015

Tutaj każdy robi to samo pisze to co czuje i myśli. Mimo to każdy jest inny, buduje swoją przestrzeń, którą dzieli się z innymi.

W moim innym świecie planujemy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 czerwca 2015

W moim innym świecie planujemy przyszłość. Ale teraz nie ma cię, chyba właśnie wyszłaś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV