głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Dziś uświadomiłam sobie jak wielka jest moc plotek. Osoba którą poznałam kilka miesięcy temu wie tak dużo o mojej rodzinie nawet jakieś prywatne szczegóły a pow

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Dziś uświadomiłam sobie jak wielka jest moc plotek. Osoba którą poznałam kilka miesięcy temu wie tak dużo o mojej rodzinie nawet jakieś prywatne szczegóły a powodem je
Dziś uświadomiłam sobie jak wielka... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 stycznia 2016

Dziś uświadomiłam sobie jak wielka jest moc plotek. Osoba, którą poznałam kilka miesięcy temu wie tak dużo o mojej rodzinie, nawet jakieś prywatne szczegóły, a powodem jest mieszkanie niedaleko siebie. Plotki, ploteczki, plotuniunie mają tak wielką moc, każdy plotkuje, lecz uważam że niektóre rzeczy to już naprawdę osobista sprawa. Czy ludzie nie mają własnego życia ? Plotka plotkę pogania, a co plotka to jeszcze bardziej wymyślona historia.

Piekło jest puste  diabły są... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 stycznia 2016

Piekło jest puste, diabły są tutaj. Więc gdy wrócę z niebytu niezwłocznie oddzwonię.

Szczęśliwego nowego roku ! Dużo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 stycznia 2016

Szczęśliwego nowego roku ! Dużo uśmiechu, siły fizycznej i psychicznej, dążenia do wyznaczonych celów, przede wszystkim zdrowia oraz prawdziwych przyjaciół. Mniej zmartwień, dużo odpoczynku i rozsądnego szaleństwa !

Niekiedy wystarczy jedno słowo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 grudnia 2015

Niekiedy wystarczy jedno słowo, jedno wspomnienie, które wywoła lawiną wspomnień, złych wspomnień. Wtedy wszystko się zmienia, całe nastawienie..

  Najważniejsze są czułość... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 grudnia 2015

,,Najważniejsze są czułość, ciepło i zaufanie. Trzeba znaleźć osobę, z którą ma się o czym rozmawiać i potrafi milczeć. Taką kobietę, w którą chce się wtulić twarz i do końca życia wdychać Jej zapach - Jej, a nie perfum, jakich używa. To właśnie jest ważne i paradoksalnie, dopiero kiedy mi tego zabrakło, pojąłem, na czym polega prawdziwe uczucie."

Obudzić się przed świtem.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 grudnia 2015

Obudzić się przed świtem. Otworzyć taras i poczuć piasek pod stopami. Plaża, mały domek przy morzu, kładę się na hamaku w za dużej bluzie. W ręku gorąca herbata, spokojnie odpalam papierosa, mimo iż palę okazjonalnie. Chyba jest okazja, świętowanie spokoju i szczęścia. Czuję powiew morskiej bryzy. Patrzę na świat jak budzi się do życia, a w drzwiach tarasu stajesz ty... Kładziesz się obok mnie, wtulam się w ciebie i delikatnie się uśmiecham .

Nie zgu­bić się ani na chwilę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 grudnia 2015

Nie zgu­bić się ani na chwilę, ani na miesiąc, ani na całe życie. Umieć wrócić, gdy się pobłądzi. Umieć od­kryć błąd, przyz­nać się do te­go, że się było nieu­czci­wym, bru­tal­nym, egois­tycznym, że się skrzyw­dziło dru­giego człowieka. Pot­rze­ba dru­giego człowieka , który po­może, os­trzeże, upom­ni w imię dob­ra, życzli­wości. Pot­rze­ba dru­giego człowieka, który ura­tuje od roz­paczy. Pot­rze­ba człowieka wier­ne­go, który nie zdradzi nie odej­dzie, nie opuści, nie zdarzy się czas próby, niepo­wodzeń, klęsk, ka­tas­trof życiowych, gdy wszys­cy się od­suną, potępią, za­pomną, który po­cie­szy, po­dep­rze, po­da rękę, poz­wo­li uwie­rzyć siebie, przy­niesie nadzieję i ra­dość. Bo miłość to by­cie do dys­po­zyc­ji, to go­towość do te­go, by usłużyć, pomóc, przy­dać się, zaopieko­wać się. To chęć, by być pot­rzeb­nym. Czas jest zaw­sze tym egza­mina­torem, przed którym nie os­ta­nie się żad­na złuda, zaśle­pienie.

Jeśli moja nieobecność nie zmienia... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 grudnia 2015

Jeśli moja nieobecność nie zmienia niczego w Twoim życiu, to moja obecność w nim też nie ma już żadnej wartości.

Widzę  że się zmienił  nawet... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 grudnia 2015

Widzę, że się zmienił, nawet jeśli coś mi przeszkadza on stara się zrobić tak abym była zadowolona. Chce być dla mnie lepszy. Cieszę się, mimo to jestem ostrożna ponieważ kiedyś bardzo mnie skrzywdził.

Jego oczy są takie dzikie. Niekiedy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 grudnia 2015

Jego oczy są takie dzikie. Niekiedy widzę łzy kiedy jest źle. Natomiast kiedy jest dobrze lśnią jak gwiazdy. Za każdym razem widzę jego uczucia. Uwielbiam te oczy..

I kiedy się kłócimy jak wybucham i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 grudnia 2015

I kiedy się kłócimy jak wybucham i mówię o wszystkim co mnie boli o wszystkich jego błędach ale potem się uspokajam i chcę aby był obok mimo wszystko.

Chciałabym aby był czuły  aby... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 grudnia 2015

Chciałabym aby był czuły, aby okazywał mi uczucia na każdym kroku. Aby mnie wspierał i pomagał w każdej sytuacji. Abym czuła się bezpieczna przy nim. Aby był szczery i wierny. Aby był we mnie zapatrzony tylko we mnie. Aby z dnia na dzień stawał się coraz bardziej męski, dojrzały i kochany.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV