głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Magia jest wtedy kiedy splatamy dłonie a nasze oczy mówią wszystko zamiast słów gdy uderzy coś damy się ponieść spierdol się wszystko to co było tu. Życie lubi

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Magia jest wtedy kiedy splatamy dłonie a nasze oczy mówią wszystko zamiast słów gdy uderzy coś damy się ponieść spierdol się wszystko to co było tu.
Magia jest wtedy  kiedy splatamy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 sierpnia 2015

Magia jest wtedy, kiedy splatamy dłonie a nasze oczy mówią wszystko zamiast słów gdy uderzy coś, damy się ponieść spierdol* się wszystko to, co było tu.

Życie lubi nas zaskakiwać. Minusem jest to  że nie wiemy czy potoczy się po naszej myśli czy znowu dostaniemy po dupie. teksty pocketful_of_sunshine dodał komentarz: Życie lubi nas zaskakiwać. Minusem jest to, że nie wiemy czy potoczy się po naszej myśli czy znowu dostaniemy po dupie. do wpisu 28 sierpnia 2015
Kto by pomyślał  że to wszystko... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 sierpnia 2015

Kto by pomyślał, że to wszystko się tak potoczy. Że będę miała złamane serce, będę chciała o nim zapomnieć, a po kilkunastu miesiącach dam mu szanse po tym wszystkim.

Odejść od tego kto ci szkodzi.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 sierpnia 2015

Odejść od tego kto ci szkodzi. Zostać z tym, kto cię kocha. Przebaczyć temu, kto cię zranił najbardziej. Zaakceptować siebie, takim jakim jesteś. Stworzyć, to czego najbardziej się boisz. Być zadowolony z tego jak jest.

Paczke papierosów poproszę. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 sierpnia 2015

Paczke papierosów poproszę.

Dziś znamy się lepiej   a może... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 sierpnia 2015

Dziś znamy się lepiej, a może nawet i zbyt dobrze, by o sobie zapomnieć.

Spokojnych snów moblowicze ! teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 sierpnia 2015

Spokojnych snów moblowicze !

Czasem mam ochotę wyrzucić ręce w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 sierpnia 2015

Czasem mam ochotę wyrzucić ręce w powietrze. Czasem mam ochotę powiedzieć "Boże, już się nie przejmuję" Czasem wygląda na to, że droga będzie zbyt wyboista. Cokolwiek robię, sprawy i tak mają się źle.

Oczywiście  że możesz się mścić... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 sierpnia 2015

Oczywiście, że możesz się mścić i być zły na ludzi, którzy zranili cię w życiu. Ale w dzisiejszych czasach ludzie są wrażliwi albo twardzi jak skała. Może lepiej skupić się na sobie na własnych sprawach i być po prostu szczęśliwym nie przejmując się ludźmi z przeszłości ? To zdenerwuje ich najbardziej i może będą żałować może nie. Tego raczej się nie dowiemy, ale starajmy się nie przejmować ludźmi !

Wydaje nam się   że problemy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 sierpnia 2015

Wydaje nam się , że problemy sercowe to największy problem, ale wczoraj trafiłam na reportaż o tym , że za kilka lat świata może nie być. Ludzie śmiecą, zużywają coraz więcej prądu, powstaje coraz więcej fabryk zanieczyszczających powietrze. Pogoda niszczy przyrodę co powoduje śmierć zwierząt. Przejmujemy się naszymi ,,dużymi" problemami, a nie myślimy o tym, że życie na świecie może się skończyć jeszcze w czasie naszego życia. Nie wyobrażam sobie żyć ze świadomością, iż muszę się żegnać ze światem z życiem z rodziną. Zamiast działać być blisko rodziny przejmujemy się sprawami, które nie są warte ani minuty myślenia na ten temat..

Życie nauczyło mnie  że musisz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 sierpnia 2015

Życie nauczyło mnie, że musisz znać swoją wartość, gdy reszta świata jej nie zna. Nauczyło mnie, że możesz żyć z kimś pod jednym dachem, a i tak może znać Cię mniej niż ktoś, kogo widzisz od czasu do czasu, albo wcale może Cię nie znać. Bo ludzie są ślepi i nie potrafią poznać drugiego człowieka, nawet gdy mają go na wyciągnięcie ręki. Bo żyją w własnym świecie zbudowanym z kłamstw, filtrów, zniekształconych wizji, przez które na Ciebie patrzą. - Ale tylko nieliczni wiedzą, kim jesteś. Tylko nieliczni dostrzegają najmniejsze drżenie twojej duszy, niemy krzyk twojego wnętrza. Życie nauczyło mnie, że muszę być silna.

Wiem  że łatwiej jest się smucić... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 sierpnia 2015

Wiem, że łatwiej jest się smucić wspominać, kupić paczkę fajek i zamknąć się w pokoju. Mimo wszystko wiem, że trzeba pokonać ból przygasić go w sobie i starać się normalnie funkcjonować. Pokazać swoją siłę i najważniejsze robić to dla własnej satysfakcji.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV