głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Nie wiem dlaczego tak to wszystko się potoczyło że nie mam przyjaciółki a nawet koleżanki. Może dlatego że nie chce mieć obok siebie fałszywych osób nie chce zn

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Nie wiem dlaczego tak to wszystko się potoczyło że nie mam przyjaciółki a nawet koleżanki. Może dlatego że nie chce mieć obok siebie fałszywych osób nie chce znajo
Nie wiem dlaczego tak to wszystko... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 października 2015

Nie wiem dlaczego tak to wszystko się potoczyło, że nie mam przyjaciółki, a nawet koleżanki. Może dlatego, że nie chce mieć obok siebie fałszywych osób, nie chce znajomości na pół gwizdka. Mimo wszystko przydałaby się bliska osoba i to bardzo !

Każdego dnia czuj się piękna dla... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 października 2015

Każdego dnia czuj się piękna dla własnej satysfakcji ! Miej wiarę w siebie i swoje możliwości, nigdy przenigdy nie mów, że inna jest lepsza od ciebie !

Nie chcę wciąż dzielić mojego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 października 2015

Nie chcę wciąż dzielić mojego łóżka Z kimś, kogo muszę kochać coraz mniej. Za każdym razem, kiedy próbuję sprawić, że się uśmiechniesz, Mówisz, że jestem jak dziecko. Robiłam wszystko co mogłam... Mówisz, że potrzebuję terapii. Kochanie, tak jak ty. Nie potrzebuję, żebyś mi mówił, Co jest złego w tym, co robię i mówię.

I coraz częściej widzę strach... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 października 2015

I coraz częściej widzę strach stojąc przed lustrem. Skaczę za marzeniami i spadam w pustkę. Podobno jestem twardy jak skała. Podobno… Podobno taka jedna mnie kochała. Nie chcę już ślepo wierzyć i ślepo ufać. Uczę się jak przeżyć i co zrobić by nie upaść. Nigdy nie chciałem ci mówić o tym, że tracę nadzieję. Na lepsze jutro, co teraz ze mnie za facet ?

Gdybym pokazał Ci swoje wady... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 października 2015

Gdybym pokazał Ci swoje wady, Gdybym nie mógł być silny, Powiedz mi szczerze, kochałabyś mnie nadal tak samo?Kochanie powiedz mi, czy byłabyś w stanie umrzeć za mnie? Czy byłabyś gotowa spędzić całe życia ze mną? Czy byłabyś, aby zawsze mnie wspierać/ podtrzymać? Powiedz, czy Twój płacz byłby szczery. Kochanie, nie okłamuj mnie, Gdybym nie miał niczego Chciałabym wiedzieć czy pozostaniesz w pobliżu.

Nie trać mnie  możesz myśleć  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 października 2015

Nie trać mnie, możesz myśleć, że to koniec, ale nie mów ‚zniosę mróz ale zamarzłbym w tym słowie’. To nie jest koniec i nawet jeśli nie wiem co to jest, to nie pozwolę nam zamknąć powiek.

Cóż  jestem przerażony tymi... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 października 2015

Cóż, jestem przerażony tymi czterema ścianami. Te żelazne kraty nie mogą utrzymać mojej duszy. Wszystko, czego potrzebuję, to Ty. Przyjdź, proszę, wzywam Cię. I krzyczę po Ciebie. Pośpiesz się, bo spadam. Pokaż mi jak to jest. Być ostatnim, który się trzyma na nogach. I naucz mnie odróżniać dobro od zła. A ja pokażę Ci, czym potrafię być. Powiedz to dla mnie. Powiedz to mi. A zostawię to życie za mną. Jeśli powiesz, że warto mnie ratować.

Sam na sam.  Z samotnością twarzą... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 października 2015

Sam na sam. Z samotnością twarzą w twarz. Ciebie nie ma. Został żal. I niedopowiedzenia. Na dnie zmarzniętego serca. Obok leży twoja łza.

Żyć ze świadomością  że innej... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 października 2015

Żyć ze świadomością, że innej mówiłeś te same piękne słowa i komplementy. Całować twoje usta, które całowały inną. Może patrzysz tak samo na mnie jak na nią ? Może całując się ze mną myślisz o kimś całkiem innym ...

Spotykam ciebie znów  patrzysz na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 października 2015

Spotykam ciebie znów, patrzysz na mnie i widzisz, że czuję to co ty albo któreś z nas się myli. Palę papierosa i patrzę w twoje oczy. Myśląc, że to piekło w mojej głowie nigdy się nie skończy. W moim innym świecie planujemy przyszłość. Ale teraz nie ma cię, chyba właśnie wyszłaś.

Cisza powoduje  że okropnie dużo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 października 2015

Cisza powoduje, że okropnie dużo myślę. Czuję się zamotana psychicznie i źle fizycznie, jakby moje ciało rozpadało się na kawałki, gotowało się, a zaraz zamarzało. Jest przy mnie i wydaje mi się, że mogłoby go nie być, że mnie skrzywdził i dałam sobie rade. Zdałam sobie również sprawę, że kiedy go nie ma ciągle o nim myślę, tęsknie , wspominam...

Za każdym razem  kiedy Ty przeze... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 października 2015

Za każdym razem, kiedy Ty przeze mnie płakałaś, To jakaś część mojego serca jakby we mnie pękała. Awantury, wyprowadzki, ciche dni. Sytuacje, których tak naprawdę nie powinno być. Za które siebie winie, zrobiłem Ci tyle złego. Zobaczysz żal minie, po prostu trzeba czasu do tego. Nie mogę sobie wybaczyć niektórych rzeczy, uwierz. Choć wiem, że ciężko uwierzyć w niektóre rzeczy co mówię. Wiem, że trudno wymazać przykre wspomnienia. Są bolesne jak spacer na boso po rozżarzonych kamieniach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV