głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Ludzie zbyt często krytykują innych. Jeden mały błąd a ludzie powiedzą ci wszystko co leży im na sercu. Co to da ? Wydaje mi się że jedynie sprawi przykrość oso

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Ludzie zbyt często krytykują innych. Jeden mały błąd a ludzie powiedzą ci wszystko co leży im na sercu. Co to da ? Wydaje mi się że jedynie sprawi przykrość osobie kt
Ludzie zbyt często krytykują... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 czerwca 2015

Ludzie zbyt często krytykują innych. Jeden mały błąd, a ludzie powiedzą ci wszystko co leży im na sercu. Co to da ? Wydaje mi się, że jedynie sprawi przykrość osobie, która po prostu się pomyliła.

A jeśli stanie się coś w środku... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 czerwca 2015

A jeśli stanie się coś w środku nocy to będziesz miał do kogo zadzwonić ?

Oskarżam Cię o łez strumienie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 czerwca 2015

Oskarżam Cię o łez strumienie, osamotnienie, zdradę i gniew . Oskarżam Cię o to cierpienie, wojen płomienie, przelaną krew.

Potrzebuję kogoś  przy kim... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 czerwca 2015

Potrzebuję kogoś, przy kim przeszłość przestanie mieć znaczenie.

Kobieta nie pragnie pięknego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 czerwca 2015

Kobieta nie pragnie pięknego, nagiego męskiego ciała. Chce męskiej duszy. Potrzebuje podziwiać tego, kto zdejmuje z niej koronkową bieliznę i dotyka jej ciała. Ale przede wszystkim chce zachwytu w oczach mężczyzny. Lubi się w nich przeglądać. Bo tym, co żywi kobiecą namiętność, jest jego pożądanie. Świadomość, a najlepiej pewność, że on chce jej, i tylko jej.

I nie bierz tego do siebie   ale ty... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 czerwca 2015

I nie bierz tego do siebie, ale ty jesteś tym najgorszym. Wiesz, co mi zrobiłeś. I chociaż to boli, to wiem. Że nie mogę ciągle przed tym uciekać. Nie potrzebuję cię, ale chcę cię, nie mam tego w zamiarze, ale kocham cię.

Jeśli ktoś cię zranił  odszedł... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 czerwca 2015

Jeśli ktoś cię zranił, odszedł to trudno jego wybór. Czas leczy rany, trzeba być silnym i stawić czoło przeciwnościom losu. Pokaż, że jesteś silna, że porażka się czegoś nauczyła i spowodowała, że jesteś silniejsza. Jego żal powinien dodać Ci jeszcze więcej sił, on już wie co stracił. Ale nie myśl o nim, rób w życiu wszystko dla siebie nie aby zrobić wrażenie na kimś przez kogo płakałaś. Daj szanse komuś innemu, bądź silna, bo nie tylko Ty dostałaś po dupie !

Upadki  wzloty  pozamykane sloty.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 czerwca 2015

Upadki, wzloty, pozamykane sloty. Mądre decyzje przeplatane w głupoty. To Pierwsze koty za płoty. Brak mi tego. Tamtej atmosfery. I klimatu zaklętego.

Nie myśl  że wszystko moje już... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 czerwca 2015

Nie myśl, że wszystko moje już masz, nie masz mnie i nigdy nie będziesz miał, może kiedyś znowu spotkamy się, ale dziś czegoś innego chcę.

Naucz się cieszyć z małych rzeczy. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 czerwca 2015

Naucz się cieszyć z małych rzeczy.

Tak to już jest jak ta wiosna... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 czerwca 2015

Tak to już jest jak ta wiosna przybywa. Tak to już jest, że nie chce znikać. Tak to już jest, że wyłazi to i tak zostaje. - och jak chce mi się śmiać.

piękno kobiety nie przejawia się w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 czerwca 2015

piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV