głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Jesteśmy ślepi naiwni i niewierni. Dziwni a razem z nami setki obietnic. Nie mówię Ci siema dziś i nie ma nic i trzeba żyć. I obiecuję sobie że nie będę obiecyw

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Jesteśmy ślepi naiwni i niewierni. Dziwni a razem z nami setki obietnic. Nie mówię Ci siema dziś i nie ma nic i trzeba żyć. I obiecuję sobie że nie będę obiecywać
Jesteśmy ślepi naiwni i niewierni.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 lipca 2015

Jesteśmy ślepi, naiwni i niewierni. Dziwni a razem z nami setki obietnic. Nie mówię Ci , siema dziś i nie ma nic i trzeba żyć. I obiecuję sobie, że nie będę obiecywać nic.

On dotykał zamiast czuć. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 lipca 2015

On dotykał zamiast czuć.

 Kiedy nadejdzie mój czas Połóż... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 lipca 2015

,,Kiedy nadejdzie mój czas Połóż mnie delikatnie w zimnej, czarnej ziemi Żaden grób nie utrzyma mego ciała na miejscu Będę się czołgał do domu, do niej"

Kazali nam wierzyć że miłość... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 lipca 2015

Kazali nam wierzyć, że miłość, ta prawdziwa, zjawia się tylko jeden raz w życiu i do tego zazwyczaj przed trzydziestym rokiem życia. Nie powiedziano nam, że miłość nie jest sterowana i nie przychodzi w ściśle określonym czasie. Kazali nam wierzyć, że każdy z nas jest połówką pomarańczy, że życie ma sens tylko wtedy, gdy znajdziemy tę drugą połowę. Nie powiedziano nam, że rodzimy się w całości, że nikt w naszym życiu nie zasługuje na to, by nieść na swoich barkach odpowiedzialność za dopełnienie naszych braków: rozwijamy się w sobie. Jeśli jesteśmy w dobrym towarzystwie, to jest to po prostu przyjemniejsze. Kazali nam uwierzyć w formułę 'dwa w jednym': dwoje ludzi, którzy myślą tak samo, zachowują się tak samo, że jedynie tak to działa. Nie powiedziano nam, że to ma swoją nazwę: anulowanie siebie; że jedynie osoby o własnej osobowości mogą budować zdrowe związki.

Nie szukaj mnie nie trzeba.  Gdy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 lipca 2015

Nie szukaj mnie, nie trzeba. Gdy jestem - nie dostrzegasz. Gdy znikam - łzy wylewasz. A mnie nie ma. Pogubiłeś się, mnie zgubiłeś też i za rękę już nie trzymasz. Kiedy nie mam sił, by dalej iść - Ciebie nie ma.

zmęczona codziennością monotonią... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 lipca 2015

zmęczona codziennością, monotonią, dorosłością, przeszłością, obowiązkami, a nawet byciem zawsze poukładaną osobą.

I dochodzę do wniosku że nic w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 lipca 2015

I dochodzę do wniosku, że nic w naszym życiu nie dzieje się bez powodu !

Możesz być smutny zamknąć się w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 lipca 2015

Możesz być smutny, zamknąć się w sobie lub żyć wspomnieniami. Ale zadaj sobie jedno pytanie. Czy warto ? Warto niszczyć teraźniejszość i źle nastawiać się na przyszłość przez to co było kiedyś ? Wyciągnij wnioski i zacznij normalnie żyć, a najlepiej ze zdwojoną siłą ! Udowodnij sam sobie ile jesteś w stanie przeżyć. Jeśli chcesz to płacz, czasami w każdym coś pęka, tylko nie przyzwyczajaj się do łez ! Buziaki i miłego dnia :)

Twoja zmarła dusza zabija twoje... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 lipca 2015

Twoja zmarła dusza, zabija twoje żywe ciało.

Siedziałam do późnej nocy i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 lipca 2015

Siedziałam do późnej nocy i oglądałam odcinki M jak Miłość. Uwielbiam wątek Kasi i Marcina. Dziewczyna poznała przystojnego faceta i zakochała się, starała się o niego, dużo wycierpiała w życiu i kiedy poczuła smak miłości umarła przy porodzie. Ludzie umierają mimo, że mało przeżyli. Jak żyć ze świadomością, że osoba, którą się kocha nie żyje. Świadomość, że nigdy nie poczuje się jej zapachu, nie przytuli nie spojrzy w oczy, nie pocałuje a nawet nie usłyszy jej głosu. Nie wiem jak ludzie podnoszą się po takim czymś, niektórzy się nie podnoszą... Cieszmy się tym co mamy ! Prywatnie bardzo lubię tą aktorkę a mianowicie Agnieszkę Sienkiewicz. Za kilka miesięcy niedaleko mojej miejscowości jest spektakl ,,Kochanie na kredyt" w którym występuje. Trzeba spełniać marzenia nawet te najdrobniejsze :)

Nie przywiązuj się do ludzi... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 lipca 2015

Nie przywiązuj się do ludzi, przynajmniej nie za szybko. Musisz mieć do wszystkiego dystans. Zajmij się sobą, abyś akceptowała swoje ciało oraz swój charakter.

Dlaczego inne mówią że chcą coś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 lipca 2015

Dlaczego inne mówią, że chcą coś zmienić w swoim wyglądzie i starają się dojść do celu, a niektóre osoby tylko mówią, nic nie robią.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV