głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Więc weź mnie za rękę i chodź ze mną. Pokaż mi co ma być. Potrzebuję cię aby się uwolnić. Gdzie teraz jesteś? Teraz kiedy jestem prawie dorosły? Dlaczego jesteś

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Więc weź mnie za rękę i chodź ze mną. Pokaż mi co ma być. Potrzebuję cię aby się uwolnić. Gdzie teraz jesteś? Teraz kiedy jestem prawie dorosły? Dlaczego jest
Więc weź mnie za rękę i chodź ze... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 września 2015

Więc weź mnie za rękę i chodź ze mną. Pokaż mi, co ma być. Potrzebuję cię, aby się uwolnić. Gdzie teraz jesteś? Teraz, kiedy jestem prawie dorosły? Dlaczego jesteśmy tak daleko od siebie? Czuję się bardzo samotny.

Gdzie teraz jesteś   Gdy potrzebuję... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 września 2015

Gdzie teraz jesteś, Gdy potrzebuję cię najbardziej? Dlaczego nie weźmiesz mnie za rękę? Chcę być blisko. Pomóż mi, gdy jestem przygnębiony. Podnieś mnie z ziemi. Naucz mnie odróżniać dobro od zła. Pomóż mi pozostać silnym.

Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 września 2015

Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie. Jeśli cię kocha, to cię znajdzie, choćbyś nie wiem gdzie była, zdobędzie cię nawet spod ziemi. A jak mu będziesz pomagać, to choćbyś podała się na srebrnej tacy nic z tego nie będzie. Pamiętaj, nigdy nie ułatwiaj mężczyźnie.

Otworz sie. Wpusc do Swojego serca... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 września 2015

Otworz sie. Wpusc do Swojego serca kogos, kto rozumie ciebie, twoje poczucie humoru, teoja muzyke, twoje marzenia. Nie umawiaj sie z kims kto zamyka Ci oczy na cud, jakim sa Twoi przyjaciele, twoja rodzina i Ty sam. Znajdz kogos, kto sprawi, ze sie usmiechasz, smiejesz i bujasz w oblokach przez cala droge do domu

Ale nie pozwól by najlepsze... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 września 2015

Ale nie pozwól by najlepsze wspomnienia przyniosły ci smutek. Wczoraj widziałem jak lew całował jelenia. Odwróć stronę, może znajdziemy całkiem nowe zakończenie. Kiedy tańczymy w naszych łzach. Boże, powiedz nam dlaczego młodość jest zmarnowana na młodych.

Bo w dzisiejszych czasach to stało... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 września 2015

Bo w dzisiejszych czasach to stało się priorytetem. To miało się dziać po tym jak ludzi połączyło uczucie. Oznaka miłości ? Dziś to nawet zapłata za kupienie fajek. Większość uważa to za szpan , czy na pewno ludzie są tacy próżni.

Magia jest wtedy  kiedy splatamy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 sierpnia 2015

Magia jest wtedy, kiedy splatamy dłonie a nasze oczy mówią wszystko zamiast słów gdy uderzy coś, damy się ponieść spierdol* się wszystko to, co było tu.

Życie lubi nas zaskakiwać. Minusem jest to  że nie wiemy czy potoczy się po naszej myśli czy znowu dostaniemy po dupie. teksty pocketful_of_sunshine dodał komentarz: Życie lubi nas zaskakiwać. Minusem jest to, że nie wiemy czy potoczy się po naszej myśli czy znowu dostaniemy po dupie. do wpisu 28 sierpnia 2015
Kto by pomyślał  że to wszystko... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 sierpnia 2015

Kto by pomyślał, że to wszystko się tak potoczy. Że będę miała złamane serce, będę chciała o nim zapomnieć, a po kilkunastu miesiącach dam mu szanse po tym wszystkim.

Odejść od tego kto ci szkodzi.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 sierpnia 2015

Odejść od tego kto ci szkodzi. Zostać z tym, kto cię kocha. Przebaczyć temu, kto cię zranił najbardziej. Zaakceptować siebie, takim jakim jesteś. Stworzyć, to czego najbardziej się boisz. Być zadowolony z tego jak jest.

Paczke papierosów poproszę. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 sierpnia 2015

Paczke papierosów poproszę.

Dziś znamy się lepiej   a może... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 sierpnia 2015

Dziś znamy się lepiej, a może nawet i zbyt dobrze, by o sobie zapomnieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV