głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Czasem mam ochotę wyrzucić ręce w powietrze. Czasem mam ochotę powiedzieć Boże już się nie przejmuję Czasem wygląda na to że droga będzie zbyt wyboista. Cokolwi

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Czasem mam ochotę wyrzucić ręce w powietrze. Czasem mam ochotę powiedzieć Boże już się nie przejmuję Czasem wygląda na to że droga będzie zbyt wyboista. Cok
Czasem mam ochotę wyrzucić ręce w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 sierpnia 2015

Czasem mam ochotę wyrzucić ręce w powietrze. Czasem mam ochotę powiedzieć "Boże, już się nie przejmuję" Czasem wygląda na to, że droga będzie zbyt wyboista. Cokolwiek robię, sprawy i tak mają się źle.

Oczywiście  że możesz się mścić... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 sierpnia 2015

Oczywiście, że możesz się mścić i być zły na ludzi, którzy zranili cię w życiu. Ale w dzisiejszych czasach ludzie są wrażliwi albo twardzi jak skała. Może lepiej skupić się na sobie na własnych sprawach i być po prostu szczęśliwym nie przejmując się ludźmi z przeszłości ? To zdenerwuje ich najbardziej i może będą żałować może nie. Tego raczej się nie dowiemy, ale starajmy się nie przejmować ludźmi !

Wydaje nam się   że problemy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 sierpnia 2015

Wydaje nam się , że problemy sercowe to największy problem, ale wczoraj trafiłam na reportaż o tym , że za kilka lat świata może nie być. Ludzie śmiecą, zużywają coraz więcej prądu, powstaje coraz więcej fabryk zanieczyszczających powietrze. Pogoda niszczy przyrodę co powoduje śmierć zwierząt. Przejmujemy się naszymi ,,dużymi" problemami, a nie myślimy o tym, że życie na świecie może się skończyć jeszcze w czasie naszego życia. Nie wyobrażam sobie żyć ze świadomością, iż muszę się żegnać ze światem z życiem z rodziną. Zamiast działać być blisko rodziny przejmujemy się sprawami, które nie są warte ani minuty myślenia na ten temat..

Życie nauczyło mnie  że musisz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 sierpnia 2015

Życie nauczyło mnie, że musisz znać swoją wartość, gdy reszta świata jej nie zna. Nauczyło mnie, że możesz żyć z kimś pod jednym dachem, a i tak może znać Cię mniej niż ktoś, kogo widzisz od czasu do czasu, albo wcale może Cię nie znać. Bo ludzie są ślepi i nie potrafią poznać drugiego człowieka, nawet gdy mają go na wyciągnięcie ręki. Bo żyją w własnym świecie zbudowanym z kłamstw, filtrów, zniekształconych wizji, przez które na Ciebie patrzą. - Ale tylko nieliczni wiedzą, kim jesteś. Tylko nieliczni dostrzegają najmniejsze drżenie twojej duszy, niemy krzyk twojego wnętrza. Życie nauczyło mnie, że muszę być silna.

Wiem  że łatwiej jest się smucić... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 sierpnia 2015

Wiem, że łatwiej jest się smucić wspominać, kupić paczkę fajek i zamknąć się w pokoju. Mimo wszystko wiem, że trzeba pokonać ból przygasić go w sobie i starać się normalnie funkcjonować. Pokazać swoją siłę i najważniejsze robić to dla własnej satysfakcji.

Składamy się z nierównych warstw... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 sierpnia 2015

Składamy się z nierównych warstw Chcę pobyć sam. Nie tłumacz się. I każdy z nas tyle traci, wiesz? Wciąż przez to, kim udaje, że jest Wyciągasz dłoń kolejny raz. O co prosisz - dam, odstąpię płaszcz a potem... po prostu chodź i otrzyj łzy. Spójrz na niebo choć na parę sekund i oprzyj głowę, i tak patrz... miękko.

Nie wiem czego nienawidzę bardziej... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 sierpnia 2015

Nie wiem czego nienawidzę bardziej – czy tego miejsca czy Ciebie Nie umiem myśleć już o tym, zastanawiam się czemu nie wiem Nie umiem słuchać dłużej, patrzeć głębiej, widzieć więcej Mała, proszę opuść te ręce; ja nie mam więcej sił Ty rozumiesz ten syf, rozumiesz cokolwiek z tych wszystkich dni? I znowu wychodzę pić Jak każdy z tych gości, z którymi mogłabyś teraz być A ty nie piszesz nic, światła gasną. I nie chcesz stąd iść, choć robi się jasno już.

Tyle pytań chce Ci zadać  które mi... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 sierpnia 2015

Tyle pytań chce Ci zadać, które mi w głowie siedzą ale zbyt boje się że zadasz mi ból odpowiedzią.

Każde wejście powoduje  że mam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 sierpnia 2015

Każde wejście powoduje, że mam większy zapał do pisania. Stałam się uzależniona od tej strony. Oddaje tutaj cząstkę siebie, uczuć, emocji, wartości, zasad, radości, niekiedy rozczarowania. Ciesze się kiedy ktoś doda mnie do obserwowanych bądź co lepsza napisze do mnie. Możemy mieć problemy, płakać nocami, ale taka mała rzecz jak wejście przeczytanie wpisów czy dodanie do obserwowanych powoduję uśmiech na mej twarzy, zaczynam myśleć o czymś innym. Chcę rozwijać się tutaj, zachęcać do czytania i przemyśleń. Może i moje wpisy nie są w górnej półki, ale na pewno są szczere i wypływają prosto z serca. Wiem,że najbardziej ,,modnym" tematem jest miłość, mimo że często mam wpisy tego tematu to staram się iść dalej i mówić też o innych równie ważnych rzeczach.

Chcę  żebyś mną oddychał.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 sierpnia 2015

Chcę, żebyś mną oddychał. Pozwól mi być Twym powietrzem. Pozwól mi swobodnie rozgrzać swoje ciało. Bez zahamowań, bez strachu.Jak głęboka jest Twoja miłość? Czy jest jak ocean? Otwórz moje oczy. I powiedz mi kim jestem. Pozwól poznać wszystkie Twoje sekrety. Bez zahamowań, bez grzechu.

Jedni upadają pod ciężarem... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 sierpnia 2015

Jedni upadają pod ciężarem problemów staczają się, a ich wartości stają się z dnia na dzień coraz bardziej próżne. Drudzy natomiast mimo bólu zbierają w sobie siłę, zmieniają się i motywują do działania. Przez utratę jednej znajomości tworzą jeszcze silniejszą więź z innymi osobami, które ją wspierają.

Poszukaj faceta  który oprócz tego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 sierpnia 2015

Poszukaj faceta, który oprócz tego, że pokocha Cię i będzie z Tobą rozmawiał o religii i pieniądzach, będzie Cię brał jak swoją. Rozbierał wzrokiem, oglądał jak okaz sztuki i całował zawsze tak, jakby robił to po raz ostatni, bo tylko przy takim mężczyźnie będziesz się czuła lepsza niż jesteś. Znajdź kogoś, kto sprawia, że czujesz się lepsza niż jesteś

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV