głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine I nie bierz tego do siebie ale ty jesteś tym najgorszym. Wiesz co mi zrobiłeś. I chociaż to boli to wiem. Że nie mogę ciągle przed tym uciekać. Nie potrzebuję c

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
I nie bierz tego do siebie ale ty jesteś tym najgorszym. Wiesz co mi zrobiłeś. I chociaż to boli to wiem. Że nie mogę ciągle przed tym uciekać. Nie potrzebuj
I nie bierz tego do siebie   ale ty... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 czerwca 2015

I nie bierz tego do siebie, ale ty jesteś tym najgorszym. Wiesz, co mi zrobiłeś. I chociaż to boli, to wiem. Że nie mogę ciągle przed tym uciekać. Nie potrzebuję cię, ale chcę cię, nie mam tego w zamiarze, ale kocham cię.

Jeśli ktoś cię zranił  odszedł... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 czerwca 2015

Jeśli ktoś cię zranił, odszedł to trudno jego wybór. Czas leczy rany, trzeba być silnym i stawić czoło przeciwnościom losu. Pokaż, że jesteś silna, że porażka się czegoś nauczyła i spowodowała, że jesteś silniejsza. Jego żal powinien dodać Ci jeszcze więcej sił, on już wie co stracił. Ale nie myśl o nim, rób w życiu wszystko dla siebie nie aby zrobić wrażenie na kimś przez kogo płakałaś. Daj szanse komuś innemu, bądź silna, bo nie tylko Ty dostałaś po dupie !

Upadki  wzloty  pozamykane sloty.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 czerwca 2015

Upadki, wzloty, pozamykane sloty. Mądre decyzje przeplatane w głupoty. To Pierwsze koty za płoty. Brak mi tego. Tamtej atmosfery. I klimatu zaklętego.

Nie myśl  że wszystko moje już... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 czerwca 2015

Nie myśl, że wszystko moje już masz, nie masz mnie i nigdy nie będziesz miał, może kiedyś znowu spotkamy się, ale dziś czegoś innego chcę.

Naucz się cieszyć z małych rzeczy. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 czerwca 2015

Naucz się cieszyć z małych rzeczy.

Tak to już jest jak ta wiosna... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 czerwca 2015

Tak to już jest jak ta wiosna przybywa. Tak to już jest, że nie chce znikać. Tak to już jest, że wyłazi to i tak zostaje. - och jak chce mi się śmiać.

piękno kobiety nie przejawia się w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 czerwca 2015

piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość

A Ty jak często wyrzucasz śmieci z... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 czerwca 2015

A Ty jak często wyrzucasz śmieci z głowy ?

Nie zaprzątaj sobie głowy kimś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 czerwca 2015

Nie zaprzątaj sobie głowy kimś kogo już nie trzymasz za rękę.

Temat samochód. W dzisiejszych... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 czerwca 2015

Temat samochód. W dzisiejszych czasach o wartości człowieka świadczy samochód ? Zaczęłam się zastanawiać, bo z jednej strony nie ważne jakie kto ma auto , ważne że w ogóle je ma, lecz z drugiej strony jak ludzie mają drogie auto to śmieją się że inni mają jakieś stare graty. Zauważyłam, że od pewnego czasu zwracam uwagę jakie ktoś ma auto, a mianowicie od momentu kiedy mam swoje auto. Rozumiem też, że inni sami zbierali na auto i musza je utrzymać, a ja dostałam auto od rodziców. Są oni tak kochani, że nie muszę się martwić o przeglądy, wymiany, benzynę oraz wszelkie koszty. Nie oceniaj kogoś , najpierw pomyśl, że ktoś może mieć inną sytuację w życiu.

W sam raz na nocne wyciszenie i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 czerwca 2015

W sam raz na nocne wyciszenie i refleksje. Chce iść na ich koncert takie małe życzenie ! https://www.youtube.com/watch?v=WtrNl2CMAgc

Na ciele rozmażę z mych łez... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 czerwca 2015

Na ciele rozmażę z mych łez tatuaże. Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV