głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Człowiek chce w życiu zbyt wiele. Wymaga zbyt dużo od innych nie dając od siebie nic w zamian. Ludzie z dnia na dzień są coraz większymi materialistami. Wrogość

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Człowiek chce w życiu zbyt wiele. Wymaga zbyt dużo od innych nie dając od siebie nic w zamian. Ludzie z dnia na dzień są coraz większymi materialistami.
Człowiek chce w życiu zbyt wiele.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 maja 2015

Człowiek chce w życiu zbyt wiele. Wymaga zbyt dużo od innych nie dając od siebie nic w zamian. Ludzie z dnia na dzień są coraz większymi materialistami.

Wrogość. Czemu jest jej tak dużo w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 maja 2015

Wrogość. Czemu jest jej tak dużo w dzisiejszych czasach ? Z jednej strony ludzie ranią nas bez powodu i wrogie nastawienie rodzi się samoistnie, lecz z drugiej dlaczego mamy być wrogami skoro kiedyś łączyło nas coś pięknego, silnego i szczerego.

Jeśli chcesz coś zmienić to rusz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 maja 2015

Jeśli chcesz coś zmienić to rusz dupę i działaj ! Nie ma czasu ! Nikt nie zrobi tego za ciebie ! Musisz znaleźć w sobie siłę, bo warto. Potem będziesz czuł tą satysfakcję, że dałeś rade i to inni mogą tobie zazdrościć.

Piękne chwi­le  zbyt szyb­ko... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 maja 2015

Piękne chwi­le, zbyt szyb­ko mi­jają,trwają ty­le na ile im poz­wa­lamy i póki pamiętamy. Wspom­nienia żyją póki mamy je w sercu.

Miłość w przeszłości jest... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 maja 2015

Miłość w przeszłości jest tyl­ko wspom­nieniem. Miłość w przyszłości jest tyl­ko ocze­kiwa­niem. Praw­dzi­wa miłość żyje w teraźniejszości.

Zmiana nigdy nie jest bolesna.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 maja 2015

Zmiana nigdy nie jest bolesna. Bolesne jest tylko opieranie się przed zmianą

Czasami nie myślę o Tobie prawie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 maja 2015

Czasami nie myślę o Tobie prawie wcale. Czasami nie chcę Cię mieć prawie wcale. Czasami serce me nie tęskni do Ciebie prawie wcale. Czasami chciałabym, żeby prawie wcale było wcale.

A wieczory spędzam sama  już się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 maja 2015

A wieczory spędzam sama, już się nawet do tego przyzwyczaiłam. Do samotności. Słucham muzyki, która powoduje, że zaczynam płakać. Nie powstrzymuje się. Płacze spokojnie poszerzając swój smutek o kolejne wspomnienia związane z nim. Mam ochotę odpalić papierosa, ale nawet palenie przypomina mi o nim, bo przecież on nie lubił palić sam.

Kilka słów ma większą wartość... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 maja 2015

Kilka słów ma większą wartość niż diamenty, które są wieczne. Kilka ostatnich kroków z tobą przejdę.

Na pewno znasz takie noce  ten... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 maja 2015

Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment. W którym każda myśl waży grubo ponad tonę. I czy tego chcesz czy nie jesteśmy tacy sami ziomek. Nasze serca pompują krew a łzy są słone. Wiem, że czasem sam tonę w morzu złych myśli. I jedyne co z tego mam to psychiczne blizny.

Jeśli poddasz się raz  drugi... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 maja 2015

Jeśli poddasz się raz, drugi, trzeci to wejdzie ci to w nawyk. Masz siłę ! Działaj małymi krokami bo nawet wtedy idziesz do przodu !

To boli   kiedyś blisko  teraz sobie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 maja 2015

To boli - kiedyś blisko, teraz sobie obcy ludzie. I trudno, tak musiało być. Nie mam złudzeń, nie mam pretensji, nie czuję nienawiści. Wszystkiego najlepszego, obcy jest mi smak zawiści. Mszczą się słabi. Nawiedzeni chcą Cię zbawić. Czasami duma nie pozwala spraw naprawić. Cóż, czasem granicę ktoś przekracza, a w życiu? Nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV