głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Nie przywiązuj się do ludzi przynajmniej nie za szybko. Musisz mieć do wszystkiego dystans. Zajmij się sobą abyś akceptowała swoje ciało oraz swój charakter. Dl

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Nie przywiązuj się do ludzi przynajmniej nie za szybko. Musisz mieć do wszystkiego dystans. Zajmij się sobą abyś akceptowała swoje ciało oraz swój charakter.
Nie przywiązuj się do ludzi... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 lipca 2015

Nie przywiązuj się do ludzi, przynajmniej nie za szybko. Musisz mieć do wszystkiego dystans. Zajmij się sobą, abyś akceptowała swoje ciało oraz swój charakter.

Dlaczego inne mówią  że chcą coś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 lipca 2015

Dlaczego inne mówią, że chcą coś zmienić w swoim wyglądzie i starają się dojść do celu, a niektóre osoby tylko mówią, nic nie robią.

Nie mogłabym odejść  nawet  jeśli... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 lipca 2015

Nie mogłabym odejść, nawet, jeśli bym chciała. Ponieważ coś ciągnie mnie z powrotem do ciebie. Od pierwszej chwili, kiedy się kochaliśmy, Od pierwszej chwili, kiedy się dotknęliśmy. Dotyk twoich palców Twój zapach się za mną ciągnie Mój umysł błąka się szaleńczo Myśli o twoim uśmiechu Musisz dać mi trochę Lub możesz dać mi wszystko, Ale to nigdy nie wystarczy.

Życie składa się z wielu zdarzeń... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 lipca 2015

Życie składa się z wielu zdarzeń, które mają na nas mały lub duży wpływ. Niekiedy coś kończy się szybciej niż przypuszczaliśmy. Coś trwa krótko, a mimo to ciężko jest nam się z tym rozstać i wrócić do rzeczywistości. Mówimy, że widocznie tak miało być, że to lekcja na dalsze życie. A co jeśli to była nasza życiowa szansa, która już wygasła ? Przeżywamy niektóre sprawy, a po miesiącu o nich zapominamy.

Każdy wraca do wspomnień. Rany się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 lipca 2015

Każdy wraca do wspomnień. Rany się goja, ale blizny pozostają. Musimy z tym, żyć, nie ma innego wyjścia. Zawsze kiedy jest źle myślę o innych osobach, które maja o wiele gorsze problemy. Życie mija nam na zbieraniu kawałków naszego złamanego serca, a nie robimy nic, aby je potem poskładać w całość. Jeśli długo pozostaniemy w rozsypce to coraz ciężej będzie się podnieść, a w dzisiejszych czasach ciężko o kogoś kto bezinteresownie pomoże ci się podnieść. Wszystko co się dzieje w naszym życiu jest przygotowaniem na dorosłość, a prawdziwa miłość nadejdzie, szkoda że nie ma jej teraz. Tego wsparcia i codziennej obecności, ale kiedyś będzie i wtedy trzeba będzie się starać, aby trwała wiecznie z ta właściwa osoba. Nadzieja w tym, żeby druga osoba też miała takie nastawienie jak ja.

Poniedziałek pozostawił mnie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 czerwca 2015

Poniedziałek pozostawił mnie bezsilnym. We wtorek narodziła się już nadzieja. W środę moje puste ramiona były już otwarte. W czwartek czekanie na miłość, czekanie na miłość. Dzięki gwiazdom jest już piątek. W sobotę płonę żywym ogniem. Przypuszczam, że w niedzielę nie przyjdę do kościoła. Będę czekał na miłość, czekał na miłość. Aż przyjdzie.

I wtedy powiedziała:  Jest OK... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 czerwca 2015

I wtedy powiedziała: "Jest OK, zgubiłam się po drodze, Ale jestem super-dziewczyną, a super-dziewczyny nie płaczą".

Portale społecznościowe  ma je... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 czerwca 2015

Portale społecznościowe, ma je wiele osób. Udostępniają tam drobne rzeczy ze swojego życia, jeśli posiadają profil publiczny to każdy, powtarzam każdy może widzieć wpisy. Czy liczba znajomych jest ważna? Czy ważne są polubienia ? Co daje nam udostępniania naszego prywatnego życia innym osobą, nie lepiej spotkać się w gronie przyjaciół i porozmawiać ? Rozumiem, że łatwiej napisać coś w internecie i wiedzą wszyscy, dosłownie wszyscy. Zobaczyłam pewien filmik, który mnie zaskoczył, wiedziałam o tym, ale nie sądziłam, że jest to aż tak niebezpieczne. Nawet jeśli coś usuniesz to i tak ta rzecz zostaje zarchiwizowana. Myślcie co wysyłacie w internet, dużo osób chwali się co kupiło, gdzie było, co jadło, co piło, co robiło bądź dodaje zdjęcia dziecka np. na plaży w wakacje. Osoba, która jest w jakimś stopniu chora z łatwością pobiera te zdjęcia i przerabia je do celów o których nawet nam się nie śniło.

Tak często Cię widzę.  Choć tak... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 czerwca 2015

Tak często Cię widzę. Choć tak rzadko spotykam. Smaku Twego nie znam. Choć tak często Cię mam na końcu języka.

Płacz. Krzycz  jeśli musisz  ale... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2015

Płacz. Krzycz, jeśli musisz, ale nie pozwól by to Cię zniszczyło !

Nawet u każdego tyrana łza jest w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2015

Nawet u każdego tyrana łza jest w stanie wzbudzić wrażliwość. W każdej straconej duszy jest szansa na cud. Dla każdego marzyciela sen jest czymś bezgranicznym. Jeśli w coś wierzysz.

Pierwsze pokochał...  Później... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2015

Pierwsze pokochał... Później obiecywał... Uciekłeś Myślisz o mnie, kiedy kochasz się z nią? Ona wie, że miałeś mnie kochać ! Teraz, żyję moim własnym życiem. Jesteś wyrzucony z mojego umysłu. Marnuję za dużo czasu. I zostawię Cię daleko za sobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV