głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Zadumana w wspomnieniach. Gubiąc punkt zaczepienia w szarości paraliżując zmysły. Czuję jak się wymykasz. Walcząc by wytrzymać. Lgnąc do tylko jednego więcej dn

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Zadumana w wspomnieniach. Gubiąc punkt zaczepienia w szarości paraliżując zmysły. Czuję jak się wymykasz. Walcząc by wytrzymać. Lgnąc do tylko jednego więcej dnia.
Zadumana w wspomnieniach.  Gubiąc... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 luty 2015

Zadumana w wspomnieniach. Gubiąc punkt zaczepienia w szarości, paraliżując zmysły. Czuję jak się wymykasz. Walcząc by wytrzymać. Lgnąc do tylko jednego więcej dnia. Miłość obraca się w proch wraz ze wszystkim co chciałam Ci powiedzieć. Umarłabym by być tam gdzie ty, próbuje być tam gdzie i ty. Każdej nocy śnię, że wciąż tu jesteś. Duch po mojej stronie jest tak wyraźny, doskonały. Gdy się budzę- znikasz. Wracasz do cieni. Ze wszystkim co umiłowałam. Ze wszystkim co umiłowałam. Marzę, że wciąż tu jesteś. Ukryty towarzysz, to widmo wciąż jest w moim sercu. Obiecaj mi, że czas nie zmaże nas, że nie przegramy na początku.

Za pierwszym razem  kiedy cię... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 luty 2015

Za pierwszym razem, kiedy cię spotkałam. Nie wiedziałam kim jesteś. To nie było moim zamiarem. Żeby to przyszło tak szybko. Ale było tam coś. Co zdobyło moją uwagę i mnie ogrzało. Za pierwszym razem, kiedy cię spotkałam. Ale cię nie kocham. Byłam zakochana tylko w twoim charakterze. To twoją osobowością jestem zainteresowana. Ale kończę z Tobą.

I co pojawiłeś się i chcesz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 luty 2015

I co pojawiłeś się i chcesz pocieszenia ? A kto mi pomagał kiedy wybrałeś ją ? Nikt. Byłam sama .. pojawiasz się i znikasz co ci to daje ? Bo mi niszczy wszystko co do tej pory posklejałam .... tak mi się wydawało.

Nie wiem co myśleć. Nie wiem co... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 luty 2015

Nie wiem co myśleć. Nie wiem co robić. Nie wiem co mówić. Nie wiem juz co czuję. Powodujesz że przestaje normalnie funkcjonować...

Serce mówi jedno rozum mówi drugie. teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 luty 2015

Serce mówi jedno rozum mówi drugie.

Znów patrzymy na siebie oczyma... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 luty 2015

Znów patrzymy na siebie oczyma wyobraźni. Powiem szczerze, to już mnie zaczyna drażnić. Romeo musi umrzeć, zbyt mocno cię pragnął. Raz wznosiłaś go do góry, a raz prosto na dno. Byłaś słodkim kłamstwem, a raz gorzką prawdą. Piekłem, niebem, słońcem, deszczem. Dawno temu była płaczem, śmiechem , niewinnością. Grzechem, moim szczęściem i największym pechem. Radością, smutkiem, tlenem, oddechem..

Mimo złych doświadczeń wyciągasz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 luty 2015

Mimo złych doświadczeń wyciągasz pierwszy do kogoś rękę, a ta osoba wbija ci kolejny nóż w plecy.

Chęć posiadania prawdziwego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 luty 2015

Chęć posiadania prawdziwego przyjaciela.

Tak na prawdę boję się ponownie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 luty 2015

Tak na prawdę boję się ponownie zaufać ludziom, oni za bardzo się zmieniają mają inne priorytety, ale co się dziwić w dzisiejszych czasach większość ludzi jest materialistami. Chcę mieć kogoś obok, z nim mogę porozmawiać o problemach, z kim mogę spędzić szalony weekend, do kogo mogę się przytulić i wypłakać. Z drugiej strony wiem, że moja samotność ma dobre strony, kształtuję swój charakter, staję się bardziej samodzielna.

  znudziło  mi się  czekanie   na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 luty 2015

,,znudziło mi się czekanie na ciebie i wszystko o tobie też mi się znudziło tęsknota nie miłość pieprzona samotność to dziwne nudzić się jednocześnie i łudzić że się doczekam to nudne to trudne to niemożliwe"

Jeśli ją znajdę  przyrzekam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 luty 2015

Jeśli ją znajdę, przyrzekam, przyrzekam… Zabiję ją, zabiję ją, ukradła moją przyszłość, zniszczyła moje marzenie. Zabiję ją, zabiję ją, ukradła moją przyszłość kiedy mi cię odebrała. https://www.youtube.com/watch?v=Qhh-MJVWwXY

Ile niewypowiedzianych słów... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 luty 2015

Ile niewypowiedzianych słów przepadła na zawsze. A może ważniejsze były od tych wszystkich wypowiedzianych.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV