głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine A Ty jak często wyrzucasz śmieci z głowy ? Nie zaprzątaj sobie głowy kimś kogo już nie trzymasz za rękę. Temat samochód. W dzisiejszych czasach o wartości człow

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
A Ty jak często wyrzucasz śmieci z głowy ?
A Ty jak często wyrzucasz śmieci z... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 czerwca 2015

A Ty jak często wyrzucasz śmieci z głowy ?

Nie zaprzątaj sobie głowy kimś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 czerwca 2015

Nie zaprzątaj sobie głowy kimś kogo już nie trzymasz za rękę.

Temat samochód. W dzisiejszych... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 czerwca 2015

Temat samochód. W dzisiejszych czasach o wartości człowieka świadczy samochód ? Zaczęłam się zastanawiać, bo z jednej strony nie ważne jakie kto ma auto , ważne że w ogóle je ma, lecz z drugiej strony jak ludzie mają drogie auto to śmieją się że inni mają jakieś stare graty. Zauważyłam, że od pewnego czasu zwracam uwagę jakie ktoś ma auto, a mianowicie od momentu kiedy mam swoje auto. Rozumiem też, że inni sami zbierali na auto i musza je utrzymać, a ja dostałam auto od rodziców. Są oni tak kochani, że nie muszę się martwić o przeglądy, wymiany, benzynę oraz wszelkie koszty. Nie oceniaj kogoś , najpierw pomyśl, że ktoś może mieć inną sytuację w życiu.

W sam raz na nocne wyciszenie i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 czerwca 2015

W sam raz na nocne wyciszenie i refleksje. Chce iść na ich koncert takie małe życzenie ! https://www.youtube.com/watch?v=WtrNl2CMAgc

Na ciele rozmażę z mych łez... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 czerwca 2015

Na ciele rozmażę z mych łez tatuaże. Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.

Przyjdzie taki dzień .  Kiedy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 czerwca 2015

Przyjdzie taki dzień . Kiedy podniesiesz się ze śpiewem na ustach . Rozwiniesz skrzydła i wzbijesz się w niebo, o Boże, w niebo! A do tego czasu, skarbie, możesz czuć się bezpieczna . Tylko nie płacz, płacz.

Niektórzy zakładają blogi  dodają... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 czerwca 2015

Niektórzy zakładają blogi, dodają posty i od razu chcę rezultatu, lecz aby uzyskać coś na prawdę dobrego trzeba poświęcić temu czas, a zarazem oddać serce. Trzeba robić to z pasją oraz mieć pomysł. Nie mam miliona wizyt i kilku tysięcy obserwujących, ale nawet jedno wejście powoduje, że czuję większą chęć, potrzebę oraz motywację dbania o mojego bloga.

Żyj na pełnych obrotach codziennie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 czerwca 2015

Żyj na pełnych obrotach codziennie, rób to dla siebie i idź w podniesioną głową. Wszystko zaczyna się w twojej głowie, jeśli będziesz czuła się pewnie to inni też tak cię zaczną postrzegać.

Ostatnio spotkałam dziewczynę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 czerwca 2015

Ostatnio spotkałam dziewczynę, która mieszka niedaleko mnie, jest w moim wieku oraz mamy wspólnych znajomych. Prowadzi ona bloga posiada konto na yt. Podziwianie kogoś kto jest na wyciągnięcie ręki dziwne uczucie. Na dodatek mogłabym być na jej miejscu gdybym miała chęć do działania. Po kilku tygodniach postanowiłam do niej napisać z prośbą o poradę.

Dziś zastanawiałam się jak stać... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 czerwca 2015

Dziś zastanawiałam się jak stać się osobą zorganizowaną, tak jak niektórzy zapisywać wszystko w kalendarzu, planować czas na obowiązki, spotkania, siłownię czy naukę. Nie wychodzi mi to za bardzo jestem mistrzynią odkładania czegoś na ostatni moment na przykład dziś uczyłam się 2 h przed egzaminem. Mówię sobie, że inni też tak robią, ale w sumie co mnie obchodzą inni ?!

Wygląd w dzisiejszych czasach.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 czerwca 2015

Wygląd w dzisiejszych czasach. Ludzie są materialistami, niestety. Dziś o kobiecości świadczy rozmiar piersi, długość szpilek i marki ubrań. Dlaczego faceci wybierają dziewczyny pod względem wyglądu ? Wiem że wygląd jest ważny ale czy tylko wygląd ? Dziewczyny które mają więcej pieniędzy na ubrania czują się lepsze od innych i bardzo się wywyższają. Pokazuje to o naszej płytkiej wartości w życiu. Niekiedy warto odpocząć od makijażu, bądź pomalować się delikatnie poczuj się pewnie dostrzec swoje naturalne piękno. Dziewczynie jest wstyd wyjść z domu w niewyprostowanych włosach, ale jeśli będziesz pewna swojej naturalności i będziesz pewnie szła przez miasto w delikatnym makijażu to dopiero wtedy zobaczysz że to nic strasznego.

Uzależnienie. Nie dostrzegamy tego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 czerwca 2015

Uzależnienie. Nie dostrzegamy tego na co dzień, nie widzimy tych małych lecz zarazem groźnych uzależnień. Może i niekiedy je zauważamy, ale sądzimy że jest to niegroźne uzależnienie. Mam na myśli uzależnienie od internetu a co się z tym wiąże z wszelkimi stronami i portalami społecznościowymi. Coś co miało ułatwiać kontakt między sobą powoduje, że mamy kontakt z osobami które są daleko jednocześnie tracąc dobre relacje z osobami które są blisko. Zamykamy się w czterech ścianach z komputerem, godziny mijają, a za oknem tętni życie. Nie lepiej zabrać znajomych na piwo w plenerze ? Będę szczera też uzależniłam się od internetu, dlatego staram się to bardzo ograniczyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV