głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Życie rzadko daje nam drugą szansę. Często odwlekamy w czasie ważne sprawy nie rozumiejąc że wkrótce może być za późno. Myślimy że może tak miało być staramy si

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Życie rzadko daje nam drugą szansę. Często odwlekamy w czasie ważne sprawy nie rozumiejąc że wkrótce może być za późno. Myślimy że może tak miało być staramy się zapo
Życie rzadko daje nam drugą... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 kwietnia 2015

Życie rzadko daje nam drugą szansę. Często odwlekamy w czasie ważne sprawy, nie rozumiejąc, że wkrótce może być za późno. Myślimy, że może tak miało być, staramy się zapomnieć o ludziach, którzy byli dla nas bardzo ważnymi osobami. Z jednej strony tak reagujemy na ból lecz z drugiej jeśli coś się stanie i już nie będzie okazji rozmowy, przytulenia, wyjaśnienia ? Czy wybaczysz to sobie ? Czy będziesz potrafiła żyć z jeszcze większym bólem niż wcześniej ?

Jakimś sposobem nie ogarniam całej... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 kwietnia 2015

Jakimś sposobem nie ogarniam całej sytuacji. Nie wiem dlaczego to Ty jesteś zwycięzcą. Nasza miłość nie jest tym czego chcieliśmy, ale kochanie skończ to co zacząłeś. Jesteś przyczyną tego całego bólu i powodem mojego smutku. Jesteś przyczyną całego bólu, ale powodem całej tej miłości. Czymś czego nigdy nie zapomnę.

Zapominamy że życie jest kruche i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 kwietnia 2015

Zapominamy że życie jest kruche i nietrwałe. Zbyt często zachowujemy się jakbyśmy byli nieśmiertelni !

Twarda dziewczyna nie ogląda się za... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 kwietnia 2015

Twarda dziewczyna nie ogląda się za siebie. Nie ma czasu na miłość, ani na nienawiść. Nie ma tragedii, to nie czas na gierki. Twarda dziewczyna, której dusza krwawi.Mogę płakać i zniszczyć cały swój makijaż. Wymazując z pamięci wszystko, co zabrałeś. Nie obchodzi mnie czy wyglądam ładnie. Duże dziewczynki płaczą, kiedy mają złamane serca.

Czy teraz cała twoja miłość jest... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 kwietnia 2015

Czy teraz cała twoja miłość jest zmarnowana? Więc kim u diabła byłam ja?! Teraz palę wszystkie mosty. A na końcu wszystkich twoich kłamstw... Kto cię będzie kochać? Kto będzie walczył? A Kto upadnie daleko w tyle?

To na prawdę przykre... człowiek... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 kwietnia 2015

To na prawdę przykre... człowiek całe życie szuka tej idealnej dla siebie połówki, a kiedy już ją znajduje, traci ją bardzo szybko, co sprawia mu okropny ból. Rozstanie sprawia że człowiek zamyka się w sobie, odtrąca od siebie ludzi i nie potrafi już nikomu zaufać. To na prawdę przykre, bo nie mamy na to żadnego wpływu.

I przychodzi taki dzień  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 kwietnia 2015

I przychodzi taki dzień, że ocierasz łzy, wstajesz z łóżka i postanawiasz zrobić wszystko, aby być po prostu szczęśliwa. Wiesz, że on zawsze będzie w twoim sercu, ale uświadamiasz sobie, że nie warto ponownie mieć go w życiu.

I znów te uczucie że tylko ja... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 kwietnia 2015

I znów te uczucie że tylko ja tęsknię, że ciepię za nas twoje, że wciąż mam nadzieje. A Ty szybko zapomniałeś, masz ważniejsze sprawy, przestało Ci zależeć jeśli w ogóle kiedykolwiek Ci zależało.

Pogoda synchronizuje się z moimi... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 kwietnia 2015

Pogoda synchronizuje się z moimi uczuciami

Mając doła kopiemy jeszcze... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 marca 2015

Mając doła kopiemy jeszcze większy. Pytanie tylko dlaczego ? Po co słuchać smutnych piosenek, zamykać się w sobie i męczyć się wspomnieniami ? Sądzę, że robimy tak bo jest to łatwiejsze. Łatwiej jest usiąść i płakać pytając się dlaczego jest tak źle ? Walka o szczęście wymaga trochę wysiłku, a my nie mamy ochoty zrobić kroku na przód. Zacznijmy pokazywać naszą siłę, a nie ból, smutek i rozczarowanie. Nienawiść to nie siła lecz forma odreagowania na słabość.

Miałaś nie płakać  miałaś być... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 marca 2015

Miałaś nie płakać, miałaś być twarda. Co z Tobą jest. Miałaś nie tęsknić, miałaś już nie śnić. Zapomnieć mnie. Miałaś nie płakać, świat poukładać. Żeby miał sens. Łatwo mówi się - ja wiem.

Zapal mi papierosa i włóż go do... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 marca 2015

Zapal mi papierosa i włóż go do moich ust. Jesteś jedyną osobą, którą chce mieć mnie obok. I mogę wymyślić tysiąc powodów dlaczego. Nie wierzę w ciebie, nie wierzę w ciebie i mnie.Myślę, że uczysz się żyjąc, uczysz się kiedy tracisz miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV