głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Przyjdzie taki dzień . Kiedy podniesiesz się ze śpiewem na ustach . Rozwiniesz skrzydła i wzbijesz się w niebo o Boże w niebo! A do tego czasu skarbie możesz cz

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Przyjdzie taki dzień . Kiedy podniesiesz się ze śpiewem na ustach . Rozwiniesz skrzydła i wzbijesz się w niebo o Boże w niebo! A do tego czasu skarbie możesz cz
Przyjdzie taki dzień .  Kiedy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 czerwca 2015

Przyjdzie taki dzień . Kiedy podniesiesz się ze śpiewem na ustach . Rozwiniesz skrzydła i wzbijesz się w niebo, o Boże, w niebo! A do tego czasu, skarbie, możesz czuć się bezpieczna . Tylko nie płacz, płacz.

Niektórzy zakładają blogi  dodają... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 czerwca 2015

Niektórzy zakładają blogi, dodają posty i od razu chcę rezultatu, lecz aby uzyskać coś na prawdę dobrego trzeba poświęcić temu czas, a zarazem oddać serce. Trzeba robić to z pasją oraz mieć pomysł. Nie mam miliona wizyt i kilku tysięcy obserwujących, ale nawet jedno wejście powoduje, że czuję większą chęć, potrzebę oraz motywację dbania o mojego bloga.

Żyj na pełnych obrotach codziennie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 czerwca 2015

Żyj na pełnych obrotach codziennie, rób to dla siebie i idź w podniesioną głową. Wszystko zaczyna się w twojej głowie, jeśli będziesz czuła się pewnie to inni też tak cię zaczną postrzegać.

Ostatnio spotkałam dziewczynę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 czerwca 2015

Ostatnio spotkałam dziewczynę, która mieszka niedaleko mnie, jest w moim wieku oraz mamy wspólnych znajomych. Prowadzi ona bloga posiada konto na yt. Podziwianie kogoś kto jest na wyciągnięcie ręki dziwne uczucie. Na dodatek mogłabym być na jej miejscu gdybym miała chęć do działania. Po kilku tygodniach postanowiłam do niej napisać z prośbą o poradę.

Dziś zastanawiałam się jak stać... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 czerwca 2015

Dziś zastanawiałam się jak stać się osobą zorganizowaną, tak jak niektórzy zapisywać wszystko w kalendarzu, planować czas na obowiązki, spotkania, siłownię czy naukę. Nie wychodzi mi to za bardzo jestem mistrzynią odkładania czegoś na ostatni moment na przykład dziś uczyłam się 2 h przed egzaminem. Mówię sobie, że inni też tak robią, ale w sumie co mnie obchodzą inni ?!

Wygląd w dzisiejszych czasach.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 czerwca 2015

Wygląd w dzisiejszych czasach. Ludzie są materialistami, niestety. Dziś o kobiecości świadczy rozmiar piersi, długość szpilek i marki ubrań. Dlaczego faceci wybierają dziewczyny pod względem wyglądu ? Wiem że wygląd jest ważny ale czy tylko wygląd ? Dziewczyny które mają więcej pieniędzy na ubrania czują się lepsze od innych i bardzo się wywyższają. Pokazuje to o naszej płytkiej wartości w życiu. Niekiedy warto odpocząć od makijażu, bądź pomalować się delikatnie poczuj się pewnie dostrzec swoje naturalne piękno. Dziewczynie jest wstyd wyjść z domu w niewyprostowanych włosach, ale jeśli będziesz pewna swojej naturalności i będziesz pewnie szła przez miasto w delikatnym makijażu to dopiero wtedy zobaczysz że to nic strasznego.

Uzależnienie. Nie dostrzegamy tego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 czerwca 2015

Uzależnienie. Nie dostrzegamy tego na co dzień, nie widzimy tych małych lecz zarazem groźnych uzależnień. Może i niekiedy je zauważamy, ale sądzimy że jest to niegroźne uzależnienie. Mam na myśli uzależnienie od internetu a co się z tym wiąże z wszelkimi stronami i portalami społecznościowymi. Coś co miało ułatwiać kontakt między sobą powoduje, że mamy kontakt z osobami które są daleko jednocześnie tracąc dobre relacje z osobami które są blisko. Zamykamy się w czterech ścianach z komputerem, godziny mijają, a za oknem tętni życie. Nie lepiej zabrać znajomych na piwo w plenerze ? Będę szczera też uzależniłam się od internetu, dlatego staram się to bardzo ograniczyć.

 Czasem zbyt mocno wierzymy  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 czerwca 2015

"Czasem zbyt mocno wierzymy, że ludzie są inni, że ktoś wróci, zrozumie czy przeprosi. To nie życie nas przeraża, ale czekanie na coś, co może nigdy nie przyjść."

Pisanie tutaj to dla mnie ulga dla... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 czerwca 2015

Pisanie tutaj to dla mnie ulga dla duszy. Wyrzucam z siebie wszystko co zbędne, a zarazem ważne. Mogę zobaczyć, że nie tylko ja mam takie problemy, gorsze dni bądź rozczarowania. Niekiedy zdaję sobie sprawę, że moje problemy tak na prawdę nie są problemami w porównaniu do spraw innych.

Kiedyś założyłam tą stronę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 czerwca 2015

Kiedyś założyłam tą stronę, ponieważ zauważyłam jak bardzo lubię pisać, tworzyć coś własnego. Usunęłam tą stronę, ponieważ stwierdziłam, że przez to pogrążam się w jeszcze większym smutku przez sprawy, które miały wtedy miejsce. Teraz uzależniłam się od tej strony, ale jest to pozytywne uzależnienie. Można tą stronę nazwać pamiętnikiem,ponieważ tylko tu piszemy, lecz pamiętnik jest sprawą osobistą tylko dla nas. Moim zdaniem to blog, ponieważ każdy dzieli się tutaj swoimi uczuciami, historiami bądź ulubionymi cytatami. Kiedyś pisałam własne teksty lub dodawałam cytaty, z czasem poszerzyłam pisanie o problemach w życiu, które zauważyłam, pisałam o własnej opinii niektórych rzeczy tak jak w tym poście o moblo. Pisałam tu kiedyś prywatnie z inną osobą mogliśmy wymienić się doświadczeniami, wyżalić i to jest fajne w tej stroni, że ,,łączymy się w cierpieniu". Każdy może mieć inne powody posiadania strony, lecz dla mnie w pewnym sensie to ulga dla duszy.

Nie szukaj Mnie  nie trzeba   gdy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 czerwca 2015

Nie szukaj Mnie, nie trzeba, gdy jestem - nie dostrzegasz.

Ze swojej drogi zejdę   będę z... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 czerwca 2015

Ze swojej drogi zejdę, będę z Tobą. Dokądkolwiek pójdziesz, cokolwiek zrobisz, będę z Tobą Gdziekolwiek się zwrócisz, cokolwiek powiesz, będę z Tobą. Ty przed Tobą świat, za Tobą ja, a za mną już nikt

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV