głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Mówisz że ci przykro tą twarzą anioła. Mamisz mnie gdy tylko chcesz. Podczas gdy ja chodziłam w tą i z powrotem przez cały czas. Bo szczerze w Ciebie wierzyłam.

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Mówisz że ci przykro tą twarzą anioła. Mamisz mnie gdy tylko chcesz. Podczas gdy ja chodziłam w tą i z powrotem przez cały czas. Bo szczerze w Ciebie wierzyłam. Cze
Mówisz  że ci przykro  tą twarzą... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 kwietnia 2015

Mówisz, że ci przykro, tą twarzą anioła. Mamisz mnie gdy tylko chcesz. Podczas gdy ja chodziłam w tą i z powrotem przez cały czas. Bo szczerze w Ciebie wierzyłam. Czekałam, a kolejne dni powoli mijały. Głupia dziewczyna, powinnam była wiedzieć. Że nie jestem księżniczką, a to nie jest bajka. Byłam marzycielką, zanim się zjawiłeś i mnie zraniłeś. Teraz już jest za późno dla ciebie by powrócić.

DZIEWCZYNY ! Wiem  że niekiedy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 kwietnia 2015

DZIEWCZYNY ! Wiem, że niekiedy ciężko nam jest się podnieść, bo życie nie raz kopie nas po dupie coraz to mocniej. Jeśli uważasz, że straciłaś miłość życia i już nie będzie tak jak kiedyś przestań w tym momencie tak myśleć ! Gdyby to była prawdziwa miłość to trwałaby do dnia dzisiejszego. Przekonałam się co to miłość, ból i rozstanie. Wiem, że każdy ma taki dzień że chce zostać w domu że nie wierzy w siebie, a innego dnia jest w stanie góry przenosić. Dziewczyno mówię Ci że nie warto płakać. Jeśli przejmujesz się takim dupkiem, który spowodował że płakałaś to świadczy to tylko o Tobie. Ciężko się podnieść, zacząć nowy etap, często same siebie pogrążamy wspomnieniami. Zmień swoją codzienność zmień siebie spraw że robisz coś dla własnego szczęścia. Może być ciężko nawet bardzo, ale wiem że dasz radę, bo jesteś silna. Jeśli tu jesteś i to czytasz to jestem pewna że jesteś cholernie silna i mimo ran pokochasz ponownie życie !

Emocji nie jest tak trudno... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 kwietnia 2015

Emocji nie jest tak trudno pożyczyć. Gdy miłość jest słowem, którego nigdy się nie nauczyłeś. I w pokoju pełnym pustych butelek. Jeśli nie dasz mi czego chcę. Wtedy dostaniesz to, na co zasługujesz. Kiedy wyłączasz światła. W mych oczach pojawiają się gwiazdki. Czy to miłość? Może kiedyś. W głowie mam scenę. Nie jestem pewna, jak to się skończy. Czy to miłość?

W poszukiwaniu szczęścia.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 kwietnia 2015

W poszukiwaniu szczęścia. Przemierzamy cały świat. Przemierzamy wszechświat. Dobijamy do bram i tam oczekujemy wejścia. Cały ten świat jest u stóp nam.

'A gdy wbiłeś mi sztylet w serce... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 kwietnia 2015

'A gdy wbiłeś mi sztylet w serce, zobojętniałam, Zobojętniałam na twoje ręce i oczy, Na wszystkie sny, w których byłeś głównym bohaterem, Zobojętniałam, zobojętniałam tam, w głębi. A dla Ciebie, drogi powrotnej do mnie, już nie ma, Żaden autobus, żaden tramwaj, czy samolot, nie zabierze Cię z powrotem do mojego serca. Już za późno, Wszystko zniszczyłeś, bo kochać nie umiesz, A twoje piękne słowa nic nie znaczą, Bo miłość nie jest głupią gadaniną, lecz czynem. I jakoś tak, pakuję swoje tętno, usta i ramiona, Bo to pierwsze już nigdy nie podskoczy na twój widok, to drugie już Cię nie uratuje od świata, a to trzecie przestało być twoim domem. Pakuję je i odchodzę od Ciebie.' - Luna

Dam Ci jeszcze ostatnią szansę na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 kwietnia 2015

Dam Ci jeszcze ostatnią szansę na przytulenie mnie Jeśli podarujesz mi ostatniego papierosa. Chcę tylko zapomnieć. Każdy odnajdzie swoje własne lekarstwo na samotność.

Wiem że wiele razy mówiłam bądź... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 kwietnia 2015

Wiem że wiele razy mówiłam bądź pisałam tutaj o nowym etapie o braku sił, łzach, a zarazem o motywacji o oddzieleniu przeszłości grubą linią. Mijają dni, tygodnie, miesiące a sumie 16 miesięcy bez niego. Czy tak na prawdę bez niego ? Były myśli, spotkania, smsy, pocałunki, obietnice. No właśnie były, nic się nie zmieniło. Więc może czas wziąć to życie we własne ręce. Nikt nie wróci mi tego czasu, niestety. Mam nadzieję, że jutro wstanę z uśmiechem na twarzy oraz z siłą aby zrobić krok do przodu. Wiem, że nie będzie łatwo, ale nie mogę się poddać nie tym razem. Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej. Nie poddawaj się, dziewczyno.

Jutro będzie lepiej...  Jutro... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 kwietnia 2015

Jutro będzie lepiej... Jutro zmienię coś, zmienię siebie, Jutro wstanie nowy dzień, Życie nowy obierze bieg - jutro. Jeszcze nie dziś, daj chwilę, moment, Jeszcze zapalę papierosa i koniec z tytoniem.Bo każdy dzień niesie kolejną szanse...

Dla mnie też niezbyt łaskawy był... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 kwietnia 2015

Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień. Dla mnie też za długa zima i zła. Dla mnie też, ale przyznaj, że w sumie się żyje cudnie. I przestań wyć! Przestań wyć! Przestań płakać!

Mimo cierpienia pozwoliłaś mu się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 kwietnia 2015

Mimo cierpienia pozwoliłaś mu się do siebie zbliżyć. Jesteś aż taka naiwna i głupia ? Znowu złamał Ci serce, lecz czy ty na prawdę go kochasz ? Teraz już widzisz, że chciałaś go obok tylko ze względu na przyzwyczajenie. Nabrałaś siły a zarazem pozwoliłaś się zranić kolejny raz. Ale wydaje mi się że tego potrzebowałaś. Potrzebowałaś sprawdzić czy się zmienił czy jest mężczyzną i czy ma cię jeszcze w sercu. Znasz już odpowiedzi na te pytania, możesz spać spokojnie i w końcu po takim czasie zacząć żyć dla siebie. Zapomnieć.

Życie rzadko daje nam drugą... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 kwietnia 2015

Życie rzadko daje nam drugą szansę. Często odwlekamy w czasie ważne sprawy, nie rozumiejąc, że wkrótce może być za późno. Myślimy, że może tak miało być, staramy się zapomnieć o ludziach, którzy byli dla nas bardzo ważnymi osobami. Z jednej strony tak reagujemy na ból lecz z drugiej jeśli coś się stanie i już nie będzie okazji rozmowy, przytulenia, wyjaśnienia ? Czy wybaczysz to sobie ? Czy będziesz potrafiła żyć z jeszcze większym bólem niż wcześniej ?

Jakimś sposobem nie ogarniam całej... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 3 kwietnia 2015

Jakimś sposobem nie ogarniam całej sytuacji. Nie wiem dlaczego to Ty jesteś zwycięzcą. Nasza miłość nie jest tym czego chcieliśmy, ale kochanie skończ to co zacząłeś. Jesteś przyczyną tego całego bólu i powodem mojego smutku. Jesteś przyczyną całego bólu, ale powodem całej tej miłości. Czymś czego nigdy nie zapomnę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV