głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine A wieczory spędzam sama już się nawet do tego przyzwyczaiłam. Do samotności. Słucham muzyki która powoduje że zaczynam płakać. Nie powstrzymuje się. Płacze spok

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
A wieczory spędzam sama już się nawet do tego przyzwyczaiłam. Do samotności. Słucham muzyki która powoduje że zaczynam płakać. Nie powstrzymuje się. Płacze spokojnie p
A wieczory spędzam sama  już się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 maja 2015

A wieczory spędzam sama, już się nawet do tego przyzwyczaiłam. Do samotności. Słucham muzyki, która powoduje, że zaczynam płakać. Nie powstrzymuje się. Płacze spokojnie poszerzając swój smutek o kolejne wspomnienia związane z nim. Mam ochotę odpalić papierosa, ale nawet palenie przypomina mi o nim, bo przecież on nie lubił palić sam.

Kilka słów ma większą wartość... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 maja 2015

Kilka słów ma większą wartość niż diamenty, które są wieczne. Kilka ostatnich kroków z tobą przejdę.

Na pewno znasz takie noce  ten... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 maja 2015

Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment. W którym każda myśl waży grubo ponad tonę. I czy tego chcesz czy nie jesteśmy tacy sami ziomek. Nasze serca pompują krew a łzy są słone. Wiem, że czasem sam tonę w morzu złych myśli. I jedyne co z tego mam to psychiczne blizny.

Jeśli poddasz się raz  drugi... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 maja 2015

Jeśli poddasz się raz, drugi, trzeci to wejdzie ci to w nawyk. Masz siłę ! Działaj małymi krokami bo nawet wtedy idziesz do przodu !

To boli   kiedyś blisko  teraz sobie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 maja 2015

To boli - kiedyś blisko, teraz sobie obcy ludzie. I trudno, tak musiało być. Nie mam złudzeń, nie mam pretensji, nie czuję nienawiści. Wszystkiego najlepszego, obcy jest mi smak zawiści. Mszczą się słabi. Nawiedzeni chcą Cię zbawić. Czasami duma nie pozwala spraw naprawić. Cóż, czasem granicę ktoś przekracza, a w życiu? Nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca.

Ludzie duszą w sobie gniew... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 maja 2015

Ludzie duszą w sobie gniew, nienawiść, zazdrość, a wypadki chodzą po ludziach. Żyj potem ze świadomością że powiedziałeś coś zbyt ostrego, że ktoś przez ciebie płakał i już nigdy nie przeprosisz, nigdy nie spojrzysz w oczy..

Zmarła 15 letnia dziewczyna.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 maja 2015

Zmarła 15-letnia dziewczyna. Została potrącona przez 37-letnia pijaną kobietę jadącą bez uprawnień. Pytam się dlaczego tak młoda osoba traci życie przez czyjąś głupotę ! Kilka lat wyroku nie wynagrodzi rodzinie straty dziecka ! Nic nie pomoże teraz w załagodzeniu bólu i cierpienia !!

Zbieram myśli  lecz nie mogę wylać... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 maja 2015

Zbieram myśli, lecz nie mogę wylać ich nie ogarniam, ta sytuacja nie sprzyja mi nie potrafię wyrazić swoich uczuć mój stan emocjonalny wciąż tkwi w bezruchu.

Jedno wejście więcej powoduje... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 maja 2015

Jedno wejście więcej powoduje jeszcze większy uśmiech, a obserwowanie moich wpisów powoduję jeszcze większą motywację do prowadzenia tych wpisów.

Jednego dnia bardzo mi go brakuje  a... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 maja 2015

Jednego dnia bardzo mi go brakuje, a następnego dnia mam tyle siły, że potrafię iść przez miasto z uśmiechem na twarzy.

Można wyrzucić z siebie smutek ?... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 maja 2015

Można wyrzucić z siebie smutek ? Potrafisz się wypłakać raz na zawsze ? Kiedyś pewne wydarzenia wywoływały uśmiech na twarzy dziś te miejsca powodują że jestem smutna, też tak masz ? Ta świadomość, że ktoś jest dla ciebie całym światem, a ty dla niego tylko przelotną znajomością ? Życie boli, co nie ?

Powiedz mi ile już straciłeś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 maja 2015

Powiedz mi ile już straciłeś cennych chwil. Ile już zmarnowanych dni. Przestań śnić, wczorajsze błędy dziś nie znaczą nic. Obudź się i zacznij w końcu żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV