głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Świadomość że masz ją sprawia że z dnia na dzień coraz mniej wierzę w siebie. Moja pewność siebie zanika a ja stając przed lustrem mam ochotę zostać w domu i ni

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Świadomość że masz ją sprawia że z dnia na dzień coraz mniej wierzę w siebie. Moja pewność siebie zanika a ja stając przed lustrem mam ochotę zostać w domu i nigdz
Świadomość  że masz ją sprawia... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 kwietnia 2015

Świadomość, że masz ją sprawia, że z dnia na dzień coraz mniej wierzę w siebie. Moja pewność siebie zanika, a ja stając przed lustrem mam ochotę zostać w domu i nigdzie nie wychodzić. W momencie kiedy ogląda się za mną tylu facetów ja czuje się i tak źle bo ciągle myślę, że dla ciebie ona jest lepsza. Dużo się wydarzyło za dużo...

Więc spróbuję zrobić to dobrze... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 kwietnia 2015

Więc spróbuję zrobić to dobrze tym razem. Zacznijmy od początku, Spróbujmy zrobić to dobrze tym razem. To nie koniec, Ale część mnie jest martwa i w ziemi. Ta miłość mnie zabija, Ale ty jesteś tą jedyną. To nie koniec.Wziąłem wszystko, co moglem wziąć I nie mogę czekać. Marnujemy zbyt dużo czasu Będąc silnymi, wytrzymując. Nie mogę pozwolić, by to nas zniszczyło.

Poczekam  aż będziesz musiała... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 kwietnia 2015

Poczekam, aż będziesz musiała odejść. Zrobię tak, byś nigdy się nie dowiedziała. Jak bardzo wszystko zepsułem! Udajemy, że nam nie zależy. To zostawi gdzieś po sobie ślad. Chcesz mi pokazać coś nowego?

Pytanie czy jestem silna bo w końcu... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 kwietnia 2015

Pytanie czy jestem silna bo w końcu przejrzałam na oczy że nie jest mnie wart czy tylko udaje silną a coś wewnątrz mnie krzyczy że wciąż coś co niego czuję ?

Ludzie bywają okropnie fałszywi.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 kwietnia 2015

Ludzie bywają okropnie fałszywi. Gdzie mieści się tyle zawiści, chciwości i kłamstwa w człowieku ? Są mili, a jak się obrócisz to już mówią o tobie rzeczy o których ci się nie śniło. Uważam, że samobójstwo to głupota, ale dziś zdałam sobie sprawę, że ludzie są zdolni odebrać sobie życie kiedy jest źle, kiedy grupa ludzi się nad nim znęca. Człowieka niszczy tylko i wyłącznie drugi człowiek.

I potrzebujesz takiego dnia  w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 kwietnia 2015

I potrzebujesz takiego dnia, w którym nie ma Cię dla nikogo. Przestajesz uzależniać się od portali społecznościowych od posiadania telefonu zawsze przy sobie. Cieszysz się słońcem, papierosem i wolnością... ciszą.

Ze swojej drogi zejdę   będę z... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 kwietnia 2015

Ze swojej drogi zejdę, będę z Tobą. Dokądkolwiek pójdziesz, cokolwiek zrobisz, będę z Tobą. Ty przed Tobą świat, za Tobą ja, a za mną już nikt.

Czy tęskniła byś za mną gdybym... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 kwietnia 2015

Czy tęskniła byś za mną gdybym nie wrócił? Czy żyć beze mnie mogła byś się nauczyć? Czy beze mnie cała układanka by się posypała? Bez Ciebie ja bym oszalał!te słowa nie oddaja tego ile waży strata … kocham Cie najmocniej zaraz wracam.

I nie pozwól mi upaść jeszcze... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 kwietnia 2015

I nie pozwól mi upaść jeszcze niżej. Trzymaj mocno mnie , bo możliwe że to ostatni raz. Nie pozwól mi się bać, że cię strace jeszcze raz ...

Te kilka słów może być droższe... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 kwietnia 2015

Te kilka słów może być droższe niż pieniądze. Słodsze niż cukier i coś, na co dzisiaj mam ochotę. Może być lepsze niż jutro i pojutrze. Chce je tylko usłyszeć, a potem mogę umrzeć.

Kiedy te łzy spływają po twojej... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 kwietnia 2015

Kiedy te łzy spływają po twojej twarzy. Kiedy tracisz coś, czego nie możesz niczym zastąpić. Kiedy kogoś kochasz, ale wszystko idzie na marne. Czy mogłoby być gorzej?

Kiedy robisz  co w twojej mocy  ale... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 kwietnia 2015

Kiedy robisz, co w twojej mocy, ale nie osiągasz celu. Kiedy dostajesz to, co chcesz, ale nie to, co potrzebujesz. Kiedy czujesz się taki zmęczony, ale nie możesz spać. Utknąłeś we wstecznym biegu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV