głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Jestem zazdrosny o deszcz. Który spada na twoją skórę . Jest bliżej niż moje ręce kiedykolwiek były. Jestem zazdrosny o deszcz. Jestem zazdrosny o wiatr . Który

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Jestem zazdrosny o deszcz. Który spada na twoją skórę . Jest bliżej niż moje ręce kiedykolwiek były. Jestem zazdrosny o deszcz. Jestem zazdrosny o wiatr . Który f
Jestem zazdrosny o deszcz.   Który... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 stycznia 2015

Jestem zazdrosny o deszcz. Który spada na twoją skórę . Jest bliżej niż moje ręce kiedykolwiek były. Jestem zazdrosny o deszcz. Jestem zazdrosny o wiatr . Który faluje przez twoje ubrania. Jest bliżej niż twój cień . Jestem zazdrosny o noce , Których nie spędzam z tobą . Zastanawiam się, obok kogo leżysz. Jestem zazdrosny o miłość. Miłość, która była tutaj . Poszła do kogoś innego, by ją dzielić. Bo wszystko co robię to płakanie za twym uśmiechem . Trudno mi powiedzieć, że jestem zazdrosny o to, że , Jesteś szczęśliwa beze mnie.

Dziś bardzo mi smakujesz. Podobają... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 stycznia 2015

Dziś bardzo mi smakujesz. Podobają mi się Twoje oczy, Twój uśmiech, cały Ty. Dziś gdy Cię widzę, moje serce bije szybciej. Dziś uśmiecham się na dźwięk Twojego głosu. Dziś, no właśnie. Dziś...

Są piosenki które niosą z sobą... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 stycznia 2015

Są piosenki które niosą z sobą wiele wspomnień, zbyt wiele. Zmień szybko falę. Nie wracaj do tego co było. Twórz lepszą przyszłość już dziś.

Nadużywałam słowa   przyjaciel... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 stycznia 2015

Nadużywałam słowa ,,przyjaciel" prawda jest taka, że nie miałam jeszcze nikogo takiego kto był przy mnie na dobre i na złe.

Rok 2014 mogę go nazwać w trzech... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 grudnia 2014

Rok 2014 mogę go nazwać w trzech słowach : Łzy i samotność. Mimo że poznałam smak imprez, poznałam nowych ludzi to w głębi byłam zraniona i nieszczęśliwa. Wiele rzeczy bym poprawiła, ale na to już nie mam szans. Sylwester znowu nie jest idealny, ale to chyba świadczy o tym że wszystko przede mną ! Niech 2015 rok będzie bardziej spontaniczny, zdrowszy, dojrzalszy, spokojniejszy, cieplejszy, abym miała więcej sił i wiary, abym nie bała się znów komuś zaufać. Szczęśliwego nowego roku życzę wszystkim ! Abym zawsze miała ze sobą kieszeń pełną promieni słońca - Pocketful_of_sunshine !

10 zasad szczęścia ! 1... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 grudnia 2014

10 zasad szczęścia ! 1) Niezależnie od sytuacji szukaj dobrych stron. 2) Nie patrz w przeszłość. 3) Wyciągaj wnioski z popełnionych błędów. 4) Nie smuć się, że coś się skończyło tylko ciesz się że ci się to przytrafiło. 5) Miej ograniczone zaufanie mimo wszystko. 6) Doceniaj swoich bliskich, spędzaj z nimi szalone chwile. 7) Nigdy nie żałuj tego czego zrobiłeś. 8) Uśmiechaj się, a niekiedy płacz. Masz do tego prawo. 9) Staraj się każdego dnia być lepszą wersją samej siebie. 10) Nigdy się nie poddawaj !

Jaki sylwester taki cały rok ?... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 grudnia 2014

Jaki sylwester taki cały rok ? Znowu 365 dni do dupy ? Nie chce tak... musze wszystko przemyśleć, a może po prostu powinnam się nie przejmować ? Walcz o swoje szczęście dziewczyno ! Nie żyj z ludźmi przy których jesteś smutna. Plany zmieniły się o 180 stopni. Nie jestem przekonana do tego. Jestem negatywnie nastawiona ale może tak miało być ?

Sylwester miał być odskocznią od... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 grudnia 2014

Sylwester miał być odskocznią od przeszłości miał byś lepszy niż ostatni w samotności z podkrążonymi oczami . Jednak życie lubi się komplikować i znów nie mam gdzie spędzić sylwestra, a raczej z kim ...

To że ktoś ma pieniądze nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 grudnia 2014

To że ktoś ma pieniądze nie oznacza, że ma wszystko. To że ktoś chodzi w garniturze nie świadczy że jest kulturalny. To że ktoś jest sam nie oznacza, że jest nieszczęśliwy. To że ktoś jest w związku nie oznacza że jest szczęśliwy !

Nocami świeci ekran  pustkami... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 grudnia 2014

Nocami świeci ekran, pustkami świeci metraż, Usta mi zamknij, ustami swymi odeszłaś, Pękają ramki ze szkła, spadają klamki, Szczękaja zamki we drzwiach, za nimi chwile w pętlach, Za nimi bicie werbla, co podtrzymuje bicie serca, który bije póty ten gra, Za nimi drugi jest świat, który tuli w objęciach, Ta ciemna noc bezsenna, którą wciąż rozświetla ekran. Życie poczuło zazdrość, życie mi Cię wydarło...

W moim innym świecie jest inna... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 grudnia 2014

W moim innym świecie jest inna prawda. Tu ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia. I może dobrze, że los nie postawił na nas. W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania. Choć w moim innym świecie jest inna prawda. Tu ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia. I nawet jeśli miałem rację to już poszłaś. I nigdy się nie dowiem, bo nigdy cię nie spotkam.

Będę walczyła o to  aby było... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 grudnia 2014

Będę walczyła o to, aby było dobrze. Nigdy nie zapomnę tego co było, lecz wyciągnę wnioski. Sprawię, aby Ci który odeszli żałowali jeszcze bardziej że nie wykorzystali szansy. Może nie będę miała siły na zmiany po tygodniu czy miesiącu, ale podniosę się i dalej wytrwale będę dążyła do wyznaczonego celu. Ważne, aby robić coś dla siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV