głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Znów patrzymy na siebie oczyma wyobraźni. Powiem szczerze to już mnie zaczyna drażnić. Romeo musi umrzeć zbyt mocno cię pragnął. Raz wznosiłaś go do góry a raz

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Znów patrzymy na siebie oczyma wyobraźni. Powiem szczerze to już mnie zaczyna drażnić. Romeo musi umrzeć zbyt mocno cię pragnął. Raz wznosiłaś go do góry a raz pros
Znów patrzymy na siebie oczyma... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 luty 2015

Znów patrzymy na siebie oczyma wyobraźni. Powiem szczerze, to już mnie zaczyna drażnić. Romeo musi umrzeć, zbyt mocno cię pragnął. Raz wznosiłaś go do góry, a raz prosto na dno. Byłaś słodkim kłamstwem, a raz gorzką prawdą. Piekłem, niebem, słońcem, deszczem. Dawno temu była płaczem, śmiechem , niewinnością. Grzechem, moim szczęściem i największym pechem. Radością, smutkiem, tlenem, oddechem..

Mimo złych doświadczeń wyciągasz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 luty 2015

Mimo złych doświadczeń wyciągasz pierwszy do kogoś rękę, a ta osoba wbija ci kolejny nóż w plecy.

Chęć posiadania prawdziwego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 luty 2015

Chęć posiadania prawdziwego przyjaciela.

Tak na prawdę boję się ponownie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 luty 2015

Tak na prawdę boję się ponownie zaufać ludziom, oni za bardzo się zmieniają mają inne priorytety, ale co się dziwić w dzisiejszych czasach większość ludzi jest materialistami. Chcę mieć kogoś obok, z nim mogę porozmawiać o problemach, z kim mogę spędzić szalony weekend, do kogo mogę się przytulić i wypłakać. Z drugiej strony wiem, że moja samotność ma dobre strony, kształtuję swój charakter, staję się bardziej samodzielna.

  znudziło  mi się  czekanie   na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 luty 2015

,,znudziło mi się czekanie na ciebie i wszystko o tobie też mi się znudziło tęsknota nie miłość pieprzona samotność to dziwne nudzić się jednocześnie i łudzić że się doczekam to nudne to trudne to niemożliwe"

Jeśli ją znajdę  przyrzekam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 luty 2015

Jeśli ją znajdę, przyrzekam, przyrzekam… Zabiję ją, zabiję ją, ukradła moją przyszłość, zniszczyła moje marzenie. Zabiję ją, zabiję ją, ukradła moją przyszłość kiedy mi cię odebrała. https://www.youtube.com/watch?v=Qhh-MJVWwXY

Ile niewypowiedzianych słów... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 luty 2015

Ile niewypowiedzianych słów przepadła na zawsze. A może ważniejsze były od tych wszystkich wypowiedzianych.

11 przykazań złamanego serca! http:... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 luty 2015

11 przykazań złamanego serca! http://www.temysli.pl/50929/Jedenascie_przykazan_zlamanego_serca.html

Czas mija zaczynasz nowy etap a... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 luty 2015

Czas mija zaczynasz nowy etap a wciąż myślisz o przeszłości. Niszczysz sama swoją psychikę przy ponownym myśleniu o nim. Po co ? Codziennie zadaje sobie to pytanie . Przecież dobrze wiem, że nie warto, ale wiem też że potrzebuje miłości, a w dzisiejszych czasach ciężko poznać kogoś kto nie chce dziewczyny na jedną noc.

Wymiotujesz  tracisz kilkanaście... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 luty 2015

Wymiotujesz, tracisz kilkanaście kilogramów w ciągu kilku dni. Nie masz ochoty jeść. Jakbyś miała anemie. Nie masz ochoty wyjść z łóżka, a co dopiero wyjść z domu. Nie odpisujesz znajomym. Leżysz i płaczesz całymi dniami. Jakbyś miała depresje. Czy miłość można nazwać chorobą ?

Kiedy mnie zobaczyłeś na ulicy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 luty 2015

Kiedy mnie zobaczyłeś na ulicy zaczełeś o mnie myśleć. Mam ci współczuć ? Już nie jestem zaślepiona uczuciem do Ciebie. Ja myśle o Tobie codziennie nawet jak cie nie widze nawet jak wiem że jesteś z nią nawet kiedy milczysz. Zawsze będziesz w mojej pamięci wraz z tym bólem, który mi sprawiłeś.

Ludzie mnie wkurzają  irytują... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 luty 2015

Ludzie mnie wkurzają, irytują, powodują że wątpie w ludzkość jestem rozczarowana, smutna a zarazem potrafie się szyderczo uśmiechać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV