głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Czy teraz cała twoja miłość jest zmarnowana? Więc kim u diabła byłam ja?! Teraz palę wszystkie mosty. A na końcu wszystkich twoich kłamstw... Kto cię będzie koc

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Czy teraz cała twoja miłość jest zmarnowana? Więc kim u diabła byłam ja?! Teraz palę wszystkie mosty. A na końcu wszystkich twoich kłamstw... Kto cię będzie kochać
Czy teraz cała twoja miłość jest... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 kwietnia 2015

Czy teraz cała twoja miłość jest zmarnowana? Więc kim u diabła byłam ja?! Teraz palę wszystkie mosty. A na końcu wszystkich twoich kłamstw... Kto cię będzie kochać? Kto będzie walczył? A Kto upadnie daleko w tyle?

To na prawdę przykre... człowiek... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 kwietnia 2015

To na prawdę przykre... człowiek całe życie szuka tej idealnej dla siebie połówki, a kiedy już ją znajduje, traci ją bardzo szybko, co sprawia mu okropny ból. Rozstanie sprawia że człowiek zamyka się w sobie, odtrąca od siebie ludzi i nie potrafi już nikomu zaufać. To na prawdę przykre, bo nie mamy na to żadnego wpływu.

I przychodzi taki dzień  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 kwietnia 2015

I przychodzi taki dzień, że ocierasz łzy, wstajesz z łóżka i postanawiasz zrobić wszystko, aby być po prostu szczęśliwa. Wiesz, że on zawsze będzie w twoim sercu, ale uświadamiasz sobie, że nie warto ponownie mieć go w życiu.

I znów te uczucie że tylko ja... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 kwietnia 2015

I znów te uczucie że tylko ja tęsknię, że ciepię za nas twoje, że wciąż mam nadzieje. A Ty szybko zapomniałeś, masz ważniejsze sprawy, przestało Ci zależeć jeśli w ogóle kiedykolwiek Ci zależało.

Pogoda synchronizuje się z moimi... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 kwietnia 2015

Pogoda synchronizuje się z moimi uczuciami

Mając doła kopiemy jeszcze... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 31 marca 2015

Mając doła kopiemy jeszcze większy. Pytanie tylko dlaczego ? Po co słuchać smutnych piosenek, zamykać się w sobie i męczyć się wspomnieniami ? Sądzę, że robimy tak bo jest to łatwiejsze. Łatwiej jest usiąść i płakać pytając się dlaczego jest tak źle ? Walka o szczęście wymaga trochę wysiłku, a my nie mamy ochoty zrobić kroku na przód. Zacznijmy pokazywać naszą siłę, a nie ból, smutek i rozczarowanie. Nienawiść to nie siła lecz forma odreagowania na słabość.

Miałaś nie płakać  miałaś być... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 marca 2015

Miałaś nie płakać, miałaś być twarda. Co z Tobą jest. Miałaś nie tęsknić, miałaś już nie śnić. Zapomnieć mnie. Miałaś nie płakać, świat poukładać. Żeby miał sens. Łatwo mówi się - ja wiem.

Zapal mi papierosa i włóż go do... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 marca 2015

Zapal mi papierosa i włóż go do moich ust. Jesteś jedyną osobą, którą chce mieć mnie obok. I mogę wymyślić tysiąc powodów dlaczego. Nie wierzę w ciebie, nie wierzę w ciebie i mnie.Myślę, że uczysz się żyjąc, uczysz się kiedy tracisz miłość.

Nie ma Cię gdy moje życie spada w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 marca 2015

Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół i Nie ma Cię gdy wszystko łamie się na pół i Nie ma Cię i nie wiem już gdzie jesteś, ale dobrze, Że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce. Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół i Nie ma Cię gdy wszystko łamie się na pół . Ale kocham Cię, kocham, wciąż Cię kocham, kur** I nie znam już innych słów, to jest zbyt trudne.

Tak bardzo chciałbym  żeby jutro... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 30 marca 2015

Tak bardzo chciałbym, żeby jutro mogło się to zmienić. Żebym mógł dać Ci, to co chcę Ci dawać i dostać to od Ciebie. Tak bardzo chciałem dzisiaj Ci powiedzieć, że Mówię Ci co chcesz usłyszeć i mówię to dla Ciebie. Tak mocno chciałem Twoich oczu, Twojej skóry . Tak bardzo chciałem Twoich dłoni, tak mocno czułem to. Tak bardzo chciałem obok być, nie myśląc ile to kosztuje. Tak mocno czułem to, tak bardzo byłaś mi potrzebna.Tak bardzo chciałem być potrzebny Ci, Niezbędny tak jak Ty mi do dziś. Tak bardzo byłaś jedna, jak nigdy, nigdy nikt. Tak bardzo mocno chciałem z Tobą żyć. Tak mocno byłem pewny, czekałem kiedy powiesz mi. Że jesteś dla mnie, jesteś ze mną, że ja i Ty. To coś, co jest na pewno, że jest naprawdę. Że to co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne i…

Funkcjonowałam normalnie mimo że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 marca 2015

Funkcjonowałam normalnie mimo że tak mnie skrzywdził. Wiadomo miałam gorsze dni wspominałam i tęskniłam. Teraz kiedy jest obok ciesze się ale nie potrafię zaufać jak wcześnie. Przekraczacie granice rozmowy mimo że wiecie że to błąd ale uczucie stało się silniejsze. Kiedy z dnia na dzień wasz kontakt blednie twoje funkcjonowanie się cholernie zaburza.

Dlaczego wszystko jest takie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 marca 2015

Dlaczego wszystko jest takie skomplikowane ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV