głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Ten świat jest jakiś pojebany dziś nie sądzisz ? Ty jesteś tam ja jestem tu nie wiem co trzeba zrobić już. Chciałbym dziś mieć już pod nogami pewny grunt. Żyć z

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Ten świat jest jakiś pojebany dziś nie sądzisz ? Ty jesteś tam ja jestem tu nie wiem co trzeba zrobić już. Chciałbym dziś mieć już pod nogami pewny grunt. Żyć z Tob
Ten świat jest jakiś pojebany dziś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 grudnia 2014

Ten świat jest jakiś pojebany dziś, nie sądzisz ? Ty jesteś tam, ja jestem tu, nie wiem co trzeba zrobić już. Chciałbym dziś mieć już pod nogami pewny grunt. Żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już.. Ten świat jest jakiś nienormalny dziś. To miejsce, ten kraj, ten kryzys. A w tym wszystkim ja i Ty. Chciałbym już wiedzieć, że dobrze wiem jak mamy żyć. Lecz dobrze wiem, nie ma nic, jak ja i Ty.

Założyła bluzę  zamknęła drzwi... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 grudnia 2014

Założyła bluzę, zamknęła drzwi od pokoju, włączyła muzykę, zgasiła światło, położyła się na łóżku i owineła kocem zawijając się przy tym w kłębek. Zaczęła płakać, łzy leciały jedna po drugiej. Przypomniała sobie wszystkie chwile spędzione z nim. Płakała coraz mocniej, aż zaczęła się trząść. Była świadoma, że jego już nie ma. Leżała z telefonem patrząc co minutę czy nie dostała od niego wiadomości . Otworzyła okno, usiadła na parapecie i odpaliła papierosa. Myślała o wszytskich kłótniach, słowach puszczanych na wiatr, obietnicach i obelgach. To dodawało jej sił a zarazem uspokajało, lecz tylko na chwilę. Wróciła do łóżka i zaczęła płakać. Czuła się coraz gorzej czuła okropną pustkę, z którą nie dawała sobie rady.

Słowa tracą sens  ciało podpowiada... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 grudnia 2014

Słowa tracą sens, ciało podpowiada, że nie może już biec za sercem co mknie.Nie potrafię się zamknąć nawet kiedy wiem i rozumiem że warto i ciągle nie potrafię zasnąć kiedy zastanawiam się, Czy u Ciebie światło zgasło już. Mam dość słów nieznaczących nic, choć wyglądających nieźle może czas zamknąć ten rozdział, skoro nie potrafię powiedzieć Ci kim dla mnie jesteś..

Scarlett  mało mam  Przestrzeni i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 grudnia 2014

Scarlett, mało mam Przestrzeni i oddechu Mało mam Scarlett, mało mam przez ciebie brak spokoju w sobie mam.

Niepewności stan ogarnął mnie. Nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 grudnia 2014

Niepewności stan ogarnął mnie. Nie potrafię czuć, nie potrafię chcieć. Nie dogonisz myśli, których sama gubię sens. !!!!! https://www.youtube.com/watch?v=CX5VKRMH_94

W końcu doszłam do wniosku  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 grudnia 2014

W końcu doszłam do wniosku, że koniec z użalaniem się nad sobą ! Straciłam za dużo czasu na składanie mojego serca w całość. Czas leci zbyt szybko. Trzeba cieszyć się każdą chwilą !

Kiedy powiedział mi  że nigdy nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 grudnia 2014

Kiedy powiedział mi, że nigdy nie będę lepsza od jego nowej dziewczyny z którą mnie zdradzał uświadomiłam sobię, że już nie chcę być lepsza. Jestem jaka jestem i dla kogoś innego będę to najlepszą, a ty wtedy będziesz patrzał jak rozkwitam w jego ramionach.

Znów mam ochotę  a może potrzebę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 grudnia 2014

Znów mam ochotę, a może potrzebę spakować kilka rzeczy do torby i wyjechać. Gdziekolwiek do nowego miejsca, ale cichego. Usiąść na krawężniku z papierosem w ustach i słuchawkach w uszach.

Miałam nadzieję  że naprawdę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 grudnia 2014

Miałam nadzieję, że naprawdę chcesz to wszystko naprawić. Nadzieje matką głupich. Nic nowego. Znów zostałam sama, znów płaczę. A chciałam po prostu Cię odzyskać...

Bo kiedyś moje serce może być... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 grudnia 2014

Bo kiedyś moje serce może być zamknięte furtką.

Sa­mot­ność sprawia  że stajemy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 grudnia 2014

Sa­mot­ność sprawia, że stajemy się bardziej surowi dla siebie samych, a łagodniejsi dla innych. Jed­no i dru­gie, czyni nasz charakter lepszym.Nie pozwól, by inni przejęli nad Tobą kontrolę. Masz kontrolę nad swoimi emocjami. Ty decydujesz jak się zachowasz.

Nie wiem co mam teraz zrobić... wiec... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 grudnia 2014

Nie wiem co mam teraz zrobić... wiec postawam sie być naprawde szczęśliwa bez ciebie !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV