głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine I nie pozwól mi upaść jeszcze niżej. Trzymaj mocno mnie bo możliwe że to ostatni raz. Nie pozwól mi się bać że cię strace jeszcze raz ... Te kilka słów może być

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
I nie pozwól mi upaść jeszcze niżej. Trzymaj mocno mnie bo możliwe że to ostatni raz. Nie pozwól mi się bać że cię strace jeszcze raz ...
I nie pozwól mi upaść jeszcze... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 kwietnia 2015

I nie pozwól mi upaść jeszcze niżej. Trzymaj mocno mnie , bo możliwe że to ostatni raz. Nie pozwól mi się bać, że cię strace jeszcze raz ...

Te kilka słów może być droższe... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 kwietnia 2015

Te kilka słów może być droższe niż pieniądze. Słodsze niż cukier i coś, na co dzisiaj mam ochotę. Może być lepsze niż jutro i pojutrze. Chce je tylko usłyszeć, a potem mogę umrzeć.

Kiedy te łzy spływają po twojej... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 kwietnia 2015

Kiedy te łzy spływają po twojej twarzy. Kiedy tracisz coś, czego nie możesz niczym zastąpić. Kiedy kogoś kochasz, ale wszystko idzie na marne. Czy mogłoby być gorzej?

Kiedy robisz  co w twojej mocy  ale... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 kwietnia 2015

Kiedy robisz, co w twojej mocy, ale nie osiągasz celu. Kiedy dostajesz to, co chcesz, ale nie to, co potrzebujesz. Kiedy czujesz się taki zmęczony, ale nie możesz spać. Utknąłeś we wstecznym biegu.

Mówisz  że ci przykro  tą twarzą... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 kwietnia 2015

Mówisz, że ci przykro, tą twarzą anioła. Mamisz mnie gdy tylko chcesz. Podczas gdy ja chodziłam w tą i z powrotem przez cały czas. Bo szczerze w Ciebie wierzyłam. Czekałam, a kolejne dni powoli mijały. Głupia dziewczyna, powinnam była wiedzieć. Że nie jestem księżniczką, a to nie jest bajka. Byłam marzycielką, zanim się zjawiłeś i mnie zraniłeś. Teraz już jest za późno dla ciebie by powrócić.

DZIEWCZYNY ! Wiem  że niekiedy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 kwietnia 2015

DZIEWCZYNY ! Wiem, że niekiedy ciężko nam jest się podnieść, bo życie nie raz kopie nas po dupie coraz to mocniej. Jeśli uważasz, że straciłaś miłość życia i już nie będzie tak jak kiedyś przestań w tym momencie tak myśleć ! Gdyby to była prawdziwa miłość to trwałaby do dnia dzisiejszego. Przekonałam się co to miłość, ból i rozstanie. Wiem, że każdy ma taki dzień że chce zostać w domu że nie wierzy w siebie, a innego dnia jest w stanie góry przenosić. Dziewczyno mówię Ci że nie warto płakać. Jeśli przejmujesz się takim dupkiem, który spowodował że płakałaś to świadczy to tylko o Tobie. Ciężko się podnieść, zacząć nowy etap, często same siebie pogrążamy wspomnieniami. Zmień swoją codzienność zmień siebie spraw że robisz coś dla własnego szczęścia. Może być ciężko nawet bardzo, ale wiem że dasz radę, bo jesteś silna. Jeśli tu jesteś i to czytasz to jestem pewna że jesteś cholernie silna i mimo ran pokochasz ponownie życie !

Emocji nie jest tak trudno... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 kwietnia 2015

Emocji nie jest tak trudno pożyczyć. Gdy miłość jest słowem, którego nigdy się nie nauczyłeś. I w pokoju pełnym pustych butelek. Jeśli nie dasz mi czego chcę. Wtedy dostaniesz to, na co zasługujesz. Kiedy wyłączasz światła. W mych oczach pojawiają się gwiazdki. Czy to miłość? Może kiedyś. W głowie mam scenę. Nie jestem pewna, jak to się skończy. Czy to miłość?

W poszukiwaniu szczęścia.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 kwietnia 2015

W poszukiwaniu szczęścia. Przemierzamy cały świat. Przemierzamy wszechświat. Dobijamy do bram i tam oczekujemy wejścia. Cały ten świat jest u stóp nam.

'A gdy wbiłeś mi sztylet w serce... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 kwietnia 2015

'A gdy wbiłeś mi sztylet w serce, zobojętniałam, Zobojętniałam na twoje ręce i oczy, Na wszystkie sny, w których byłeś głównym bohaterem, Zobojętniałam, zobojętniałam tam, w głębi. A dla Ciebie, drogi powrotnej do mnie, już nie ma, Żaden autobus, żaden tramwaj, czy samolot, nie zabierze Cię z powrotem do mojego serca. Już za późno, Wszystko zniszczyłeś, bo kochać nie umiesz, A twoje piękne słowa nic nie znaczą, Bo miłość nie jest głupią gadaniną, lecz czynem. I jakoś tak, pakuję swoje tętno, usta i ramiona, Bo to pierwsze już nigdy nie podskoczy na twój widok, to drugie już Cię nie uratuje od świata, a to trzecie przestało być twoim domem. Pakuję je i odchodzę od Ciebie.' - Luna

Dam Ci jeszcze ostatnią szansę na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 kwietnia 2015

Dam Ci jeszcze ostatnią szansę na przytulenie mnie Jeśli podarujesz mi ostatniego papierosa. Chcę tylko zapomnieć. Każdy odnajdzie swoje własne lekarstwo na samotność.

Wiem że wiele razy mówiłam bądź... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 kwietnia 2015

Wiem że wiele razy mówiłam bądź pisałam tutaj o nowym etapie o braku sił, łzach, a zarazem o motywacji o oddzieleniu przeszłości grubą linią. Mijają dni, tygodnie, miesiące a sumie 16 miesięcy bez niego. Czy tak na prawdę bez niego ? Były myśli, spotkania, smsy, pocałunki, obietnice. No właśnie były, nic się nie zmieniło. Więc może czas wziąć to życie we własne ręce. Nikt nie wróci mi tego czasu, niestety. Mam nadzieję, że jutro wstanę z uśmiechem na twarzy oraz z siłą aby zrobić krok do przodu. Wiem, że nie będzie łatwo, ale nie mogę się poddać nie tym razem. Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej. Nie poddawaj się, dziewczyno.

Jutro będzie lepiej...  Jutro... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 5 kwietnia 2015

Jutro będzie lepiej... Jutro zmienię coś, zmienię siebie, Jutro wstanie nowy dzień, Życie nowy obierze bieg - jutro. Jeszcze nie dziś, daj chwilę, moment, Jeszcze zapalę papierosa i koniec z tytoniem.Bo każdy dzień niesie kolejną szanse...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV