głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Nie jest tak że możesz mieć mnie na jakiś czas Na jakiś czas porzucić po czasie znowu mnie brać. Jak zabawkę sorry ale nie myśl nad nami Czy przyjaźń czy miłość

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Nie jest tak że możesz mieć mnie na jakiś czas Na jakiś czas porzucić po czasie znowu mnie brać. Jak zabawkę sorry ale nie myśl nad nami Czy przyjaźń czy miłość
Nie jest tak  że możesz mieć mnie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 listopada 2014

Nie jest tak, że możesz mieć mnie na jakiś czas, Na jakiś czas porzucić, po czasie znowu mnie brać. Jak zabawkę, sorry, ale nie myśl nad nami, Czy przyjaźń, czy miłość, bo to bardzo rani.Sorry, ale nie chcę więcej, nie chcę więcej cierpieć. Ja to pieprzę, spójrz w kalendarz, przypomnij sobie, Zakreśl na nim dni, kiedy byłem przy Tobie, Kiedy było nam dobrze, kiedy mówiłaś, że kochasz, Że będzie tak zawsze, że nie będzie końca.Ja? Ja tylko tęsknię nocami, Ty wolałaś mnie w tych chwilach zostawić. Nie jesteśmy dziećmi, miłość to nie jest zabawa, Pytam się tylko, po co były te wszystkie starania? Tak, masz rację, popełniłem wiele błędów, Ale byłem przy Tobie, a Ty byłaś w moim sercu, Tak, nic nie dzieje się przypadkiem,Czym zawiniłem? Nie moja wina, Że kolejna łza spływa, to tylko to co jest w środku, To takie serduszko, biło dla Ciebie od początku, Teraz i tak Cię to nie obchodzi. Pewnie zaraz spytasz, czy jest jeszcze jakaś szansa, Patrzę w Twoje spojrzenie, i wiem co jest szczere..

Tęskniłam za nim  chciałam go obok... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 29 listopada 2014

Tęskniłam za nim, chciałam go obok, przytulić i pocałować, lecz teraz kiedy jest blisko istnieje między nami niewidzialna bariera, która jest zbudowana ze smutku, łez, żalu, kłamstw. Mimo że nie zgasło to uczucie w nas to i tak ten mur jest silniejszy..

Pokonam sztorm kiedy jesteś obok.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 listopada 2014

Pokonam sztorm kiedy jesteś obok. Uzupełniasz sobą, mnie.

Potrzebowałeś aż tyle czasu aby... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 27 listopada 2014

Potrzebowałeś aż tyle czasu aby zatęsknić i mnie docenić. Czemu tylko mówisz i nic nie robisz. Nie walczysz a podobno ciągle myślisz.. znów zmieniasz moją codzienność o 180 stopni.

Nie wiem co myśleć. Chcę Cię... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 listopada 2014

Nie wiem co myśleć. Chcę Cię blisko a zarazem nie potrafię Ci znów zaufać. Złamałeś moje serce, może teraz zrobisz to samo...

Nie jesteś warta smutku.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 listopada 2014

Nie jesteś warta smutku. Zasługujesz na coś więcej niż samotność.

I powiesz mi  że tak naprawdę nic... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 listopada 2014

I powiesz mi, że tak naprawdę nic się nie stało, I powiesz mi, że to, co między nami jest, I powiesz mi, że nigdy już nie będzie nas mało, I powiesz mi, że kochasz mnie…

Znów pojawiłeś się w moim życiu.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 listopada 2014

Znów pojawiłeś się w moim życiu. Przecież miałeś odejść ! Lubisz robić mi nadzieje i zostawiać ? Znów mętlik w głowie. Co mam do stracenia ? Lecz czy w ogóle mogę coś zyskać ?

Nie wiem  nie jestem pewien. Nie wiem... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 listopada 2014

Nie wiem, nie jestem pewien. Nie wiem czy spotkamy się w niebie.

Czy Twoje usta będą pamiętać smak... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 listopada 2014

Czy Twoje usta będą pamiętać smak mej miłości ? Jak szybko zapomnisz o tym smaku ? Czy zasmakujesz innej miłości, która będzie dla Ciebie ważniejsza niż poprzednia ? Ja nie poczułam innego smaku, na ustach mimo czasu wciąż jest ten sam smak ! Smak, którego chce się pozbyć, a zarazem nienawidzę.

Musisz dać rade kiedy życie rzuca... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 listopada 2014

Musisz dać rade kiedy życie rzuca ci kłody pod nogi. Musisz przetrwać, bo w końcu wszystko będzie dobrze. Wtedy będziesz cieszył się dwa razy bardziej i docenisz to co dobre.

On zdradził i odszedł.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 listopada 2014

On zdradził i odszedł. Przyjaciółka była, lecz gdy poznała inna przyjaciółkę odeszła. Są chwile w których serce pęka na pół. Moje już raz pękło. Dziś pęka na jeszcze mniejsze kawałeczki..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV