głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Ludzie bywają okropnie fałszywi. Gdzie mieści się tyle zawiści chciwości i kłamstwa w człowieku ? Są mili a jak się obrócisz to już mówią o tobie rzeczy o który

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Ludzie bywają okropnie fałszywi. Gdzie mieści się tyle zawiści chciwości i kłamstwa w człowieku ? Są mili a jak się obrócisz to już mówią o tobie rzeczy o których ci si
Ludzie bywają okropnie fałszywi.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 kwietnia 2015

Ludzie bywają okropnie fałszywi. Gdzie mieści się tyle zawiści, chciwości i kłamstwa w człowieku ? Są mili, a jak się obrócisz to już mówią o tobie rzeczy o których ci się nie śniło. Uważam, że samobójstwo to głupota, ale dziś zdałam sobie sprawę, że ludzie są zdolni odebrać sobie życie kiedy jest źle, kiedy grupa ludzi się nad nim znęca. Człowieka niszczy tylko i wyłącznie drugi człowiek.

I potrzebujesz takiego dnia  w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 kwietnia 2015

I potrzebujesz takiego dnia, w którym nie ma Cię dla nikogo. Przestajesz uzależniać się od portali społecznościowych od posiadania telefonu zawsze przy sobie. Cieszysz się słońcem, papierosem i wolnością... ciszą.

Ze swojej drogi zejdę   będę z... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 kwietnia 2015

Ze swojej drogi zejdę, będę z Tobą. Dokądkolwiek pójdziesz, cokolwiek zrobisz, będę z Tobą. Ty przed Tobą świat, za Tobą ja, a za mną już nikt.

Czy tęskniła byś za mną gdybym... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 kwietnia 2015

Czy tęskniła byś za mną gdybym nie wrócił? Czy żyć beze mnie mogła byś się nauczyć? Czy beze mnie cała układanka by się posypała? Bez Ciebie ja bym oszalał!te słowa nie oddaja tego ile waży strata … kocham Cie najmocniej zaraz wracam.

I nie pozwól mi upaść jeszcze... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 kwietnia 2015

I nie pozwól mi upaść jeszcze niżej. Trzymaj mocno mnie , bo możliwe że to ostatni raz. Nie pozwól mi się bać, że cię strace jeszcze raz ...

Te kilka słów może być droższe... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 kwietnia 2015

Te kilka słów może być droższe niż pieniądze. Słodsze niż cukier i coś, na co dzisiaj mam ochotę. Może być lepsze niż jutro i pojutrze. Chce je tylko usłyszeć, a potem mogę umrzeć.

Kiedy te łzy spływają po twojej... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 kwietnia 2015

Kiedy te łzy spływają po twojej twarzy. Kiedy tracisz coś, czego nie możesz niczym zastąpić. Kiedy kogoś kochasz, ale wszystko idzie na marne. Czy mogłoby być gorzej?

Kiedy robisz  co w twojej mocy  ale... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 kwietnia 2015

Kiedy robisz, co w twojej mocy, ale nie osiągasz celu. Kiedy dostajesz to, co chcesz, ale nie to, co potrzebujesz. Kiedy czujesz się taki zmęczony, ale nie możesz spać. Utknąłeś we wstecznym biegu.

Mówisz  że ci przykro  tą twarzą... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 kwietnia 2015

Mówisz, że ci przykro, tą twarzą anioła. Mamisz mnie gdy tylko chcesz. Podczas gdy ja chodziłam w tą i z powrotem przez cały czas. Bo szczerze w Ciebie wierzyłam. Czekałam, a kolejne dni powoli mijały. Głupia dziewczyna, powinnam była wiedzieć. Że nie jestem księżniczką, a to nie jest bajka. Byłam marzycielką, zanim się zjawiłeś i mnie zraniłeś. Teraz już jest za późno dla ciebie by powrócić.

DZIEWCZYNY ! Wiem  że niekiedy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 kwietnia 2015

DZIEWCZYNY ! Wiem, że niekiedy ciężko nam jest się podnieść, bo życie nie raz kopie nas po dupie coraz to mocniej. Jeśli uważasz, że straciłaś miłość życia i już nie będzie tak jak kiedyś przestań w tym momencie tak myśleć ! Gdyby to była prawdziwa miłość to trwałaby do dnia dzisiejszego. Przekonałam się co to miłość, ból i rozstanie. Wiem, że każdy ma taki dzień że chce zostać w domu że nie wierzy w siebie, a innego dnia jest w stanie góry przenosić. Dziewczyno mówię Ci że nie warto płakać. Jeśli przejmujesz się takim dupkiem, który spowodował że płakałaś to świadczy to tylko o Tobie. Ciężko się podnieść, zacząć nowy etap, często same siebie pogrążamy wspomnieniami. Zmień swoją codzienność zmień siebie spraw że robisz coś dla własnego szczęścia. Może być ciężko nawet bardzo, ale wiem że dasz radę, bo jesteś silna. Jeśli tu jesteś i to czytasz to jestem pewna że jesteś cholernie silna i mimo ran pokochasz ponownie życie !

Emocji nie jest tak trudno... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 kwietnia 2015

Emocji nie jest tak trudno pożyczyć. Gdy miłość jest słowem, którego nigdy się nie nauczyłeś. I w pokoju pełnym pustych butelek. Jeśli nie dasz mi czego chcę. Wtedy dostaniesz to, na co zasługujesz. Kiedy wyłączasz światła. W mych oczach pojawiają się gwiazdki. Czy to miłość? Może kiedyś. W głowie mam scenę. Nie jestem pewna, jak to się skończy. Czy to miłość?

W poszukiwaniu szczęścia.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 kwietnia 2015

W poszukiwaniu szczęścia. Przemierzamy cały świat. Przemierzamy wszechświat. Dobijamy do bram i tam oczekujemy wejścia. Cały ten świat jest u stóp nam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV