głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine W moim innym świecie jest inna prawda. Tu ciebie nie ma to tylko wyobraźnia. I może dobrze że los nie postawił na nas. W tym czego szukam nie ma nic prócz rozcz

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
W moim innym świecie jest inna prawda. Tu ciebie nie ma to tylko wyobraźnia. I może dobrze że los nie postawił na nas. W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczar
W moim innym świecie jest inna... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 grudnia 2014

W moim innym świecie jest inna prawda. Tu ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia. I może dobrze, że los nie postawił na nas. W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania. Choć w moim innym świecie jest inna prawda. Tu ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia. I nawet jeśli miałem rację to już poszłaś. I nigdy się nie dowiem, bo nigdy cię nie spotkam.

Będę walczyła o to  aby było... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 grudnia 2014

Będę walczyła o to, aby było dobrze. Nigdy nie zapomnę tego co było, lecz wyciągnę wnioski. Sprawię, aby Ci który odeszli żałowali jeszcze bardziej że nie wykorzystali szansy. Może nie będę miała siły na zmiany po tygodniu czy miesiącu, ale podniosę się i dalej wytrwale będę dążyła do wyznaczonego celu. Ważne, aby robić coś dla siebie.

Ty nie mów  że mnie kochasz  to nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 grudnia 2014

Ty nie mów, że mnie kochasz, to nie ma sensu, miłość ma gnać w przód, a my stoimy w miejscu.Popatrz jak ciężko nam żyć obok siebie, w świecie, gdzie tak często jedno o drugim nic nie wie.Gubię się tutaj, nawet po tylu latach, wciąż twierdzę, że upadł świat i nie ma świata, w którym ja mogę żyć tak zupełnie bez obaw, Ty nie mów, że kochasz do miłości długa droga.Nie mów, że mnie kochasz, miłość to pułapka, nie widzisz w mych oczach nic, to tylko maska. Ja stoję znów sam, bo nie chcę uciekać , i dalej w to gram, chociaż nie wiem, co mnie czeka.

  Dobrze mi z tym co mam  choć... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 grudnia 2014

,,Dobrze mi z tym co mam, choć przede mną znowu pusty dom. Odejdź już, schowaj żal, przecież wszystko zabrał nam los. Dobrze mi, nie chce zmian, nie namówisz mnie kolejny raz. Dobrze jest, jedno wiem, że już nigdy nie wrócę tam"

Jedna ważna rzecz ! Doceniajcie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 grudnia 2014

Jedna ważna rzecz ! Doceniajcie swoich rodziców, nie ważne czy marudzą czy strasza czy karają czy nie pomagają czy mają nałóg ważne że są ! Mówienie do nich ,,starzy" to szczyt chamstwa, i głupoty. Doceniajcie jeśli macie bo inni ich nie mają ...

Wesołych świąt. Dużo uśmiechu.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 grudnia 2014

Wesołych świąt. Dużo uśmiechu. Bliskich obok nas w te święta. Zero zmartwień. Postanowień noworocznych i siły w ich realizacji Szalonego sylwestra ale z rozsądkiem. Aby nowy rok był lepszy abyśmy my byli lepsi.

To nie tak  że odszedłem  nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 grudnia 2014

To nie tak, że odszedłem, nie możesz wiedzieć o tym. Nie masz prawa o tym wiedzieć, wywołuję Ciebie w nocy. Jesteś tylko zdjęciem, a może dosyć mam pytania siebie. Jasne, marzę o tym żeby tego tak nie skończyć, wiesz ? Całe szczęście powoli, jedyne o czym teraz myślę. To naprawić błędy, które wyrządziłem. Daj mi siłę, uwierz, to co mówię jest prawdziwe. A ty jak żyjesz?

Ludzie wpadają w depresję i myślą... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 grudnia 2014

Ludzie wpadają w depresję i myślą o śmierci. Prawda jest taka że mamy tylko jedno życie i już nigdy nas tu nie będzie, czy ktokolwiek będzie pamiętał, że była taka osoba jak ja ? Ludzie gubią sens życia, a ich wartości stają się coraz bardziej próżne i materialne. Myślą o odejściu z tego świata, a na łożu śmierci krzyczeliby ze łzami w oczach,że nie chcą umierać. Mamy tylko jedno życie i powinniśmy starać się je ulepszać każdego dnia ! Coraz to bardziej i bardziej !

Kolejna osoba stwierdziła  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 grudnia 2014

Kolejna osoba stwierdziła, że poznała kogoś bardziej wartościowego niż ja. Jestem wrażliwa cholernie wrażliwa ! Dlatego kolejny raz wybuchłam płaczem. Rozmowa z kimś kogo nie znasz za dobrze wpływa na ciebie uspokajająco, poznajesz inny punkt widzenia. Rady brzmią tak łatwo i myślę sobie : przecież dam rade, mogło być gorzej. Musze myśleć pozytywnie i czekać aż wszystko samo się potoczy. Chyba to nie jest samotność, to czas w którym powinnam się skupić na sobie, na swoich marzeniach !

Czy nie chcesz kogoś do kochania?... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 grudnia 2014

Czy nie chcesz kogoś do kochania? Czy nie potrzebujesz kogoś do kochania? Czy nie kochałbyś kogoś do kochania? Lepiej znajdź kogoś do kochania !

Kiedy prawda okazuje się .  Być... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 grudnia 2014

Kiedy prawda okazuje się . Być kłamstwem . I cała radość . Wewnątrz ciebie umiera.

Znów byłam obok Ciebie. Jak mnie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 grudnia 2014

Znów byłam obok Ciebie. Jak mnie objąłeś poczułam jak drobne części mojego serca łączą się w jedno szybko bijące serce. Twój pocałunek w czoło, dał mi tyle poczucia bezpieczeństwa, które już dawno gdzieś zniknęło. W tańcu patrzałam w Jego oczy, co sprawiało że czułam się wyjątkowa. Jak nagle w tańcu mocno przyciągnąłeś mnie do siebie pomyślałam o zmarnowanej kiedyś szansie na bycie Twoją albo nigdy nie danej szansie na bycie razem, albo po prostu oboje za dużo wypiliśmy ....

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV