głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Jest taki pewien rodzaj smutku od którego można się uzależnić. Jak pogodzenie się z końcem . Co jakiś czas myślę o czasach gdy byliśmy razem. Jak wtedy powiedzi

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Jest taki pewien rodzaj smutku od którego można się uzależnić. Jak pogodzenie się z końcem .
Jest taki pewien rodzaj smutku  od... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 marca 2015

Jest taki pewien rodzaj smutku, od którego można się uzależnić. Jak pogodzenie się z końcem .

Co jakiś czas myślę o czasach  gdy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 marca 2015

Co jakiś czas myślę o czasach, gdy byliśmy razem. Jak wtedy powiedziałaś, że jesteś tak szczęśliwa, iż mogłabyś umrzeć. Wmawiałem sobie, że to właśnie ty jesteś mi przeznaczona. Jednak czułem się taki samotny w twoim towarzystwie. Ale to była miłość a jej ból wciąż pamiętam.

Jeśli to ostatni w życiu dzień.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 marca 2015

Jeśli to ostatni w życiu dzień. Jeśli jutra nie ma być na pewno. Z każdym łykiem żal mi coraz mniej. Jest mi doskonale wszystko jedno. Jeśli to ostatni w życiu dzień. Jeśli jutra nie ma być na pewno. Z każdym łykiem żal mi coraz mniej. Wiem, że dzisiaj tańczysz tylko ze mną.

I nagle coś się zmienia. Ból... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 marca 2015

I nagle coś się zmienia. Ból przemija, a mimo strachu podejmujesz ryzyko.

Nie zobaczysz Go już pewnie nigdy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 marca 2015

Nie zobaczysz Go już pewnie nigdy więcej, gdy… Wstanie i odejdzie. Nie zrozumiesz, chociaż chciałabyś przecież i… możesz wyrwać Mu serce, lecz…Nie zawsze wszystko się układa wprost idealnie, czasem trzeba się zgubić, by znów się odnaleźć. Przepraszam, że robię to tak nagle, lecz nie widzę tutaj miejsca na jeszcze jedną szansę, Przepraszam, żegnaj.

Zabierz moje myśli.  I zabierz mój... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 marca 2015

Zabierz moje myśli. I zabierz mój ból. Jak pusta butelka zbiera deszcz. Zabierz moją przeszłość. I zabierz moje grzechy. Jak pusty żagiel zbiera wiatr. Wylecz mnie, wylecz... I powiedz mi, że niektóre rzeczy przetrwaly. https://www.youtube.com/watch?v=zVxdY4rWIlQ

Cóż  ja nigdy nie chciałabym... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 marca 2015

Cóż, ja nigdy nie chciałabym widzieć cię smutnego, Myślałam, że pragniesz dla mnie tego samego. Do widzenia, mój niedoszły ukochany, Do widzenia, pozbawiony nadziei śnie... Staram się o tobie nie myśleć. Czy nie mógłbyś po prostu pozwolić mi...być? Żegnam, moja nieszczęśliwa miłości, Odwracam się do ciebie plecami. Powinnam była wiedzieć, że przyniesiesz mi ból serca. Niedoszli ukochani zawsze tak robią.

Nie ma słów  które zniszczą Cię... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 marca 2015

Nie ma słów, które zniszczą Cię we mnie. Przenoszę się do miejsc, w których mam Cię. Na zawsze, jesteś dla mnie. Twój obraz w mojej głowie nie zgaśnie, Nie zgaśnie, nie wyblaknie. Zachowam Cię już w sercu na zawsze, Na zawsze, jesteś dla mnie. I zostań już. Zbyt wielu chwil żałuję dziś. Wolałbym z papieru lub kamienia być. Mam w głowie szał i w oczach strach, Bo nawet w moim śnie już nie ma śladu nas.

Możliwe  że ja jestem tym jedynym.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 marca 2015

Możliwe, że ja jestem tym jedynym. Możliwe, że ty jesteś tą jedyną. I nie pozwól nigdy mi. Upaść jeszcze niżej. Trzymaj mocno mnie. Bo możliwe, że to ostatni raz. I nie pozwól mi się bać. Że cię stracę jeszcze raz. Wszystkim czym jestem. Wszystkim czym jestem. Jestem Twój.

Proszę spraw by co odległe.  Stało... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 marca 2015

Proszę spraw by co odległe. Stało się znów bliskie nam. Spraw, by to co nie po drodze. Dało siłę w naszych dniach. Chcę być tym kim chciałaś abym kiedyś był. Oddam wszystko to co mam. By spróbować jeszcze raz.

Proszę kochaj mnie z całych sił.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 marca 2015

Proszę kochaj mnie z całych sił. Kiedy już nie będzie mnie. Proszę myśl o mnie dobrze. Gdy obudzisz się. Jest na świecie takie miejsce. Które w sercu mam. W ciemności znajdziesz światło. Które przed tobą chowam.

Prawda jest taka  że kiedy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 marca 2015

Prawda jest taka, że kiedy potrzebujemy pomocy to możemy ją otrzymać od obcych osób. Bliscy niekiedy tak na prawdę nie są naszymi przyjaciółmi. To miłe kiedy obca osoba bezinteresownie chce pomóc, jest to miłe ponieważ jest to mało spotykana sytuacja że ktoś komuś pomaga i na dodatek bezinteresownie w dzisiejszych czasach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV