głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Wymiotujesz tracisz kilkanaście kilogramów w ciągu kilku dni. Nie masz ochoty jeść. Jakbyś miała anemie. Nie masz ochoty wyjść z łóżka a co dopiero wyjść z domu

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Wymiotujesz tracisz kilkanaście kilogramów w ciągu kilku dni. Nie masz ochoty jeść. Jakbyś miała anemie. Nie masz ochoty wyjść z łóżka a co dopiero wyjść z domu. Nie o
Wymiotujesz  tracisz kilkanaście... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 15 luty 2015

Wymiotujesz, tracisz kilkanaście kilogramów w ciągu kilku dni. Nie masz ochoty jeść. Jakbyś miała anemie. Nie masz ochoty wyjść z łóżka, a co dopiero wyjść z domu. Nie odpisujesz znajomym. Leżysz i płaczesz całymi dniami. Jakbyś miała depresje. Czy miłość można nazwać chorobą ?

Kiedy mnie zobaczyłeś na ulicy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 luty 2015

Kiedy mnie zobaczyłeś na ulicy zaczełeś o mnie myśleć. Mam ci współczuć ? Już nie jestem zaślepiona uczuciem do Ciebie. Ja myśle o Tobie codziennie nawet jak cie nie widze nawet jak wiem że jesteś z nią nawet kiedy milczysz. Zawsze będziesz w mojej pamięci wraz z tym bólem, który mi sprawiłeś.

Ludzie mnie wkurzają  irytują... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 luty 2015

Ludzie mnie wkurzają, irytują, powodują że wątpie w ludzkość jestem rozczarowana, smutna a zarazem potrafie się szyderczo uśmiechać.

Za dużo czasu już minęło i za... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 luty 2015

Za dużo czasu już minęło i za dużo prób. To czas na przełom tylko teraz mogę zrobić ruch.Zostawiłem te dni gorsze i zapominam do nich dróg. Idę tam gdzie mój cel i dobrze wiem. Że jeśli nie ja sam - nikt nie zatrzyma mnie. Widzę dziś ile potraciłem oczekując zmian. Tutaj nic się nie zmienia jeśli nie zmienisz się sam. Piszę list sam do siebie te litery to mój krzyk. Jeśli nie dam sobie szansy to nie da mi jej nikt.

Miłość jest jak instrument. On... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 luty 2015

Miłość jest jak instrument. On poruszył tylko struną. Teraz Ty sama musisz się nauczyć grać.

Ciekawe kiedy znowu się zakocham  bo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 luty 2015

Ciekawe kiedy znowu się zakocham, bo na razie po prostu nie potrafię ...

Uśmiech nic nie waży  a nie kiedy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 luty 2015

Uśmiech nic nie waży, a nie kiedy tak ciężko jest go nosić !

Zbyt piękne żeby było prawdziwe... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 luty 2015

Zbyt piękne żeby było prawdziwe nasze światy zderzają się. Teraz rozumiem dlaczego . To było tak długo po drugiej stronie. Poczuj jak moje serce umiera. Więc spójrz w moje oczy . Powiedz mi prawdę i nie kłam.

Kto powiedział  że nie jesteś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 6 luty 2015

Kto powiedział, że nie jesteś idealna ? Nie daj sobie wmówić, że jesteś nic nie warta. Pokaż ludziom jak bardzo się mylili, pokaż jaka jesteś silna. Uśmiechaj się nawet do lustra ! Bądź pewna siebie mała !

Powiedziałeś  że będziesz przy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 luty 2015

Powiedziałeś, że będziesz przy mnie w czasach kłopotów kiedy potrzebuję Cię i kiedy przeżywam ciężkie chwile. I tak jak Ty potrzebujesz przyjaźni z mojej strony to czysta miłość, ale widzę, że ostatnio wiele rzeczy się zmieniło. Masz cele do osiągnięcia, ale drogi które przemierzasz są szerokie i nieczułe. Chcesz to zrobić w inny sposób. Ciskasz kamienie. Czy nie widzisz że jestem człowiekiem, oddycham? Ale masz to gdzieś. Czy czujesz że moje serce bije? Czy widzisz ten ból który powodujesz?

W dzisiejszych czasach dziewczyny są... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 luty 2015

W dzisiejszych czasach dziewczyny są inne. Ja nie szukam miłości w klubach. Nie piję na imprezach równo z chłopakami. Nie imponuje facetów w za krótkich spódniczkach i obcisłych bluzeczkach. Nie oddaje się każdemu który na coś liczy. Nie chce miłości na pokaż. Nie zmieniam facetów jak skarpetki. Nie lecę na forsę i szybką brykę.

I spędziłam kilka dni w domu w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 1 luty 2015

I spędziłam kilka dni w domu w bluzie bez makijażu siedziałam w łóżku i serfowałam po necie patrząc jakie życie mają inni. Dołowałam się z godziny na godzinę, myśląc czemu ja nie jestem na ich miejscu. Popatrzyłam na zegarek była już 3 w nocy , straciłam tyle czasu na myślenie czemu urodziłam się akurat tu akurat taka zamiast wstać i zrobić coś aby moje życie nabrało kolorów. Musze dążyć do celu, spełniać marzenia nawet jeśli robię to małymi krokami, ważne że idę naprzód.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV