głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Jaki jest sens życia ? Po co żyjemy ? Uczymy się kochamy dorastamy płaczemy tracimy coś uczymy się na błędach zawodzimy na innych tęsknimy pracujemy chorujemy s

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Jaki jest sens życia ? Po co żyjemy ? Uczymy się kochamy dorastamy płaczemy tracimy coś uczymy się na błędach zawodzimy na innych tęsknimy pracujemy chorujem
Jaki jest sens życia ? Po co żyjemy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 stycznia 2015

Jaki jest sens życia ? Po co żyjemy ? Uczymy się , kochamy, dorastamy, płaczemy, tracimy coś, uczymy się na błędach, zawodzimy na innych, tęsknimy, pracujemy, chorujemy, starzejemy się, podróżujemy, poznajemy nowych ludzi inne kultury .... umieramy. I co tak się to kończy ? Już nie będzie drugiej szansy aby postawić nogę na ziemi ? Po śmierci mijają lata i umierają kolejne osoby, kto wtedy będzie o mnie pamiętał ? Czy gdybym znała odpowiedź na pytanie jaki jej sens życia to czy byłoby mi tak na prawdę łatwiej ?

Widzę  że masz piękno w twoich... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 stycznia 2015

Widzę, że masz piękno w twoich oczach. Tylko wtedy, gdy na mnie patrzysz. Widzę, że masz kolor w twoim uśmiechu. Dopiero kiedy się uśmiechasz się do mnie.

Uśmiech nic nie waży  ale czasami... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 stycznia 2015

Uśmiech nic nie waży, ale czasami tak ciężko jest go nosić !

Zamykam oczy i wyobrażam sobie  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 stycznia 2015

Zamykam oczy i wyobrażam sobie, że jestem na plaży. Nie muszę wyglądać idealnie, bo jestem tam sama. Siadam przy brzegu, tak aby stopy czuły przypływ wody. Patrzę się na zachód słońca. Tym razem bez muzyki, wyjątkowo aby słyszeć ten spokój, którego dawno nie miałam. Odpalam papierosa zupełnie niepotrzebnie jak to jest w jednej piosence. Znając mnie to zacznę wspominać i uronię kilka łez, mimo że nie warto.

Są takie dni kiedy twoja pewność... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 stycznia 2015

Są takie dni kiedy twoja pewność siebie wynosi zero. Kiedy odmawiasz znajomym wieczornego wypadu na miasto bo wolisz posiedzieć sama w za dużej bluzie oglądają jakiś stary film.

I wydaje się  że jestem po prostu... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 stycznia 2015

I wydaje się, że jestem po prostu zbyt blisko, żeby cię kochać. Nie ma nic, co naprawdę mogę powiedzieć. Nie mogę dłużej kłamać, nie mogę dłużej ukrywać. Muszę być szczery sam ze sobą. I wydaje się, że jestem po prostu zbyt blisko, żeby cię kochać. Więc pójdę swoją drogą. Dałaś mi więcej niż mogę dać ci w zamian. Jest tak wiele rzeczy, na które zasługujesz. Nic do powiedzenia, nic do zrobienia. Nie mam nic do dania. Muszę odejść bez ciebie. Wiesz, że zmierzamy w przeciwną stronę.

I byłam silna  żyłam z dnia na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 stycznia 2015

I byłam silna, żyłam z dnia na dzień bez ciebie, ale kiedy widzę szczęście innych to się załamuje. Dlaczego ja nie mam szczęścia ? I wtedy rozpoczęła się ta piosenka, już nie byłam silna, zaczęłam po prostu płakać.

Kiedyś cierpiałam i to bardzo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 stycznia 2015

Kiedyś cierpiałam i to bardzo dlatego dziś wątpię w miłość. Byłam słaba bo potrafiłam w momencie się popłakać, że nie ma cię już obok mnie. Dziś widzę osoby, które są w tej sytuacji teraz, a ja jestem obojętna jakby moje serce było z kamienia, może dlatego, że jestem świadoma, że czas leczy rany. Powoli, ale leczy..

Nie potrafię już zapomnieć  znowu... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 stycznia 2015

Nie potrafię już zapomnieć, znowu piszę o tym zwrotkę, dałem Tobie cząstkę siebie i nie wziąłem jej z powrotem, wiem, że Ty nie zapominasz też, nic się nie zmienia, chociaż zostawiłaś mnie i to bez słowa wyjaśnienia, dałaś mi piękne chwile i przez nie dalej błądzę, potem był ich duży brak i nieprzespane noce, i strach, nie chciałem w ramionach żadnych innych być, mam olać tęsknotę, czy olać rozsądek... Dzisiaj olewam tęsknotę i próbuje się pozbierać. Tak jak Ty olałaś mnie i obojętne ci to teraz...

Niekiedy zła passa mija i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 stycznia 2015

Niekiedy zła passa mija i uśmiechasz się bez powodu. Nie wiem czy szczęście będzie trwało godzinę, dzień czy dwa ale mam zamiar się nim rozkoszować do samego końca !

  Nie chcę już tęsknić   ! https:... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 stycznia 2015

,,Nie chcę już tęsknić " ! https://www.youtube.com/watch?v=hTrhyxtZ4Dg

Założyła bluzę i położyła się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 stycznia 2015

Założyła bluzę i położyła się na łóżku. Zaczęła płakać, łzy leciały jedna po drugiej. Przypomniała sobie wszystkie chwile spędzone z nim. Płakała coraz mocniej, aż zaczęła się trząść. Była świadoma, że jego już nie ma.Otworzyła okno, usiadła na parapecie i odpaliła papierosa. Myślała o wszystkich kłótniach, słowach puszczanych na wiatr, obietnicach i obelgach.Czuła się coraz gorzej czuła okropną pustkę, z którą nie dawała sobie rady. Kiedy budziła się w nocy chciała napisać do niego tak jak kiedyś robiła. Mimo późnej godziny informowała go, że jest z nią coś nie tak, że jest jej źle fizycznie i boi się o swoje zdrowie. Lecz teraz wiedziała, że to nic nie da, że on troszczy się teraz o inną, że ją wyśmieje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV