głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Możliwe że ja jestem tym jedynym. Możliwe że ty jesteś tą jedyną. I nie pozwól nigdy mi. Upaść jeszcze niżej. Trzymaj mocno mnie. Bo możliwe że to ostatni raz.

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Możliwe że ja jestem tym jedynym. Możliwe że ty jesteś tą jedyną. I nie pozwól nigdy mi. Upaść jeszcze niżej. Trzymaj mocno mnie. Bo możliwe że to ostatni raz.
Możliwe  że ja jestem tym jedynym.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 marca 2015

Możliwe, że ja jestem tym jedynym. Możliwe, że ty jesteś tą jedyną. I nie pozwól nigdy mi. Upaść jeszcze niżej. Trzymaj mocno mnie. Bo możliwe, że to ostatni raz. I nie pozwól mi się bać. Że cię stracę jeszcze raz. Wszystkim czym jestem. Wszystkim czym jestem. Jestem Twój.

Proszę spraw by co odległe.  Stało... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 marca 2015

Proszę spraw by co odległe. Stało się znów bliskie nam. Spraw, by to co nie po drodze. Dało siłę w naszych dniach. Chcę być tym kim chciałaś abym kiedyś był. Oddam wszystko to co mam. By spróbować jeszcze raz.

Proszę kochaj mnie z całych sił.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 marca 2015

Proszę kochaj mnie z całych sił. Kiedy już nie będzie mnie. Proszę myśl o mnie dobrze. Gdy obudzisz się. Jest na świecie takie miejsce. Które w sercu mam. W ciemności znajdziesz światło. Które przed tobą chowam.

Prawda jest taka  że kiedy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 marca 2015

Prawda jest taka, że kiedy potrzebujemy pomocy to możemy ją otrzymać od obcych osób. Bliscy niekiedy tak na prawdę nie są naszymi przyjaciółmi. To miłe kiedy obca osoba bezinteresownie chce pomóc, jest to miłe ponieważ jest to mało spotykana sytuacja że ktoś komuś pomaga i na dodatek bezinteresownie w dzisiejszych czasach.

Zauważyłam  że w ludziach jest... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 marca 2015

Zauważyłam, że w ludziach jest coraz to więcej nienawiści. Gromadzą w sobie gniew, kumulują złość, aż w końcu wybuchają co przynosi niekorzystne skutki. Niekiedy trzeba po prostu rozmowy, oczywiście są sytuacje kiedy jedna rozmowa nie wystarczy. Wiem, że niekiedy nienawiść jest silniejsza, chcemy aby ktoś zapłacił za naszą krzywdę. Zastanówmy się czy zemsta sprawi, że będzie nam lepiej , przecież to nie cofnie wylanych łez, wydanych pieniędzy na wódkę czy papierosy. Życie jeszcze nie raz da nam po dupie. Mimo, że mogłabym się zemścić i wiele razy w rozpaczy chciałam to zrobić to tak na prawdę jakiś głos w głębi duszy powiedział, że ja taka nie jestem. Nie jestem mściwa czy to źle ?

I jeśli dzień zaczął się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 marca 2015

I jeśli dzień zaczął się nieoczekiwanie źle to skończy się nieoczekiwanie dobrze ! Słonecznego dnia ;)

Bosa do mnie przyjdź i od progu... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 marca 2015

Bosa do mnie przyjdź i od progu bezwstydnie powiedz mi czego chcesz ! Kochaj mnie, kochaj mnie , kochaj mnie nieprzytomnie. Jak zapalniczka płomień, jak sucha studnia wodę. Kochaj mnie namiętnie tak jakby świat się skończyć miał !

Była przyjaźń i nie ma przyjaźni.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 marca 2015

Była przyjaźń i nie ma przyjaźni. Pytanie czy ona nie była prawdziwa czy to my ją zniszczyliśmy. I osoba która popełniała błędy obarcza ciebie winą. Wina zawsze jest po obu stronach.

Przemierzając kilkadziesiąt... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 4 marca 2015

Przemierzając kilkadziesiąt kilometrów dzień w dzień przed wschodem słońca. Myślę o wielu rzeczach, osobach, a dziś o problemach. Każdy jakieś ma, większe lub mniejsze. Niektórzy radzą sobie z rozwodem, chorobą, alkoholem, śmiercią, porwaniem, przemocą, a inni ze złymi ocenami, kłótniami z bliskimi, bałaganem w domu. Może niektóre problemy nie są tak na prawdę problemami, tylko ludzie to wyolbrzymiają. Mówisz, że jesteś silna bo dałaś sobie radę po rozstaniu z chłopakiem, a byliście razem miesiąc. Pomyśl co czuje żona, której mąż wracał z pracy i potrącił do samochód, bądź pobili go na śmierć? Osierocił dzieci, zostawił ją z kredytami i złamanym sercem, które nie ma sił, aby się podnieść. Zastanów się czy, aby na pewno masz jakieś problemy ?

Zrzucę ciężar twych kłamstw.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 marca 2015

Zrzucę ciężar twych kłamstw. Powtarzanych co dnia. Zacznę wierzyć w to. Że żyć bez ciebie się da. Obiecam otrzeć swe łzy. Już wiem nie po to mam być. By się zadręczać. Do wnętrza swój krzyk chować. Nie tego chcę. Dziś nie tego chcę.

Wiem  że cierpisz i nie cierpisz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 marca 2015

Wiem, że cierpisz i nie cierpisz tego stanu tak jak ja. Twój umysł jest silny, a twoja wola jeszcze bardziej. Wszystko zależy od ciebie jak wykorzystasz tą szansę. Nie chce rozstań nie chce ranić. Po co nam te spiny o nic, po co mamy siebie gonić, po co mamy nienawidzić tej drugiej osoby. Życie jest za krótkie zobacz jak ten czas ucieka. Nie potrafimy już żyć tak jak wcześniej...

Potrzebuję kogoś kto będzie szedł... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 28 luty 2015

Potrzebuję kogoś kto będzie szedł przede mną i nie pozwoli mi zrobić kroku wstecz. Jeśli przez głowę przejdzie mi myśl o powrocie do przeszłości złapie mnie za rękę i przyciągnie do ciebie. Abyśmy szli na przód razem. Takiej osoby teraz potrzebuję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV