głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Założyła bluzę i położyła się na łóżku. Zaczęła płakać łzy leciały jedna po drugiej. Przypomniała sobie wszystkie chwile spędzone z nim. Płakała coraz mocniej a

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Założyła bluzę i położyła się na łóżku. Zaczęła płakać łzy leciały jedna po drugiej. Przypomniała sobie wszystkie chwile spędzone z nim. Płakała coraz mocniej aż za
Założyła bluzę i położyła się... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 stycznia 2015

Założyła bluzę i położyła się na łóżku. Zaczęła płakać, łzy leciały jedna po drugiej. Przypomniała sobie wszystkie chwile spędzone z nim. Płakała coraz mocniej, aż zaczęła się trząść. Była świadoma, że jego już nie ma.Otworzyła okno, usiadła na parapecie i odpaliła papierosa. Myślała o wszystkich kłótniach, słowach puszczanych na wiatr, obietnicach i obelgach.Czuła się coraz gorzej czuła okropną pustkę, z którą nie dawała sobie rady. Kiedy budziła się w nocy chciała napisać do niego tak jak kiedyś robiła. Mimo późnej godziny informowała go, że jest z nią coś nie tak, że jest jej źle fizycznie i boi się o swoje zdrowie. Lecz teraz wiedziała, że to nic nie da, że on troszczy się teraz o inną, że ją wyśmieje.

Każda zmiana zaczyna się od... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 stycznia 2015

Każda zmiana zaczyna się od środka. Każda zmiana zaczyna się od nas. Wszystko wraca, ale zmienia swój rozmiar. Tak jak wylana łza, która zamieni się w wodospad.

Rano spadł deszcz .  Jutro ma... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 stycznia 2015

Rano spadł deszcz . Jutro ma spaść śnieg. Lato zleciało mi jak jeden długi dzień. Dziecko się rodzi kiedy starzec odchodzi. Taki bieg zdarzeń, nic z tym nie zrobisz. To ma sens bracie. Chcesz więcej ziaren to jedno zasiej. Na niebie gwiazd pełno . Jak chcesz to jedno złapiesz.

Co się dzieje?  Co się ostatnio z... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 stycznia 2015

Co się dzieje? Co się ostatnio z tobą dzieje? Twoja miłość nigdy nie jest wystarczająca. Ty nie wiesz... Straciłem twoją miłość. Co się dzieje? Co się ostatnio z tobą dzieje? Marzycielu, tracisz czas. Miłość odeszła.

I zmieniasz swoje życie. Stawiasz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 stycznia 2015

I zmieniasz swoje życie. Stawiasz małe kroki na nowej drodze w swoim życiu. Może i niekiedy chcesz zrobić krok w tył lub zatrzymujesz się na chwilę, aby pomyśleć, ale ważne jest to że idziesz swoją drogą ! Nie bój się nowych rzeczy, dasz robię rade. Uwierz w siebie i myśl pozytywnie !

I byłam  tak blisko ciebie.  Ciebie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 stycznia 2015

I byłam, tak blisko ciebie. Ciebie, to mnie wzmocniło. Nie ważne, przez co przechodzimy. Nie obejrzę się za siebie! Zmagam się, odkąd jesteśmy tak daleko. Życie już nigdy nie będzie takie samo.

Nie zostawiaj mnie w tym bólu.  Nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 stycznia 2015

Nie zostawiaj mnie w tym bólu. Nie zostawiaj mnie w deszczu. Wróć i przywróć mi uśmiech. Przyjdź i zabierz te łzy. Potrzebuje by Twoje ramiona mnie objęły. Te noce są takie nieprzyjemne. Przywróć te noce w których miałam Cię przy sobie . Ulecz me złamane serce. Powiedz, że znów mnie pokochasz. Cofnij ten ból który spowodowałeś. Cofnij te łzy które wypłakałam. Przepłakałam tyle nocy. Zabierz te smutne słowo "żegnaj" przywróć radość do mojego życia. Nie mogę zapomnieć tego dnia w którym mnie zostawiłeś.

Obudziłam się w nocy ze łzami w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 16 stycznia 2015

Obudziłam się w nocy ze łzami w oczach... śniła mi się śmierć bliskiej osoby. Jak podnieść się po stracie bliskiej osoby. Co myśleć na temat śmierci ? Czy mamy sie jej bać ? Dowiedziałam się o śmierci osoby, której nie znałam i nigdy nie widziałam mimo to popłakałam się gdy pomyślalam o cierpieniu rodziny tej osoby.

Uzależniłam się od papierosów.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 14 stycznia 2015

Uzależniłam się od papierosów. Okropne uczucie, bo zawsze mówiłam, że nie muszę palić, lecz teraz chciałabym palić codziennie czekając na autobus i wspominając co było kiedyś, kto był kiedyś. Wiem, że muszę to rzucić zadbać o swoje zdrowie, trzymam kciuki za siebie i inne osoby, które mają podobnie.

Po prostu daj temu odejść  nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 13 stycznia 2015

Po prostu daj temu odejść, nie chcę już o tobie myśleć. Nie wiem po co walczyliśmy o to ,,uczucie". Ja po prostu odpuszczam. Ja odchodzę w końcu będę wolna. I jeśli myślisz, że to dla mnie łatwe, to jesteś w okropnym błędzie. Mam tylko jedno pytanie... Co, jeśli byłam dla ciebie nikim? Co, jeśli byłam niczym, a ty chłopaku byłeś dla mnie wszystkim ! Powiedziałam Ci, że Cię kocham. Jestem niczym bez Ciebie. Wiem, że to trudne, pracowaliśmy nad tym tak długo. Słyszałam Twój głos, mówiłeś mi, że nigdy nie dasz mi odejść... A ja wierzyłam w to... mój błąd

Co będzie jeśli odejdę  czy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 stycznia 2015

Co będzie jeśli odejdę, czy będziesz mnie kochał, czy będziesz mnie kochał aż się nauczę? Czy będziesz mnie pragnął? Czy będziesz pragnął mnie takiej? A jeśli odejdę, czy to będzie koniec? Czy będziesz mnie znów potrzebował? A jeśli pójdę, czy będziesz mnie kochał? Czy będziesz mnie kochał gdy wrócę?

Pieniądze to nie wszystko. Niby... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 stycznia 2015

Pieniądze to nie wszystko. Niby szczęścia nie dają, a jednak są ważne w życiu. Może za bardzo myślimy o markowych ciuchach, złotej biżuterii, dobrych kosmetykach czy nowszym telefonie. Ostatnio zauważyłam, że przykładam mniejszą wartość do swojego wyglądu. Czy to znaczy, że się zaniedbuje ? Może po prostu zaczynam doceniać swoją naturalność, co zawsze nie przychodziło mi z łatwością. Wyjść z domu niepomalowana , nie do pomyślenia. Ostatnio widzę tylko swoje wady. Zauważyłam że staje się lepsza jeśli chodzi o zachowanie, eliminuje złość staram się nie kłócić, lecz w jakiś sposób odbija się to na mojej akceptacji własnego ciała. Widzę coraz to więcej wad.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV