głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine I powiesz mi że tak naprawdę nic się nie stało I powiesz mi że to co między nami jest I powiesz mi że nigdy już nie będzie nas mało I powiesz mi że kochasz mnie

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
I powiesz mi że tak naprawdę nic się nie stało I powiesz mi że to co między nami jest I powiesz mi że nigdy już nie będzie nas mało I powiesz mi że kochasz mn
I powiesz mi  że tak naprawdę nic... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 26 listopada 2014

I powiesz mi, że tak naprawdę nic się nie stało, I powiesz mi, że to, co między nami jest, I powiesz mi, że nigdy już nie będzie nas mało, I powiesz mi, że kochasz mnie…

Znów pojawiłeś się w moim życiu.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 listopada 2014

Znów pojawiłeś się w moim życiu. Przecież miałeś odejść ! Lubisz robić mi nadzieje i zostawiać ? Znów mętlik w głowie. Co mam do stracenia ? Lecz czy w ogóle mogę coś zyskać ?

Nie wiem  nie jestem pewien. Nie wiem... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 listopada 2014

Nie wiem, nie jestem pewien. Nie wiem czy spotkamy się w niebie.

Czy Twoje usta będą pamiętać smak... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 listopada 2014

Czy Twoje usta będą pamiętać smak mej miłości ? Jak szybko zapomnisz o tym smaku ? Czy zasmakujesz innej miłości, która będzie dla Ciebie ważniejsza niż poprzednia ? Ja nie poczułam innego smaku, na ustach mimo czasu wciąż jest ten sam smak ! Smak, którego chce się pozbyć, a zarazem nienawidzę.

Musisz dać rade kiedy życie rzuca... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 listopada 2014

Musisz dać rade kiedy życie rzuca ci kłody pod nogi. Musisz przetrwać, bo w końcu wszystko będzie dobrze. Wtedy będziesz cieszył się dwa razy bardziej i docenisz to co dobre.

On zdradził i odszedł.... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 listopada 2014

On zdradził i odszedł. Przyjaciółka była, lecz gdy poznała inna przyjaciółkę odeszła. Są chwile w których serce pęka na pół. Moje już raz pękło. Dziś pęka na jeszcze mniejsze kawałeczki..

Cza­sem zdra­da coś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 listopada 2014

Cza­sem zdra­da coś kończy…roz­pa­da się jed­ność jak opuszczo­ne szkło. Nie da się poskładać do ku­py zdradzo­nego szczęścia.Nig­dy już nie będzie tak sa­mo, żal po­zos­ta­nie na zaw­sze, jak wbi­ty w ser­ce nóż a wspom­nienia powrócą przy każdej sprzeczce .Dla­tego trze­ba wy­baczyć i odejść… na zawsze.

W moim innym świecie jest inna... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 21 listopada 2014

W moim innym świecie jest inna prawda. Tu ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia. I może dobrze, że los nie postawił na nas. W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania. Choć w moim innym świecie jest inna prawda. Tu ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia. I nawet jeśli miałem rację to już poszłaś. I nigdy się nie dowiem, bo nigdy cię nie spotkam.

Dam sobie radę. Przecież nie mam 5... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 listopada 2014

Dam sobie radę. Przecież nie mam 5 lat. Pożegnałam nie jedną osobę w moim życiu, niestety. Przeżyłam nie jedną kłótnię. Byłam już na skraju wyczerpania. Wszystko może się powtórzyć, ale wtedy wcześniej czy później znowu dam sobie radę !

Czemu życie rzuca nam kłody pod... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 listopada 2014

Czemu życie rzuca nam kłody pod nogi ? Czemu mówię, że czas leczy rany, a tak nie myślę ! Nie potrafię się oczyścić ze wspomnień. Nie potrafię zniszczyć tych resztek miłości. Resztki, które zmieniają moje życie w samotność, ciszę, pustkę, łzy. Czemu nie potrafię się podnieść ? Tak bardzo chcę pokochać, tak bardzo chcę być kochana ! Nie muszę być kochana przez niego... chce kogokolwiek. Jestem cholernie samotna, a problemów jest coraz więcej, dorosłość jest coraz bliżej... Tak często chcę z nim porozmawiać, przytulić.. Tak bardzo potrzebuję go obok. Wieczorami wpadam w histerię, długo płaczę, a ty zapewne jesteś u niej. Chcę zmian tak bardzo ich potrzebuję, lecz jestem za słaba aby sama zmienić cokolwiek..

Albo mnie kochaj  albo zostaw w... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 listopada 2014

Albo mnie kochaj, albo zostaw w spokoju !

Będzie czas na miłość  na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 listopada 2014

Będzie czas na miłość, na szczęścia, na łzy, na pożegnania, na radość, na szaleństwo, na rozczarowanie, na samotność, na zgodę, na przyjaźń.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV